Największym powodem do dumy w mojej działalności są sukcesy osób, które mam zaszczyt prowadzić.

Od kilku lat mam przyjemność prowadzić program biznesowy RBC Master Business Training.

Biorą w nim udział osoby, które chcą poprawić swoje wyniki biznesowe lub osiągnąć cele osobiste. Kobiety, mężczyźni, przedsiębiorcy, osoby pracujące na etat.

Przez 1,5 roku mogą uczyć się ode mnie budowania wewnętrznej siły, asertywności, zarządzania sobą w czasie, sprzedaży, budowania zespołu.

Gorąco  zapraszam do obejrzenia wywiadu z absolwentką programu Master Business Training – Anną Kramarz-Sańpruch. Anna zaczęła prowadzić swój biznes od gier planszowych, a dzisiaj prowadzi prężnie rozwijającą się firmę, zajmującą się opieką osób starszych. Jako bizneswomen ma świadomość, że ,,Nie ma przedsiębiorców, którzy mają możliwość stanięcia w miejscu.”  Szukała trenera, który będzie miał ustaloną hierarchię wartości i będzie spójny, dlatego postanowiła rozwijać swoje kompetencje z Kamilą.Przyjrzała się swojemu życiu i „ułożyła się ze sobą”, ponieważ bez wewnętrznej spójności, trudno buduje się zarówno sukces jak i rodzinę.

Podczas wywiadu przeprowadzonego przez Magdalenę Saganowską, opowiada jak nauczyła się być liderem, który prowadzi i inspiruje swoich ludzi. Co sprawiło, że zwiększyła swój przychód w firmie o 100% oraz jak łączy role założycielki fundacji, stanowisko prezesa i businesswoman.

Pogratuluj Ani w komentarzu, jej transformacji w programie MBT RBC.

                                             

 

 

0 komentarzy

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?