Jak pieniądze wpływają na relacje. POWER PONIEDZIALEK 48

POWER PONIEDZIAŁEK — krótkie wideo z Kamilą Rowińską, w którym porozmawiamy o pieniądzach, relacjach i szczęściu.

Zobacz najnowszy odcinek POWER PONIEDZIAŁEK. Zainspiruj się, pokaż ważnym dla Ciebie ludziom. Podziel się swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

W tym odcinku:

► często spotykam się z mitami na temat zarabiania pieniędzy i bycia przedsiębiorczym. Jacy są ludzie zamożni i czy warto nimi być, czy też nie? Na takie pytania próbuje odpowiedzieć wiele osób, których celem jest stanie się milionerami. Jednym z najczęstszych przekonań, które spotykam, to twierdzenie, że osoby bogate nie mają prawdziwych przyjaciół. W tym odcinku z serii Power Poniedziałek opowiem Ci o tym, czy status majątkowy wpływa na tworzenie dojrzałych i bliskich więzi.


POWER PONIEDZIAŁEK — TO MOŻE CI POMÓC:

✔ Książka + ebook GRATIS: „Kobieta Niezależna”. Poznaj tajniki kobiet sukcesu! >>> ZAMÓW TUTAJ


ABY NIE OMIJAŁY CIĘ POWER PONIEDZIAŁKI
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube

 


Zobacz inne wideo z cyklu:

POWER PONIEDZIAŁEK [kliknij]

PowerPoniedzialki


Kamila Rowińska, autorka książki „Zasługujesz na sukces. Zarób swój pierwszy – i kolejny – milion!

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
6 komentarzy
 1. Dorota

  mam to szczęście , że są przy mnie osoby które mają pieniądze ale są i tacy którzy nie radzą sobie finansowo i jedni i drudzy mają dla mnie duże znaczenie i cieszę się są przy mnie.Pierwsza grupa zawsze mnie motywuje do dążenia i podnoszenia stopy życiowej druga uczy pokory wobec małych spraw dnia codziennego.

 2. Krystyna

  Ja nie zawarłam żadnej przyjaźni w czasie gdy byłam w biedzie.Moje przyjaźnie rodziły się powoli i trwają do dnia dzisiejszego.Mam przyjaciółkę jedną od 52 lat,drugą 47,a trzecią 35 i nigdy nie było między nami zgrzytów.Możemy, nie widzieć się dłuższy czas, bo i tak się zdarzyło, ale gdyby któraś z nas potrzebowała pomocy to nawet w środku nocy by ją otrzymała. Muszę powiedzieć,że każda z nas ma inny status finansowy ale to nie ma znaczenia i jak nie możemy się spotkać ,a mamy chwilkę to dzwonimy by zapytać jak się czuje. Więc muszę przyznać,że mam ogromne szczęście w życiu do spotkania fantastycznych ludzi i długich przyjaźni.

 3. Małgosia

  Bardzo trafnie powiedziane, że przyjaciół poznaje się nie tylko w biedzie ale również wówczas, gdy nam się wiedzie. Myślę, że to wynika z tego, iż wielu ludzi nie potrafi tak głęboko i szczerze cieszyć się z powodzenia i sukcesów drugiego często bliskiego nam człowieka. To często razi i pojawia się uczucie zazdrości. Ktoś coś osiągnął, zmienił na lepsze, a ja wciąż tkwię w tym samym miejscu. Tacy ludzie rzeczywiście często sami odsuwają się od tego, kto coś osiągnął. Czują się źle w jego towarzystwie.
  Pozwolę sobie przytoczyć swój przykład. Mam starszego przyrodniego brata. Wraz ze swoją żoną dobrze zarabiają, nie borykają się na co dzień z takimi samymi problemami jak ja. Nie zwracałam na to szczególnej uwagi, aż do momentu, gdy w moim życiu zaczęły się problemy, mówiąc wprost moje życie i sytuacja w jakiej byłam bardzo mnie uwierały ( człowiek z którym wówczas byłam bardzo przyczyniał się do tego stanu rzeczy). Świadomie zaczęłam unikać spotkań z przyrodnim bratem i jego żoną, czułam się gorsza, uważałam że nie mamy o czym rozmawiać. Bo o czym mogą rozmawiać ludzie dla których problemem jest wybór tegorocznych zagranicznych wakacji lub decyzja co do zakupu kolejnej kosztownej biżuterii z kimś, kogo partner okazał się nałogowym hazardzistą. Szydziłam z ich „problemów” bo uważałam je za nic w porównaniu z moimi. Jednocześnie czułam, że mogłabym zmienić swoją sytuację gdybym tylko zdobyła się na odwagę i podjęła odpowiednie działania. Sama wycofałam się z tej relacji. Całe szczęście to była parę lat temu i sytuacja zmieniła się na lepsze.
  Dlatego uważam, że moment w którym komuś zaczyna się dobrze wieść jest momentem, w którym weryfikuje się jego otoczenie. Jeżeli ktoś jest prawdziwym przyjacielem, to będzie przy nas bez względu na stan naszego konta.
  Pozdrawiam serdecznie.

 4. Monika

  W tych czasach ciężko o prawdziwych przyjaciół na dobre i na złe.

 5. Marcin

  „Przyjaciół poznaje się w biedzie” czyli w potrzebie. Nie chodzi tu o bogactwo finansowe.

 6. Sabina

  Całkowicie się zgadzam z tym, że przyjaciół – tych prawdziwych – poznaje się w dwóch sytuacjach. Kiedy jest się w trudnej sytuacji i potrzebuję się realnej pomocy oraz w sytuacji, kiedy odnosimy sukces i mamy potrzebę dzielić się naszą radością. A drugi wniosek z tego wideo dla mnie jest następujący, że nie stan posiadania, a charakter wpływa na to ile i jakich mamy przyjaciół, bo tak jak kiedyś w jednym z Twoich wideo z kursu KN powiedziałaś, że pieniądze nas nie zmieniają, tylko wzmacniają nasze cechy charakteru i pokazują kim jesteśmy.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2019 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?