Bohaterki naszych szkoleń! Szkolenia Kamili Rowińskiej i ich uczestniczki :)

Uczestnicy szkoleń Kamili Rowińskiej to niesamowici ludzie. Często, aby dotrzeć na jej treningi, muszą pokonać mnóstwo trudności. Urlop, opieka nad dziećmi i dystans, liczony w setkach, a nawet tysiącach kilometrów. Nie czekają, aż Kamila przyjedzie do ich miasta, czy kraju. Wierzą, że zainwestowany czas i pokonany dystans zwrócą się wielokrotnie. Poznajcie niezwykłe osoby, które udzieliły nam wywiadu, aby opowiedzieć o swojej przygodzie docierania na szkolenia Kamili Rowińskiej :) Czy warto? Sami się przekonajcie!

 

1. Angelika Chrapkiewicz-Gądek

Angelika-Chrapkiewicz-Gadek

Angelika-Chrapkiewicz-Gadek :: ANGISteps

1. W jakim mieszkasz mieście?

Mieszkam w dwóch miastach: w Krakowie i w Zakopanym.

2. Czym się zajmujesz?

Jestem mówcą motywacyjnym. Prowadzę prelekcje na temat motywacji i wiary w swoje możliwości. Staram się burzyć stereotypy na temat osób niepełnosprawnych i przekonuję innych, że ograniczenia są tylko w nas samych. Swoim optymizmem i energią zarażam słuchaczy, zachęcając ich do działania. Moje prezentacje opierają się na osobistych doświadczeniach i przykładach. Są również źródłem inspiracji i motywacji do podjęcia działań i wytrwania pomimo niepowodzeń.

3. Co skłoniło Cię do tego, aby uczestniczyć w szkoleniach Kamili Rowińskiej w Warszawie?

Namówiła mnie moja przyjaciółka, która wiedziała, że mam pewne marzenie w sercu, wierzyła w nie i we mnie i wiedziała, że to szkolenie, a mówię tu o dwudniowym szkoleniu „Zbuduj swoją wewnętrzną siłę” , może mi tylko dodać  odwagi. Warszawa? Dlatego, że jest jednym z najlepiej położonych komunikacyjnie miejsc w Polsce.

4. Jakim środkiem transportu docierasz na szkolenia Kamili w Warszawie i ile Ci to zajmuje czasu?

Przeważnie pociągiem – podróżuję sama, co przy mojej ograniczonej zdolności ruchowej jest nie lada wyzwaniem za każdym razem. Zwykle razem z dotarciem to 3-4h. Wszystko zależy od logistyki, nad którą pracuję dużo wcześniej.

5. Co dotychczas dały Ci szkolenia Kamili?

Dały mi przede wszystkim wiarę siebie i siłę. Uczą mnie jak uwierzyć jeszcze mocniej w swoje marzenia, jak dbać o relacje z otoczeniem, jak nadać jeszcze większą wartość temu, co robię. Dzięki nim staje się silniejszą osobą, widzę u siebie zmiany, które mi się podobają. Jestem odpowiedzialna i pragnę się rozwijać i iść do przodu. Spotykam fantastycznych ludzi, z niesamowitą energią i napawa mnie to optymizmem i radością. Zdobytą wiedzę staram się wdrażać w różne sfery życia i widzę, że to działa! :) Profesjonalizm, wiedza, energia i uśmiech Kamili powodują, że chcę wracać ciągle i ciągle. Nie liczy się trud przybycia czy kilometry. Dziękuję już za to, co otrzymałam. Wielka to wartość!

Odwiedź stronę domową Angeliki oraz polub jej fanpage!

 

 

2. Katarzyna Mielniczek

Katarzyna Mielniczek

Katarzyna Mielniczek

 

1. W jakim mieszkasz mieście?

W Weisendorf koło Nurembergi w Bawarii.

2. Czym się zajmujesz?

Od 4 lat prowadzę wraz z mężem Acantus Hotel & Restaurant na południu Niemiec. Jest to wysokiej klasy 4* hotel biznesowy położony w malowniczej miejscowości, z dala od zgiełku miasta, jednak ze wspaniałym połączeniem komunikacyjnym. W ciagu 2 pierwszych lat pracy jako Menedżer ds. Marketingu i Sprzedaży pozyskałam takie firmy jak Puma, adidas czy Schaeffler Group, które są naszymi najważniejszymi klientami. Oferujemy 59 komfortowo urządzonych pokoi, w tym 12 apartamentów, szeroka gamę infrastruktury biznesowej i rekreacyjnej jak również jedyną w swoim rodzaju i regionie salę bankietową, która już dziś zarezerwowana jest do końca 2016 roku na wesela i inne eventy. Osiągniecie wspaniałych wyników w sprzedaży i marketingu umożliwiło mi podjęcie nowego wyzwania, którym jest pozyskiwanie nowych kontrahentów z branży turystycznej, budowanie długotrwałej i owocnej współpracy z biurami podróży z całej Europy, a w szczególności z krajów skandynawskich.

