Wyzwanie Kamili Rowińskiej 2016/2017 r. – etap drugi z czterech

DRUGI ETAP WYZWANIA KAMILI ROWIŃSKIEJ 2016/2017 roku

Jest to rugi etap wyzwania Kamili Rowińskiej, który rozpoczął się we wrześniu 2016 roku. Nie można już do niego dołączyć, można natomiast samodzielnie go realizować.

GRUDZIEŃ

Kolejny miesiąc wyzwania zawiera w sobie bieganie/marsz/nordic walking na czas + lekturę książki „Od dobrego do wielkiego” Jima Collinsa lub „Obudź w sobie olbrzyma” Anthony Robbins (do wyboru!)

Bieganie, chodzenie, nordic walking (bieganie na bieżni nie będzie zaliczone) – to robisz od razu, czyli od 3.12.2016 aż do 31.12.2016

Każdy trening musi być zarejestrowany przez telefoniczną aplikację ENDOMONDO.

1. Musisz przejść każdego dnia 3 km w maksymalnie 30 minut lub 6 km w maksymalnie 60 minut co drugi dzień, jeżeli opuścisz 1 dzień. Ma to być trening jednym ciągiem, bez przystanków. Możesz opuścić tylko 1 dzień z rzędu, dwóch opuszczonych dni nie można nadrobić. Nie możesz robić treningów w przód / na zapas, możesz tylko nadrabiać te, które wypadły.

2. Po każdym treningu zapisujesz w swoim zeszycie następujące zdanie: 1.12.2016 Dzisiaj przeszedłem/przeszłam/przebiegłem/przebiegłam X km w X minut. To łącznie X k od września 2016 roku. JESTEM MISTRZEM ŚWIATA. (Czasy i kilometry nie muszą być identyczne z tym, co wskazuje Endomondo, mogą być wpisane orientacyjne wartości)

3. W swoim zeszycie, oprócz powyższego piszesz minimum 10 komplementów na swój temat (może być więcej). Mam nadzieję, że pisząc to, czujesz się wspaniale :)

4. Do 10.12 musisz mieć już którąś z książek. Od 10.12 piszesz swoim zeszycie 1 lekcję każdego dnia z tej książki. Długość lekcji pozostawiam Tobie.

5. Od 03.12 do 10.12 nie piszesz niczego na fanpage’u.
Od 11.12.2016 1 raz w tygodniu (dowolnego dnia) na fanpage’u Kamili piszesz to, czego nauczyłeś się z tej książki przez cały tydzień czytania. Piszesz 1 lekcję. Ma się to zaczynać tak: Czytam książkę „Od dobrego do wielkiego” Jima Collinsa / „Obudź w sobie olbrzyma” Anthony Robbins, jako 2 etap wyzwania Kamili Rowińskiej. Oto lekcja jaką wyciągam po tygodniu czytania: Długość wypowiedzi to maksymalnie 2 zdania.

Gdzie konkretnie ten wpis? Piszesz tam, gdzie widzisz obok mojego zdjęcia na środku „write something”. Ty pewnie masz po polsku „napisz coś”.

STYCZEŃ I LUTY 

1) Każdego dnia chodzenie/bieganie/ nordic walking (bieganie na bieżni nie będzie zaliczone) w przyspieszonym tempie – 3,5 km w maksymalnie 30 minut lub co drugi dzień 7 km w maksymalnie 60 minut. Ma to być trening jednym ciągiem, bez przystanków. Możesz opuścić tylko 1 dzień z rzędu, dwóch opuszczonych dni nie można nadrobić. Nie możesz robić treningów w przód / na zapas, możesz tylko nadrabiać te, które wypadły.

2) Obejrzenie 3 inspirujących filmów i podzielenie się 3 lekcjami (po jednej lekcji z każdego filmu) jakie z nich wynosisz. Oto tytuły filmów:

– „Siła spokoju” http://www.filmweb.pl/film/Si%C5%82a+spokoju-2006-211209

– „W pogoni za szczęściem”
http://www.filmweb.pl/W.Pogoni.Za.Szczesciem

– „Whiplash” http://www.filmweb.pl/film/Whiplash-2014-698847

Po obejrzeniu filmu piszesz na fanpage’u Kamili Rowińskiej jaką JEDNĄ lekcję wyciągnąłeś z tego filmu. Możesz obejrzeć wszystkie filmy ostatniego dnia, czyli 28 lutego i wtedy napisać lekcje, a możesz rozłożyć oglądanie na raty – jak Ci wygodniej. Długość wypowiedzi to maksymalnie 2 zdania.

3) Codzienne spożywanie zdrowego koktajlu (każdego dnia od 1 stycznia do 28 lutego)

Musisz wypić minimum jedną porcję (szklankę) warzywnego lub warzywno-owocowego koktajlu dziennie. Koktajl musi mieć minimum 4 prawdziwe składniki (takie, które kiedyś rosły i nie zostały przetworzone), w tym minimum 1 warzywo.

