255 osób spośród 2835 startujących – zakończenie II etapu wyzwania Kamili Rowińskiej 2017/2018 r.

Właśnie zakończył się kolejny, II etap #wyzwanierowinskiej , podczas którego uczestnicy budują swoją samodyscyplinę, kondycję, siłę wewnętrzną, zmieniają nawyki żywieniowe na zdrowe i wartościowe, czytają książki motywacyjne, biznesowe i pięknie się rozwijają.

Do kolejnego etapu przeszło 255 osób, a początkowo liczba startujących wynosiła 2835. WOW!

Kochani! Nagrałam dla Was kilka słów od siebie. Zobacz film.


Wiem, że wyzwanie jest niezwykle trudne, wiem, że może być wyczerpujące, dlatego tym bardziej chcę Wam dzisiaj pogratulować niesamowitej energii, pracy jaką włożyliście w to, aby zrealizować te II etapy.

Nie zawsze były idealne warunki, naprawdę było cieżko, a bieganie dla kogoś, kto nigdy tego nie robił jest naprawdę dużym wysiłkiem. Brawa dla Was za konsekwencje, wytrwałość, systematyczność, działanie pomimo wielu sytuacji trudnych, które z pewnością w ubiegłych miesiącach w Waszym życiu się pojawiały. Jestem z Was niesamowicie dumna i nieprawdopodobnie Was podziwiam.

W dowód uznania wysyłamy do Was e-mail z małym upominkiem, więc zajrzyjcie do skrzynek, bo naprawdę daliście czadu!

Osoby, które nie dołączyły do wyzwania i nie wiedzą, o co chodzi, Wy koniecznie możecie pogratulować Uczestnikom w komentarzu, ale możecie również sprawdzić

„o co chodzi z wyzwaniem” KLIKNIJ

ponieważ pod koniec tego roku ruszy kolejna edycja i lepiej przygotować się już teraz.

Powodzenia i trzymam kciuki!
Kamila Rowińska


 

Kamila Rowińska

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
1 Komentarz
  1. Iwona

    Zazdroszczę tym ludziom samozaparcia i dyscypliny !

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?