3. Co skłoniło Cię do tego, aby uczestniczyć w szkoleniach Kamili Rowińskiej w Warszawie?

Kamila! ;) swoim bezpretensjonalnym talentem sprzedażowym na „Kobiecie Niezależnej„.

4. Jakim środkiem transportu docierasz na szkolenia Kamili w Warszawie i ile Ci to zajmuje czasu?

Na jedno ze szkoleń przyjechałam z mężem i córką naszym nowym kamperem. Zaraz po tym szkoleniu wybraliśmy się na dwumiesięczną wyprawę po Europie (dojechaliśmy aż do Turcji). Zwykle jednak latam. Ponieważ karmię piersią, moje rozstania z Hanią muszą być krótkie. Wstaję o 2 nad ranem, aby zdążyć na samolot z Monachium który wylatuje o 7:00. Z lotniska jadę prosto na szkolenie. Po szkoleniu wsiadam do samolotu który startuje krótko po 20:00. Żyjemy we wspaniałych czasach, nieprawdaż?

5. Co dotychczas dały Ci szkolenia Kamili?

Kopa :)
Asertywność, większą pewność siebie, łatwość w określaniu celów i szybką, efektowną ich realizację. Poza tym wiekszą świadomość swoich talentów i odwagę w opuszczaniu strefy komfortu. Na szkoleniach Kamili poznałam i nadal poznaję wspaniałych, inspirujących ludzi, którzy tak jak ja wyciskają życie jak cytrynę, mierzą się ze sobą, regularnie wysyłają swoje słabości w kosmos. I pomimo to, a może właśnie dlatego, mają w sobie taki urzekający dystans do siebie. Jestem bardzo wdzięczna za te spotkania. Jest jeszcze Kamila i jej Zespół (owacje na stojąco!). Kamila wibruje, lśni, jest niesamowicie skuteczna i autentyczna. No i zapewne jest wspaniałą matką.

 

3. Dorota Lukoschek

Dorota Lukoschek

Dorota Lukoschek

 

1. W jakim mieszkasz mieście?

Mieszkam w Düsseldorfie, w zachodnich Niemczech.

2. Czym się zajmujesz?

Jestem managerem w firmie posiadającej grupę salonów samochodowych BMW. Jako prawa ręka szefa, zajmuję się kontrolą i optymalizacją procesów oraz realizacją projektów inwestycyjno-rozwojowych.

3. Co skłoniło Cię do tego, aby uczestniczyć w szkoleniach Kamili Rowińskiej w Warszawie?

W pierwszej kolejności ochota sprawienia czegoś dobrego sobie i ważnym mi osobom, dlatego pierwsze szkolenie „Kobieta niezależna” kupiłam sobie oraz moim najlepszym przyjaciółkom w prezencie świątecznym. A po tym szkoleniu wiedziałam już, że tutaj droga rozwoju dopiero się zaczyna i nabrałam ochoty na więcej tego „dobrego” dla mnie, i zdecydowałam zostać Masterem RBC. Pakiet Master Business Training kupowałam z bólem brzucha, bo wiedziałam, że będzie to oznaczało dla mnie opuszczenie mojej strefy komfortu: zmiana priorytetów, przeznaczenie mojego budżetu oraz czasu urlopowego na szkolenia, przemierzanie za każdym razem tych setek km, taksówki, hotele … ale wiedziałam również, że to właśnie poza strefą komfortu zaczyna sie magia życia i w głębi serca czułam, że to jest właściwa droga. Dziś mogę juz potwierdzić, ze była to jedna z moich najlepszych inwestycji.

4. Jakim środkiem transportu docierasz na szkolenia Kamili w Warszawie i ile Ci to zajmuje czasu?

Na pierwsze grupowe szkolenie z przyjaciółkami przyjechałam samochodem 1.000 km. Połączyłyśmy to szkolenie, z koleżeńskim weekendem i ze zwiedzaniem stolicy. Na kolejne szkolenia przylatuję prosto z Düsseldorfu do Warszawy.

5. Co dotychczas dały Ci szkolenia Kamili?

Świadomość, że na każdego z nas czeka lepsze życie. Musimy się tylko o nie postarać. Za świadomością przyszły również narzędzia i techniki, które poprowadziły mnie do mojego lepszego życia: silniejsze poczucie własnej wartości, odważna i skuteczna komunikacja, asertywność, wysoka efektywność w pracy, życie z konkretnymi planami i misją, zbudowane na wartościach. Ponadto w moim życiu pojawiły się obok Kamili wspaniałe, inspirujące osoby, nowe przyjaźnie na lata. Dziś, po 16 miesiącach rozwoju z RBC jestem zdecydowanie lepszą wersją siebie. Jestem za to bardzo wdzięczna i niezmiernie szczęśliwa.

