10 zasad, którę stosuje w życiu i biznesie! - URODZINOWA SESJA Q&A #7

Q&A z Kamilą Rowińską to seria nagrań, w których poznasz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania trenerce biznesu i kobiecie sukcesu.

Prywatne i zawodowe. Szybkie odpowiedzi na krótkie pytania od Społeczności. Zobaczysz je dwa razy w miesiącu, na blogu, na fanpage’u oraz YouTube.

W dzisiejszym odcinku sesji Q&A:

► Dziś kończę 38 lat. Z okazji moich urodzin przygotowałam dla Ciebie odcinek, dzięki któremu dowiesz się, co jest dla mnie ważne w biznesie. W dniu urodzin mam dla Ciebie także wyjątkowy prezent. 38% zniżki. Jeśli chcesz wiedzieć na co, dowiedz się oglądając to video.

Najczęściej, gdy się spotykamy na szkoleniach dostaję pytanie: Kamila, co Ty robisz, że masz takie wyniki? 

Gdy człowiek zbliża się do okrągłych urodzin to robi podsumowania. Ja też zrobiłam, a nawet poprosiłam społeczność na INSTAGRAM  i FANPAGE, aby podpowiedzieli mi, jak to wygląda z ich perspektywy i w czym upatrują źródło moich wyników. 

Powstało 10 zasad, którymi się kieruję w budowaniu swojego biznesu.  

Bez względu na to, czy budujesz biznes, czy budujesz karierę, będą dla Ciebie pomocne. 

>> 10 ZASAD DO SUKCESU W BIZNESIE <<

 1. MISJA I WARTOŚCI.

  Szukałam zajęć, dzięki którym mogę pomagać, spójnych z moja misja i wartościami. Zawsze zanim się za coś zabiorę zadaje sobie pytania:

  Co to wniesie w życie innych? 

  Co to wniesie w moje życie?

 2. OPIERAM DZIAŁALNOŚĆ O SWOJE MOCNE STRONY.

  Znam swoje ograniczenia, wiem w czym jestem dobra, co przychodzi mi naturalnie i staram się wykonywać maksymalnie dużo tych czynności.

 3. 10 LETNIA WIZJA!

  Myślę o swojej działalności długofalowo. W perspektywie np. 10 lat. To pozwala podejmować lepsze decyzje biznesowe. Np. inwestycyjne, chociażby o zakupie lub wynajęcia biura, czy też jakiegoś rozwiązania internetowego.

 4. MOJE AKTUALNE 100%.

  Jeśli decydowałam się na coś to robiłam to na swoje 100% i nadal tak robię. Staram się najbardziej jak potrafię i daje z siebie wszystko co mogę w danym momencie. Moje wystąpienia, produkty i cała reszta nie są idealne, ale są coraz lepsze. Nawet moja dykcja lub filmy nie są idealne, ale są lepsze niż te z przed 4 miesięcy, ale kiedy zajrzysz tutaj za rok, zobaczysz jeszcze lepsze materiały.

 5. PŁACĘ ZA TO, CZEGO NIE WIEM. Inwestuję w siebie.

  Jeśli czegoś nie potrafię, a jest to NIEZBĘDNE w moim zawodzie, uczę się tego. Jeśli to nie jest moje najlepsze wykorzystanie potencjału, współpracuję z ludźmi, którzy w ten sposób zarabiają na życie.

  Płacę ekspertom za to, że dzielą się moją wiedzą i KORZYSTAM z tej wiedzy. Byłam na mniejszej ilości szkoleń niż wiele osób, ale po każdym z nich robiłam wdrożenie.

 6.  ZERO DRÓG NA SKRÓTY.

  Otworzyłam działalność zgodną z moją misją, a są tacy, którzy otwierają ją, bo pieniądze unijne są do wzięcia, żal nie brać. I aby było jasne, nie jestem przeciwniczką pobierania dotacji, jestem przeciwniczką zakładania firmy z powodu dotacji.

  Jestem niecierpliwa w działaniu, ale cierpliwa jeśli chodzi o wyniki. Potrafię na nie poczekać.  To skutkuje np. tym ze odrzucam szemrane propozycje kupowania fanów na Facebook czy też botów na Instagram. W krótkim terminie to daje wynik WOW. Ktoś patrzy na Twoje liczby i myśli Super szacuneczek. 

