Czy warto mieszkać za granicą? Q&A #4 Kamila Rowińska

Q&A z Kamilą Rowińską to seria krótkich nagrań, w których poznasz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania trenerce biznesu i kobiecie sukcesu.

Prywatne i zawodowe. Szybkie odpowiedzi na krótkie pytania od Społeczności (max. 10 minut). Zobaczysz je dwa razy w miesiącu, we czwartek, na blogu, na fanpage’u oraz YouTube.

W dzisiejszej sesji Q&A odpowiadam na pytania:

► Czy warto było przeprowadzić się do Brukseli?
► Czy warto mieszkać za granicą?
► Dlaczego rozważam powrót do Polski?

Zobacz, posłuchaj, zainspiruj się, pokaż ważnym dla Ciebie ludziom i podziel się swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

Zobacz kolejne Q&A[kliknij]


Kamila Rowińska

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
3 komentarze
 1. joanna

  Kamila ! Realizm, elastyczność, szacunek – jestem pod wrażeniem !

 2. Ewa

  ewa
  Pani Kamilo, bardzo Panią cenię za sposób w jaki prowadzi Pani szkolenia. Można dzięki Pani odnależć motywację, gdy człowiek zacznie się gubić w życiu; dojść do wniosku, że samodyscyplina jest konieczna, aby osiągać zamierzone cele. Pozdrawiam

 3. marta

  Pani Kamilo, świetnie się Pani słucha. Niesamowicie mądre słowa. Zwłaszcza te dotyczące edukacji dzieci i środowiska;) Super, na pewno wezmę do pod uwagę, gdy sama będę miała pociechy.
  Pozdrawiam serdecznie
  Marta

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?