15 maja 2015 r. miała miejsce pierwsza konferencja, na której absolwenci rocznego programu Master Business Training odbierali swoje dyplomy ukończenia projektu.

Przez ostatni rok uczestniczyli w szkoleniach, prowadzonych przez Kamilę Rowińską z zakresu zwiększania kompetencji sprzedażowych, budowania zespołu marzeń, budowania swojej wewnętrznej siły, zarządzania sobą w czasie oraz komunikacji asertywnej.

Umiejętności te umożliwiają wzniesienie na wyższy poziom swojego biznesu oraz kariery zawodowej. Na Konferencji natomiast uczestnicy mogli rozwinąć swoją wiedzę w dodatkowych zakresach: zarządzanie swoimi profilami i fanpage’ami w social media, budowaniem biznesu po kryzysie oraz wizerunku osobistym.

Uczestnicy mogli wysłuchać wystąpień Joanny Ceplin, Marcina Kokoszki, oraz Aleksandry Frątczak, którzy są absolwentami programu. Na scenie również zawitała Angelika Chrapkiewicz-Gądek, która pomimo tego, że porusza się na wózku, odnosi życiowe i biznesowe sukcesy.

Konferencji przyświecała idea celebracji sukcesu, którym niewątpliwie jest ukończenie rocznego programu i wprowadzenie nowych kompetencji i technik do swojego życia i biznesu przez uczestników. Serdecznie dziękujemy wszystkim za obecność i zaangażowanie, a prelegentom za porywające wystąpienia.

0 komentarzy

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?