  Ale Ty patrzysz w lustro i wiesz, żee te liczby nie są Twoje. 

  Pomijam już kwestie biznesowe, kiedy chcesz targetować reklamę na osoby z zainteresowaniami podobnymi do Twoich fanów a tu wychodzą jakieś fejkowe konta. No bo czym się interesuje Bot ?

 7. ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA KLIENTÓW, ZESPOŁ, FIRMĘ SWOJE I DECYZJE.

  Wiem, że jako prezes spółki ponoszę odpowiedzialność za jej funkcjonowanie i musze pogodzić interesy KLIENTÓW, ZESPOŁU, FIRMY I MOJE.

  Podejmując decyzje patrzę więc na te 4 obszary:

  • Czy to będzie dobrze dla moich KLIENTÓW? 

  • Czy będzie dobre dla Zespołu? 

  • Czy spółka może sobie na to pozwolić? 

  • I jak ja się będę z tym czuła?

   

 8. SZACUNEK DO SIEBIE I INNYCH przejawiający się w Asertywności.

  Uważnie dobieram współpracowników, partnerów biznesowych, przyglądam im się dłużej. Czuję irytację, gdy ktoś, kogo nie znam przychodzi do mnie z zuchwałą propozycją, bo ja tak nie buduję relacji. Daje ludziom tyle zaufania, ile sobie wypracowali na aktualny moment.

 9. KONSEKWENCJA/ PRACOWITOŚĆ

  Dla przykładu podam rozwijanie kanału na YouTube. Konsekwentnie, małymi krokami go rozwijam, nie licząc na to, że stanie się od razu popularny. Weszłam na niego jak mały żuczek, który startuje, uczę się od ekspertów, jak te filmy nagrywać, jak je opisywać i powoli go rozwijam. Mam w sobie konsekwencje i cierpliwość do wyników i to powoduje, że jak się na coś uprę, to realizuje to.

 10. SPÓJNOŚĆ, AUTENTYCZNOŚĆ.

  Pozwalam sobie na bycie sobą i na mówienie tylko tych rzeczy, w które głęboko wierzę i tylko i wyłącznie tych rzeczy uczę, bo wiem, że nawet jeśli coś jest obliczone na szybki zysk i będę odgrywać kogoś innego, to jest to na krótką metę, a ten fałsz prędzej, czy później wyjdzie. Polecam inspirowanie się innymi, ale pozostanie zawsze sobą.

PODZIEL SIĘ ZE MNĄ W KOMENTARZU,

KTÓRY Z TYCH PUNKTÓW NAJBARDZIEJ PRZEMÓWIŁ DO CIEBIE.

Zobacz inne video z cyklu:

Q&A[kliknij]


Kamila Rowińska

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
49 komentarzy
 1. dercy

  Cześć, nazywam się Darci Lyne, jestem z New Jersey, USA. Przeczytałem post-komentarz online dziennikarza z Los Angeles, który ujawnia, jak trwale wyleczył słabą erekcję i szybki wytrysk 2 miesiące po tym, jak żona go opuściła, a także powiedział, że dr NOSA wraca po byłej żonie po 2 latach rozłąki. Skontaktowałem się z tym samym doktorem NOSA z powodu moich wyzwań w życiu, mam te Potężne Intencje, że rzeczy będą działać dla mnie, wierzyłem w świadectwa, które dowodzą prawdziwego życia. Uświadomiłem sobie, że dobrze byłoby tutaj się podzielić, ponieważ wiem, że to również zainspiruje innych. Miałem tyle szczęścia, że ​​natknąłem się na CZARNE MAGICZNE SPELLS
   Osobisty kontakt osobisty
   [email protected]
  Nie jestem pewien, czy mógłbym to zrobić bez niego. Poddałbym się i uwierzył, że mój mąż spotykał się z kimś innym i powiedział, że skończyliśmy. Po tym, jak Dr.NOSA rzucił magiczne zaklęcie miłości, mój mąż dzwoni do mnie na komórkę i wraca do domu. Dziękuję bardzo za powrót mojego męża do domu po 3 latach rozłąki. Jesteśmy wiecznie zadłużeni. dzisiaj świadczę z radością i szczęściem światu … także możesz
  WhatsApp z nim– +2349083639501
  * Miłośnik Love Spells Win-Back Ex
  * Magiczne zaklęcie sukcesu i promocji
  * Szczęśliwego uroku – BUSINESS STAR
  * oddziały – HAK OCHRONNY
  * rozdzielczość klątwy
  * Rozwiązanie problemu rozwodu?
  * rozwiązanie choroby i chorób ciała
  * Jeśli chcesz zaklęcia miłosnego dla nowego kochanka?
  * duchowe oczyszczenie
  * Magia płodności – OWOCE KOBIET
  * dekretująca magia, SPELL LOTTERY i WIN-GAMES SPELL

