Największym powodem do dumy w mojej działalności są sukcesy osób, które mam zaszczyt prowadzić.

Od kilku lat mam przyjemność prowadzić program biznesowy RBC Master Business Training.

Biorą w nim udział osoby, które chcą poprawić swoje wyniki biznesowe lub osiągnąć cele osobiste. Kobiety, mężczyźni, przedsiębiorcy, osoby pracujące na etat.

Przez 1,5 roku mogą uczyć się ode mnie budowania wewnętrznej siły, asertywności, zarządzania sobą w czasie, sprzedaży, budowania zespołu.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia wywiadu z absolwentką programu Master Business Training – Angelą Godlewską.  Ambitna i konsekwentna mama dwójki dzieci, miłośniczka aktywności fizycznej i rozwoju osobistego.

Kochała pracę na etat, ale niestety finanse nie odzwierciedlały jej ambicji. Jak na kobietę ma nietypowe hobby, ponieważ uwielbia stolarkę. Dlatego na urodziny dostaje narzędzia stolarskie od męża.

Podczas wywiadu przeprowadzonego przez Magdalenę Saganowską, dowiesz się jak Angela zamieniła swoją pasję w biznes i zaczęła zarabiać, na tym co kocha robić. Uwielbia porządek i minimalizm. Dlatego pomaga innym pozbyć się nadmiaru zbędnych rzeczy z domu. Może to właśnie Ty, poczujesz, że chcesz zaprosić Angelę do siebie? A jeśli chcesz dowiedzieć się jak zmieniła swoje przekonania dotyczące finansów i spłaciła wszystkie zobowiązania w ciągu pół roku, koniecznie zobacz wywiad!

Napisz, jakie dwie ważne lekcje wyciągasz dla siebie z historii Angeli.

0 komentarzy

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2019 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?