POWER PONIEDZIAŁEK #36 Co dalej ze Stowarzyszeniem Wiosna i Akademią Przyszłości?

POWER PONIEDZIAŁEK z Kamilą Rowińską to seria krótkich motywacyjnych nagrań, które zobaczysz w każdy poniedziałkowy poranek na blogu, na fanpage’u oraz YouTube.

W tym odcinku:

► dowiesz się czy z mojej perspektywy warto wspierać inicjatywę, która na pierwszy rzut oka mogłaby, wg niektórych, wpłynąć negatywnie na mój wizerunek. To kontynuacja tematu kryzysu w życiu biznesowym czy też prywatnym, który zapoczątkowałam w poprzednim POWER PONIEDZIAŁKU #34. Na przykładzie wspieranej przeze mnie Akademii Przyszłości poznasz moje podejście do kontrowersyjnych wydarzeń sprzed kilku miesięcy oraz dowiesz się, dlaczego działam charytatywnie i czym kieruję się przy wyborze takich inicjatyw.

Zobacz, zainspiruj się, pokaż ważnym dla Ciebie ludziom i podziel się swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

 


Zobacz inne wideo z cyklu:

 POWER PONIEDZIAŁEK [kliknij]

PowerPoniedzialki


Kamila Rowińska, autorka książki „Zasługujesz na sukces. Zarób swój pierwszy – i kolejny – milion!

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
10 komentarzy
 1. Paulina

  Myślę dokładnie tak samo jak Ty Kamila. Nie można zwijać żagli za każdym razem, gdy pojawiają się problemy. Takie sytuacje mogą się przydarzyć wszędzie i trzeba myśleć nad rozwiązaniem, a nie o tym jak tu po ciuchy „wyjść” tylnim wyjściem. Powodzenia !

 2. Anna

  Kamil zgadzam się z Tobą w 100% trzeba popatrzeć na to całościowo, dzieci są najważniejsze.

 3. Renata

  Pani Kamilo, jestem pełna uznania. Dzieci w tej trudnej sytuacji nie można zawodzić, cel pozostaje nadal szlachetny – bardzo doceniam decyzje pozostania. I dziękuję w imieniu dzieci i wszystkich, którzy czekają na pomoc.

 4. Agnieszka

  Piękne , spokojne podejście do tematu. Podzielam!

  • KAMILA

   Dziękuję ❤️

 5. Małgorzata

  Bardzo się cieszę , że poruszyłaś ten temat. Też nie popieram jakiegokolwiek mobbingu. W Szlachetnej Paczce jako wolontariusz działam od 6 lat , robię to dla idei jaka jest mądra pomoc. Robię to dla ludzi, którzy potrzebują pomocy, odbić się z kryzysu. Tak wybieramy rodziny, które chcą coś zmienić w swoim życiu. Bardzo często widzę efekty pomocy i to mnie cieszy. Ktoś znalazł pracę lub np. za pomocą laptopa osoba niepełnosprawna w dzisiejszych czasach może pracować na etat online. Tak jak mówisz dajemy wędkę. Taka jest Organizacja Stowarzyszenia. Przykra sytuacja się stała, ale jeżeli jako wolontariusze poprzestaniemy pomocy, której się podjęliśmy to przeczymy ideom i odpowiedzialności. Dlatego biorę odpowiedzialność za projekt, bo ważni są dla mnie ludzie.

  • KAMILA

   Dokładnie tak Małgosiu :)

 6. Sylwia

  temat bardzo ważny i nie dziwię się, że znalazły się osoby, które zadały Ci pytanie odnośnie Twojego wizerunku.
  Zgadzam się z Tobą bo faktycznie w całej tej sprawie najważniejsza jest pomoc, szczególnie dzieciakom. O ile od Prezesa można się odwrócić, to od pomocy podopiecznym już nie. Wierzę w to, że również darczyńcy tak do tego podejdą i dzieciaki nadal będą otrzymywać wsparcie.

 7. Marta

  Kamilo, zgadzam się z Toba. Dzieci w tej fundacji są najważniejsze. Nigdy by mi do głowy nie przyszło , wsadzać wszystkich do jednego worka. To jedna osoba jest winna odeszła a szczytna idea powinna być kontynuowana dalej. Pozdrawiam i życzę dobrego startu w tydzień

  • KAMILA

   Dziękuję Marto ?

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2019 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?