power poniedzialek

POWER PONIEDZIAŁEK — krótkie wideo z Kamilą Rowińską, z którego dowiesz się o pierwszych pięciu krokach, które pomogą Ci stać się kobietą niezależną.

Zobacz najnowszy odcinek z cyklu POWER PONIEDZIAŁEK i zainspiruj się. Udostępnij go ważnym dla Ciebie ludziom oraz podziel się swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

 

 

W dzisiejszym Power Poniedziałku wracam do tematu, z którym najczęściej do mnie piszecie — książki „Kobieta Niezależna”.

W tym odcinku:

► Opowiem o najważniejszych krokach, które pozwolą Ci rozpocząć proces stawania się kobietą niezależną. 

► Zdradzę, czy kobietą niezależną możesz stać się w bardzo krótkim czasie.

► Opowiem o najważniejszych przekonaniach, które mogą blokować Cię przed zmianą.

► Wyjaśnię, dlaczego często dochodzi do tak dużej dysproporcji między zarobkami kobiet i mężczyzn.

► Zachęcę Cię, byś przejęła odpowiedzialność za swoją karierą zawodową oraz świadomość finansową.

 

Zapraszam Cię do zobaczenia dzisiejszego odcinka lub odsłuchania podcastu:

 


POWER PONIEDZIAŁEK — TO MOŻE CI POMÓC:

✔ ZAMÓW książkę „Kobieta Niezależna”  >>KLIKNIJ TUTAJ<<

✔ SPRAWDŹ najbliższe terminy szkolenia Kobieta Niezależna >>KLIKNIJ TUTAJ<< 

✔ ZOBACZ inspirującą rozmowę z Edytą Kurek, jedną z bohaterek II wydania książki Kobieta Niezależna” na temat tego, jak budować swoją karierę zawodową.  >>ZOBACZ TUTAJ<<


 

POWER PONIEDZIALEK

 


ABY NIE OMIJAŁY CIĘ POWER PONIEDZIAŁKI
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube


 

15 komentarzy
 1. Magdalena

  Hej ?
  Wszystko to bardzo pięknie się słucha. Wywiady są inspirujące ale co ma zrobić zwykly zjadacza chleba taki jak ja?Też mam długi,nawet komornika mam na koncie,pracę na 3 zmiany plus dodatkową w pizzerii żeby się jakoś utrzymać.Brakuje mi na wszystko ale nigdy na samokształcenie .
  Mam dwie Twoje książki (niezalezna i buduj swoje…),mam kurs online i mam jeszcze dziennik. Dodatkowo parę ebookow. Ale..
  Od czego zaczac kiedy tak naprawdę nie mam swojego celu.Nie wiem tak naprawdę co chce w życiu robić.Czy nie jestem za stara na studia?(mam 43 lata i wykształcenie srednie),co ludzie powiedzą?Mam mnóstwo wątpliwości. I ten notoryczny brak kasy po prostu mnie dobija.

 2. Barbara

  A co z kobietami , które są samotnymi matkami , które muszą same zarządzac własnym budżetem. Same zarabiać A i tak nie raz brakuje na cos extra ?

 3. Joanna

  Ciagle doskonalenie sie! Nieustanna nauka, dla mnie najwazniejsze. Pozdrawiam serdecznie i bardzo dziekuje za ten PP :).

 4. Anna

  Moja najważniejsza lekcja z nagrania to: JA jestem odpowiedzialna za to gdzie jestem tu i teraz. Rozwijam się i doskonale od wielu lat, ale w miejscu w którym jestem osiągnęłam już wszystko. Nie chcę pracować w tym miejscu do emerytury. Mam 43 lata i stać mnie na jeszcze więcej. Po 13 latach zmienię pracodawcę. Zrobię to do końca tego roku. Dziekuje za kopniaka!

