Twoje ważne lekcje

Podczas naszych spotkań, pisania książek, nagrywania video dzielę się z Tobą wiedzą, energią oraz doświadczeniem.

Być może robisz wtedy notatki lub zaznaczasz sobie najważniejsze fragmenty. Zawsze zachęcam Cię do tego, ponieważ tylko w ten sposób możesz zapamiętać jeszcze więcej. 

Wróć do swoich notatek, do książek i zastanów się nad swoimi wnioskami raz jeszcze. 

Podziel się ze mną swoimi najważniejszymi lekcjami z naszego ostatniego spotkania. 

Napisz proszę w komentarzu 2 ważne lekcje, które wyciągasz dla siebie i sposób, w jaki chcesz je wykorzystać w swoich działaniach. 

W najbliższy poniedziałek wybiorę 2 najciekawsze,

a Autorzy otrzymają NIESPODZIANKĘ!  

12 miesięczny dostęp do VOD, książkę lub ebooka!


ps. Napisz pod swoimi lekcjami, jakie produkty z oferty mojego sklepu już są u Ciebie :)

 

Teraz przeczytaj kolejny interesujący wpis!

48 komentarzy
 1. Dariusz

  Pierwszy raz spotkałem z Panią Kamilą na szkoleniu „Asertywny Rodzić-Partner-Manager” i przyznam szczerze, że
  nie wiedziałem, że pojęcie „asertywność” jest tak szerokim pojęciem.
  Ważne lekcje to:
  1.Nazywać uczucia
  2.Doceniać pozytywne gesty i opisywać emocje z tym związane.

 2. Marta

  1. Dla mnie bardzo cenne są wskazówki dotyczące podstaw budowania biznesu. Mam za sobą drobny falstart, a teraz wiem co zrobić aby ułożyć swój ukochany biznes od podstaw abym mogła dawać wartość innym, dać sobie szczęście i moim wspaniałym dzieciom.
  2. Pokazujesz za swoim przykładzie jak ludzie, którzy z Tobą działają mogą wzrastać, realizować swoje marzenia i liczyć na toje wsparcie. To jest wspaniałe.
  Mam już: „Buduj swoje życie”, „Jak ubierać się do pracy”, „Pierwszy biznes”, „Zasługujesz na sukces”

 3. Magda

  Kamila dzieki za Twój wykład na Życie Bez Ograniczeń, było cudownie. Moje dwie lekcje jakie wyniosłam z tego spotkania to : po pierwsze w budowaniu sukcesu liczy się wytrwałość, ze w drodze so sukcesu liczy się powtarzalność pewnych nawyków, po drugie wzmocniłas moja wiare w siebie swoją historią, bo też miałam ciężkie dzieciństwo i dalas mi nadzieję, na szczęśliwe życie, dajesz wiarę i siłę, że można to osiągnąć ciężko pracujac . Pozdrawiam

 4. Hanna

  Moje 2 ważne lekcje po mega piatkowym szkoleniu z asertywności to:
  1. Jeżeli moje zachowanie w stosunku do innych będzie asertywnie, to wzrośnie mój szacunek do samej siebie.
  Od pierwszych chwil po szkoleniu wprowadzam asertwne zachowanie ,bo zależy mi na tym , aby być silną i pewną siebie i aby ludzie traktowali mnie tylko w ten sposób na który ja pozwolę.
  2. Trzeba otwarcie mówić o tym czego się pragnie, bo tylko wtedy to możemy otrzymać.
  Również od piątku :) zaczęłam mówić wprost czego pragnę i oczekuję, bo tylko w taki sposób inni dostaną ode mnie jasny komunikat do którego będą się mogli ustosunkować. Bez żadnych domysłów, aluzji i kręcenia filmów.

  To co posiadam z Twojego sklepu to:
  – szkolenia Master Buisness Training :)
  – RBC SUCCES CLUB – szkolenia on line
  – video 6 kroków do budowania niezależności finansowej + lekcje z Arizony
  – 365 pytań od Twojego coucha
  – kubeczek z afirmacjami
  – „Jak stworzyć swój pierwszy
  biznes”

  Bardzo mi zależy: na książce
  „Zaslugujesz na sukces”,
  „Zdobądź swój szczyt” i
  kubeczku z afirmacjami dla 10 letniej córki ( tylko nie wiem jeszcze jaki by chciała kolor – a to bardzo ważne :) )

 5. Katarzyna

  Dziękuję Ci bardzo serdecznie Kamila za wspaniałe wystąpienie. Moje dwie lekcje; po pierwsze jesteś dla mnie największa inspiracja podczas eventu Życie Bez Ograniczen uświadomiłam sobie, że bez ciężkiej pracy nie ma efektów.
  Po drugie zwrocilas mi uwagę na to, że albo będę realizować swoje marzenia, albo będę rozwiązywać czyjeś problemy, te słowa przemawiają do mnie najbardziej za co Ci dziękuję z Całego serca. Chciałabym obejrzeć i zastosować „5 zasad budowania pewności siebie”, ponieważ tego mi nrakuje. Pozdrawiam serdecznie Kamila :)

 6. Kasia

  Ja nie będę się rozpisywać, bo od słów pełnych porad jest Kamila, chciałabym powiedzieć, ze po ostatnim wystąpieniu Życia bez ograniczeń moje przemyślenia są następujące:
  1. Gdybym kontynuowała naukę od Kamili wtedy kiedy ją zaczelam, to dzisiaj byłam w inn miejscu w życiu, pierwsza lekcja to oblany reat z systematycznosci.
  2. Jeśli teraz nie zacznę iść wskazówkami jakie daje Kamila to prawdopodobnie nic się w moim życiu nie zmieni, uświadomiłam sobie jak ważna lekcja jest cały wykład Kamili, nie tylko jedno zdanie, wszystko jest ważne, wszystko trzeba zastosować, żeby były efekty.
  Chciałbym zobaczyć wystąpienie Kamili z Życia Bez Ograniczeń 2. Pozdrawiam serdecznie