Dziękuję Kamila, dziękuję RBC Team!

4. Gosia Stewart

Gosia Stewart

Gosia Stewart

1. W jakim mieszkasz mieście?

Brighton, Wielka Brytania

2. Czym się zajmujesz?

Jestem dyrektorem szkoły językowej: Regent Brighton

3. Co skłoniło Cię do tego, aby uczestniczyć w szkoleniach Kamili Rowińskiej w Warszawie?

Kiedy na początku zeszłego roku zostałam dyrektorem szkoły, wiedziałam, że będę musiała się bardzo dużo nauczyć, ponieważ jest to moja pierwsza praca managerska. A jak się uczyć, to przecież tylko od najlepszych i zaufanych trenerów. Nie musiałam się długo zastanawiać gdzie ich szukać!

4. Jakim środkiem transportu docierasz na szkolenia Kamili w Warszawie i ile Ci to zajmuje czasu?

Do niedawna nie było żadnych połączeń lotniczych z Gatwick (najbliższe dla mnie lotnisko) do Warszawy, więc wszystkie moje podróże były dość długie…
Nogami do dworca, pociągiem (2 godziny) do Luton, ze stacji autobus na lotnisko, z lotniska samolot do Warszawy, w Warszawie – autobus lub taxi do hotelu.
Podróż zajmowała dokładnie jeden dzień, ale to świetny czas na książkę, refleksję, Dziennik Coachingowy, więc nigdy się nie skarżę. ;-)

5. Co dotychczas dały Ci szkolenia Kamili?

Przede wszystkim nauczałam się bardziej wierzyć w siebie i więcej ufać swojej intuicji (w sferze biznesu i prywatnie). Dzięki temu szybciej podejmuję decyzje, co niezwykle ułatwia mi pracę i życie. Uczę się na własnych, a nie cudzych błędach i wyciągam wnioski.
W końcu też dotarło do mnie, że wysokie standardy to jest coś, co jest bardzo ważne i potrzebne, a kiedyś z tym walczyłam… (!) Przestałam porównywać się do innych ludzi i zaczęłam pewniej iść własną ścieżką.

Nauczyłam się większej systematyczności, bardziej efektywnego spędzania czasu w pracy i w domu (prywatnie telewizora nie mam od wielu lat po przeczytaniu o tym u Kamili! ;-)) Nauczyłam się lepiej komunikować ze współpracownikami, efektywniej nimi zarządzać, słuchać i kierować tak, aby wydobyć z nich to co najlepsze. Wypracowałam też w sobie bardzo pozytywne poglądy na temat sprzedaży i sprzedawców. Czuję się dużo silniejsza i zdecydowanie bardziej kompetentna. Jestem niezwykle wdzięczna Kamili i RBC Team!

5. Anna Lassończyk

Anna Lassończyk

Anna Lassończyk

1. W jakim mieszkasz mieście?

Zdecydowałam się na Kolonię (Köln), na zachodzie Niemiec, po wypróbowaniu mieszkania w Passau na Bawarii, Berlina, Auckland. (Nowa Zelandia), Cambridge (Wielka Brytania) i do dzisiaj ukochanych Gliwic.

2. Czym się zajmujesz?

Jestem certyfikowaną trenerką i coachem komunikacji międzykulturowej. Tutaj można o tym poczytać.

Od 2010r. prowadzę swoją działalność i przygotowuję firmy, organizacje oraz osoby indywidualne na pracę bądź współpracę z zagranicą i w środowisku międzynarodowym. Pomagam moim klientom poszerzać horyzonty i radzić sobie z różnicami kulturowymi pomiędzy ludźmi z innych krajów. Poznając głębiej odrębne mentalności jak również zdając sobie sprawę z wpływu własnej kultury i programowania społeczeństwa jesteśmy w stanie kreować nasze życie bardziej świadomie oraz żyć naprawdę po swojemu, zgodnie z własnymi upodobaniami, predyspozycjami i osobowością.

3. Co skłoniło Cię do tego, aby uczestniczyć w szkoleniach Kamili Rowińskiej w Warszawie?

Kamila w sobie samej! A w szczególności jej rewelacyjne osiągnięcia, tempo, w którym „idzie jak burza”, wyzwania w jej życiorysie, które przyjęła po mistrzowsku i obróciła je w korzyści oraz jej osobowość, luz i autentyczność.

Jedną z moich najważniejszych wartości w życiu jest rozwój i Kamila jest dla mnie wzorem godnym do naśladowania.

