Sprzedaż kursu online

„Asertywność w pracy i w rodzinie”
została zakończona.

CHCĘ SIĘ ZAPISAĆ!

Zapisz się, aby otrzymać powiadomienie o starcie kolejnej edycji i skorzystać z promocyjnej ceny!

  • odmawiać bez poczucia winy - gdy nie możesz lub nie chcesz spełnić czyjejś prośby,
  • wyrażać dosadnie swoje opinie i uczucia – bez wyrzutów sumienia i intencji ranienia innych,
  • umieć postawić się, gdy sytuacja tego wymaga – i nie dać innym wejść sobie na głowę,
  • umieć bronić swoich racji, gdy ktoś chce Cię zdyskredytować – skutecznie i bez obrażania go,
  • rozwiązać każdy konflikt – w pracy i rodzinie.

Jeśli chcesz:

Zapisz się, aby otrzymać powiadomienie o starcie kolejnej edycji i skorzystać z promocyjnej ceny!

CHCĘ SIĘ ZAPISAĆ >>

Kamila Rowińska

Jestem trenerem, autorką 8 książek w tym bestsellerów, m.in. „Kobieta Asertywna” „Kobieta Niezależna”, „Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale”, „Coaching wart milion” i inwestorem. Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching. Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób.

W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej. Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Rocznie w moich całodniowych szkoleniach bierze udział ponad 7000 osób.

Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.

Wpisz adres e-mail, na który mam wysłać powiadomienie o kolejnej edycji kursu online „Asertywność w pracy
i w rodzinie”

Administratorem Twoich danych osobowych jest RBC International Sp. z o.o. Sp. komandytowa z siedzibą przy ul. Górnych Wałów 21/6 w Gliwicach (44-100) KRS: 0000637157. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji złożonego zamówienia lub usługi, w celu realizacji obowiązków ustawowych ciążących na Administratorze, wynikających w szczególności z przepisów podatkowych i przepisów o rachunkowości, w celach analitycznych i statystycznych, a także w celu ewentualnego ustalenia i dochodzenia roszczeń lub obrony przed nimi. W razie wyrażenia odpowiedniej zgody Twoje dane będą przetwarzane także w celu komunikacji marketingowej e-mailem oraz SMS/MMS. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych i przysługujących Ci praw znajduje się w naszej Polityce Prywatności.