Jak stworzyć swój pierwszy biznes?

RANY! JAK JA SIĘ CIESZĘ!:):)

Z czego się mogę cieszyć równie mocno jak z wydania własnej książki?

Z wydania książki osób, które mam przyjemność prowadzić! 🎉🎊🏆

Zostaw gratulacje w komentarzu dla tych wspaniałych autorów, którzy podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem na łamach książki „Jak stworzyć swój pierwszy biznes”. 

Patrycja Mstowska – Borysiewicz oraz Mariusz Mszyca, są absolwentami mojego 1,5 rocznego programu szkoleniowego RBC Master Business Training  i właśnie napisali swoją pierwszą książkę!

Zapisując się na szkolenia chcieli zwiększyć swoje kompetencje biznesowe. Nie sądzili, że napiszą książkę, ale kto to wie, co go ze mną spotka ?;)

Patrycja i Mariusz są przedsiębiorcami, którzy z sukcesami prowadzą swoje firmy.

Mariusz to właściciel firmy produkcyjnej o zasięgu europejskim, którego produkty trafiają do takich odbiorców jak BMW, VW czy Mercedes. Ukończył studia z marketingu, rachunkowości, finansów oraz prestiżowe studia MBA z dyplomem Oxford Brooks University. Członek Stowarzyszenia Negocjatorów Biznesu. 

Patrycja prowadzi z sukcesami firmę rekrutacyjną, która obecnie zatrudnia ponad 100 osób. Od 10 lat związana z branżą HR, zdobywała doświadczenie zarówno w międzynarodowej korporacji, jaki i w agencjach zatrudnienia i doradztwa personalnego. Jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego, ukończyła studia z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, a obecnie bierze udział w programie MBA patronowanym przez Franklin University w USA.

Poznali się na szkoleniu „Zespół Marzeń”, a podczas realizacji zadania domowego nawiązali współpracę i postanowili napisać książkę!
O czym?
O tym, na czym znają się najlepiej, czyli o tym: Jak stworzyć swój pierwszy biznes?

Zwykle wydaję książki swojego autorstwa, jednak po przeczytaniu książki Patrycji i Mariusza, bez chwili zawahania zgodziłam się dołączyć ich pozycję do oferty wydawniczej RBC!

Każdego dnia słyszę, że ktoś chciałby założyć firmę, ale boi się, że poniesie porażkę. Wciąż docierają do nas statystyki, które nie zachęcają do otwierania swojego biznesu. 

Zamiast się bać i zatrzymywać się w rozwoju trzeba się dowiedzieć, jak bezpiecznie i skutecznie prowadzić firmę i ją prowadzić!

O tym właśnie jest ta książka!

Niezbędna pozycja dla każdego kto dopiero otworzy lub już ma swoją działalność i chce się uczyć od praktyków, którzy dodatkowo są idealnie przygotowani!

Książka: „Jak stworzyć swój pierwszy biznes?” – Patrycja Mstowska-Borysiewicz, Mariusz Mszyca

Masz przedsiębiorczych znajomych?

Udostępnij im dobre wieści!

Dziękuję i pozdrawiam,

Kamila Rowińska 

Teraz przeczytaj kolejny interesujący wpis!

3 komentarze
  1. Patrycja Mstowska-Borysiewicz

    A jak ja się cieszę! Ta książka to kwintesencja tego co sprawdziło sie w naszych firmach. Piszemy tylko o tym co sprawdziliśmy i zadziałało. Ta książka pokaże ci nie tylko jak zbudować swój pierwszy biznes, ale da ci też inspiracje do podjęcia pierwszych kroków, jeśli to z nimi masz problem. Zapraszam do lektury! :)

  2. Mariusz Mszyca

    Wwwoooowwwww !!!! Moi Drodzy niezwykle się cieszę, że książka już jest i każdy będzie mógł ją przeczytać ! :-) Co książka Wam da ? Wiedzę praktyczną opartą na naszych doświadczeniach z pracy w kilku firmach i prowadzeniu własnych przedsiębiorstw , prezentujemy sytuacje z życia i nasze wnioski w jaki sposób zbudować biznes w sposób bezpieczny, etapami. To jest coś czym się dzielimy z czytelnikami, którzy chcą mieć swoje firmy lub są na początku drogi bycia przedsiębiorcom. Nie musisz się uczyć na swoich błędach. Z książki dowiesz się jak ich uniknąć oraz co robić gdy się pojawią trudne momenty. Wykorzystaj naszą wiedzę zdobytą na prestiżowych uczelniach ale przede wszystkim wiedzę praktyczną przedsiębiorców, którzy osiągnęli sukces i rozwijają swoje firmy. Zapraszam do lektury i życzę powodzenia wszystkim w realizacji marzeń :-)

  3. Anna Z.

    Ale super! Gratulacje dla Patrycji i Mariusza! :) Doskonała robota!

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...

©2017 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?