KROK 1 – Dawaj ludziom wartość

Zacznij od polecania darmowych materiałów. To właśnie wartościowe materiały, takie jak artykuły, video czy grafiki w dłuższej perspektywie czasu sprzedają najlepiej. Jak to wykorzystać w praktyce?

Utwórz swoje linki partnerskie do bezpłatnych materiałów i rozpowszechniaj je w sieci.

Mimo, że nie otrzymasz prowizji od razu, wydarzy się coś bardzo ważnego – przedstawisz Kamilę Rowińską dając wartość i obudzisz zaciekawienie oraz apetyt na więcej.

Jeśli tylko polecona osoba zostawi nam swój adres email (rejestrując się do newslettera lub pobierając bezpłatny ebook), zostanie przypisana do Ciebie na zawsze, a za każdy jej zakup w późniejszym czasie zostaniesz wynagrodzony mailem z następującym tematem:

[PP RBC] Gratulacje! Już jest nowa prowizja na Twoim koncie!

(dodaj od razu adres [email protected] do kontaktów, aby nie przeoczyć tej wspaniałej wiadomości)

Od jakich bezpłatnych materiałów zacząć?

Polecaj darmowy ebook „7 kroków do osiągania ambitnych celów”.  Możesz wykorzystać poniższy tekst, albo napisać własny:

Czy Tobie też zdarza się wytyczać cele i zapominać o ich realizacji po trzech dniach? Tracić zapał, motywację zostawić na zakręcie i od teraz widzieć tylko przeszkody? Pobierz bezpłatnego ebooka pt. „7 kroków do osiągania ambitnych celów” Kamili Rowińskiej, niezwykle skutecznej businesswoman i trenerki biznesu, która osiąga niesamowite sukcesy zarówno w biznesie jak i życiu osobistym.  Wytycz swoje cele skuteczniej i obserwuj efekty.

 

http://rowinskabusinesscoaching.com/aff/IDENTYFIKATOR_PARTNERA/sklep/e-book-7-krokow-osiagania-ambitnych-celow-kamila-rowinska/

 

lub

 

http://rowinskabusinesscoaching.com/aff/IDENTYFIKATOR_PARTNERA/prezent/

 

Więcej informacji o tym, jak polecać bezpłatne materiały znajdziesz na blogu dla Partnerów w artykule:

Jak wykorzystać bezpłatne materiały, aby zarabiać w programie partnerskim?

 

KROK 2 – Produkty Online

Polecaj produkty online – ebooki i szkolenia video. Od każdej transakcji otrzymasz prowizję (od 20% do 30% w zależności od produktu – aktualną tabelę prowizji możesz sprawdzić na tej stronie)

Ponadto, każdy klient, który kupi taki produkt, trafia do naszego lejka sprzedażowego, tak więc otrzyma od nas kolejne wartościowe treści i ciekawe oferty niedostępne na co dzień w naszym sklepie. Dla Ciebie oznacza to kolejne prowizje.

Jak polecać produkty online?

Idealnie będzie, gdy napiszesz coś od siebie – np. recenzję książki, lub krótką notatkę, co zmieniło się w Twoim życiu po obejrzeniu video (bo przecież znasz produkty, które polecasz, prawda?)

Od którego produktu zacząć?

Zacznij od najnowszej książki Kamili Rowińskiej „Zasługujesz na sukces. Zarób swój pierwszy – i kolejny milion!”, która 27.01.2017r. została wydana w formie ebooka. Możesz wykorzystać poniższy tekst:

Zastanawiasz się w jaki sposób zwiększyć swoją efektywność biznesową, jak awansować w pracy lub rozpocząć prowadzenie własnego biznesu?

Nie masz pewności czy poradzisz sobie z budowaniem zespołu, sprzedażą, aspektami prawnymi?
Jak znajdziesz na to wszystko czas?

Odpowiedzi znajdziesz w najnowszej, szóstej już książce Kamili Rowińskiej „Zasługujesz na sukces. Zarób swój pierwszy – i kolejny milion!” – teraz również w formie ebooka, który jest dostępny wraz z BONUSEM (dostępem on line do 9 nagrań video).

