Power Poniedziałek 44. BESTSELLERY. Koniecznie przeczytaj.

POWER PONIEDZIAŁEK — krótkie wideo z Kamilą Rowińską, a w nim ranking książek, które wpłynęły na moje życie i budowanie biznesu.

Zobacz najnowszy odcinek POWER PONIEDZIAŁEK. Zainspiruj się, pokaż ważnym dla Ciebie ludziom. Podziel się swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

W tym odcinku:

► grudzień to idealny moment na zakupy książkowe i czas na wartościowe prezenty. Takie prezenty robimy nie tylko swoim bliskim, ale też często sami sobie. Od kilku miesięcy prosicie mnie o to, abym podzieliła się z Wami tytułami książek, które okazały się dla mnie przełomowe. Było to wyzwanie, ale finalnie wybrałam. W tym odcinku POWER PONIEDZIAŁEK poznasz sześć bestsellerów, które wpłynęły na moje życie!


POWER PONIEDZIAŁEK — POMOCNE MATERIAŁY:

✔ Jedyna seria polskich książek dla młodzieży z zakresu rozwoju osobistego.
„Chcę być kimś! Czyli jak osiągać cele w czasach, gdy wszyscy dookoła mają wywalone” – Michał Zawadka ZAMÓW JE TUTAJ

✔ Chcesz mieć więcej motywacji i energii do działania?
„Dziennik coachingowy: 365 pytań od Twojego coacha” – Kamila Rowińska, Kamila Kozioł >>> ZAMÓW JĄ TUTAJ

 


ABY NIE OMIJAŁY CIĘ POWER PONIEDZIAŁKI
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube

 


Zobacz inne wideo z cyklu:

POWER PONIEDZIAŁEK [kliknij]

PowerPoniedzialki


Kamila Rowińska, autorka książki „Zasługujesz na sukces. Zarób swój pierwszy – i kolejny – milion!

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
12 komentarzy
 1. Krystyna

  Dziękuję za Twoją listę książek.Z listy miałam przyjemność przeczytać tylko jedną pozycję”7 nawyków skutecznego działania”Stephena R.Coveya. Moje propozycje to; Randy Gage „Multi Level Marketing w działaniu.Najlepsze praktyki marketingu sieciowego”,”Dlaczego jesteś głupi,chory i biedny oraz jak stać się mądrym,zdrowym i bogatym.” Michael Masterson „Gotów,pal,cel”, „Obietnica sukcesu”. Colin P.Sisson „Twoje prawo do bogactwa”. Howard Stevens,Theodore Kinni „Osiągnąć doskonałość w sprzedaży”.Daniel H.Pink „DRIVE.Kompletnie nowe spojrzenie na motywację”. Mogę podać jeszcze wiele super książek do przeczytania – ja zawsze lubiłam czytać.

 2. Piotr

  Ja polecam ze swojej strony też niezbyt cienką książkę Tony’ego Robbinsa: Obudź w sobie olbrzyma. Tony to mój ulubiony amerykański mówca motywacyjny. Jego książka jest świetna

 3. Monika

  Dziennik „zamówiłam” i dostałam w prezencie urodzinowym od przyjaciół :) i planuję zacząć prace z nim od 1 stycznia, teraz kończę Twoją książkę Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale, a na półce czeka jeszcze Kobieta niezależna – to były moje prezenty dla MNIE :)
  Dziękuję za polecane książki już wiem co sobie kupię na gwiazdkę :)

 4. Magdalena

  Kamila, dziękuję za rekomendacje! Tytuły dopisałam do listy „KSIĄŻKI, KTÓRE WARTO (A NAWET TRZEBA! :) ) PRZECZYTAĆ”, którą stworzyłam na ostatniej stronie mojego dziennika wyzwaniowego :)
  Zazwyczaj jest tak, że „mam fazę” ;) na konkretną tematykę – podróże, himalaizm, fotografia, psychologia, pogoda.. Uwielbiam teksty Romy Ligockiej…
  Ale konkrety – w temacie dzisiejszego Power Poniedziałku, przychodzą mi do głowy w tej chwili dwa tytuły, o których w trakcie czytania (i nadal) myślałam, że są jak Biblia, mianowicie:
  1. „Miłość, wolność, samotność. Nowe spojrzenie na związki między ludźmi” Osho
  2. „Potęga podświadomości” Joseph Murphy

  Dziękuję za „Kobietę Niezależną” ♥ ♥ ♥
  Ściskam mocno i pozdrawiam!