 2. Iwona

  Dziekuje
  Jestem na poczatku drogi zmiany siebie, swoich nwykow. Zawsze staralam sie byc autentyczna. Niestety niektorzy odbierali i odbieraja to zle. Zaczynam myslec o sobie swoich potrzebach nie raniac innych podrodze. Inwestuje w siebie w swoj rozwoj swoje zdrowie i swoja przyszlos. Mam juz swoje lata alena nicnie jest za pozno.
  Pozdrawiam serdecznie?Iwona

 3. Ania

  Kamila, mi najbardziej bliski jest punkt „Zero dróg na skróty”. Sami nie poszliśmy na skróty budując naszą firmę i w pewnym momencie odmówiliśmy obiecująco wyglądających propozycji, które mogłyby przyspieszyć naszą działalność, ale jednocześniej przyniosłyby ze sobą zbyt dużo kompromisów i konsekwencji mało korzystnych dla nas w dłuższej perspektywie. Robimy swoje najepiej jak umiemy, cierpliwie zbieramy stałych klientów i rozwijamy się w tempie, które jesteśmy w stanie ogarnąć w danym momencie. Czasem zbyt duży zastrzyk gotówki lub zbyt wysokie stanowisko na nasze możliwości, może spowodować chaos, z którym sobie nie poradzimy. Błędy, które popełniamy po drodze są dobrymi lekcjami, ale nie są na tyle duże aby sobie z nimi nie poradzić, jeśli mamy wystarczającą motywację do działania i perspektywę sukcesu w przyszłości. Dziękuję za rospisanie twoich zasad, wszystkie są bardzo wartościowe i ja osobiście identyfikuję się z każdą z nich, choć asertywność na pewno nie jest jeszcze moją najmocniejszą stroną. Pozdrawiam

  • Kamila Rowinska

   Dziękuję Ania za Twój komentarz. Kibicuję Waszemu rozwojowi!

 4. Anna

  Witam serdecznie!
  Dziękuję za ten film. Jestem na początku dokonywania zmian w moim życiu. Po wysłuchaniu 10 zasad każda jest ważna. Na dzień dzisiejszy najważniejszy jest dla mnie punkt 2 i 9.
  Serdecznie pozdrawiam

 5. Martyna

  Kamila, najcenniejsze lekcje, które wyciągnęłam z tego nagrania to 1-5. Misja i wartości są gruntem, na którym można zacząć budować. Zachęciłaś mnie do przeanalizowania moich mocnych stron i predyspozycji. Dotychczas stałam w miejscu uważając, iż nie warto wydawać pieniędzy na materiały szkoleniowe, gdyż są ważniejsze wydatki. Owszem, nie są to konieczne wydatki, ale bez ich zakupu nadal będę stać w miejscu, nie osiągnę wymarzonych celów, nie zdobędę wiedzy, która nie jest dostępna gdziekolwiek. Dzisiejszy dzień, jest 1 dniem zmian. Dziękuję za motywację. Pozdrawiam, Martyna

  • KAMILA

   Cieszę się !
   Życzę Ci dużo cierpliwości i wytrwałości w Twojej drodze do zmian ???

 6. Agnieszka

  Pani Kamilo
  Od kwietnia tego roku zaczynam rozkręcać swoją działalność gospodarczą dziękuje że dzieli się Pani z Nami tak cennymi uwagami radami.
  Dziekuje że jest Pani moim nauczycielem.