  • Kasia

   Ja nie będę się rozpisywać, bo od słów pełnych porad jest Kamila, chciałabym powiedzieć, ze po ostatnim wystąpieniu Życia bez ograniczeń moje przemyślenia są następujące:
   1. Gdybym kontynuowała naukę od Kamili wtedy kiedy ją zaczelam, to dzisiaj byłam w innym miejscu w życiu, pierwsza lekcja to oblany test z systematycznosci.
   2. Jeśli teraz nie zacznę iść wskazówkami jakie daje Kamila to prawdopodobnie nic się w moim życiu nie zmieni, uświadomiłam sobie jak ważna lekcja jest cały wykład Kamili, nie tylko jedno zdanie, wszystko jest ważne, wszystko trzeba zastosować, żeby były efekty.
   Chciałbym zobaczyć wystąpienie Kamili z Życia Bez Ograniczeń 2. Pozdrawiam serdecznie

 7. Iwona

  Mimo, że Kamila rozpoczęła dziś stwierdzeniem, że jej występ na Żbo3 niekoniecznie będzie motywujący, ja dostałam to, czego mi było trzeba. 1 by osiągnąć sukces przycisnij bardziej niż inni. Ostatnio czułam zmęczenie i frustrację, że cały czas coś sobie wymyślam, kursy i dużo pracy własnej w domu, warsztaty, webinary, do tego praca i wolontariat, w pracy się denerwowalam, że przecież inni ludzie też są na liście płac, dziś zrozumiałam, że to jest moja droga na szczyt, jeśli chcę by było łatwo i przyjemnie mogę zostać na dole. Więc będę o tym pamiętać, zamiast się frustrować. Co za ulga! Druga ważna lekcja, to nie przejmuj się jeśli nie spełniasz oczekiwań innych, to są ich oczekiwania, a nie twoje obietnice. To koresponduje z moją definicją sukcesu, by poznać siebie prawdziwą i to zaakceptować. Żyć swoim życiem i swoimi marzeniami i pozwolić na to innym. Toteż będę dalej pracować nad poznawaniem siebie i akceptowaniem tego, jaką jestem, a nie szukaniem potwierdzenia mojej wartosci u innych.

 8. Kamila

  Właśnie skończył się pierwszy dzień eventu ‘’Życie bez ograniczeń 3”. Na „gorąco” chciałabym się podzielić moimi 2 najważniejszymi lekcjami z naszego spotkania:
  1. Na szczycie jest najwięcej miejsca i panuje tam najmniejsza konkurencja- należy zadbać o swoje kompetencje, aby wejść w swoim zawodzie na poziom MISTRZOWSKI. Właśnie wtedy nie będziesz łatwy do zastąpienia będziesz mógł cieszyć się uznaniem i szczęściem życiu zawodowym. Mój aktualny szczyt zawody ostatnio zmodyfikowałam, ponieważ po jakimś czasie spędzonym w firmie człowiek się wypala jeżeli nie widzi żadnych rezultatów swoich pomysłów przekazywanych dalej szefostwu tylko cała twoja praca i pasja z jaką wchodziłeś do zespołu nic Ci nie daje. Dlatego skończyłam użalać się nad sobą i ostro biorę się za samodyscyplinę w nauce języków obcych i wchodzę małymi kroczkami do góry i do góry.
  2. Aby odnieść sukces potrzebujesz wyznaczyć sobie cel i ostro o niego walczyć- nie można patrzeć co powiedzą inni i słuchać co oni zrobiliby na naszym miejscu…nasi ‘’doradcy” nie przeżyją za nas życia i nie dadzą nam pieniędzy jak będziemy ich potrzebować w trudnej sytuacji… i wtedy będziemy mieli pretensje tylko do siebie, że od tylu lat jesteśmy w jednym miejscu bez perspektyw za ZMIANĘ…
  Produkty, które już posiadam to: Kobieta Niezależna + E-book; Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale + E-book; „Jak stworzyć swój pierwszy biznes?” – Patrycja Mstowska-Borysiewicz, Mariusz Mszyca + E-book; Zasługujesz na sukces + E-book, Dziennik Coachingowy, Marcin Kokoszka „Oddłużanie – skuteczne sposoby wychodzenia z długów”; Pokochaj swoje życie. Nauka skutecznych afirmacji z Louise Hay; Ubierz się w kolor – Aleksandra Frątczak; Webinaria: 6 kroków do zbudowania stabilizacji finansowej, 5 strategii budowania pewności siebie, Queens of life; Jak skutecznie wytyczać swoje cele; Lekcje Kamili ze szkolenia w Arizonie.
  Pozdrawiam, K

 9. Joanna

  Moje lekcje po szkoleniu „Asertywny Rodzic-Partner-Manager”
  1. Kiedy jesteśmy w emocjach, nasza inteligencja idzie w dół. Warto odczekać, pomyśleć i ostudzić emocje. Już zastosowałam w domu podczas różnych rozmów z dziećmi i mężem. Staram się nie tylko studzić własne emocje, ale też studzić emocje członków rodziny, choć to bardzo trudne. Nakręcają się przy jakiś głupich problemach i krzyczą jeden na drugiego. Będzie trudno ze stosowaniem asertywności :-)
  2. Zapisałam sobie takie przemyślenie: skoro jesteś czymś zaskoczona, to powiedz o tym i nie podejmuj decyzji w emocjach. Poproś o czas na zastanowienie. To bardzo dorosłe podejście do rozwiązywania problemów, a także w prowadzeniu negocjacji. Już stosuję w pracy, będę stosować częściej. Ludzie często wstydzą się przyznać, że o czymś nie widzieli i są zaskoczeni, a to takie proste… wystarczy szczerze o tym powiedzieć i poprosić o czas na zastanowienie.

  • Joanna

   W uzupełnieniu:
   Produkty, które ja mam to:
   Kobieta Niezależna; Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale; Zasługujesz na sukces, Dziennik Coachingowy, książkę Mariusza Mszycy „Pierwszy biznes” , Michal Zawadka „Chcę być kimś”, Afirmacje L.Hays. 6 kroków do zbudowania stabilizacji finansowej , 5 strategii budowania pewności siebie, Jak skutecznie wytyczać swoje cele; Lekcje Kamili ze szkolenia w Arizonie; Mam też kubek „Kobieta niezależna” i „Mistrz sprzedaży” :-)

  • Author
   Martyna Kurek

   Dziękuję Joanno, za Twoje lekcje i gratuluję Ci drogi jaką przeszłaś!