 

http://rowinskabusinesscoaching.com/aff/IDENTYFIKATOR_PARTNERA/sklep/ebook-video-zaslugujesz-sukces-kamila-rowinska/

 

Poszerz swoje horyzonty, zainspiruj się historiami innych, skorzystaj z ich wiedzy oraz doświadczenia biznesowego i zacznij kreować kolejny etap swojego życia. Po to właśnie powstała ta książka!

Jeśli wolisz zacząć od video, polecaj nagranie „Model coachingowy. Jak skutecznie wytyczać swoje cele z Kamilą Rowińską”, które cieszy się ogromną popularnością i świetnymi recenzjami.

Na początek możesz wykorzystać poniższy tekst, lekko go zmodyfikować lub oczywiście napisać własny.

Czujesz, że stać Cię na więcej, ale nie wiesz JAK to zrobić? Chcesz zrzucić kilka kilogramów? Podszkolić język? Zdrowiej się odżywiać? Więcej zarabiać? Kamila Rowińska ma dla Ciebie KONKRETNE narzędzie!

 

http://rowinskabusinesscoaching.com/aff/IDENTYFIKATOR_PARTNERA/sklep/video-model-coachingowy-skutecznie-wytyczac-swoje-cele-kamila-rowinska/

 

Zobacz video, pobierz zeszyt ćwiczeń, dołącz do grupy wsparcia i osiągaj swoje cele!

 

Kamila Rowińska jest dyplomowanym coachem i autorką książek „Zasługujesz na sukces”, „Kobieta Niezależna”,”Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale”. Od 18 lat wspiera innych w osiąganiu celów. Pracuje z prezesami międzynarodowych firm, jak również z osobami, które stawiają pierwsze kroki.

 

Elvira po ostatnim video, w którym przeszła przez Model Coachingowy napisała tak:

 

(…) „Co roku wyznaczając cele popełniłam błędy. Dziś zrozumiałam jakie i zabiorę się za to z innej strony. Wyznaczając punkty kontrolne i plan B. Fakt wsparcia Kamili i innych członków zamkniętej grupy wsparcia ma szansę spowodować, że to będzie przełomowy rok! Dostajemy nieproporcjonalnie dużo w stosunku do ceny. Całym sercem polecam:-) (…)

 

Ty też koniecznie zobacz nagranie z webinarium i dołącz do grupy wsparcia moderowanej przez Kamilę przez najbliższy rok!

 

http://rowinskabusinesscoaching.com/aff/IDENTYFIKATOR_PARTNERA/sklep/video-model-coachingowy-skutecznie-wytyczac-swoje-cele-kamila-rowinska/

KROK 3 – Szkolenie „Kobieta Niezależna”

Szkolenie „Kobieta Niezależna” to flagowe szkolenie Kamili Rowińskiej, które odbywa się kilka razy w roku w wybranych miastach w całej Polsce.

Tego dnia spotyka się zwykle ok. 600 kobiet i kilkunastu mężczyzn, aby chłonąć inspirację, wiedzę oraz niesamowitą energię.

Szkolenie to generuje ogromną ilość pozytywnej energii i budzi apetyt na więcej, dlatego też tak ważne jest aby to właśnie od niego zaczynać swoją przygodę z Kamilą Rowińską.

Statystyki pokazują, że osoby, które rozpoczynają od szkolenia „Kobieta Niezależna”, często wracają na inne szkolenia, lub kupują pakiet Master Business Training.

Gdy polecona przez Ciebie osoba kupi pakiet Master Business Training (również podczas szkolenia) – otrzymasz nawet 285 zł prowizji.

Jak polecać szkolenie „Kobieta Niezależna”?

Propaguj informacje o szkoleniu systematycznie przez cały rok – na przykład raz w miesiącu, gdyż cena tego szkolenia rośnie, im bardziej zbliża się jego termin, często zdarza się też tak, że kończą się miejsca. Dlatego też najlepiej polecać to szkolenie, jak tylko dany termin wejdzie do sprzedaży, gdyż wtedy jego cena jest najniższa.

