Kamila Rowińska podczas treningu zachęca do dolaczenia do wyzwania Kamili Rowińskiej

POWER PONIEDZIAŁEK z Kamilą Rowińską to seria krótkich motywacyjnych nagrań, które zobaczysz w każdy poniedziałek o godz. 8.00 rano na blogu, na fanpage’u oraz YouTube.

W tym odcinku:

► Przyznaj, dopada Cię czasem lenistwo? Potrafi dotknąć każdą osobę, nawet największego pracusia. W tym nagraniu opowiem Ci o 6 krokach, które raz na zawsze pozwolą Ci się z nim rozprawić. 

DOŁĄCZ do V edycji Wyzwania Kamili Rowińskiej

ZAPISZ SIĘ >>> TUTAJ

Zobacz, zainspiruj się, pokaż ważnym dla Ciebie ludziom i podziel się swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

Zobacz inne video z cyklu:

POWER PONIEDZIAŁEK [kliknij]

PowerPoniedzialki


Kamila Rowińska, autorka książki „Zasługujesz na sukces. Zarób swój pierwszy – i kolejny – milion!

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
23 komentarze
 1. Szymon Owedyk

  Takie wyzwanie na pokonanie lenistwa to coś naprawdę skutecznego. Dzięki wielkie za tą 6 kroków :)

 2. kamilla

  Witaj Kamila,
  i dziękuję za to co robisz;
  dla mnie najważniejszy punkt to ta jedna minuta; jedna minuta może pociągnąć za sobą kolejne, a później świadomość, że nie taki diabeł straszny;
  ale mam tu też do Ciebie prośbę …
  czy możesz nagrać jakiś filmik, który trwałby właśnie minutę, a w którym dałabyś takim jak ja kopniaczka na rozpoczęcie działania/dnia/itp;
  żeby taki odbiorca jak ja mógł powiedzieć, że ok, włączę punkt Jednej Minuty (z Tobą) i rozhulam dzień;
  to duża prośba, ale chwilowo nie pracuje i ciężko mi nabrać od rana dobrego rytmu;
  wszystkiego dobrego i czekam na 1 października bo dołączyłam do Wyzwania i niech się uda pierwszy dzień, później drugi i dalej;
  pozdrawiam Cię i całą Szanowną Ekipe RBC, kamilla

 3. Iwona

  Super pomysł z jedną minutą aktywności. Dzisiaj zaczynam i zapisuję się na wyzwanie.

  • Agata

   Świetnie Iwona!! Witaj na pokładzie :)

 4. An.na.insta

  Dołączyłam do wyzwania… biegać nie lubię – ale pracuję nad wyrobieniem sobie nawyku biegania i od początku września nad tym pracuję- min. 3 x tydzień. Także wyzwanie idealnie rozbuduje mój plan!

  • KAMILA

   Wspaniale, witaj na pokładzie!

 5. Joanna

  Witam serdecznie , niestety ja to typowa 3 … dużo , za dużo wszystkiego na plecach i po prostu często ręce opadają . Pozdrawiam

 6. Adrianna

  Mam w sobie dużo motywacji, wiem co chce osiągnąć, a mimo wszystko tego nie robię… I już wiem dlaczego. Bo jestem przytoczona. Mam wiele pomysłów, oczywiście wszystkie i z żadnego nie mogę zrezygnować. Już video o tym, że nieozna mieć wszystkiego dało mi do myślenia. Bardzo spodobał mi się pomysł z 1 minutą. Myślę, że to będzie na mnie dobry sposób ? dziękuję za inspirację ?
  Myślę o wyzwaniu, ale mam wrażenie, że znów dołożyłabym sobie kolejną rzecz, która by mnie przytłoczyła… ?

  • Agata

   Albo popchnie Cię do przodu ;)
   Trzymam kciuki za decyzję dobrą dla Ciebie!

