Kamila Rowińska na „Życiu Bez Ograniczeń” – jak do tego doszło?

8 lat temu, gdy w mojej głowie pojawiła się myśl o tym, aby rozwijać się jako trener, nie wiedziałam dokładnie do jakiego miejsca dotrę. Wiedziałam dokąd zmierzam i, że potrafię inspirować innych. Mam siłę i wiarę, którą chcę się dzielić. Posiadam również wiedzę, która pomaga zwiększać efektywność biznesową. Ale nie o biznesie tym razem…
Za tydzień wydarzy się coś, o czym nie zdążyłam pomarzyć. Wystąpię na Tauron Arenie w Krakowie.  Tak bardzo zajęta byłam pracą i doskonaleniem siebie, że nawet nie wpisałam tego na listę celów.  Chociaż… może nie wpisałam, ponieważ pozwoliłam rzece płynąć? Patrzę dziś na tę 28 letnią dziewczynę na zdjęciu i przypominam sobie czas, w którym je robiłam. Trudny czas. Bólu złamanego serca, smutnej diagnozy lekarskiej, poczucia samotności…  Nie wiedziałam, że za kilka lat ból minie, zdrowie wróci do normy, powróci uśmiech na twarzy, a serce oszaleje z miłości.
Widziałam tylko, że w życiu, gdy przychodzą trudne chwile potrzebujemy czasu, aby zobaczyć pełny obraz. Zrozumieć lekcje. Poczuć wdzięczność. Cierpliwie czekałam na ten czas. Cierpliwie, ale nie bezczynnie.
Być może dla Ciebie teraz jest trudny czas. Okres smutku, bezsilności, łez, braku wiary… W sobotę opowiem Ci swoją historię. Historie i lekcje. Lekcje, które po odrobieniu doprowadziły mnie do miejsca w którym teraz jestem. Miejsca, w którym często słyszę; „Masz szczęście!” Podzielę się tym szczęściem z Tobą i przepisem na nie ponieważ wierzę, że każdy z nas może je osiągnąć. Wiem też, że Tobie również życie mogło dać w kość, jednak razem, Ty i ja możemy więcej!
Będzie dla mnie zaszczytem wystąpić dla Ciebie 1 października br. w Krakowie podczas Życia bez ograniczeń 2. Wiem, być może masz daleko do Krakowa, być może jest to wydatek, trzeba wcześnie wstać, a może nie wiesz czy to wszystko ma sens.  Tylko jak chcesz to sprawdzić pozostając w domu? I Ty i Twoi bliscy powinniście tam być!
Aby wzmocnić siebie, wiarę i otrzymać solidną dawkę miłości!
Nie wiem, czy kiedykolwiek opowiem tą historię jeszcze raz, ponieważ to intymna historia. Wiem jednak, że opowiem ją 1 października, liczę, że również Tobie.
Z całego serca zapraszam.  Możesz udostępnić tą wiadomość jeśli chcesz. Może jest wśród twoich znajomych ktoś, kto warto, aby był tego dnia z nami.

Dziękuję i do zobaczenia!
Kamila Rowińska

kamila-rowinska-8lat

1 Komentarz
  1. Skalbud 4 miesiące ago

    Czytuję i podziwiam Pani teksty od bardzo dawna, jeszcze z czasów Oriflame. Jest Pani świetnym przykładem, że żadne trudności nie są w stanie nas zatrzymać jeśli tylko postanowimy stawić im czoła. A „eksperci” od teorii życia niech potem twierdzą, że się udało, miało szczęście itp…

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...

©2017 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?