Do jego promowania możesz wykorzystać dostępne w panelu Partnera grafiki lub memy.

Przykładowy tekst do wykorzystania (możesz również napisać własny):

Już [wstaw datę] w [wstaw miejsce] odbędzie się szkolenie „Kobieta Niezależna”, które poprowadzi niezwykle charyzmatyczna trenerka rozwoju osobistego w Polsce – Kamila Rowińska.

 

Tego dnia spotka się ponad 600 kobiet i kilkunastu mężczyzn na jednym
wydarzeniu, aby chłonąć inspirację, wiedzę oraz niesamowitą energię.

 

Kamila Rowińska od 6 lat odnosi ogromne sukcesy w działalności trenerskiej,
przeszkoliła tysiące osób z zakresu sprzedaży, budowania zespołu i budowania wewnętrznej siły. Na jej szkolenia przychodzą osoby z całej Europy, a sale szkoleniowe zawsze wypełnione są brzegi.

 

Jest autorką i współautorką 6 książek o tematyce coachingowej i biznesowej,
w tym bestsellera „Kobieta Niezależna”.

 

Szkolenie „Kobieta Niezależna” ukończyło już kilka tysięcy osób. Matki i córki, przyjaciółki i koleżanki, wspólniczki i współpracownicy przyjeżdżają na nie m.in.: z Polski, Irlandii, Francji, Norwegii i Wielkiej Brytanii.
Szkolenie „Kobieta Niezależna” odbywa się również w Londynie i Dublinie, aby wspierać kobiety w przedsiębiorczości.

 

Teraz, [wstaw datę], Kamila Rowińska przyjeżdża do [wstaw miejsce].

 

Będziesz tego dnia z nami? Zamów bilet na tej stronie:
http://kobietaniezalezna.pl/aff/IDENTYFIKATOR_PARTNERA/

 

Dla kogo jest szkolenie „Kobieta Niezależna”?

 

– Dla kobiet, które chcą wreszcie poznać PROSTY i łatwy do wprowadzenia system zarządzania swoimi pieniędzmi;
– Dla kobiet, które pragną rozpocząć świadome i odpowiedzialne życie,
zgodne ze swoimi wartościami i ze swoim wnętrzem;
– Dla kobiet, które czują, że chciałyby więcej od życia, ale nie wiedzą jak
się do tego zabrać;
– Dla kobiet, które chciałyby zarabiać więcej pieniędzy, ale nie wiedzą jak
to zrobić;
– Dla kobiet, które czują, że potrzebują zastrzyku energii;
– Dla kobiet, które chcą się dowiedzieć jak pogodzić wszystkie role, które
pełnią (matki, żony, businesswoman);
– Dla kobiet, które chcą uwolnić się z trudnej życiowej sytuacji, ale nie
wiedzą jak znaleźć w sobie siłę ku temu.

 

Będziesz tego dnia z nami? Zamów bilet na tej stronie:
http://kobietaniezalezna.pl/aff/IDENTYFIKATOR_PARTNERA/

 

KROK 4: Szkolenia

Obok szkolenia „Kobieta Niezależna”, programem partnerskim są objęte pozostałe szkolenia Kamili Rowińskiej, pakiet szkoleń Master Business Training oraz RBC Success Club.

Nie ma gotowej recepty, jak polecać takie szkolenia, do każdego klienta trzeba podejść indywidualnie, niemniej jednak jest to jak najbardziej możliwe. :)

Poniżej znajdziesz listę aktualnych szkoleń, wraz z linkami, abyś miał je pod ręką, gdy będą potrzebne:

Asertywny Rodzic – Partner – Menadżer  – 1 dzień – http://rowinskabusinesscoaching.com/aff/IDENTYFIKATOR_PARTNERA/tag-produktu/asertywnosc/

7 złotych zasad zarządzania sobą w czasie – 1 dzień – http://rowinskabusinesscoaching.com/aff/IDENTYFIKATOR_PARTNERA/tag-produktu/zarzadzanie-soba-w-czasie/