 7. Ewa

  Dla mnie najważniejsze punkty to 3 i 6. Dzięki poprzednim WKR nauczyłam się stawiać sobie samej nowe wyzwania i ustanawiać kolejne etapy tych wyzwań (dzisiaj 7-my dzień kolejnego etapu odcukrzania). Wciąż się uczę punktu 6-ego i wiem, że u mnie będzie kluczowy w moim wyzwaniu zawodowym. Startuje w 5 edycji (jak tylko dostanę pozwolenie od fizjo) i zamierzam cieszyć się tym wyzwaniem tak długo, jak długo moje możliwości biegowe pozwolą mi realizować wytyczne. Do boju! #JedzieszBejbe! To jest mój czas! Mój czas jest TERAZ!
  A teraz przygotowania do mojego pierwszego w życiu LIVE’a (już za godzinę). Trema jest. Podobno potrzebna. ;)

  • Agata

   Ewa, pięknie się rozwijasz.
   Cały czas Ci kibicuję i trzymam za Ciebie kciuki ❤️

 8. Aleksandra

  W związku z tm, że wypelnilam dziennik ❤ to pracowałam nad celami, nad motywacją, czy sposobami radzenia sobie w przypadku spadku tej motywacji. Ale dla mnie najistotniejszy jest moment wyznaczenia celu. Czy jest spojny z moja misja, wartosciami itd. Swietnt ODCINEK myślę, że przydatny dla wieeeeelu osób❤

  • KAMILA

   Dziękuję!

 9. Małgorzata

  Bardzo wartościowe video. Mnie raczej nie brakuje motywacji. Jak coś zacznę to nie mogę się doczekać końca i efektów. Moim problemem jest to, że zbyt wiele biorę na siebie i czasem później ciężko podołać

 10. Edyta

  Prawda _ wyzwanie Rowińskiej działa cuda! Mnóstwo efektów ubocznych :)

  • Agata

   Cieszę się, że cuda się zadziały!
   „Cuda istnieją, ale Ty musisz pomóc im się wydarzyć” :)
   Brawo!

 11. Katarzyna

  Dziś zastosuję zasadę jednej minuty przy odgracaniu domu. Wystawię tylko 2 rzeczy na OLX. Jutro napiszę jak mi poszło :)

  • KAMILA

   Brawo! Trzymam kciuki ??

 12. Katarzyna

  Ja przeważnie mam problem z 3 krokiem. Biorę na siebie zbyt duzo na raz. Nawet jeśli sobie zrobię rozpiskę, podzielę cel na mniejsze etapy i projekty to nagle się okazuje że zamiast skupić się na 2 celach skupiam się na 10 na raz. Nauka angielskiego… Ciężka dla mnie sprawa, chyba nigdy nie wkladalam w naukę tego języka tyle serca co teraz, ale uczę się go, bo chcę zdać egzamin i dalej pogłębiać wiedzę aby zdac następny egzamin o wyższym poziomie zaawansowania. Co do wyzwania jeszcze się zastanawiam, bo w moim życiu teraz dzieje się istna rewolucja, która właśnie będzie trwała rok(choć wtedy by szły dwie rewolucję zyciowe razem jednoczesnie i byłoby im raźniej). Będę głęboko nad tym myśleć!

 13. Ewa

  Dla mnie największym problemem jest robienie małych kroków i zasada jednej minuty. Ja bym chciała wszystko od razu i już! Nawet jeśli na początkowym etapie udaje mi się realizować plan, to szybko przychodzi zmęczenie, a motywacja odpływa.
  W zeszłym roku zapisałam się na wyzwanie, ale finalnie nie wzięłam w kim udziału, ze względu na ciąże. W tym roku już się zapisałam i czekam na 1.10 :)

 14. Agnieszka

  Dzięki za kolejne wartościowe wideo. Mnie „leń” dopada, gdy nie wyznacze sobie terminów. To że nie ma się szefa, lub ma się szefa bardzo wyluzowanego daje pewną swobodę, ale trzeba się pilnować, żeby po prostu się nie rozciapciać. Mnie trzymają w szyku publiczne deklaracje. To nie zawsze musi być oczywiście szeroka publiczność wystarczy to zrobić przed kimś bliskim lub przed kimś z kim np. pracujemy – w zależności od celu.

 15. Barbara

  Ajajaj pora po raz drugi podjąć wyzwanie i lepiej sie ogarniać w czasie by znów brak poniedziałkowego wpisu nie wyeliminował mnie z akcji….
  Gotowa do działania i zmian!

  • KAMILA

   Super! Witaj na pokładzie! ?

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2019 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?