 5. Elżbieta

  Witam.
  Moi ulubieni pisarze polscy to: Olga Tokarczuk, Elżbieta Cherezińska i Wiesław Myśliwski. Z zagranicznych: Ben Okri i Haruki Murakami. Jestem tylko rozczarowana, że Bena Okri są u nas przetłumaczone 2 książki i to z trylogii:-( Od lat wychowuję się na książkach Ericha Fromma, Kena Wilbera i A. de Mello – ogólnie filozofia. A ostatnio na moim topie jest ajurweda. Pozdrawiam Elżbieta

 6. Justyna

  Z dziennkiem coachingowym pracuje od września. Długo byłam sceptyczna co do niego, a okazało się to bardzo rozwojowe dla mnie. Z książek które zrobiły na mnie bardzo duże wrażenie ostatnio to „Spod zamarziętych powiek”, napisana przez Adama Bieleckiego, to najlepsza książka o himalaizmie i himalaistach jaką czytałam.

 7. Agata

  Dziękuję za twoją listę książek.
  Brakuje mi dwòch. „Droga Toyoty” i pozycja Coveya.

  Ja natomiast jestem przy 3. książce Yuval Harari „21 lekcji na XXI wiek”. Bardzo polecam!

  http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4858281/21-lekcji-na-xxi-wiek

 8. Ania

  Pracuje z dziennikiem już cały rok! Najpierw pisałam sobie podobne rzeczy w normalnym, zeszycie, ale trwało to krótko, bo nie było systematyczności, teraz robię to z Dziennikiem Kamili i co się zadziało: jestem bardziej skoncentrowana na celu, cały czas cele są modyfikowane i najważniejsze, ze osiągam je jeden po drugim, jak pop corn- najpierw pomysł pęcznieje – ty to monitorujesz, a potem – trach!!! Wiec pisze dalej! Bardzo lubię sesje wdzięczności, o których nigdy nie pamiętałam, aż do teraz, kiedy muszę je napisać … A, jak wiadomo, na czym się skupiasz, to rośnie. Dziękuję Kamila za świetne narzędzie do pracy nad sobą. To bardzo pomaga osiągać szybko swoje cele!
  Pozdrawiam

 9. KatePro

  Kamila, prace z Tobą zaczęłam rok temu. Słyszałam o Tobie wcześniej, ale byłaś przez pare miesięcy opcja B :) . Teraz jesteś A i myśle, ze długo tak zostanie. Z dziennikiem pracuje codziennie. Nauczył mnie samodyscypliny. Jeżeli nie ma codziennie wypisywania swoich celów ja i tak to robię, afirmuje również codziennie i codziennie robię sesje wdzięczności (uczę tego tez mojego 7 letniego syna). Teraz biorę również udział w wyzwaniu. Zaczęłam od szkolenia z wytyczania celów – 90% planu zrobiłam, część się pozmieniała. Jestem bardzo wdzięczna ze pojawilas się na mojej drodze. Dzięki Tobie ogarnelam życie prywatne i zawodowe.
  Książki które oprócz Twoich są dla mnie ważne:
  1. Jacek Walkiewicz „Pełna moc życia”
  2. Laura Vanderkam „Co ludzie sukcesu robią przed śniadaniem”
  3. George S. Clason „Najbogatszy człowiek w Babilonie”
  4. Brian Tracy – wszystko ?

 10. Agnieszka

  Super Dziękuje!

 11. Sylwia

  Świetne. Nie słyszałam o tych książkach.Grube? To świetnie!!! Dziękuję Ci Kamilo za podzielenie się.

 12. Anna

  Pracę z dziennikiem zaczęłam ok roku temu. Przyznam szczerze, że po początkowym zaangażowaniu przyszedł brak systematyczności w wypełnianiu. Jednak znalazłam na siebie sposób, aby ułatwić sobie tą rutynę – wypełniam go przy porannej kawie. Od tego momentu zauważam u siebie większe skupienie na celu, weryfikację celów. Dziennik jest świetnym narzędziem dla osób, które muszą popracować nad swoją dyscypliną, to taki osobisty bat nad głową ;)

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2019 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?