   Mamy dla Ciebie upominek, ebook: ,, Zdobądź swój szczyt” https://rowinskabusinesscoaching.com/sklep/ebook-zdobadz-swoj-szczyt-angelika-chrapkiewicz-gadek/

   Jutro spodziewaj się emaila od naszego zespołu RBC! <3

 10. Anna Skurczyńska

  Z dzisiejszego szkolenia wyniosłam dwie bardzo ważne dał mnie lekcje. Pierwszym lekcją jest przypomnienie sobie ze jest taki mechanizm, który Kamila nazwała kręcenia filmów. Jestem mistrzem takich filmów, a kanwą do kolejnych scen często są moje niepowodzenia. Spróbowałam jeszcze w trakcie kursu wyświetlić filmy, które podobny temat z mojego filmu który kręcę w mojej głowie miał dla mnie pozytywny rezultat. Wielkiej zaskoczeniem było dla mnie to jak łatwo mi to przyszło. Po prostu spełniłam prośbę Kamili. I lekcją dla mniej jest właśnie to, ze zgubna skłonność do kręcenia filmów może stać się źródłem mocy a nie udręka jak dotychczas. Drugą ważna lekcją są narzędzia, które można wykorzystać kiedy dochodzi do konfliktu:
  Po pierwsze nie kłócić się na różnych poziomach energetycznych. Dać sobie odpocząć i odpowiedzieć sobie na pytanie „o co ni chodzi”. Dopiero wówczas rodzi się przestrzeń na to aby podać informacje zgodnie z zasadą jak się zacznie tak ta druga osoba skończy. Dwie lekcje jedna z kręcenia filmów druga z zarządzania konfliktem są dla mnie bardzo ważne i chcę stosować je konfliktach w których uczestniczę. Jeszcze raz dziękuję bardzo całemu zespołowi RBC za szkolenie i opiekę.

 11. ULA

  Moje spotkanie z Kamilą było dziś Asertywny Rodzic
  Moje dwie ważne lekcje.
  1 . to że asertywności trzeba uczyć się Latami. To Ja muszę nauczyć innych jak mają mnie traktować.
  Bycie Asertywny nie oznacza bycia agresywnym.
  2. Chwal drugą osobę za to Co robi dla ciebie a dostaniesz tego więcej. Ludzie traktują cię w Taki sposób jaki I’m dyktujesz.
  Wspaniałe szkolenie jak każde inne, za które jestem wdzięczna Kamili.
  Dobra robota Kamila :)

 12. Sylwia

  Moje ostanie spotkanie z Kamilą Rowińską to książka „Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale”. Dla mnie dwie najważniejsze lekcje to:
  1) bycie proaktywnym i odpowiedzialnym za wszystko co nas w życiu spotyka, zmiana myślenia i podejścia do tego tematu pozwoliła mi na wiele spraw spojrzeć z innej perspektywy, wiele rzeczy zaakceptować i wiele chcieć zmienić w moim dotychczasowym życiu.
  2) nie przejmowanie się tym co powiedzą o mnie inni, „Nigdy nie spełnisz oczekiwań całego otoczenia, dlatego zacznij przede wszystkim spełniać swoje”

  Przeczytałam wcześniej jeszcze jedną książką „Kobieta niezależna”, biorę udział w wyzwaniu, wszystko to zmotywowało mnie i zachęciło do zmian w moim życiu tak, że zapragnęłam spotkać Kamilę osobiście i poprosiłam na prezent, z okazji 40-tych urodzin, szkolenie „Kobieta niezależna”, już go mam chociaż urodziny dopiero przede mną :), także nie mogę się doczekać spotkania w warszawie 26 listopada.

 13. ANNA

  2 ważne dla mnie lekcje.
  Doprowadzanie postanowień do końca.
  Ponieważ wyrabiają one nie tylko wew siłę i dyscyplinę ale wpływają na moje wartości i postrzeganie siebie. Biegam w wyzwaniu i robię więcej niz 2km dziennie bo postanowiłam wziąść udział w biegu niepodległości nz 10. Wykonując trening nastawiam się właśnie na to co napisałam powyżej, mimo że myśli szepczą „odpuść sobie dzienną normę 2k już zrobiłaś. Celowo motywuję się”owszem ale ja zrealizuję mój plan i pobiegnę 10”
  Druga lekcja to branie odpowiedzialności za finanse w rodzinie. Nauczę się jak inwestować zarobione pieniądze ponieważ teraz wiem, że chcę dbać o tę rodzinę odpowiedzialnie.

 14. magda

  Nasze ostatnie spotkanie to szkolenie „Zbuduj swoją wewnętrzną siłę” z października. Moje 2 najważniejsze lekcje to:
  1. „Ktoś/Ty zachowałeś się w danym momencie najlepiej jak to tylko było możliwe” – sprawdziłam w zeszycie i nawet nie mam tego zdania zapisanego jako lekcja ;), niemniej jednak głęboko we mnie utkwiło i przypominam je sobie w momentach kiedy zaczynam mieć do kogoś lub do siebie pretensje o jakieś zachowanie. Przywołanie tego zdania pozwala mi zdystansować się do danej sytuacji, powiedzieć „ok, w danym momencie nie dało się lepiej, wyciągam lekcję i idę dalej” i zostawić sytuację za sobą zamiast w niej tkwić i ją roztrząsać. Ułatwia uwolnienie się od negatywnych emocji w stosunku do siebie lub drugiej osoby.
  2. Afirmacje :) – już od dawna o nich słyszałam, ale wciąż nie potrafiłam się za nie zabrać. Na szkoleniu stwierdziłam, że już najwyższy na to czas – całą drogę powrotną ze szkolenia spędziłam w pociągu na ponowne odsłuchanie płyty z afirmacjami, wypisanie z niej afirmacji które dla mnie były ważne, a następnie na ich podstawie zrobiłam listę swoich afirmacji – teraz wracam do nich praktycznie codziennie :)

  PS. chyba łatwiej napisać czego nie mam :) : nie posiadam w żadnej postaci książki Zasługujesz na sukces, a z vod brakuje mi lekcji ze szkolenia w Arizonie, Queens of life i ŻBO

  • Author
   Martyna Kurek

   Dziękuję Magdo, za Twoje lekcje i gratuluję Ci dyscypliny w stosowaniu afiramcji!

