POWER PONIEDZIALEK 53

POWER PONIEDZIAŁEK — krótkie wideo z Kamilą Rowińską, a w nim odpowiedź na pytanie czy każdy nadaje się do biznesu?

Zobacz najnowszy odcinek POWER PONIEDZIAŁEK. Zainspiruj się. Pokaż ważnym dla Ciebie ludziom. Podziel się swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

W tym odcinku:

► Myślisz o założeniu swojej firmy, ale masz wątpliwości czy się nadajesz?
Dzisiejszy Power Poniedziałek nagrałam właśnie z myślą o Tobie, ponieważ c
zęsto dostaję pytanie: Kamila czy ja się nadaję do prowadzenia biznesu?
Podzielę się dzisiaj z Tobą moją wiedzą na temat cech charakteru, które bardzo pomagają w prowadzeniu swojej firm. Jeżeli zasięgasz opinii w różnych miejscach, u różnych osób, to przeważnie spotykasz się z twierdzeniami, że do prowadzenia biznesu trzeba być przebojowym, odważnym, wygadanym itp. W rezultacie wiele osób ma obawy czy otworzyć swoją firmę, czy podołają w jej prowadzeniu? Dlatego też, oglądając dzisiejszy odcinek dowiesz się, bez jakich umiejętności sobie poradzisz, jeśli zadbasz o jedną — najważniejszą — rzecz. Powiem Ci również, które cechy pomogą Ci w prowadzeniu firmy 
— kluczowych jest 7.


POWER PONIEDZIAŁEK — TO MOŻE CI POMÓC:

✔ ZOBACZ moje wydawnicze propozycje, które znacząco wpłyną na Twój rozwój.
WYBIERZ KSIĄŻKĘ DLA SIEBIE [KLIKNIJ TUTAJ]


ABY NIE OMIJAŁY CIĘ POWER PONIEDZIAŁKI
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube


Zobacz inne wideo z cyklu:

POWER PONIEDZIAŁEK [kliknij]

PowerPoniedzialki


Kamila Rowińska

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
10 komentarzy
 1. Karolina

  Wbrew obiegowej opini i temu co jest powiedziane w tym materiale, prezes zarządu spółki z ograniczoną odpowiedzialnością odpowiada całym swoim majątkiem. Udziałowcy odpowiadają do wysokości majątku firmy. Poza tym bardzo dobry materiał (podobnie jak wiele innych). Moim zdaniem brak na rynku profesjonalnego doradztwo w kwestiach technicznych, prawnych, podatkowych, etc. tzw. twardych umiejętności, a na tym wielu się wykłada. Pozdrawiam!

 2. Ewelina

  Pani Kamilo, bardzo dziękuję za ten odcinek. Rozpoczynam właśnie przygodę z MLM, a więc niewielkie ryzyko, a jednak chciałam podejść do tematu jak najbardziej profesjonalnie i potrzebowałam potwierdzenia, że dam radę. Znalazłam je w obejrzanym Power Poniedziałku. Ważne lekcje. Polecam.

 3. Ewa

  Bardzo cenne rady! Już wiem jakie pytania zadawać ludziom, którzy chcą dołączyć do mojego zespołu. Motywacja i zapał to nie wszystko. Wielkie dzięki.

 4. Aga

  Fajnie, że poruszyłaś ten temat. Ja potwierdzam, że prowadzenie swojej firmy, nawet jeżeli to nie jest biznes pow 1 mln przychodu rocznie, to nie jest dobre rozwiązanie dla osób, które chcą mieć więcej czasu i święty spokój. Nawet nie posiadanie nad sobą szefa jest czasem irytujące, gdy walczysz z jakąś poważną decyzją. Ja jestem hybrydą pracuję na etat i prowadzę firmę. Póki co uważam, że dla mnie to najlepsze rozwiązanie chociaż wiem, że przyjdzie taki moment, że etat trzeba będzie odpuścić

 5. Jola

  Bardzo dziękuje za ten materiał. Dużo mi się rozjaśniło. Na razie nie planuję własnej działalności, ale w przyszłości, kto wie. Pozdrawiam.

 6. Monika

  Dziękuję za każdą lekcję, wyłapałam u siebie cechy , które muszę zmienić, bo od lat właśnie tkwię jako microprzedsiebioraca…pracuję na każdym stanowisku i starsznie nie ufam ludziom ale to dlatego , że miałam złe doświadczenia, teraz cierpię bo nie potrafię zbudować zespołu i coraz mniej środków na to mam. Ratunku jak tych złych cech się pozbyć? może następny power będzie o tym ?
  Pozdrawiam
  Monika

 7. Monika

  Dziękuję za każdy powerponiedziałek, wyłapałam u siebie cechy , które muszę zmienić, bo od lat właśnie tkwię jako microprzedsiebioraca…pracuję na każdym stanowisku i starsznie nie ufam ludziom ale to dlatego , ze miałam złe doświadczenia, teraz cierpię bo nie potrafię zbudować zespołu i coraz mniej środków na to mam. Ratunku jak tych złych cech się pozbyć? może następny power będzie o tym ?
  Pozdrawiam
  Monika

 8. Natalia

  Dzięki Kamila, bardzo dobre 20 minut :) całe 7 punktów ważne, a dla 3 kluczowe: patrzeć wysoko, dużo pracować i ufać zespołowi. Proste a trudne, pozdrawiam.

 9. Beata

  Dziękuję za ten Power Poniedziałek, jak zwykle w punkt :) Bardzo cenne rady dla początkujących przedsiębiorców, które powinni przemyśleć i zastosować, aby, jeśli tak jest ich cel-ich biznesy nie pozostały tylko małe. Dla mnie bardzo ważna lekcja do przepracowania to oddawanie odpowiedzialności moim współpracownikom.

 10. Anna

  Cenne rady! Myślę, że małe biznesy też mogą się słuchać tych rad ;)

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?