„Jestem spokojna.” Kamila Rowińska o swojej przeprowadzce do Brukseli

Już za kilka miesięcy przeprowadzamy się z całą rodziną do Brukseli.  Takie wydarzenie powoduje przyspieszenie działań w Polsce, aby pospinać na ostatni guzik sprawy zawodowe w taki sposób, aby później móc dolatywać do Polski na szkolenia i wydarzenia. Uczy mnie to jeszcze większej umiejętności zarządzania sobą w czasie. Uważnie przyglądam się temu, co robię. Na co przeznaczam czas.

Każdy dzień to dzień wyborów pomiędzy pracą, rodziną, relaksem, nauką, przysługami, sportem, leniuchowaniem…

Niektórzy, gdy słyszą o mojej przeprowadzce, to od razu się martwią. Najczęściej o moją karierę w Polsce. O to, że nie będzie mnie dużo i często. O to, że jak nie będę na zawołanie, na już, to coś mnie ominie.

A ja jestem spokojna. Niezwykle spokojna.

Nie muszę być wszędzie, aby dobrze prosperować biznesowo. Przemawianie do największej z dostępnych publiczności nie jest moim celem. Przeprowadzenie największej ilości coachingów w roku, nie determinuje moich działań. Posiadanie największej ilości fanów na facebooku nie spędza mojemu zespołowi snu z powiek.

Są wartości, których nie sprzedam za karierę. Moja rodzina, moje zdrowie, harmonia życiowa, rozwój, niezależność są kluczowe. Abym mogła dzielić się swoją energią, wiedzą, doświadczeniem, potrzebuję zadbać o siebie i swoich najbliższych.

To dlatego nie widujecie mnie na tournée po całym kraju, z 20 dniami na sali szkoleniowej miesięcznie. To dlatego rzadko odbieram telefony po 18:00. To dlatego nie umówię się na coaching za żadną cenę, gdy mam zaplanowany trening na siłowni. To dlatego nie wystąpię na SGH, gdy mam zaplanowane kino z synem.

To dlatego jest ograniczona ilość wywiadów, których udzielę i ograniczona ilość miast, które odwiedzę.

Są tacy, którzy dzwonią do mnie i proponują mi, abym coś napisała w nocy, lub spotkała się w trakcie majówki. Dziwią się, gdy odmawiam. Twierdzą, że nie potrafię wykorzystać swoich „5 minut” jak inni…

Są sprawy, na które się nie godzę, ponieważ dbam o swój balans.

Przez tak wiele lat budowałam swoją stabilizację finansową, że teraz praca ponad normę, skutkowałaby jedynie droższymi zabawkami (droższym samochodem, droższym mieszkaniem, droższymi meblami itp.)

W mojej ocenie jest w życiu czas na solidną pracę i jest też czas na pozostałe wartości.

Bycie „naj coachem”, „naj trenerem”, „buldogiem biznesu”, „super woman coś tam, coś tam…” to nie jest coś, co motywuje mnie do działania.

To miłe, gdy ktoś doceni moją pracę, jednak nie jest to kluczowe w mojej pracy.

Ponieważ sukces, z nieprzespanymi nocami, śmieciowym jedzeniem, zatraceniem swoich wartości, sprzedawaniem swoich ideałów, ciągłą tęsknotą za bliskimi, brakiem czasu na śmiech, na miłość, na wakacje, na rozwój… to nie jest już dla mnie sukces.

Kamila Rowińska i Jacek Walkiewicz

Kamila Rowińska i Jacek Walkiewicz

W mojej głowie wciąż jeszcze kołaczą się wybrane zdania z „Życia bez ograniczeń” oraz naszego spotkania z Jackiem Walkiewiczem.

Spotkania z Jackiem, są dla mnie doskonałą okazją do zatrzymania, spojrzenia na swoją misję z lotu ptaka, refleksji. Szansą na rozmowę o JAKOŚCI, a nie ilości.

Z Poznania po głowie chodzą mi:

Roberta Zagożdżona zdanie: „Straciłem najcenniejsze diamenty, na rzecz błyskotek świata . (…) Teraz na nowo zachwycam się niebem” , wypowiedź Nicka Vujcica o rodzinie, o dzieciach, o trzymaniu serca współmałżonka oraz przypowieść o 53 telefonach… , Łukasza Milewskiego opowieść o mocy przyjaźni, miłości i sile wewnętrznej, która w nas drzemie i strachu przed nią, Magdaleny Malickiej o sile naszych myśli i pułapce korporacyjnego sukcesu, Lesa Browna „Jeśli mama potrafiła zadbać o naszą siódemkę, to nasza siódemka musi teraz zadbać o mamę”.