 7. Ewa

  Dla mnie dosadnym punktem jest 4, moje aktualne 100%. Tak, to bardzo ważne, by w swoich działaniach dawać z siebie tyle ile się da. Bo jeśli nie na 100%, to po co się angażować. Drugim jest 10, czyli spójność i autentyczność. Jeśli tu coś nie działa, to zawsze będziemy się zastanawiać, kogo przed kim graliśmy. Bycie sobą w każdym wymiarze daje niesamowity spokój. Pozdrawiam wszystkie walczące o siebie osoby.

  • KAMILA

   Ewo, dziękuję za Twoje lekcje!

 8. Maria

  Kamila !!!! Stóweczka albo i Dwie ….wszystkiego co naj naj naj naj naj LEPSZEGO. Dla mnie mnie najwazniejsze było JESTEM NA AKTUALNE NA 100% …..DZIĘKUJĘ :-)

  • KAMILA

   Dziękuję ?

 9. Monika

  Ja dziękuję za cały materiał. Jak zawsze z moim zeszytem poświęconym na szkolenia i video od Ciebie – nowe notatki, nowe wnioski i nowe cenne lekcje. Najcenniejsza z dziś – pkt. 2 i 3 ponieważ jestem na etapie wdrażania zmian i te punkty stały się bardzo pomocne.

  Wszystkiego najlepszego raz jeszcze i do zobaczenia w sobotę.

 10. Monika

  Pani Kamilo, dziękuję za ten film.
  Najlepszego.

 11. Justyna

  Dziękuję za ten materiał, jest niesamowicie szczery i konkretny, wnosi wartość i takie postrzeganie jakie pragnę mieć ? to takie zwyczajne a jednocześnie nie zwyczajne, że przedstawiasz sprawy takie jakie są, bez idealizowania i koloryzacji, jak to czasem bywa wśród ekspertów. Dziękuję, do zobaczenia we Wroclawiu w sobotę ?

 12. Kamila

  Serdecznie dziękuje za wszystkie życzenia urodzinowe i Wasze lekcje z materiału . To miód na moje serce, gdy widzę Wasz rozwój ? serdeczności !

 13. Monika

  Pani Kamilo,
  życzę rzeczywistości piękniejszej od marzeń!

  Uważam, że przede wszystkim trzeba być i robić w zgodzie z samym sobą, swoimi wartościami i nie iść na „walkę z wiatrakami” tylko wykorzystywać swoje mocne strony, swój potencjał i czuć się z tym dobrze.

  Pozdrawiam gorąco i dziękuję za wszystko.

 14. Dorota

  Wszystkiego najlepszego spełnienia wszystkich marzeń. Dla mnie punkt pierwszy dużo zaczynam się nad nim zastanawiać .Usłyszałam te słowa po raz pierwszy oglądając film ” choć goni nas czas ” I uznałam że warto się tym kierować.

 15. Marta

  Dziękuję za to urodzinowe nagranie. Z każdym punktem się zgadzam ale na dzień dzisiejszy najbardziej przemówił do mnie punkt 10: Spójność/Autentyczność. Dotyczy to zarówno mojej pracy jak i życia prywatnego. Nie muszę się martwić co i kiedy powiedziałam, bo za każdym razem staram się mówić prawdę i być sobą. Inspiruję się innymi ale pozostaje sobą! Pozdrawiam serdecznie. Marta

 16. lucija

  Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Kamilo! Swoją siłą, autentycznością, wiedzą i osiągnięciami jesteś nadzieją, światłem i wsparciem dla tych, którzy otarły się o twoje istnienie.
  Dla mnie bardzo ważnym był punkt 7.Taka prosta, krótka zasada przy przyjmowaniu codziennych decyzji.Powstrzymuje od decyzji nieprzemyślanych, podejmowanych pod wpływem emocj , szczególnie zachwytu.

