Pobierz bezpłatny fragment książki
Kamili Rowińskiej "Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale"!

Odbierz fragment książki i dowiedz się jak:

  • odkryć swoją życiową misję oraz wartości,
  • odbudować wiarę i pewność siebie,
  • pozbyć się blokujących Cię przekonań
Administratorem Twoich danych osobowych jest RBC International Sp. z o.o. Sp. komandytowa z siedzibą przy ul. Górnych Wałów 21/6 w Gliwicach (44-100) KRS: 0000637157. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji złożonego zamówienia lub usługi, w celu realizacji obowiązków ustawowych ciążących na Administratorze, wynikających w szczególności z przepisów podatkowych i przepisów o rachunkowości, w celach analitycznych i statystycznych, a także w celu ewentualnego ustalenia i dochodzenia roszczeń lub obrony przed nimi. W razie wyrażenia odpowiedniej zgody Twoje dane będą przetwarzane także w celu komunikacji marketingowej e-mailem oraz SMS/MMS. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych i przysługujących Ci praw znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

Wpisz adres e-mail, na który ma zostać wysłany fragment książki: "Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale"

"Polecam tę książkę każdemu, kto czuje się zagubiony, sfrustrowany swoim życiem, sytuacją finansów, lub też chce szybciej osiągać swoje cele. Ważne jest, aby odpowiedzialnie podejść do wykonywania zadań w niej zawartych, gdyż są one kluczowe dla zrozumienia, co należy zrobić, aby posuwać się w odpowiednim kierunku, szybciej i skutecznie!"


Mirosława Spławiec

Przedsiębiorca

8

napisanych książek

35 511

obserwujących na Youtube

46 171

obserwujących na Instagramie

109 658

fanów na Facebooku

Jestem trenerem, autorką 8 bestsellerów, m.in. „Kobieta Niezależna”, „Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale”, „Coaching wart milion” i inwestorem. Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching. Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób.


W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Rocznie w moich całodniowych szkoleniach bierze udział ponad 7000 osób.


Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.

Kamila Rowińska

Odbierz bezpłatny fragment książki
"Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale"

ODBIERZ TERAZ!