Przykładowy koktajl:

szpinak, imbir, jabłko, pomarańcza, gruszka.

Koktajl nie może zawierać: cukru, miodu, syropu klonowego, syropu z agawy albo innego naturalnego słodziku! (ten cukier, który jest w owocach i warzywach może być :D) Koktajle mogą być robione samodzielnie, lub mogą zostać zakupione. Koktajle mogą zawierać niesłodzone bakalie jak np orzechy i migdały.

Każdego dnia robisz zdjęcie swojego koktajlu. Zdjęcie może pokazywać koktajl stojący na stole lub jak go pijesz – jak wolisz :)

Inspiracja do tego jak robić koktajle tutaj:
http://wellbelicious.com/pl/category/na-talerzu/koktajle/

Będzie Ci potrzebny blender do robienia koktajli (kup lub pożycz).

UWAGA: Informacja od Marty Chłodnickiej: Nie zamierzam odpowiadać na żadne dodatkowe pytania dotyczące „Czy taki koktajl może być?” Zasady są wyjaśnione powyżej. 4 prawdziwe składniki (coś co rosło i nie zostało przetworzone), w tym obowiązkowo jedno warzywo. Jeżeli nie wiesz czy coś jest warzywem, czy owocem, sprawdź proszę w google :)

4) W zeszycie piszesz: Codziennie dbam o swoje zdrowie poprzez regularny ruch i picie odżywczych koktajli. Pokonałam dotychczas dystans (xxx) KM od września 2016 r. Jestem z siebie niezwykle dumna/dumny!

CO WYSYŁAMY NA ADRES wyzwanie@rowinskabusinesscoaching.com 1 MARCA 2017 ROKU?

Wysyłamy tak samo jak w pierwszym etapie poprzez WeTransfer:

1) Dowody za całe 3 miesiące treningów w postaci:
najlepiej TYGODNIOWYCH (chyba, że miesięczne będą czytelne) zrzuty ZESTAWIEŃ Z ENDOMONDO. Zrzuty pojedynczych dni nie będą akceptowane!

Na zrzutach muszą widnieć: imię i nazwisko, dzień, dystans, czas oraz sport, jaki się uprawiało.
Oto narzędzie, które umożliwi Wam tworzenie zestawień:
W Endomondo wchodzisz w: Trening -> Historia
Oto instrukcja obsługi:
1. https://gyazo.com/b9fb9a5a2b8863fdae1f8e7a2d17c683
2. https://gyazo.com/ca1005e72ea1b3eb06fe076db2793b8e
2) Wszystkie wpisy na fanpage’u Rowińska Business Coaching – zrzuty ekranu:
Jeżeli nie robiłaś/robiłeś na bieżąco zrzutów, można je odnaleźć na swoim profilu w DZIENNIKU AKTYWNOŚCI. Przycisk ten znajduje się w prawym dolnym rogu Twojego cover photo.

3) Zdjęcia 6 dowolnych stron (zdjęcia 6 stron, nie 6 lekcji, nie 6 dni czy treningów tylko 6 stron) z zeszytu zapisów komplementów lub tego, że jesteście mistrzami świata lub lekcji z książek lub tego, że jesteście zdrowi.

4) Zdjęcia wszystkich koktajli (każdego dnia od 1 stycznia do 28 lutego)

Nazwy plików: Koktajl01-01-01-2017.jpg Koktajl02-02-01-2017.jpg
itd.

Pozostałe ważne informacje:

Możesz używać wyłącznie aplikacji Endomondo. Żadna inna aplikacja do mierzenia Twoich treningów nie będzie brana pod uwagę.

Jeżeli wyślesz pliki graficzne w inny dzień niż 1 marca 2017 roku, nie przejdziesz do kolejnego etapu.
Jeżeli 1 marca wyślesz pliki graficzne jako załącznik do maila, lub w sposób inny niż poprzez WeTransfer, nie przejdziesz do kolejnego etapu.
Jeżeli po opuszczeniu jednego dnia treningu, nie zrobisz kolejnego dnia 6 km w grudniu lub 7 km w styczniu i lutym, nie przejdziesz do kolejnego etapu. Nie możesz tego nadrobić trzeciego dnia sześcioma kilometrami, ani robić kilometrów „na zapas”.
Jeżeli aplikacja ENDOMONDO nie zarejestruje Twojego treningu, chociaż go zrobiłeś/zrobiłaś, nie masz jak tego udowodnić, a więc nie przejdziesz do kolejnego etapu.
Wiemy, że poprzeczka jeśli chodzi o wymagania techniczne jest postawiona wysoko, jednak wierzymy w Ciebie i w to, że dasz radę :)

Rating: 5.0. From 2 votes.
Please wait...
0 komentarzy

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...

©2017 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?