Kamila Rowińska na „Życiu bez ograniczeń” ze swoim synem Olafem

 

Zapamiętam Patricka Liewa i Jakuba Bączka poczucie humoru i wewnętrzne ciepło, wyższość wizualizacji nad wszystkim innym, Łukasza Jakóbiaka determinację i kreatywność oraz pamiętnik przyszłości, Krzysztofa Cybula radość i zgranie zespołu.

 

Czy jesteś już zapisany na drugą edycję wydarzenia „Życie bez ograniczeń” 1 października 2016 r. w Krakowie? :)

KTO WYSTĄPI OBOK NICKA VUJICICA?

Żyjący bez ograniczeń są wśród nas. Idąc przez życie realizują się tak jak każdy człowiek. Pragną szczęścia tak jak TY, ale są w tym dążeniu nieustępliwi.

To co ich odróżnia to wewnętrzna siła jaką zdobyli na drodze zwanej życiem. To często ukryci bohaterowie, którzy w swej podróży pokonali wiele przeciwności losu by zrealizować dany cel. Ich hart ducha i wiara w to, że niemożliwe może stać się realne jest fundamentem tego co robią. Wierzyli pomimo faktu, że „świat” wystawiał ich na największe próby.

sp_kamila_rowinska
Kamila Rowińska wystąpi na „Życiu bez ograniczeń 2”!

Uznawana przez wielu za najlepszą trenerkę w Polsce, od 6 lat odnosi ogromne sukcesy i przeszkoliła już tysiące osób. Na szkolenie Kamili Rowińskiej „Kobieta Niezależna” przybywa od 500 do 700 osób, 4-5 razy w roku. Przez ostatnie 6 lat przepracowała na scenie ok. 2000  godzin.

 

sp_nick_vujicicNick Vujicic – czas wystąpienia 2 godz.

Autor światowego bestsellera „Bez rąk. Bez nóg. Bez ograniczeń.”, Wystąpił w słynnym filmie „Cyrk Motyli”, Inspiruje miliony ludzi Nick Vujicic to istny „Gigant Życia”, człowiek udowadniający, że nie ma barier nie do przekroczenia. Aktywnie prowadzi ponad 36 kanałów na YouTube, ma ponad 4 miliony fanów na Facebooku.

Nick Vujicic to australijski mówca motywacyjny pochodzenia serbskiego, urodzony z rzadką chorobą znaną jako zespół tetra-amelia, czyli całkowitym wrodzonym brakiem kończyn. Na całym świecie prowadzi wykłady na temat niepełnosprawności, motywacji i wiary w Boga.

Nick urodził się jako najstarsze dziecko pastora i pielęgniarki. Rodzice byli zszokowani, gdy okazało się, że nie ma obu rąk ani nóg, jedynie jedną zdeformowaną stopę. Początkowo nie mógł chodzić do zwykłej szkoły, ponieważ prawo stanu Wiktoria zakazywało tego dzieciom niepełnosprawnym fizycznie. Jednak gdy prawo się zmieniło, Vujicic był jednym z pierwszych niepełnosprawnych uczniów, uczęszczających do szkoły razem z pełnosprawnymi.

 

Pozostali prelegenci „Życia bez ograniczeń”

sp_eric_thomasEric Thomas

Słuchać Erica Thomasa to jak słuchać człowieka, który jest absolutnie zdeterminowany. Człowieka, który chce wywrzeć wpływ na otaczający go świat ucząc ludzi co jest konieczne do odniesienia sukcesu.
Jego słowa i filmy mają wpływ na dziesiątki milionów ludzi na całej planecie każdego dnia! Dzięki niedającej się nie zauważyć obecności w portalach społecznościowych oraz dzięki niedawno odbytemu tournée po kraju i zagranicą „ET, Hiphopowy Kaznodzieja” stał się ewenementem na skalę światową!

Czerpiąc z własnych doświadczeń związanych z bezdomnością, nieobecnością biologicznego ojca, problemami w szkole i innymi różnymi przeszkodami, ET pozwolił, aby jego życie stanowiło „otwartą księgę”. Ujarzmił ból i wykorzystał go do osiągnięcia wielkości. Ma szczerą nadzieję, że poprzez swoją transparentność pomoże również innym odnaleźć odwagę niezbędną do osiągania sukcesów, niezależnie od okoliczności.

Podczas gdy przeciętnemu studentowi ukończenie studiów zajmuje od czterech do sześciu lat, ET potrzebował 12 lat. W przypadku większości ludzi to zapewne oznaczałoby koniec jakichkolwiek akademickich aspiracji; jednakże dla ET to była trampolina do akademickiego sukcesu! W 2005 ET uzyskał dyplom magistra Michigan State University, a 5 lutego 2015 obronił pracę doktorską i 8 maja 2015 otrzymał tytuł doktora Michigan State University w zakresie organizacji i zarządzania oświatą.

