01.11.2015r. Kamila Rowińska:

Rok temu podczas szkolenia „Zbuduj swoją wewnętrzną siłę ” poznałam Angie.
Kobietę, która tryskała niesamowitą energią. Czymś, co w ludziach uwielbiam: mieszanką ciepła, stanowczości, radości, pokory i pewności.
Angelika prócz wyzwań codziennych, które stają przed nami wszystkimi ma dodatkowe: chorobę, która postępuje oraz mniej swobody w poruszaniu. A ma się gdzie kobieta poruszać, bo na wszystkie moje szkolenia do Warszawy przyjeżdżała z Zakopanego lub Krakowa.
Nigdy nie pytała, kiedy będę w jej miejscowosci tylko przyjeżdżała.

Angie02

Po roku znajomości i obserwacji postawy Angeliki, postanowiłam zaprosić ją do zespołu RBC.

 Angelika już od najbliższego szkolenia będzie miała swój własny blok szkoleniowy podczas szkolenia, które tak bardzo jest bliskie temu jak żyje i co robi.

Angelika, witaj na pokładzie RBC!

Angelika Chrapkiewicz-Gądek:

Właśnie mija rok odkąd poznałam Kamilę Rowińską i zespół RBC. Na zaproszenie przyjaciółki Agaty wybrałam się na szkolenie „Zbuduj swoją wewnętrzną siłę”. Wiedziała, że to coś, co jest mi w danym momencie życia potrzebne i czuła, że dostanę zarówno pozytywnego „kopa”, jak i skrzydeł do realizacji swoich planów. Zaufałam jej.

Pamiętam jak dziś ten dzień, kiedy przez spóźnienie pociągu wpadłam na szkolenie 10 minut po czasie i miałam już odsunięte krzesło w pierwszym rzędzie. Pomyślałam: „no nie, teraz to będę już całkowicie na widelcu, niezłe wyzwanie!” :)

Kamila przekazywała nam swoją wiedzę, a ja słuchałam z coraz większym zaciekawieniem. Zachwyciłam się jej energią i autentycznością, zaczęłam coraz mocniej angażować się we wszystkie ćwiczenia, przez co moja wewnętrzna siła rosła. Podczas jednego z nich Kamila podeszła do mnie i słuchała.

Angie03

Dostałam od niej wówczas pytanie – czy chciałabym podzielić się swoją historią z resztą grupy.

To było dla mnie coś niesamowitego, ponieważ przyjechałam właśnie z takim oto marzeniem: chciałabym dzielić się z ludźmi swoimi przeżyciami, by powiedzieć im, że można się spełniać, mieć szczęśliwe życie, uśmiechać się i wyciskać życie jak cytrynę, pomimo tego, że dostałam od losu nieuleczalną i postępującą chorobę – rdzeniowy zanik mięśni i poruszam się na wózku. Nazajutrz wystąpiłam.

 

Angie01

Z każdym wypowiadanym słowem czułam, że jestem na właściwej drodze, że jestem szczęśliwa dzieląc się czymś ważnym dla mnie. Po tym wystąpieniu otrzymałam od wszystkich uczestników tak mnóstwo ciepłych słów, tyle energii, że w swojej wyobraźni zaczęłam biegać po łące! Dziękuję Wam za to!

Później na zaproszenie Kamili z ogromną radością dołączyłam do programu Master Business Trainning.

To co się zadziało w ciągu roku, kiedy uczę się u najlepszej trenerki, coacha, businesswoman, wspaniałej mamy – po prostu fantastycznej Kobiety – trudno mi nawet opisać!

To jak bardzo zmieniłam swoje myślenie o sobie i swoim rozwoju zawodowym. Uwierzyłam, że mogę być inspiracją dla innych i że mogę innym dać choć część siebie. To dla mnie najwspanialsza rzecz na świecie! W głowie mam tyle planów, które schowane były gdzieś głęboko! Teraz marzę o tym…NIE…teraz chcę, jak najszybciej je realizować.

Właśnie zaczynam iść drogą, którą zawsze chciałam iść. Rok temu czułam, że są bariery, a teraz czuję, że nawet jeśli na nie napotkam, to przecież tak jak to wygląda w moim życiu – poszukam podjazdu dla wózków :)

Czuję się szczęśliwa, czuję siłę, uśmiecham się, zwłaszcza dziś kiedy otrzymałam od Ciebie tak wielką szansę Kamilo!

Dziękuję za wszystko z całego serca! 

3 komentarze
 1. Maria

  Cudowna dziewczyna w cudownym składzie RBC. wielu sukcesów i uśmiechu każdego dnia ?☀️??

 2. Sabina.

  Ależ się cieszę. Angelika gratuluję! To niezwykły sukces i szczęście pracować z RBC

  Kamila, gratuluje Ci i podziwiam Cię. Inni ciągle mówią że nie ma rzeczy niemożliwych, że trzeba innych wspierać itp. A Ty ?

  Ty nie mówisz. Ty to robisz !!❤❤❤

 3. Barbara

  Angeliko, wszystko zawdzięczasz sobie i swojej postawie wobec życia, wobec pojawiających się trudności. Z tego co przeczytałam wyłonił mi się obraz niezwykłej kobiety i wcale się nie dziwię, że Kamila zapragnęła, abyś dołączyła do Jej Teamu. Gratuluję i życzę wszystkiego dobrego!

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?