Największym powodem do dumy w mojej działalności są sukcesy osób, które mam zaszczyt prowadzić.

Od kilku lat mam przyjemność prowadzić program biznesowy RBC Master Business Training.
Biorą w nim udział osoby, które chcą poprawić swoje wyniki biznesowe lub osiągnąć cele osobiste. Kobiety, mężczyźni, przedsiębiorcy, osoby pracujące na etat.
Przez 1,5 roku mogą uczyć się ode mnie budowania wewnętrznej siły, asertywności, zarządzania sobą w czasie, sprzedaży, budowania zespołu.

Zapraszam do obejrzenia wywiadu z absolwentem programu Master Business Training – Adamem Krzyżanowskim. Adam jest przykładem osoby niezwykle ambitnej, zdeterminowanej, która pokazuje, że warto szukać nowych rozwiązań, a nasze codzienne wybory decydują o naszej przyszłości! Adam jest ojcem dwóch cudownych córek, kochającym mężem i przedsiębiorcą. Był osobą zamkniętą, która nie wierzyła w siebie i nie potrafiła wyrażać swoich emocji. Aktywność fizyczna nie była również jego pasją. Swój czas poświęcał głównie pracy, co doprowadziło do spadku wydolności, braku koncentracji i pogorszenia stanu zdrowia. Jego organizm dał mu wyraźny sygnał, że powinien coś zmienić, wówczas Adam postawił na działanie. Tak narodziła się pasja do zdrowego stylu życia. Wkrótce potem zaczął dostrzegać możliwości i odnalazł pomysł na życie – zaczął uprawiać sport, inwestować w siebie i dokonał dużych transformacji w swoim biznesie.

W przeprowadzonym przez Magdalenę Saganowską wywiadzie opowie Ci o zmianach jakich dokonał, po to, by wieść szczęśliwe i spełnione życie, zgodne ze swoimi wartościami i osiągać doskonałe wyniki w każdej dziedzinie. Dowiesz się również  jakie znaczenie ma zarządzanie budżetem domowym i co zrobił w swoim biznesie, aby ten mógł przynosić upragnione zyski.

ZOBACZ wywiad z Adamem Krzyżanowskim, podziel się w komentarzu tym, czego możesz się od niego nauczyć i pogratuluj mu niesamowitej przemiany!

 

 

5 komentarzy
 1. Aneta

  Przekonanie w słuszność tego co robisz – to lekcja dla mnie.
  Gratuluję.

 2. Karolina

  Gratuluję.
  Piękne lekcje:
  1. Zacząć teraz.
  2. Określ wartości.
  3. Wyznacz cele.

 3. Wioletta

  Adamie, świetny wywiad. Dziękuję Tobie za pokazanie uczuć, jest to szczególnie ważne….

  Dla.mnie też Buduj swoją wewnętrzną siłę było najcenniejszym szkoleniem, choć zrozumiałam to dopiero na Mistrzu Sprzedaży. Do zobaczenia ma biegach.

 4. Sławek

  Dziękuję Adam za ten wywiad który udzieliłeś. Wiele rzeczy mnie w twoich słowach urzekło, a szczególnie to o 3 miesiącach tylko do twojej zmiany w zrzuceniu kilogramów i widzę to tak dla siebie – być może moje marzenia są na wyciągnięcie ręki ( 3 m-ce do ilości miesięcy przedemną ) tylko wymaga działania czyli zmiany ale teraz już a nie jutro !!!!
  Gratuluje Tobie twojej transformacji, wytrwałości, sukcesu i życzę Tobie wszystkiego co wspaniałe i realizacji kolejnych marzeń ☺

 5. Anna

  Cudowny wywiad, a Panu bardzo gratuluję!

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?