   Mamy dla Ciebie upominek, Queens of Life – VOD z wystąpienia Kamili Rowińskiej bit.ly/VodQueens
   Jutro spodziewaj się emaila od naszego zespołu RBC! <3

 15. Monika

  Witam oto moje 2 lekcje:
  Lekcja 1 to Praca
  Wnioskiem pierwszym jest to że nie ma nic za darmo.Trzeba wlożyć dużo pracy j cierpliwości w wykonywanie czynnosci i by one zaowocowały,bez względu na to czy jest się Kamilą Rowinską, słynnym aktorem czy zwyczajną Moniką.Kazdy musiał ciężko pracować na swój sukces.W trudnych momentach przypominam to sobie.
  Lekcja 2 Prawda
  Tylko będąc szczerym z samym sobą i wykonując coś co jest prawdziwe (czyli zgodne z naszymi wartosciami)możemy odnieść sukces.Prawda wobec samych siebie i prawda wobec innych.Druga strona czuje fałsz lub brak zaangażowania i pasji.
  Zawsze staram się pamiętać by być prawdziwa czyli by moje poczynania były zgodne z wartosciami i prawdziwe❤

 16. Asia

  Kiedy byłam małą i większą dziewczynką, byłam bardzo odważna, wiedziałam czego chcę, potrafiłam postawić na swoim, czasami było to odbierane przez innych, głównie dorosłych, jako nieznośne i krnąbrne zachowanie, „jaka ty jesteś uparta!”. Studiując, rozmawiałam, dyskutowałam, nie zgadzając się z różnymi teoriami. „Nie odzywaj się, nie wychylaj, zapamiętają i obleją na egzaminie”. W pierwszej pracy usłyszałam, że jestem „konkretna jak facet” – znaczy źle, połączenie z kosmosu!, kolega radził „też taki byłem, postawiłem się, teraz szukam innej pracy, już wiem, żeby zostawić swoje zdanie dla siebie i nie rzucać się w oczy, rozmyć w tłumie”. I tak sobie teraz myślę, że zamiast szlifować w sobie te cechy, dodając do niej szczyptę dojrzałości i okraszając rozsądkiem dorosłości, dałam się zapędzić w kozi róg. Nie można się tak upierać, to nie jest grzeczne, kobieta powinna być delikatna, co znaczy uległa, dbać o wszystkich wokół, oczywiście zapominając o sobie, bo każdy może się realizować, ale ty jesteś matką, żoną, córką, pracownikiem i tak dalej, zawsze robisz coś dodatkowego, bo ktoś inny nie może, nie ma czasu, ma czas dla siebie, tylko kiedy masz „pozwolenie” by być sobą? Dziękuję, Kamilo, po lekturze „Kobiety niezależnej” i wprowadzeniu kilku zmian w swoim życiu, odkopuję w sobie tę upartość i odwagę – w jak najbardziej pozytywnym znaczeniu.
  To nie koniec, zmieniam dalej, w wielu przypadkach potrzeba czasu. Powtarzam sobie często w chwilach zawahania „Jesteś przecież zuchwała!” Bo kto zawalczy o mnie, jeśli sama tego nie zrobię? Daję innym z siebie wiele, ale też daję wiele samej sobie! Po ustaleniu zasad, nie boję się mówić otwarcie co nie jest w porządku, co mi się nie podoba, bo przecież podparte jest to wyznaczonymi wartościami, ustaleniami. I, co najlepsze, kiedy jasno określiłam (-liśmy w niektórych dziedzinach) konkrety, każdy uznał to za normę, świat się nie zawalił, wcześniejsze obawy rozmyły się. Wszyscy są szczęśliwi, a ja mogę wrócić do bycia konkretną … jak KOBIETA! Bo to zdecydowany atut!
  Oczywiście słyszę głosy niezadowolonych, jak to tak można, bo „poświęcenie jest ważne”, bo „życie nie jest takie proste, jak myślisz”, bo „co ty sobie wyobrażasz”, bo „wielu było takich i jak skończyli”, bo „jeszcze oczy otworzysz”, bo „coś ty sobie wymyśliła?”, bo „naczytałaś się głupich książek, guru sobie znalazłaś”… i cóż ja na to? Nic. Moje życie. Moje książki. Moi Guru. Moja sprawa. Moje decyzje. Moje marzenia i cele. Mój świat. A to już lekcja kolejna – nie tłumaczę się. Czasami wzdycham, czasami się śmieję, często powtarzam: ŻYJ I DAJ ŻYĆ INNYM!
  PS Dziennik Coachingowy – aktualnie mój codzienny towarzysz w drodze do coraz lepszego jutra!

 17. Ewa

  Witam serdecznie

  Moje najważniejsze lekcje, które mocno wpłynęły na moje myślenie i postępowanie ujmę w dwóch wyrażeniach „pudełko komfortu” i „bycie ważnym”. Ilekroć zmierzam się z czymś nowym, czy jakąś trudnością automatycznie uczucie dyskomfortu odbieram za coś dobrego, umożliwiającego zmianę. Łatwiej odrzucam niepewność. Zdecydowanie wcześniej wprowadziłabym zasadę ważności każdego członka rodziny i mam tu na względzie tym razem siebie. „Cena twojej wolności” to tytuł książki który był moim życiowym mottem: by być najlepszą mamą, najlepszą żoną, najlepszą gospodynią ale nie najlepszą dla siebie. Te lekcje w istotny sposób wpływają na moje decyzje w rozwijaniu siebie oraz wyrażaniu własnych granic i potrzeb.

  Pełne cytaty:
  „Jeżeli poszerzasz pudełko komfortu, rośnie zaufanie do siebie, ufasz sobie kiedy dotrzymujesz sobie danego słowa”

  „Kaźdy w mojej rodzinie jest tak samo ważny”

  Posiadam:
  – Dostęp do nagrania „5 strategii budowania pewności siebie”,
  – Lista Twoich potencjalnych mocnych stron,
  – Dostęp do nagrania „6 kroków do zbudowania stabilizacji finansowej”,
  – Książkę „Kobieta niezależna”.