4. Jakim środkiem transportu docierasz na szkolenia Kamili w Warszawie i ile Ci to zajmuje czasu?

Kolonia jest oddalona od Warszawy o ponad 1000 km, planuję więc moje podróże z dużym wyprzedzeniem oraz tak, by w miarę możliwości połączyć szkolenia z innymi terminami i przy okazji pozałatwiać inne sprawy. Pomaga mi w tym dobra organizacja, logistyka i zamiłowanie do podroży. Ponadto pokonuje te odległości bardzo chętnie bo wiem, że warto. Wypróbowałam już samolot, pociąg, autobus, metro, taksówkę, wypożyczenie auta i przejazd autem z innymi uczestnikami szkoleń. Czasem wstawałam o 4 rano a czasem byłam w podróży ponad 20 godzin by uczestniczyć w 8 godzinach szkolenia.

5. Co dotychczas dały Ci szkolenia Kamili?

Szkolenia zaowocowały w przyjaźń i ciekawe znajomości, dały motywacyjnego kopa do realizacji marzeń i energię do działania oraz oryginalne pomysły jak zastosować teorię zasad sukcesu w codziennym życiu: praktycznie, atrakcyjnie i na wesoło.

 

6. Karolina Stencel

Karolina Stencel

Karolina Stencel

 

1. W jakim mieszkasz mieście?

Aktualnie mieszkam w Częstochowie.

 

2. Czym się zajmujesz?

Na co dzień współpracuję z firmą kosmetyczną Oriflame – jestem Liderem grupy Konsultantów i sama działam, jako Konsultantka. Sprzedaję, polecam kosmetyki, oraz zapisuję i prowadzę kolejne osoby do poziomu Lidera. Lubię swoją pracę, patrzeć jak ludzie pokonują swoje bariery i mogą wiecej, to daje mi dużo satysfakcji i motywuje do dalszej pracy. :) Zapraszam na fanpage naszego Zespołu, możesz go równiez polubić :)

Dodatkowo studiuję. Zakonczylam I stopień z tytułem licencjata i rozpoczynam kolejne studia podyplomowe – coaching, w Krakowie.
Wkręciłam się też w sport, systematycznie jestem na siłownii, co za tym idzie zdrowo sie odżywiam i często eksperymentuję z wege przepisami. :)
Być może połączę sport z coachingiem w przyszłości.

 

3. Co skłoniło Cię do tego, aby uczestniczyć w szkoleniach Kamili Rowińskiej w Warszawie?

Fakt, że potrzebowalam sie konkretnie doszkolić w sprzedaży i w zarządzaniu moim Zespolem, bo miałam za duży chaos w swoich działaniach. Dziś widzę, że potrzebowałam też przewartosciować siebie, zobaczyć, że można w wielu sferach życia inaczej, lepiej, odnaleźć własne wartości i żyć w zgodzie z nimi.
W podjęciu decyzji o zostaniu Masterem RBC* pomogło też to, ze Kamila działała w Oriflame, pomyślałam, że mogę otrzymać od niej wiele cennych wskazowek, co też się stało. :)

*Master RBC – osoba uczestnicząca w rocznym programie szkoleniowym Kamili Rowińskiej – Master Business Training

 

4. Jakim środkiem transportu docierasz na szkolenia Kamili w Warszawie i ile Ci to zajmuje czasu?

Z Częstochowy trudno wydostać się w dalsze podróże jakimkolwiek transportem, w normalnych godzinach i postawilam na słynny Bla Bla Car. W jakimś stopniu ryzykowne, ale jak to mówią, kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. ;)

 

5. Co dotychczas dały Ci szkolenia Kamili?

Poznałam wiele technik, schematów, porad do poszerzenia swoich kompetencji potrzebnych w mojej pracy, ale wiem i czuję do dziś, że dostałam o wiele więcej..
Skleiłam w jedno swoje wewnętrzne Ja z moim zewnętrznym. Zmieniłam sie :) stałam się bardziej wymagająca wobec siebie i też wobec innych, mam swoje wartości, którymi kieruję się w życiu i daje mi to poczucie satysfakcji i szczęścia. Jestem odpowiedzialna, silniejsza, samoświadoma, zdeterminowana w dążeniu do celów i z chęcia rzucam sobie nowe wyzwania.

Oczywiście poznałam też niesamowitych ludzi! Otwartych, pozytywnych, energetycznych.. Koncząc jedno szkolenie jużz czekałam z bananem na twarzy na następne. :) Poznałam też moją przyjaciółkę, Basię Lech, z którą trzymałam się na każdym szkoleniu i to również ona inspirowała mnie swoją osobą do korzystania na maksa ze szkoleń, z bycia tu i teraz.

Dziękuję Wam Wszystkim! :)

 

0 komentarzy

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...

©2017 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?