Zbuduj swoją wewnętrzną siłę – 2 dni
– http://rowinskabusinesscoaching.com/aff/IDENTYFIKATOR_PARTNERA/tag-produktu/wewnetrzna-sila/

Zespół Marzeń – 2 dni
– http://rowinskabusinesscoaching.com/aff/IDENTYFIKATOR_PARTNERA/tag-produktu/zespol-marzen/

Mistrz Sprzedaży – 2 dni
– http://rowinskabusinesscoaching.com/aff/IDENTYFIKATOR_PARTNERA/tag-produktu/mistrz-sprzedazy/

RBC Success Club – pakiet online
-http://rowinskabusinesscoaching.com/aff/IDENTYFIKATOR_PARTNERA/sklep/rbc-success-club-szkolenia-on-line/

Master Business Training – pakiet szkoleń
– http://rowinskabusinesscoaching.com/aff/IDENTYFIKATOR_PARTNERA/sklep/rbc-master-business-training-pakiet-szkolen/

KROK 5: Trzymaj rękę na pulsie

Monitoruj efekty swoich działań, aby wiedzieć, co działa, a co nie. W panelu Partnera możesz przeglądać listę poleconych przez siebie klientów w zakładce Twoje Konto -> Poleceni Klienci oraz statystyki odwiedzin w zakładce Twoje Konto -> Statystyki.

 

Zaglądaj też na blog dla Partnerów, aby poszerzać swoją wiedzę w zakresie marketingu afiliacyjnego i zarabiać coraz więcej.

Uwaga!

We wszystkich linkach w tym artykule znajduje się tekst IDENTYFIKATOR_PARTNERA – oznacza on miejsce, gdzie należy wstawić swój identyfikator partnera.

Aby uzyskać swój IDENTYFIKATOR_PARTNERA, należy zarejestrować się w programie partnerskim RBC na stronie: pp.rowinskabusinesscoaching.com

Agnieszka Kądziołka, marketing&affiliate manager
tel. +48 790 292 710 (od 8:00 do 16:00)
email: [email protected]

11 komentarzy
 1. Beata

  Mam nadzieję, że sprawdzę się jako partner i pomogę innym.Pozdrawiam

 2. Ewelina

  juz nie mogę się doczekać pierwszych rezultatów

 3. Marysia

  Witam :)
  własnie dołączyłam …… zaczęłam pisać o książce Kamili nie wiedząc, że mogę na tym tez zarobić….chciałam sie po prostu podzielic z innymi opinią i jest mi tym bardziej miło. Super, że mogę pisać i promować to co mnie pomaga, a co otrzymałam od Kamili w formie książki czy darmowych nagrań.

 4. Marysia

  witam :)
  własnie dołączyłam …… zaczęłam pisać o książce Kamili nie wiedząc,chciałam sie po prostu podzielic z innymi opinią i jest mi tym bardziej miło, że mogę na tym tez zarobić….super, że mogę pisać i promować to co mnie pomaga, a co otrzymałam od Kamili w formie książki czy darmowych nagrań.

 5. ewelina

  Z przyjemnością będę polecać materiały sama korzystam i inne kobiety niech korzystają… Ślicznie dziękuje za taką możliwość… Pozdrawiam

  • Agata Krzyżanowska

   Dziękujemy :)

 6. Justyna

  Witam, świetny pomysł-wiedza jest wartościowa więc warto ją polecać niech inne kobiety też mają możliwość Z niej skorzystać.

  • Agata Krzyżanowska

   Dziękuję Justyna! :)

 7. Anna

  WITAM
  Pięknie dziękuję za super pomysł. Z przyjemnością będę polecać usługi firmy RBC.
  Pozdrawiam

 8. Anna

  Witam,
  Pieknie dziękuję za mega pomysł. Z przyjemnością będę polecać usługi Firmy RBC

 9. Anna

  Witam,
  Pięknie dziękuję za super pomysł. Z przyjemnością będę polecać usługi firmy RBC.
  Pozdrawiam

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłanie

©2018 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

BEZPŁATNY EBOOK

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?