  Pozdrawiam

 18. Paulina

  Witam,

  Jestem świeżo po webinarium „6 kroków do zbudowania stabilizacji finansowej. Lekcja, którą wyciągnęłam dla siebie po tym webinarium to:

  1. „Każdy sukces kosztuje – nic nie jest za darmo. Trzeba za każdy sukces zapłacić jakąś cenę”

  Myślę, że dzięki tej lekcji nabrałam w sobie większej pokory i podziwu do ludzi, którzy wiem jak ciężko pracowali, aby dany sukces osiągnąć. Chciałabym tak jak kobiety sukcesu osiągnąć sukces w obszarze zawodowym jak i finansowym. Wiem, że to nie jest łatwe i nie przychodzi ot tak i że na sukces trzeba sobie zapracować. Chcę od przyszłego roku zacząć zdobywać kompetencje w zakresie programowania komputerowego (chcę zostać Front-End Developerem). Obecnie mieszkam i pracuję w Holandii (jako Order Picker na magazynie logistycznym pracuję) i do końca tego roku chcę inwestować w siebie w zakresie rozwoju osobistego – czytam od kilku miesięcy głównie książki lub oglądam webinaria Twojego autorstwa, też po trochu uczę się angielskiego, bo wiadomo, że programuje się w języku angielskim itd. W każdym razie wiem, że droga którą chcę iść nie będzie dla mnie łatwa. Wiem, że czeka mnie na pewno, co najmniej pół roku szkoleń w zakresie programowania (HTML,CSS oraz JavaScript), będę to robiła po pracy (szacuje się, że powinno się na to poświecić 20h tygodniowo). Wiem też, że chęci to połowa sukcesu i że jeśli będę skuteczna w działaniu i systematyczna to osiągnę swój wymarzony cel :)

  Druga lekcja to lekcja która przemówiła do mnie na szkoleniu „Kobieta Niezależna” w Krakowie 12 sierpnia br.

  2. Nie trzeba być bogatym, nie trzeba urodzić się w zamożnej rodzinie, żeby osiągnąć sukces i np. stać się milionerem.

  Nie trzeba siedzieć z „założonymi rękami” i gniewać się na to co, złego los Nam przyniósł, bo życie jest pełne niespodzianek zarówno tych dobrych jak i złych i Ci którzy są wytrwali i robią coś pomimo przeszkód to te osoby idą do przodu, osiągają sukces i są szczęśliwe. Nie narzekają oni na złe rzeczy, które im się przytrafiają, lecz szukają rozwiązań i sposobów na poprawę swojej sytuacji życiowej :)

  Pozwoliło mi to uwierzyć w siebie jeszcze bardziej i uwierzyć w to, że jeśli będę działać pomimo przeszkód (oczywiście nie krzywdząc przy tym innych ludzi) to będę nie do zatrzymania, będę się cieszyć z życia i być może będę też mogła pomóc innym ludziom również pokonywać ich przeszkody :) Do mnie ta lekcja bardzo przemawia, gdyż tez podobnie jak Kamila nie miałam łatwego startu, bo nie pochodzę z bogatej rodziny, też miałam kilka niemiłych epizodów w życiu, ale zawsze staram się wyciągnąć z tych przykrych chwil coś pozytywnego dla siebie i cieszyć się tym, co mam :)

  Produkty, które ja mam to:
  Kobieta Niezależna; Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale; Zasługujesz na sukces, Dziennik Coachingowy, Tony Robbins Money. Webinaria: 6 kroków do zbudowania stabilizacji finansowej wg Kamili Rowińskiej, 5 strategii budowania pewności siebie, Queens of life; Jak skutecznie wytyczać swoje cele; Lekcje Kamili ze szkolenia w Arizonie; 5 błędów popełnianych przy budowaniu zespołu.

  Pozdrawiam Zespół RBC,
  Paulina Yassinguezo

  • Kamila Rowinska

   Cześć Paulina,
   dziękuję i gratuluję Ci fantastycznych wniosków!

   Leci do Ciebie jutro Audiobook Angeliki Chrapkiewicz Gądek ” Zdobądź swój szczyt”!

   pozdrawiam serdecznie <3

   • Paulina

    Witam Kamila,

    Dziękuję serdecznie za audiobook Angie :) Bardzo się cieszę z wygranej :)

    Pozdrawiam,
    Paulina Yassinguezo

 19. Kinga Śliwa

  Chciałabym podzielić się lekcjami ze spotkań z Kamilą w 2 publikacjach:

  – W książce „Zasługujesz na sukces” znalazłam wiele praktycznych wskazówek. Właściwie wszyscy wiedzą, że większość rzeczy „siedzi” w naszych głowach, jednak ciągle ponawiamy niepoprawne schematy, przekonania i przyzwyczajenia. KSIĄŻKA POKAZAŁA MI JAK PRAKTYCZNIE UKŁADAĆ SOBIE WSZYSTKIE TEMATY W GŁOWIE. Uporządkowałam swoje pomysły, to co naprawdę chcę, przygotowałam plan działania oraz rozpisałam cele.
  Przede wszystkim rozpadły się na kawałki moje przekonania o SPRZEDAŻY – widzę ją w innym świetle i wdrażam pewne pomysły w codziennym życiu :) :P) Zwyczajnie zaczęłam pracować nad swoim pomysłem na SUKCES, do którego wiem, że mogę dojść TYLKO JA SAMA :) :)
  :::”Kiedy spotykasz sprzedawcę, który irytuje Cię swoim zachowaniem, sprawdź, czy przypadkiem nie uosabia czegoś, co sam chciałbyś mieć”:::

