Bezpieczna i stabilna finansowo firma Biznes bez Tabu

W jaki sposób założyć firmę, która podbije międzynarodowe rynki i stanie się partnerem dla takich marek jak Porsche, Mercedes czy BMW? Jak pozyskiwać duże firmy do kontraktów? Czy można prowadzić firmę bez kredytów i leasingu? A może jak motywować i wynagradzać pracowników, gdy zatrudniasz ich do prac biurowych i na produkcję?

Jeżeli te tematy Cię zainteresowały to jesteś w dobrym miejscu. Powiem Ci jak to zrobić. A mówiąc precyzyjniej – opowie Ci o tym w szczegółach założyciel i właściciel takiej firmy – Mariusz Mszyca. Mariusz od podstaw stworzył firmę produkcyjną NGplast. Początkowo bez parku maszyn, z niewielkim wkładem finansowym (jak na potrzeby linii produkcyjnej), mając jako największy kapitał swoje znajomości i relacje.

Posłuchaj wywiadu z Mariuszem, aby dowiedzieć się, jak tego dokonał. Mogę Cię uprzedzić, że nie zawsze było tak różowo. Bardzo szybko, bo już w pierwszych tygodniach działalności firma znalazła się na granicy załamania finansowego i groziło jej zamknięcie nim tak na dobre ruszyła. Jak zapewnić w firmie stabilność finansową? O co zadbać już na samym początku? A może jaką taktykę możesz zastosować, aby przyspieszyć ściągalność płatności od klientów?

To pytania, na które Mariusz w wyczerpujący sposób udziela odpowiedzi. Myślę, że bez obaw mogę powiedzieć, że na punkcie bezpieczeństwa finansowego ma obsesję. W nagraniu dzieli się swoimi doświadczeniami i wiedzą jaką zdobył także podczas różnych studiów. Do wystartowania z firmą przymierzał się wiele lat, pełniąc w międzyczasie coraz to wyższe funkcje w innych firmach.

Co takiego się wydarzyło, że poczuł iż to jest TEN moment?

Posłuchaj nagrania, a być może też poczujesz, że już czas zacząć działać. Może to będzie dla Ciebie tzw. motywujący kopniak, który popchnie Cię do przodu. Wierz mi, że dowiesz się z tych ważnych lekcji samych przydatnych rzeczy Jeżeli:

  • marzysz o założeniu firmy produkującej jakieś dobra,

  • Twój biznes opiera się na licznych kontaktach handlowych i relacjach,

  • myślisz o ekspansji za granicę bądź o współpracy z bardzo dużymi markami,

  • zastanawiasz się, jak planować działania, gdy realizacja zlecenia obwarowana jest karami umownymi w wysokości dziesiątków tysięcy euro dziennie w razie niedotrzymania terminu,

  • chcesz stworzyć firmę, która od początku działania realizuje strategię bezpieczeństwa finansowego,

to koniecznie zobacz ten materiał, a uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię kwestie. Zobacz fragment wywiadu.

 

Słuchając wywiad dostaniesz znacznie więcej, ponieważ Mariusz dzieli się swoim cennym doświadczeniem z różnych obszarów prowadzenia firmy. Otwarcie mówi o tym, że sukces firmy jest efektem pracy całego zespołu. Warto posłuchać jego cennych lekcji na temat tego, jak buduje zespół, od czego i kiedy zaczął, jak motywuje i wynagradza pracowników – co jest nie lada sztuką jeżeli ma się i pracowników biurowych i produkcyjnych.

Jego biznesowe działania kolejny raz zostały docenione wśród przedsiębiorców. Firma ponownie znalazła się w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych małych i średnich firm w Polsce i znalazła się w rankingu Gazeli Biznesu. Warto dodać, że ranking ten uchodzi za najbardziej wiarygodny i co istotne opiera się na najbardziej obiektywnych kryteriach czyli na wynikach finansowych firm, a udział w nim jest bezpłatny. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.

Przyznasz, że to poważny argument za tym, aby uczyć się od najlepszych, inspirować ich działaniami. Jego sposób zarządzania i rozwijania firmy docenił także magazyn Forbes – tu możesz przeczytać wywiad.

Jak otrzymać roczny dostęp do nagrania z Mariuszem z NGplast?

Daję Ci dwie możliwości zakupienia dostępu:

Bezpieczna i stabilna finansowo firma Biznes bez Tabu

 

1. ROCZNY dostęp do półtoragodzinnego nagrania z Mariuszem.

Do tego uczestnictwo na żywo w sesji Q&A z Mariuszem, która odbędzie się w styczniu, a także dostęp do nagrania z tej sesji.

Kliknij TUTAJ, aby otrzymać dostęp.

 

 

 

 

 


 

2. ROCZNY dostęp do całego pakietu Biznes bez Tabu, w którym oprócz nagrania z Mariuszem z NGplast otrzymasz dodatkowe 5 wywiadów z przedsiębiorcami, którzy z sukcesem prowadzą swoje biznesy w różnych branżach.

Oprócz tego możesz wziąć na żywo udział w 6 sesjach Q&A z każdym przedsiębiorcą, zadać swoje bardzo konkretne pytania, a także otrzymać nagrania z tych sesji, aby jeszcze lepiej zastosować różne rady i strategie w swoim biznesie.

Kliknij TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej.

 

 

 


 

Czytaj dalej jeżeli chcesz wiedzieć więcej.

Zadałam Mariuszowi mnóstwo pytań, także tych bardzo szczegółowych, aby dać Ci wiedzę jak najbardziej przydatną w wystartowaniu i prowadzeniu swojego biznesu.

 

To były moje przykładowe pytania, są też takie, z których dowiesz się np.:

  • Dlaczego zatrudnienie pierwszej asystentki okazało się niewypałem i jakie miało skutki?

  • Jak odbił się na firmie rok wybuchu pandemii zważywszy, że głównymi odbiorcami firmy była branża automotive? Jakie kroki podjęto, gdy zamówienia spadły o 80%?

  • Co pomogło usprawnić komunikację między pracownikami w tak rozbudowanym zespole (Mariusz zatrudnia ponad 80 osób) oraz jak pandemia wpłynęła na kwalifikacje i postawę pracowników produkcyjnych?

  • Jakie stosują sposoby na integracje w zespole – co praktykują, celebrują i dlaczego to jest ważne z punktu widzenia biznesu?

  • Jak firma się przygotowuje do wejścia na nowe, zagraniczne rynki? Jaki sprytny ruch wykonali chcąc zdobyć dość hermetyczny rynek koreański?

To tylko mała część tego, czym dzieli się Mariusz. Jestem przekonana, że z tej wartościowej wiedzy możesz wyciągnąć i przenieść do swojego biznesu znacznie więcej. Pomyśl, jak to będzie jeżeli zdecydujesz się wystartować po swoje biznesowe marzenie i przy tym wszystkim unikniesz wielu najczęściej popełnianych błędów?

Aby otrzymać roczny dostęp do nagrania z Mariuszem z NGplast możesz skorzystać z dwóch możliwości – kliknij poniżej i dowiedz się więcej.

 

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

©2021 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?