Eric od wielu lat jest bardzo zaangażowany w aktywne działania na rzecz społeczności. Wszystko zaczęło się od jego nominowanego do nagrody Programu GED, którego sukces doprowadził do stworzenia jego organizacji non-profit Break The Cycle, I Dare You (Przerwij Ten Krąg, Wyzywam Cię) oraz mnóstwa innych edukacyjnych inicjatyw, również na szczeblu ministerialnym. Dzięki wytężonym wysiłkom Erica światło dzienne ujrzał w końcu Program Advantage na Michigan State University. Program ten skierowany jest do nieradzących sobie z nauką studentów i ma na celu zmianę ich nawyków związanych z uczeniem się, a co za tym idzie zwiększenie liczby tych, którzy kończą studia. Jeżeli chodzi o niwelowanie wyniszczających skutków wpływu, jaki społeczeństwo wywiera zarówno na młodych jak i na starych, niegasnący entuzjazm i pasja Erica to prawdziwa studnia bez dna. To dzięki jego ogromnemu zaangażowaniu udało się stworzyć organizację non-profit International Urban Education Consultants IUE (Międzynarodowi Miejscy Konsultanci ds. Edukacji), która ma za zadanie znajdywać rozwiązania pomagające zasypać przepaść w miejskich szkołach pod względem skali osiąganych sukcesów i dokonań przy pomocy takich technik jak wyznaczanie celów i pomaganie uczniom w poprawie ich sposobu postrzegania samego procesu uczenia się.

sp_andrzej_cichocki

Andrzej Cichocki

Life Coach, menadżer, wykładowca, prawnik, trener biznesu, w końcu kapelan, a przede wszystkim – człowiek. Człowiek, który każdego dnia pokazuje innym ludziom, że jedyne ograniczenia tkwią w nich samych i że nigdy nie ma sytuacji „bez wyjścia”.

Andrzej Cichocki to zdecydowanie najjaśniejszy reprezentant polskiej sceny life coaching’u, a z pewnością jedyny traktujący swą misję tak kompleksowo. W odróżnieniu od innych, nie boi się najtrudniejszych wyzwań, takich jak indywidualna praca z osobami „osadzonymi”, czy pomoc niepełnosprawnym w powrocie do normalnego życia. Nie koncentruje swoich sił jedynie na ludziach biznesu. Nie on wybiera osoby, z którymi będzie pracować – to one wybierają jego.

Każde spotkanie z Andrzejem to duża dawka emocji, bogatych doświadczeń życiowych, jak i wiedzy praktycznej, wyuczonej – pokazującej, że to gdzie i kim jesteśmy w danym miejscu z pewnością nie jest dziełem przypadku.

 

sp_ava_eagle_brown

Dr. Ava Eagle Brown

Biografia Avy Eagle Brown brzmi jak najlepsze świadectwo jej zmieniających życie książek i wystąpień publicznych. Jest ona pisarką, oferującą inspirację i zachęcającą do dokonania przełomu mówczynią motywacyjną.

Czerpiąc z własnych doświadczeń, pomaga innym osiągnąć ich pełny potencjał poprzez determinację i wydobywanie z nich ich prawdziwej wielkości. Pokazuje innym jak osiągać sukces i pokonywać przeszkody niezależnie od pochodzenia, koloru skóry czy też przeszłości. Ava opowiada swoim klientom swoją własną historię po to, aby ich nieustannie inspirować i mobilizować do działania.

Ava spędziła swoje wczesne lata w biednej wsi na Jamajce. Czasami nie była w stanie chodzić do szkoły, ponieważ zamiast tego musiała pracować, żeby mieć co jeść. Jej wewnętrzna siła pomogła jej przebrnąć przez okres trudny dorastania, podczas którego padła ofiarą kazirodztwa i molestowania seksualnego. Kiedy miała dwadzieścia parę lat, przystawiono jej pistolet do głowy; w wyniku tego zdarzenia w trosce o swoje własne zdrowie psychiczne uciekła z Jamajki. Zamiast jednak poddać się w obliczu brutalnych, ogromnie rozczarowujących doświadczeń, wykorzystała całą swoją wytrzymałość i miłość do ojczyzny po to, aby stać się silną, samodzielną kobietą. Od wielu lat jej silny głos odbija się szerokim echem za każdym razem, gdy chodzi o pomaganie innym osobom w naszym społeczeństwie w przerwaniu zaklętego kręgu ubóstwa i jego efektów.