  – „Dziennik coachingowy” jest moim towarzyszem każdego dnia. Czuję, że każdego dnia idę w odpowiednią stronę. Publikacja w magiczny sposób dostawcza podstawowej wiedzy, niesamowitych umiejętności. Jestem na 163 dniu i już się martwię co zrobię, gdy minie 365 dni :) Mam nadzieję, że powstanie kolejna edycja dziennika :)
  Najważniejszą rzeczą, której się nauczyłam to wdrożenie w życie AFIRMACJI i WDZIĘCZNOŚCI – to prawdziwa magia, która pozwala mi pracować każdego dnia zgodnie z nawykiem wizji końca. Dodatkowo staję się proaktywna :) i zgodnie z planem wykonuję zawsze codziennie najpierw najważniejsze rzeczy. I MAM ŚWIADOMOŚĆ, ŻE TO SĄ PODSTAWY ABYM ZBUDOWAŁA SWOJĄ NIEZALEŻNOŚĆ.
  :::”Jesteś lepszy, iż przypuszczasz. Pozwól sobie to zauważyć”:::

  Oprócz „Zasługujesz na sukces” i „Dziennika coachingowego” mam jeszcze cudowną książkę „Kobieta niezależna”Dziękuję Kamila, że wyzwalasz wśród ludzi takie pokłady energii i potencjałów :) :)

  • Author
   Martyna Kurek

   Dziękuję Kinga, za Twoje lekcje i gratuluję Ci drogi jaką przeszłaś!

   Mamy dla Ciebie upominek, Queens of Life – VOD z wystąpienia Kamili Rowińskiej bit.ly/VodQueens
   Jutro spodziewaj się emaila od naszego zespołu RBC! <3

 20. Anna

  ➡”Bój się i rób”
  ➡ „Kobieta zna się na tym, czym się interesuje”
  ➡ „Na szczycie jest zawsze najwięcej miejsca”
  ➡”Ja siebie sama wybrałam”

  To tylko kilka zdań, które Kamila Rowińska wypowiedziała na szkoleniu Kobieta Niezależna w Krakowie, w którym uczestniczyłam 12 sierpnia. Kolejne szkolenie Chorzów/Katowice 3 marca 2018 możesz kupić tutaj http://bit.ly/2vArAYz

  Dostałam dużą dawkę konkretnych informacji na temat inwestowania, zarządzania budżetem domowym, zarządzania sobą w czasie i zdrowego stylu życia oraz budowania pewności siebie.

  Poznałam ciekawych ludzi i spotkałam przedsiębiorcze kobiety, które interesują się rozwojem osobistym i są ukierunkowane na osiągnięcie sukcesu w życiu i bycie kobietą niezależną.

  Miałam możliwość wypowiedzieć kilka słów do mikrofonu przed setkami kobiet. Pokonałam ponad 1000km by dotrzec na to szkolenie i zostałam za to nagrodzona płytą Kamili „Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale”. Płytę możesz kupić tutaj http://bit.ly/2ghqu1P

  A tak naprawdę, to był dopiero początek tego, co ma nastąpić. Jest to już moje drugie szkolenie z Kamilą w ciągu dwóch ostatnich lat. Po poprzednim podjęłam bardzo ważną w swoim życiu decyzję. Tym razem również coś we mnie pękło i aż się boję co będzie dalej. Ale jak to Kamila mówi „BÓJ SIĘ I RÓB”!!

  Dziękuję Kamila za to, że jesteś i za to co robisz❤

  (Jestem zainteresowana dostępem do VOD n.t. budowania pewności siebie)

 21. Katarzyna

  Kamila,
  Nasze ostatnie spotkanie miało miejsce podczas szkolenia Zbuduj swoją wewnętrzną siłę. Wybrać 2 lekcje to prawdziwe wyzwanie. Oto one:

  1. Zamiast pielęgnować urazy, lepiej pielęgnować sukcesy. Skupiać się na tym, co mocne i piękne; na tym, co umiem robić, w czym jestem dobra – bo to, na czym się koncentrujemy, ROŚNIE!

  Będę dbała o swój ogród myśli – afirmując oraz zwracając uwagę na to, co mówię sama do siebie. Gdy będą pojawiać się złe myśli, będę je stopowała i szukała kontrargumentów i potwierdzenia w przeszłości, ale tych dobrych cech. Wdzięczność i docenianie siebie, innych i świata też znajdą się w moich działaniach.

  2. Otwieraj się na możliwości, które niesie życie. Spełniaj marzenia, bo wszystko jest możliwe. Ufaj i kochaj – najpierw siebie. Bądź konsekwentny – bo bycie konsekwentnym to DECYZJA (Zależy, jak nam zależy). Przekraczaj swoje granice, bo to pozwala rozwijać się i pamiętaj, że czasem trzeba powiedzieć STOP, nawet tuż przed szczytem.

  Zdefiniuję swoje marzenia i cele, zaakceptuję swoją przeszłość, tym samym otwierając się na życie. W połączeniu z działaniami z pierwszej lekcji oraz systematycznością i konsekwencją będę realizować swoje założenia.

  W swojej kolekcji mam już książkę Kobieta Niezależna, Książkę oraz dvd – Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale, dvd – Poznaj 5 strategii budowania pewności siebie. Brałam też udział w retransmisji webinarium 5 najczęściej popełnianych błędów przy budowaniu zespołu.

  Dziękuję.

 22. Marek

  1 lekcja to webinarium ktore zakupiłem nauczyłem się z niego by zadbać o czas dla siebie o swoje potrzeby bo jak pani mówiła . by wytyczyć sobie cele i wyciągnąć wnioski z popełnionych błędów i złych decyzji a nie rozmyślać o tym .
  2. lekcja napisała pani na blogu by robić to co chcemy co sprawia nam przyjemność co chcemy osiągnąć i nie przejmować co ludzie powiedzą co pomyślą bo zawsze będą krytykować to co robimy . A także po obejrzeniu wywiadu z Marcinem Kokoszką przeprowadzonego przez P. Saganowską że można wyjść z kłopotów finansowych przy odpowiednim wsparciu i planu .
  Przez zbudowanie swojej pewności siebie i pokonaniu swoich ograniczeń i przeczytaniu buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale , kobiety nie zależnej i wypełnianiu dziennika coachingowego 365 obejrzeniu wywiadów bo subskrybuje pani kanał . teraz czekam na zakupioną ksiązkie zasługujesz na sukces + 2 cd.
  chciałbym mieć dostęp do vod szkolenia w Arizonie albo budowanie stabilizacji finansowej. I to i tamto pewnie bardzo cenne informacje są. :)

  • Author
   Martyna Kurek

   Dziękuję Marku, za Twoje lekcje i gratuluję Ci drogi jaką przeszedłeś!

