Wyzwanie Kamili Rowińskiej

7.07.2014 – 31.08.2014 to gorący okres dla 200 fanów rozwoju osobistego nie tylko ze względu na porę roku. Każdego dnia przeszli lub przebiegli oni MINIMUM 2 kilometry, dokumentując swój wynik w Endomondo lub innej aplikacji oraz umieszczając go na facebooku. Dodatkowo, na fanpage’u  Kamila Rowińska – Rowińska Business Coaching umieszczali oni tekst: „Jestem z siebie dumna/dumny. Dzisiaj przeszedłem/przebiegłem X km.” Wiele razy trzeba było mierzyć się z niedziałającym internetem w telefonie komórkowym, a więc dodatkowymi metrami, które trzeba było przejść, aby mieć odpowiedni wynik. Uczestnicy wyzwania borykali się również z pogodą i odkładaniem aktywności do ostatniej chwili. Pojawiły się nieprzewidziane kontuzje i choroby. Połowa ludzi odpadła.

Kamila Rowińska

Nagrodą dla najbardziej wytrwałych, a więc tych, co przestrzegali powyższych zasad było wzięcie udziału w jednodniowym szkoleniu pt. „Przywódca to Ty!”. Tam dostali zadanie nr 2: nagranie video z mową motywacyjną i dostarczenie go Kamili Rowińskiej. Zdjęcia z tego szkolenia możesz obejrzeć tutaj.

38 osób zadanie wykonało i teraz otrzymało zadanie kolejne, którego nagrodą jest niespodzianka! Każdego dnia publikują jedną ważną lekcję, którą wynieśli z książki dotyczącej rozwoju osobistego. Ich zadaniem jest przeczytać 4 takie książki przez 4 tygodnie.

Kamila Rowińska, słynna jest z tego, że nie jest łatwo od niej dostać jakikolwiek certyfikat. Osoby, które go posiadają, nie tylko uczestniczyli w jej szkoleniu, lecz także wykonali bardzo złożone zadanie domowe, wymagające często dyscypliny, samozaparcia i zaangażowania na 110%.

Obejrzyj ekskluzywny wywiad z Kamilą Rowińską i/lub podejmij wyzwanie i przejdź kurs w darmowym ebooku pt. „7 kroków do osiągnięcia ambitnych celów”.

2 komentarze
 1. Krzysztof 2 lata ago

  Kontynuuję wyzwanie Kamili Rowińskiej „Przywódca to Ty” opisane tutaj:
  http://rowinskabusinesscoaching.com/…/wyzwanie-kamili-rowi…/.
  Obecnie czytam książkę „Opanuj swój wewnętrzny głos”. Moja ważna lekcja dzisiaj to: Muszę przejąć kontrolę nad swoim wewnętrznym głosem, panować nad nim im patrzeć na siebie obiektywnie.

 2. Izabela 2 lata ago

  Jestem dumna z tego, że mam certyfikat i jestem w gronie ludzi, którzy walczą ! :)
  Podejmuję dalsze wyzwanie :)

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...

©2017 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?