POWER PONIEDZIAŁEK #38 Ja też mam zmartwienia!

POWER PONIEDZIAŁEK z Kamilą Rowińską to seria krótkich motywacyjnych nagrań, które zobaczysz w każdy poniedziałkowy poranek na blogu, na fanpage’u oraz YouTube.

W tym odcinku:

► czy zdarza Ci się porównywać swoje zaplecze do cudzej wystawy? Myślisz sobie, że inni mają tak lekko, a Ty ciągle masz pod górkę? Jak wynika z badań, Polki czują ogromną niepewność. Wynika to z faktu, że wykreowany świat jaki widzą w mediach społecznościowych rodzi w nich poczucie, że coś jest z nimi nie tak. W tym odcinku z serii Power Poniedziałek odczarowuję mit, że ja także prowadzę idealne i bezstresowe życie. Podzielę się z Tobą rzeczami, które rodzą we mnie najwięcej niepokoju w moim biznesowym życiu.

Zobacz, zainspiruj się, pokaż ważnym dla Ciebie ludziom i podziel się swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

POWER PONIEDZIAŁEK — POMOCNE MATERIAŁY:

Bezpłatny e-book 7 kroków do osiągania celów >>> ODBIERZ GO TUTAJ

Dziennik Kobiety Niezależnej >>> ZAMÓW TUTAJ

Książka lub e-book „Zasługujesz na sukces” >>> ZAMÓW TUTAJ

 


ABY NIE OMIJAŁY CIĘ WARTOŚCIOWE TREŚCI
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube

 


Zobacz inne wideo z cyklu:

POWER PONIEDZIAŁEK [kliknij]

PowerPoniedzialki


Kamila Rowińska, autorka książki „Zasługujesz na sukces. Zarób swój pierwszy – i kolejny – milion!

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
5 komentarzy
 1. Agnieszka

  Kamila, jak zwykle urzekła mnie Twoja autentyczność i to nie dlatego, że masz swoje wyzwania i czasem jest pod górkę, ale to, że przyznajesz, że nie da się odpowiedzieć na wszystkie wiadomości, chociaż nawet byś chciała, zamiast np. płacić komuś za to, by te wiadomości za Ciebie redagował. Ja to doceniam ! To dla mnie buduje właśnie autentyczność, a co za tym idzie zaufanie

 2. Joanna

  Bardzo ciekawe! Dziekuje :). Milego dnia :)

 3. Dobrawa

  Witaj Kamila, super materiał. Dziękuje . Dla mnie w chwili obecnej jest stresujące jak przenieść – rozwinąć firme na kolejny poziom. Siedzę nad materiałami o procesach, procedurach. Zastanawiam się co chcę osiągnąć. Zaczynalismy jako bardzo mała firma – a zleceń jest teraz tyle że ciężko udźwignąć.Tematy prawne i księgowe są stresujące również. Jeszcze raz bardzo dziękuję za dzisiejszy materiał i wszystkie od Ciebie. Wnoszą dużą wartość. Pozdrawiam.

 4. Renata

  Zycie ogólnie jest stresujące. Im więcej człowiek posiada /nie tylko rzeczy materialnych/tym więcej przekłada się to na stres czyli lęk czy to wszystko ogarnę. Jednych to przytłacza innych pobudza do działania. Najgorzej jednak jest jak wali się wszystko na raz-jesteś chory, w biznesie czy w pracy coś nie wyszło, rodzina się dąsa itd. A mnie najbardziej „bawią’ sytuacje kiedy po kolei psują mi się urządzenia domowe.Miałam kiedyś taki rok dodatkowej gotówki brak, a tu pada piecyk w łazience, potem żyrandol w pokoju, pęka toaleta w łazience trzeba wymienić całą z drobnych rzeczy to odkurzacz i suszarka do włosów. Wszystko to w przeciągu 6 miesięcy i to takich gdzie wydatek na suszarkę był już dla mnie wydatkiem ekstra. Tak na serio to najbardziej stresuje mnie choroba.

 5. Sabina

  Ja to nie potrafię tego pojąć, jak to jest, że jakieś STOWARZYSZENIE może ode mnie żądać zapłaty jakiś tantiem czy innych opłat, kiedy normalnie inne stowarzyszenia pobierają opłaty tylko od swoich członków… A tu nawet człowiek nie jest zrzeszony a musi płacić.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2019 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?