Zwykle, gdy na sesję coachingową przychodzi klient, mówi:

Przychodzę do Ciebie ponieważ chcę: „Wygrać przetarg o wartości 20 milionów”, „Otworzyć restaurację”, „Nosić rozmiar 36 do końca tego roku”, „Pozyskać nowych, 10 kluczowych klientów”, „Założyć rodzinę”, „Stworzyć dodatkowy dochód pasywny” … 

Od 1999r. wspieram ludzi w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej. Towarzyszę im w osiąganiu celów, pokonywaniu barier, wyciąganiu lekcji z niepowodzeń.

<< Zobacz video ”Model coachingowy. Jak skutecznie wytyczać swoje cele”
i pracuj ze mną nad swoimi celami przez najbliższy rok! >>

Być może przymierzasz się właśnie do wytyczania swoich celów na najbliższy rok, kwartał lub miesiąc.

Co bezwzględnie warto wziąć pod uwagę, aby tym razem zwiększyć swoją szansę na osiągnięcie swojego celu?

1. WYTYCZAJ CELE SPÓJNE Z TWOJĄ MISJĄ ŻYCIOWĄ I WARTOŚCIAMI.

Ile razy patrząc na sukcesy innych myślisz sobie „ale super, też tak chcę!” obserwujesz kogoś, kto przebiegł maraton, dokonał innych wyczynów i dajesz się ponieść fali deklarując, że to teraz również Twój cel? Kopiujesz życie innych, realizujesz społeczny plan czy wybierasz cele zgodne z Tobą? Każdy z nas jest inny i coś, co dla otoczenia może być sukcesem niekoniecznie musi pociągać Ciebie. Wytyczając swoje cele zgodnie ze swoimi wartościami życiowymi zyskujesz wewnętrzną motywację do działania!

2. WYTYCZAJĄC CEL PAMIĘTAJ O TYM, ABY OKREŚLIĆ SWOJĄ AKTUALNĄ RZECZYWISTOŚĆ I ZASOBY.

Szczególnie pod koniec roku, wielu z nas przecenia swoje możliwości i na fali motywacji zaczyna wytyczać cele na rok kolejny, które pomijają rzeczywistość. Jeśli planujesz wprowadzić nowy sposób odżywiania, zamiast wywracać wszystko do góry nogami i planować od jutra wprowadzenie najbardziej restrykcyjnego sposobu odżywiania się… spójrz na swoje dotychczasowe doświadczenia w tej dziedzinie. Ile razy w przeszłości zdarzyło Ci się przygotowywać posiłki do pudełek na cały dzień? Jak wygląda Twoje odżywianie w pracy? Co jedzą Twoi najbliżsi? Jaka jest realna szansa na to, że zaczniecie wspólnie odżywiać się tak, jak planujesz? Ustal dokładnie rzeczywistość i zasoby jakie posiadasz, aby zrealizować swój cel.

3. PRZYGOTUJ SIĘ NA TRUDNOŚCI I MODYFIKACJE CELU.

W jednej z moich książek – „Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale”, napisałam;

(…) „lepiej jest osiągnąć cel o rok później, niż zrezygnować w połowie drogi”.

Większość osób jednak rezygnuje w połowie lub wtedy gdy pojawią się pierwsze trudności. Nie znam nikogo, kto wytyczył ambitny cel i zrealizował go bez żadnych przeszkód. One zawsze występują. Trudności wpisane są w osiąganie celów. Życie to nie koncert życzeń, przyjdą momenty próby. Pocieszające jest, że większość z nich można przewidzieć i się do nich przygotować. Znasz siebie, wiesz jak reagujesz na wyzwania. Pomyśl o tym, co może stanowić dla Ciebie przeszkodę i zawczasu, na poziomie wytyczania celu zastanów się nad tym, co zrobisz, aby jej uniknąć lub w jaki sposób stawisz jej czoła.
Kiedy nadejdzie, będzie łatwiej sobie z nią poradzić!

Aby zmaksymalizować swoją szansę na osiągnięcie swoich celów zobacz video ”Model coachingowy. Jak skutecznie wytyczać swoje cele”, podczas którego podzielę się z Tobą moimi sposobami na wytyczanie i skuteczne rozpisywanie celów oraz przygotowywanie planu działania. Otrzymasz zeszyt ćwiczeń do pobrania, którzy wesprze Cię w wytyczeniu twojego własnego celu. Ruszysz  z mocą, motywacją i planem działania!

Serdecznie zapraszam!
Kamila Rowińska

Osobiście prowadzę nagrane webinarium!

KamilaRowinska.zaskugujesznasukces

Jestem trenerem, coachem i autorką 6 książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt „Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale”.   Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.

Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, a gdy odkryłam swoje powołanie udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy  Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching. Uczyłam się od takich autorytetów jak: Anthonny Robbins, T. Harv Eker, Blair Singer, Mac Attram, Alex Mandossian, Joel Roberts, Brian Tracy, Tom Wheelwright, Mack Newton.

Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam zespół sprzedażowy  3500 osób dla szwedzkiego koncernu kosmetycznego. Trudne doświadczenia osobiste, związane ze śmiercią bliskich mi osób oraz diagnozą dziewięciu guzów piersi, okazały się czynnikiem transformacyjnym w moim życiu. Zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na pomaganiu innym w dokonywaniu pozytywnych zmian.

Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń, a podczas sesji caochingowych tysiącom osób pomogła uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze. 

0 komentarzy

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?