Odbierz materiały z bezpłatnego szkolenia online z Kamilą Rowińską

„Asertywność i pewność siebie - fundamenty silnej osobowości”

Z nagrania VOD

1. Dowiesz się, jak wzmacniać u ludzi (rodzina, współpracownicy) zachowania, które są pożądane. Pokażę Ci, co masz dokładnie robić. To jest potężna rzecz, więc obiecaj, że wykorzystasz to w etyczny sposób ;)

2. Dostaniesz 13 konkretnych wskazówek, które sprawią, że Twoja pewność siebie poszybuje na poziom, o jakim Ci się nie śniło (do tej pory przekazywałam te wskazówki tylko Klientom na indywidualnych sesjach coachingowych).

3. Dowiesz się, co robić, żeby czuć się jak ryba w wodzie w sytuacjach, które teraz kompletnie Cię paraliżują.
I wiele, wiele więcej!

Prowadząca: Kamila Rowińska

Jestem trenerem, autorką 7 bestsellerów, m.in. „Kobieta Niezależna”, „Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale”, „Coaching wart milion” i inwestorem. Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching. Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób.

W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej. Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Rocznie w moich całodniowych szkoleniach bierze udział ponad 7000 osób.

Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.

Odbierz materiały
TERAZ

Wpisz adres e-mail, na który ma zostać wysłany link do transmisji oraz notatki wizualne i ebook
z transkrypcją szkolenia