   Mamy dla Ciebie upominek, Video „6 kroków do zbudowania stabilizacji finansowej” bit.ly/StabilizacjaFinansowaVod
   Jutro spodziewaj się emaila od naszego zespołu RBC! <3

 23. Wiola

  Po przeczytaniu Kobiety niezależnej oraz Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale mam takie lekcje
  1. Ograniczenia istnieją tylko w mojej głowie. Rok temu opracowałam szczegółowy plan zakupy mieszkania przewidziany na 12 miesięcy. Startowałam bez oszczędności, plan zrealizowałam w ciągu 9 miesięcy 😊
  2. Każdego dnia wypisuję kolejne cele, afirmuję, piszę wdzięczności, biorę udział w rocznym wyzwaniu Kamili, każdego dnia przekraczam własne granice 😊JESTEM Z SIEBIE BARDZO DUMNA

  Marzę o dzienniku couchingowym 😁❤

 24. Aneta

  Mam 46 lat, od kilku miesięcy w ramach działalności którą prowadzę, próbuję swoich sił w biznesie online. Czerpię wiedzę od kilku osób, miedzy innymi od Ciebie.
  Moje lekcje.
  1. Każdy może odnieść sukces bez względu na wiek. Jedyne co musisz zrobi, to na ten sukces zapracować.
  2. Pamiętaj, że jesteś ważna. Z uwagą i uważnością rób wszystko to co robisz. Czerp radość z każdego nowego dnia, z każdego nawet najdrobniejszego swojego sukcesu. Z tych drobinek budujesz swoje imperium.
  Lekcję numer 1 wprowadzam w życie każdego dnia, kiedy zmagam się z najróżniejszymi wyzwaniami
  ( od technicznych, przez pokonywanie swoich słabości, uprzedzeń czy lęków).
  Lekcja numer 2 – uważność , to chyba najlepiej wyszło przy wyzwaniu kiedy z każdym kolejnym kilometrem zaczęłam się baczniej wsłuchiwać w siebie, kiedy każdy kolejny kilometr był tym małym sukcesem. Choć choroba przerwała wyzwanie, dziś nadal chodzę już odrobinę więcej niż dwa kilometry. Z tych kolejnych kilometrów buduje drogę do życiowego maratonu. I za to Ci bardzo dziękuje .

 25. Kasia

  Moje 2 najważniejsze lekcje:
  1. Konsekwentnie- codziennie pracować nad tym, żeby być kobietą niezależną mentalnie i finansowo.
  2. Otaczać się ludźmi którzy inspirują, wspierają i motywują do działania.

  Dziewczyny może któraś z Was chciałaby skorzystać ze szkoleń Kamili w Warszawie??? Nie mogę niestety uczestniczyć, dlatego odsprzedam swoje bilety w wyjątkowo okazyjnej cenie :-)

  1. „7 zasad zarządzania sobą w czasie” (dla 2 osób)- 9.12.- 1000 zł
  2. „Asertywny Rodzic Partner Manager” (dla 2 osób)-10.12.- 1000 zł
  ❤️
  Kontakt: aicha80@wp.pl

 26. Ewa

  Może nie będą to 2 lekcje z naszego ostatniego spotkania, ale takie które utkwiły mi głęboko w pamięci i stosuję je do dziś. Być może nie przytoczę ich dosłownie, ale brzmiały one mniej więcej tak:
  1. Chcesz być szczupła, przestań żreć bułki❌ 🥖
  2. Zacznij się ruszać, bo Kamila współpracuje tylko z osobami, które uprawiają sport.🏃‍♀️💪😁
  Od tamtego czasu trochę minęło. Jest mnie mniej o ponad 20kg. Regularnie się ruszam, a jutro biegnę swoje pierwsze 5 km. 🏃‍♀️
  I tak właśnie wcielam w życie te lekcje. Walka trwa. P.S. Zmiana tych kluczowych nawyków pociągnęła za sobą konsekwencje w postaci kolejnych zmian. Takie perpetum mobile.

 27. Ewa

  Może nie będą to 2 lekcje z naszego ostatniego spotkania, ale takie które utkwiły mi głęboko w pamięci i stosuję je do dziś. Być może nie przytoczę ich dosłownie, ale brzmiały one mniej więcej tak:
  1. Chcesz być szczupła, przestań żreć bułki❌ 🥖
  2. Zacznij się ruszać, bo Kamila współpracuje tylko z osobami, które uprawiają sport.🏃‍♀️💪😁
  Od tamtego czasu trochę minęło. Jest mnie mniej o ponad 20kg. Regularnie się ruszam, a jutro biegnę swoje pierwsze 5 km. 🏃‍♀️
  I tak właśnie wcielam w życie te lekcje. Walka trwa. P.S. Zmiana tych kluczowych nawyków pociągnęła za sobą konsekwencje w postaci kolejnych zmian. Takie perpetum mobile.

 28. Paulina

  Moje dwie najważniejsze lekcje:

  1. Sukces – realizowanie się w wartościach, które są dla mnie kluczowe. W 3 z nich, które są dla mnie najważniejsze.

  Dzięki tej lekcji na nowo zweryfikowałam, które z moich wartości są dla mnie kluczowe życiowo, tzn. takie z którymi chcę iść przez życie i spełniać się w nich. Wraz z uzmysłowieniem sobie tych najważniejszych, naturalnie przyszła motywacja, energia do działania i koncentracja na tym co najważniejsze. I choć na co dzień napotykam różne przeszkody (jak każdy), to każdego dnia nie poddaję się i podejmuję kolejne kroki do realizacji celów dotyczących tych 3 wartości. Wewnętrznie czuję się silna, pewna siebie, swoich działań. W chwilach słabości, zmęczenia czy zwątpienia zamierzam korzystać z tej lekcji jako naturalnego sposobu do uzyskania motywacji, energii do działania i koncentracji na tym co najważniejsze. Póki co, od długiego czasu konsekwentnie realizuję swoje cele w 3 najważniejszych dla mnie obszarach(wartościach): rodzina, zdrowie i rozwój – jestem szczęśliwym, zadowolonym z życia człowiekiem :-)

