Męski punkt widzenia na książkę „Kobieta Niezależna”

Książka „Kobieta Niezależna”, która w 2016 roku stała się bestsellerem

Adrian Niesyto:

„Z Kamilą Rowińską spotkałem się przez przypadek w Internecie podczas wyszukiwania wykładów motywujących. Trafiłem na Kamilę głównie przez Jacka Walkiewicza, natomiast po wysłuchaniu 49 minutowego wykładu Kamili doszedłem do wniosku, że Kamila ma to coś w swoim głosie, co do mnie przemawia.

Kamila Rowińska i Jacek Walkiewicz

Kamila Rowińska i Jacek Walkiewicz

Z zainteresowaniem przestudiowałem większość audycji na youtube. W związku z tym, że lubię mieć świadomość, gdy czytam książkę, jak autor do mnie przemawia, jaką ma tonację głosu, dykcję, to mam wrażenie jakby do mnie mówił na żywo.

Więc postanowiłem zakupić dwie książki autorstwa Kamili Rowińskiej: „Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale” oraz „Kobieta niezależna„. Kiedy, przyszły do domu, to następnego dnia wyjeżdżałem na szkolenie „Pełna Moc Możliwości”, które odbyło się 19.06.2015r. Tam miałem też okazję pierwszy raz spotkać się z Kamilą na żywo i uczestniczyć w jej wykładzie, który był dla mnie niesamowitą dawką pozytywnej energii. Zupełnie przypadkowo najpierw przeczytałem „Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale”, pomimo iż nie wiedziałem, która z książek była pierwsza. Następnie „Kobieta Niezależna”.

Jacek Walkiewicz, Kamila Rowińska, Adrian Niesyto

Czytając tę książkę szybko zauważyłem, iż nie jest ona kierowana tylko dla kobiet.

Owszem, jest wiele aspektów rodzicielskich, wychowawczo – opiekuńczych oraz matczynych, bo to książka skierowana przez Kamilę dla płci pięknej. Ja w niej jednak odnalazłem idealne oraz prawdziwe i szczere przesłanie, oraz naukę dotyczącą asertywności, jak i zmiany do samego siebie, do swojego nastawienia.

Książka wiele uczy oraz pomaga zrozumieć i odpowiedzieć na miliony dręczonych nas codziennie pytań, z jakimi musimy się borykać. Ten poradnik doskonale uczy jak żyć, jak radzić sobie z problemami a przede wszystkim uczy jak zarządzać czasem, pieniędzmi oraz znajomymi.

 

Uczy jak zmienić podejście i nastawienie do każdej czynności, którą robimy oraz jak ułatwić sobie większość życia. Ja osobiście wiele lekcji „Kobiety niezależnej” praktykuje na co dzień. Bardzo dobrą lekcją jest nauka zarządzania swoim budżetem. Mimo, iż nie posiadam swojej działalności gospodarczej, to zmiany nastąpiły w moim prywatnym budżecie, za co dziękuję. Kobieta niezależna pozwoli mi lepiej wykorzystać swój czas oraz gradację swoich „musików”. Pozwoli na ustalenie priorytetów życiowych i drogi do jej realizacji.

Polecam każdemu mężczyźnie zapoznanie się z „Kobietą Niezależną” ponieważ to nie tylko nauka dla kobiet, ale również dla mężczyzn! Więc jeśli również sam chcesz być niezależny, to koniecznie przeczytaj właśnie tą książkę.

Z całego serca gratuluję Kamili sukcesów życiowych oraz prywatnych! Dzięki Kamili sam wiele zmieniłem i czuję, że żyje mi się inaczej, a to dopiero początek. Kamila pisze prawdę, nie owija w bawełnę i to mi się strasznie podoba. Wszystko jest szczere, prawdziwe i proste w przekazie co pozwala bardzo dogłębnie zrozumieć każdy aspekt jej książek! Dziękuję Kamila :)” 

Adrian Niesyto 

 

1 Komentarz
  1. Author
    Kamila Rowińska

    Dziękuję Adrian za podzielenie się swoją refleksją! Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...

©2017 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?