 17. IRENA

  WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ZROWIA RADOŚCI I SPEŁNIENIA .
  4 punkty do mnie przemówiły liczy się dla mnie zadowolenie klienta,które uwaznie słucham i wybieram to co dla niego najlepsze na tym buduję swoję opinię i cieszy mnie gdy polecają mnie innym.inwestuję w siebie w swój rozwój ale Muszę popracować jeszcze nad swoimi mocnymi strona to pięta achillesowa u mnie

 18. Malgorzata

  Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Jezeli chodzi o najwazniesza zasade/wartosc w biznesie jest dla mnie …..odpowiedzialnosc!….to co o tym powiedzialas ( odpowiedz na pytania) jest genialne! Dziekuje bardzo i jeszcze raz Happy Birthday

 19. Monika

  Uśmiechu w każdej sekundzie
  radości w każdej minucie,
  przyjaźni w każdej godzinie,
  szczęścia każdego dnia,
  miłości przez całe życie!
  Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :)

 20. MAGDA

  Pani Kamilo jest Pani cudowną osobą. Z taką lekkością, humorem a zarazem dobitnie, aż człowiekiem wstrząśnie przekazuje Pani w to co głęboko wierzy. Jestem obecnie w trudnej sytuacji zawodowej. Ze względu, właśnie na to ze odwazylam się mieć swoje zdanie, bronić je konkretnymi argumentami, musiałam odejść z firmy…Pani Kamilo życzę Pani dużo zdrowia, uśmiechu, realizacji wszystkich projektów❤

 21. Hania

  Płacę za to czego nie wiem, inwestuję w siebie, pracowitość i mały żuczek

 22. Agnieszka

  Wszystkiego, co najlepsze z okazji urodzin! Dziękuję za motywujące posty i przekazywaną wiedzę. Pozdrawiam!

 23. Ewa

  Dzień dobry Pani Kamilo,

  na początku oczywiście najserdeczniejsze życzenia przesyłam. Przede wszystkim zdrowia, bo od niego wszystko się zaczyna. No i szczerej miłości i prawdziwych przyjaciół.

  Uczciwie powiem, że sporo czasu zajęło mi nauczenie się cierpliwości. Otwierając działalność byłam wręcz pewna, że Klientki będą ustawiać się w kejce do mnie. No, cóż, życie szybko mnie „potelepało”. Teraz wyznaję zasadę taką jak Pani: powoli, konsekwentni do celu. I od dłuższego czasu widzę efekty.

 24. Małgosia

  Wszystkiego dobrego z okazji urodzin? Życzę dużo zdrowia,ciepła i dalszych sukcesów w każdej ważnej dla Ciebie dziedzinie życia. Dziękuję za to że jesteś i robisz wspaniałe rzeczy. Każda z zasad wzajemnie się przenika i jest niezbędna do osiągnięcia wysokiego poziomu satysfakcji życiowej. Dziś to moje aktualne 100 %

 25. Katarzyna

  Zdrowia,miłości, żebyś była uśmiechnięta i tak po prostu szczęśliwa. I oczywiście, żeby zmarszczek było tyle ile potrzeba, a młodość nigdy Cię nie opuszczała. Samych najlepszości świetna kobieto!:)))

 26. Dorota

  Kamila, wszystkiego najlepszego podziwiam Twój upór ,wytrwałość ,gratuluję miejsca w którym jesteś tylko dzięki sobie. Działaj wspieraj pomagaj do 100 – u lat i pomóż mi żebym Ja na swoje 50 -e urodziny odwiedziła rodzinę w Australii to jet rok 2019 trzymaj kciuki muszę na ten wyjazd zapracować.

 27. Krystyna

  Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!! Bądź dalej Kamilą autentyczną ,pracowitą i działaj zgodnie ze swoją misją i wartościami – bo to jest Twoją największą wartością. Pozdrawiam .

 28. teresa

  Kochana Kamilko dzisiaj sa Twoje Urodziny zycze Ci pieknego zycia pod kazdym wzgledem,spelnienia pozytywnych marzen czego tylko zapragniesz bo zaslugujesz na to pomagajac innym Jestes Kobietka o WIELKIM sercu. Sciskam Cie urodzinowo !!! Pisze tak pozno bo swietowalismy urodziny naszej corci.

 29. Elżbieta

  Wspaniałe wideo.Pracowitość i konserwacja.

 30. Elżbieta KALWASINSKA

  Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Kamila ❤

 31. Elżbieta

  Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Kamila ❤

 32. Ania

  Witam. Mnie urzekło , że mówisz, przedstawiasz sprawy takie jakie są, bez ubarwiania. Pamiętam pierwszy live, słuchałam jak zaczarowana. Mówisz to, co zawsze czułam intuicyjnie. Dałaś mi siłę do działania i entuzjazm. Dzięki Tobie moje Zycie stało się lepsze. Pozdrawiam . WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN.