  2. Sukces kosztuje – jestem gotowa ponieść cenę za sukces (czas, uwagę, cierpliwość, wyzwania itd.)

  Świadomość jaką daje mi ta lekcja pozwoliła zmniejszyć w wielu sytuacjach nerwy, frustrację, czy wyeliminować negatywne nastawienie i w konsekwencji umożliwiła dalsze, efektywne działanie. Zamierzam dalej korzystać z tej lekcji w drodze do realizacji moich celów, poprzez uświadamianie sobie i rozpisanie przy każdym celu ile wymaga on ode mnie czasu, uwagi, cierpliwości itd.,

  A otrzymać chciałabym bardzo Twoją nową książkę, która powstaje ;-)

  pozdrawiam serdecznie :-)

 29. Anna

  I. Wejdz na poziom mistrzowski, wejdz do czolowki – na szczycie jest mniejsza konkurencja. Codziennie pracuje i rozwijam sie, by byc lepsza wersja siebie niz wczoraj. By prowadzic innych /wymagac od innych – zacznij od siebie. Badz liderem.

  II. Kto ma wiecej energii, ten wygrywa w zyciu. Biore udzial w IV wyzwaniu Kamili Rowinskiej. Testuje siebie, swoja wiedze, umiejetnosci i postawe. Zycie jest albo testem albo treningiem.

  Chcialabym dostep do materialow „Zycie bez ograniczen”.

 30. Gosia

  Poszerzam swoje pudełko komfortu. Codziennie pamiętam o tej zasadzie i wyznaczam sobie małe zadania jakie mam wykonać, które nie są dla mnie komfortowe. Zdobywam się na odwagę i w ten sposób buduję swoją pewność siebie.

  Jestem wdzięczna za to, co już mam i wykonuję ćwiczenie wdzięczności podczas porannego spaceru.
  To jest wg. mnie fundament do tego, aby pójść dalej ze swoim życiem.

  SP, mam już bardzo dużo materiałów więc ja bardzo bym chciała otrzymać dziennik coachingowy lub książkę Zasługujesz na sukces, lub DVD Zycie bez ograniczeń.

 31. Marta

  Podczas webinarów, czytanie=a książek Kamili nie spisuję tego z jakiego szkolenia pochodzą – dla mnie to bez znaczenia, liczy sie przekaz tak więc na początku wybaczcie, że nie podam źródła tych cennych dla mnie wskazówek.

  1) każdego dnia komplementuj siebie! Może dla wielu z was to banał, dla mnie, osoby która zawsze miała przynosić ze szkoły piątki a nie czwórki z plusem to cenna i ważna lekcja. Przez zbyt duże oczekiwania od otoczenia najpierw czułam się źle a potem wiedząc że i tak nie dogonię reszty zaczęłam nawalać. Kiedy spojrzę na swoją nazwijmy to „karierę zawodową” widze że zrobiłam wiele kroków w tył, tylko dlatego że z powodu niskiej samooceny poddałam się. Dzięki wskazówce Kamili uczę się podnosić. Każdego dnia staję przed lustrem i powtarzam – Marta, świetna robota dzisiaj spisałaś raport na medal! Albo Wspaniale poradziłaś sobie w tej trudnej sytuacji, jestem z Ciebie dumna! Smutne ale niewiele osób poza mną jeszcze do mnie to mówi! Czas to zmienić!

  2) Skup się na maksymalnie 3 celach, resztę olej. Dla mnie zodiakalnego barana, który nie usiedzi na jednym miejscu to cholernie trudne. Każdego dnia mam masę pomysłów na siebie, pisze sobie scenariusze mojej przyszłości, już widzę jak osiągam sukces i….zamiast pracować nad tym celem, osiadam na laurach i zniechęcam się….potem idzie łatwo bo najpierw łapię dół a później znów moja sinusoida nakręca się nowym pomysłem na lepsze jutro. W rezultacie ani nie mówię dobrze po angielsku, ani nie znam hiszpańskiego a po niemiecku umiem się tylko przedstawić, nadal jestem na diecie, pracuję w miejscu którego nie lubię….ale jest też pozytyw. Staram się z tym walczyć. Biorę udział w wyzwaniu Kamili, poszerzam wiedzę i zdrowej żywności, dużo nadrabiam rodzinnie bo wiem że mój największy życiowy cel to być opoką dla mojej rodziny. Nad resztą nadal pracuje np. już szukam audiobooków do nauki angielskiego by podczas biegania w wyzwaniu czegoś się nauczyć, coś przypomnieć!

  By lepiej mi się pracowało nad sobą marzę o VOD o zarządzaniu sobą w czasie lub o dzienniku coachingowym

 32. Ewa

  Pierwsza lekcja, którą przypomniałam sobie na VOD „7 złotych zasad zarządzania sobą w czasie”: Czy to, co teraz robisz przybliża Cię do celu?

  Druga z ostatniego bezpłatnego webinaru o błędach przy tworzeniu zespołu: W zespole możemy osiągnąć więcej. A budowanie zespołu zacznij od siebie.

  A ostatnia lekcja przypomniana przez jedną z Masterek to pytanie zadawane sobie, gdy gremlin strachu na ramieniu gada głupoty: „Co najgorszego mogłoby się wydarzyć, gdybyś to zrobiła?” Cudownie być w gronie Masterów i mieć kontakt z innymi. :D

  Wszystkie te lekcje właśnie pomagają mi zbliżać się do mojego przyszłorocznego celu. :*

  Jeśli mogłabym wybrać nagranie do ponownego obejrzenia, to z pewnością ;) byłoby to VOD o pewności siebie. :D

 33. Krystek

  Ostatnie moje spotkanie z Panią Kamilą było podczas szkolenia „Zbuduj swoją wewnętrzną siłę”, byłem tam w zespole organizacyjnym :)
  Dwie ważne lekcje z tamtego spotkania:
  1. Wyznaczaj sobie realne cele z konkretnymi datami ich realizacji. Podziel na małe kroki i konsekwentnie pracuj nad ich realizacją
  2. Masz jedno życie, trzeba je przeżyć jak najlepiej

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...

©2017 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?