Autorka i coach została ostatnio wyróżniona tytułem Motywacyjnej Kobiety Roku 2015, otrzymała też nagrodę Inspirującego Autorytetu 2015; była nominowana do London Leadership Peace Award (Pokojowa Nagroda Przywództwa), do nagrody Motywacyjnego Mówcy, Autora; była finalistką konkursu Fashion Fair Diva Author of Colour International Women’s Day 2015. Przez lata Ava pracowała w najróżniejszych miejscach, zajmując najróżniejsze zawodowe stanowiska w obszarze edukacji, finansów, marynistki, telekomunikacji i rozwoju biznesu, zanim zdecydowała się założyć własną działalność.

Ava wyznaje w życiu następujące motto: „Czasem życie Cię sponiewiera. Jednak musisz znaleźć w sobie siłę woli, dzięki której podniesiesz się z tego, niezależnie od okoliczności”. Wierzy, że wszystko sprowadza się odpowiedniego wyczucia czasu i zestrojenia się z całym Wszechświatem, aby uzyskać to, czego Ci potrzeba. Okazje same zapukają do drzwi, ale musimy być w stanie rozpoznać je i w pełni wykorzystać.

 

sp_daniel_lewczuk

Daniel Lewczuk

Daniel Lewczuk przebiegł cztery pustynie jako jedna z kilkudziesięciu osób na świecie . Zapłacił za to wysoką cenę.

Czy zastanawiasz się gdzie jest granica twoich możliwości? On przesuwa ją regularnie.

Daniel Lewczuk jest jednym z pierwszych Polaków w elitarnym klubie „4Deserts Grand Slammers”. Tylko 47 osób na świecie ukończyło w jednym roku kalendarzowym cztery, 250–kilometrowe, pustynne ultramaratony, rozgrywane w różnych ekstremach klimatycznych. Dziennikarze CNN i Time’a zaliczyli 4D do TOP10 najtrudniejszych zadań wytrzymałościowych na Ziemi, zaraz obok wejścia na szczyt Mt. Everest.

Opowie o lekcjach wyniesionych z tysiąckilometrowej pustynnej odysei. Podzieli się swoją historią i doświadczeniem determinacji potrzebnej do osiągnięcia sukcesu, wytrwałości koniecznej kiedy chcemy osiągać cele które wydają się początkowo niemożliwe, motywacji by radzić sobie z kryzysami- o tych i innych cechach potrzebnych by z sukcesem zarządzać działem, firmą, biznesem.

Udowodni, że walka z przeciwnościami z jednej strony uczy pokory, a z drugiej kształtuje charakter i wzbogaca osobowość.

 

sp_ewa_minge

Ewa Minge

Najbardziej rozpoznawalna polska projektantka. Uwielbiana we Włoszech, ceniona na świecie za oryginalne, odważne kreacje. W życiu stąpa po twardym gruncie. Od lat odnosi sukcesy w biznesie i angażuje się w pomoc potrzebującym. Uważa, że moda nie może służyć jedynie zaspokajaniu próżności. Może także pomagać.

Od ponad 20 lat prowadzi dom mody Eva Minge. Konsekwentnie buduje wizerunek polskiej, luksusowej marki eksportowej. Mówi, że „Życie to bajka” i taki tytuł nosi także jej autobiograficzna książka. Przez życie też trzeba przejść pokonując smoki, trolle i czarownice. Dlatego także tu czasem brakuje nam finału z happy endem. Ewa swoją charyzmą, uporem i wiarą w sukces pomaga swoim współpracownikom i podopiecznym to szczęście osiągnąć.

W swojej karierze zawodowej i życiu wielokrotnie doświadczała zwrotów i upadków. Zawsze się podnosiła i zawsze udzielała się charytatywnie. Przełomowym momentem był ubiegły rok, gdy kolejny sukces w Paryżu zainspirował ją do założenia fundacji Black Butterflies, opiekującej się chorymi przewlekle i onkologicznie. Wystarczyło jej 12 miesięcy, by stworzyć pierwszy ośrodek w Zielonej Górze.

Dla kogo?

Przesłanie Nicka dociera do wielu grup społecznych. Wszędzie tam gdzie wiara, uczciwość i miłość są ważne, Nick kieruje swoje przesłanie. Dlatego zapraszamy na wydarzenie ludzi z różnych środowisk bez względu na religię, pochodzenie, rasę, poziom pełnosprawności, sytuację zawodową. Każdy potrzebuje inspiracji, którą przekazujemy.

Masz szansę być częścią unikalnego na skalę światową wydarzenia.

Gdzie i kiedy?

1 października 2016 r.
TAURON Arena Kraków
Czas trwania 11.00 – 20.00

ZDOBĄDŹ BILETY TERAZ!

No votes yet.
Please wait...
1 Komentarz
  1. Ako

    O, to ciesze się, że będzie Pani bliżej mnie! Zapraszam wobec tego na przysłowiową kawę (może być sok) na Place Sablon i chętnie służę za przewodnika po zakamarkach tego trochę dziwnego miasta:)

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...

©2017 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?