 5. Jola

  Zdałam sobie sprawę że nie mogę liczyć na nikogo ale właściwie myślałam że mam na kogo liczyć i sie przeliczylam. Dzis słuchając nagrania uzmyslowilam sobie że ten żal i tęsknota za tym kimś nie ma sensu że sama dam radę i chyba nie chce być zależna od nikogo. Nie chce nikomu nic zawdzięczać. Chce być sobą w 200% i śmiało spojrzeć w lustro i powiedzieć jesteś WIELKA i być zwyczajnie dumna z siebie. Tęsknię ale wewnętrzna siła Kamili i jej wskazówki nie pozwalają sobą pomiatał i być tylko wtedy kiedy jestem tylko potrzeba. Boni po co mi taki egoista? Koniec z tą trudną i wysysającą moje wnętrze relacją. Dziekuje

 6. Aneta

  Świadome kierowanie swoją karierą i ciągle doskonalenie się to obszary, nad którymi pracuję. Właśnie uświadomiłaś mi, że potrzebą Mamy jest czas na naukę np. języka obcego czy konkretny kurs co jest równie ważne jak korepetycje dla dziecka. Nie ma opcji albo Twoje albo moje. Kamilo dziękuję za kolejną motywację do działania!

 7. Elżbieta

  Dobry wieczór. Moim zadaniem, które mi wciąż ucieka, to zarządzanie domowym budżetem. W związku z tym zdarza się, że wydałam pieniądze na jedno, a na coś innego ważnego zabrakło. Na szczęście mam 2 konta oszczędnościowe, ale wiem, że nie jest to rozwiązanie mojej sytuacji. Moją lekcją jest zacząć budżet swój traktować poważnie. Bo wolałabym korzystać z pieniędzy odłożonych na swoje fanaberie, a nie na uzupełnianie braków, związanych z bieżącymi wydatkami domowymi. Dziękuję Elżbieta

 8. Architekt Porządku by Agnieszka Witkowska

  Dla mnie najbardziej aktualnym jest punkt o kontroli budżetu domowego. Mam taką obserwację, że im jest lepiej finansowo tym mniej zwraca się uwagi na to gdzie pieniądze się wydaje. Kiedy jest krucho z finansami śledzi się losy każdej złotówki. Każdy budżet wymaga czasem jakiś korekt ?

 9. Katarzyna Bukalska

  Oczywiscie: Finanse i ciągłe doskonalenie się. Nie są to nowe dla mnie rzeczy, cały czas nad nimi pracuję, dzięki Tobie Kamilo. Sprawia mi to ogromną satysfakcję, że jestem świadoma tego co robię i czemu ma to służyć: CEL?

 10. Monika Biblis - kuchnia Pięć Przemian

  Rozwijam i realizuję wszystkie punkty. Częściowo dzięki pracy z Tobą od sierpnia ubiegłego roku :)

 11. Marzanna

  Dziekuje Kamillo za kolejny Power poniedzialek, za motywacje do dzialania ,pozdrawiam

 12. Elzbieta Radon Tomasik

  Doskonalenie się, zdobywanie wiedzy na wielu płaszczyznach jest dla mnie najważniejsze ?

 13. katarzyna pleciak

  Kiedyś, jako młoda dziewczyna, byłam niezależna, przede wszystkim finansowo. Następnie… wyszłam za mąż i od kiedy urodziłam dzieci zaczęłam być zależną od męża i jego zarobków. To, ile dorabiałam było nic nieznaczące w budżecie domowym. Miałam po prostu „na waciki”…
  Po rozwodzie zaczęło się wszystko zmieniać i moja świadomość, nie tylko finansowa, musiała wzrastać.
  Kamila, dziękuję Ci za to co robisz dla kobiet❤ Jesteś obecna w moim życiu od 2016 roku. Z Tobą przeszłam rozwód, z Tobą otworzyłam firmę i z Tobą się rozwijam. Dziękuję ?

 14. Dorota

  Ciągłe doskonalenie się – dojrzewanie, poszerzanie swojej perspektywy, stwarzanie przestrzeni do ciągłego rozwoju – powinno być procesem, który chcę, aby był na stałe obecny w moim życiu.

 15. Lidia

  Ciągłe doskonalenie się to coś co muszę wprowadzić w życie, bo mam takie zrywy ale nie robię tego w sposób ciągły.
  I chociaż zarządzam już swoim budżetem to muszę to udoskonalić i bardziej zaangażować męża.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?