 33. Edyta

  Ja sobie słucham, a Ty jesz mule. :) Smacznego i przede wszystkim Wszystkiego Najlepszego!!!

  Dla mnie najbardziej zagrały punkt 1 i 5: czyli co chcę dla siebie od siebie i czego chcę od innych dla siebie.
  Dziękuję :)

 34. Grażyna

  Dużo zdrowia, miłości słońca w życiu codziennym i 120 lat wśród życzliwości i osób, których kochasz i szanujesz.

 35. Barbara

  Witaj Kamila
  Dla mnie najwazniejszy jest punkt 4 czyli Moje 100%. Podobnie jak Ty staram sie dawac z siebie tyle ile potrafie jezeli juz na cos sie decyduje. Cierpliwie czekam na efekty nie zrazajac sie. Wiem tez ze z czasem stajemy sie coraz lepsi w tym co robimy gdyz trening czyni Mistrza. Zaczynam dopiero dzialac w biznesie i klade nacisk na rozwoj osobisty stad zainteresowania Twoimi szkoleniami. Dziekuje ze jestes dla mnie inspiracja.
  Pozdrawiam serdecznie
  Barbara Patej

 36. Hania

  Kamila, wszystkiego najlepszego! Od jakiegoś czasu jesteś dla mnie inspiracją, a teraz, jak dowiedziałam się, że obchodzimy urodziny tego samego dnia to jestem przekonana, że to bardzo wyraźny znak dla mnie :-) Dziękuję za to co robisz i dziękuję, że dzięki Tobie jestem świadoma tego, że nie muszę być we wszystkim idealna, ważne, że działam na moje aktualne 100%- tak jak robisz to Ty!

 37. Maria

  Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin

 38. SYLKA

  Wszystkiego Naj….lepszego o jeszcze więcej ….. czego tylko PRAGNIESZ I ZAPRAGNIESZ….Niech natychmiast się Materializuje :) <3 :))

 39. Malwina

  7 :) Dziękuje za to video, bardzo przydatne :)

 40. Monika

  Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!

 41. Małgorzata

  Najważniejsze dla mnie punkty to 2,4, 9,10
  Największy kłopot mam z punktem 2 czyli ostatecznym określeniem moich mocnych stron oraz jeszcze bardziej ze 100 % wykonaniem danego zadania. Jestem osobą która dość szybko się rozprasza. Pracuję stale nad obydwoma punktami ale to jeszcze nie to.Zgadzam się z tym że najważniejsza jest spójność słowa i działania. Dziękuje za nagranie które jest bardzo bogate w konkrety.

 42. Paulina

  Dziekuje za ten film. Najlepsze zyczenia urodzinowe, spelnienia marzen! Dla mnie dzis najwazniejsza zasady nr. 10, duzo osob mowi mi, ze jestem zbyt powazna, powinnam wyluzowac. Szczerze – zastanawialam sie nad tym, rozwazalam, ze moze rzeczywiscie wymagam od siebie i innych za duzo. Bo jak slyszysz to od kilku osob, to daje do myslenia. Jednak nie, spojnosc i autentycznosc – jak w zasadzie nr. 10 – inna nie bylabym soba!. Inni oceniaja nas swoja miara, ktora nie zawsze jest odpowiednia dla nas.
  Pozdrawiam

 43. Sylwia

  Są punktu, które przemówiły już do mnie wcześniej, natomiast teraz jest to punkt „moje aktualne 100%” i oczywiście „płacę za to czego nie wiem, inwestuję w siebie” :)

  • Ludmiła

   Witaj Kamila! Jeszcze Cię nie znam ale życze Ci wszystkiego najlepszego. Mam nadzieję ze poznam Cię niebawem na szkoleniu w Warszawie, zapisalam się, zatem –
   do zobaczenia?❤?

   • teresa

    Kochana Kamilko zycze Ci wspanialych,radosnych dni.Sciskam Cie urodzinowo.Dla mnie wazna zasada jest nr.10

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?