„Jeśli chcesz mieć wyniki, musisz…!” [video]

Witam Was serdecznie,

Kiedy ostatni raz nagrywałam dla Was vloga, nagrywałam go w tematyce, jak zarządzam sobą w czasie, czyli co robię wtedy, kiedy przylatuję do Polski do pracy, bo na co dzień mieszkam w Brukseli.

Kiedy go opublikowałam, a tam ze szczegółami opowiedziałam, jak wygląda aktywnie mój czas pracy, wiele osób zaskoczyło się i powiedziało: o rany! Tak dużo trzeba pracować, gdzie tu jest czas na odpoczywanie, czas na myślenie, na spontaniczność itd. Chcę Wam powiedzieć, że jeżeli ktokolwiek z Was już jest milionerem, to tak naprawdę nie muszę mu tego mówić, ale gdy chcesz być dopiero milionerem albo osiągnąć ponadprzeciętne wyniki nie tylko w biznesie albo też w sporcie, czy jakiejkolwiek innej pasji, która Cię dotyczy, to musisz zdać sobie sprawę z tego, że będzie to wymagało od Ciebie bardzo dużo zaangażowania.

Jeżeli chodzi o biznes może to być zaangażowanie dużej ilości pieniędzy, ale będzie to również zaangażowanie dużej ilości pracy. Kiedy ja przebywam w Brukseli, pracuję tak klasycznie: 6 czasem 8 godzin dziennie, ale około 4 razy w roku albo 5 jadę na wakacje z moją rodziną, tak jak teraz, kiedy jesteśmy przez 2 tygodnie na Ibizie. W związku z czym wtedy, kiedy lecę do Polski, żeby pracować, potrzebuję naprawdę zaangażować swoje wszystkie siły i maksymalnie wykorzystać czas po to, żeby zrealizować wszystkie swoje zamierzenia i plany.

Nie można być mamą, żoną, bizneswoman jednocześnie i nie „zapieprzać” tak naprawdę, ponieważ żadne inne słowo nawet tu nie pasuje. Jeżeli chcesz osiągać duże wyniki w biznesie, chcesz osiągać duże wyniki w czymkolwiek innym, czym się zajmiesz, musisz zdać sobie sprawę z tego, że będzie to wymagało od Ciebie ogromnego zaangażowania.

Nie wiem skąd mogło się pojawić takie przypuszczenie, że można być milionerem i nie trzeba pracować. Czy ktoś sobie wyobrażał, że ja wstaję o 10-tej, od 11-tej idę na aerobik, a później idę na 2 sesje coachingowe i to koniec mojego dnia, potem idę z koleżankami na kawę? Nic bardziej mylnego. Jeżeli chcę realizować swoje wartości, jakimi są zdrowie, rodzina, miłość, rozwój osobisty i rozwój biznesowy, to cały czas, który mam do dyspozycji potrzebuję właśnie, ale to głównie na to poświęcać, dlatego ten czas jest taki aktywny.

Zanim sobie wytyczysz cele i zanim zdecydujesz, gdzie chcesz dojść, zastanów się, czy jesteś gotów zapłacić cenę, którą będzie wymagało to miejsce, do którego zmierzasz.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!

Przejrzyj najbliższe szkolenia i wystąpienia Kamili Rowińskiej.

0 komentarzy

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...

©2017 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?