power poniedzialek

POWER PONIEDZIAŁEK — krótkie wideo z Kamilą Rowińską, w którym poznasz moją definicję słowa „sukcesoraz sposoby, które pozwolą na jego zinterpretowanie według Twoich wartości.

Zobacz najnowszy odcinek z cyklu POWER PONIEDZIAŁEK i zainspiruj się. Udostępnij go ważnym dla Ciebie ludziom oraz podziel się swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

 

 

W tym odcinku :

► Opowiem Ci, w jaki sposób ja interpretuję słowo „sukces” oraz podpowiem od czego rozpoczęłam moją pracę z wyznaczeniem definicji tego słowa.

► Zadam pytanie, które pozwoli zdefiniować Twoje pojęcie sukcesu.

► Odpowiem na pytanie, jak nie dać się zwariować, oglądając wyidealizowane życie na Instagramie czy w kolorowych filmach.

► Zdradzę sposoby na poczucie zgody z samą sobą, dążenia w dobrym kierunku, poczucia spełnienia, rozwoju i szczęścia.

 

Zapraszam Cię do zobaczenia dzisiejszego odcinka lub odsłuchania podcastu:

 


POWER PONIEDZIAŁEK — TO MOŻE CI POMÓC:

✔ KUP bilet na premierę mojej 8 książki – „Kobieta Asertywna” >>KLIKNIJ TUTAJ<<

✔ ZAMÓW książkę „Kobieta Niezależna” w moim sklepie >>KLIKNIJ TUTAJ<<

✔ SPRAWDŹ najbliższe terminy szkolenia Kobieta Niezależna >>KLIKNIJ TUTAJ<< 

✔ POZNAJ pakiet szkoleń Master Business Training >>KLIKNIJ TUTAJ<< 


POWER PONIEDZIALEK


ABY NIE OMIJAŁY CIĘ POWER PONIEDZIAŁKI
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube


 

17 komentarzy
 1. Margaret

  Witam serdecznie mega odcinek. Kolejne wartosci wlasnie wpady mi do glowy …nawet nie wiedzialam co MAM. Dziekuje za pelna garsc ulożonej wiedzy.

 2. Jolanta

  Świetny przekaz, że to ja mam się czuć człowiekiem sukcesu, tak o sobie myśleć i czuć to spełnienie, czuć co i jakie okoliczności to sprawiły że mogę tak o sobie myśleć.

 3. Katarzyna

  Bardzo dziękuję, to jest coś, czego było mi trzeba. Osiągnęłam już dość dużo i zawodowo i prywatnie, a ciągle nie czuję się pewnie, nie traktuje siebie w kategoriach sukcesu, brakuje mi motywacji aby realizować jeszcze większe cele. Kilka rzeczy zapadnie mi głęboko w pamięć. Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam bardzo serdecznie.

 4. Jola

  Wszystko fajnie tylko Pani Kamili te końcówki ”m” ”mojom definicjom” no nie przystoi tak mówić osobie, która nazywa siebie coachem.

 5. Iwona

  Dziękuję Kamili za ten Power poniedziałek-dał mi on wiele siły i motywacji do działania. W końcu wiem co to jest prawdziwy sukces. Pozdrawiam serdecznie.

 6. Jolanta

  Dziekuje ci Kamilo dotarlo do mnie ze rozwoj to wazna dla mnie wartosc inspirujesz mnie niesamowicie.

 7. Joanna

  Kamila, dziekuje. Super odcinek po ktorym sie czuje lepiej :*

 8. Lucyna

  Dziekuje. Jak zawsze trafione w punkt. Wyznaczone wartości, nauka w podążaniu zgodnie z nimi, powoli pozbywanie się niszczących przekoniań. Mogę ze szczerym sumieniem powiedzieć podążam drogą sukcesu i spełnienia. Bardzo w tym mi pomogły kursy KOBIETA NIEZALEŻNA jak i ASERTYWNOŚCI W PRACY I RODZNIE online. Wiem że jeszcze daleka droga przedeną, ale bynajmniej znam jej kierunek dzieki czemu czuje się komfortowo.
  Ps. Moj partner pyta się czy jest możliwość wprowadzenie do sklepu smyczek do kluczy bo bardzo kibicuje kobiecie niezależnej i chciałby mieć w niej jakiś swój wkład ?

 9. Inga

  Dziękuję Kamilo za kolejną lekcję ,która pozwala mi na spojrzenie z dystansem i poprzez pryzmat moich wartośc bui i do tego z perspektywą ? na kierunek moich działań i możliwość zweryfikowania tego wszystkiego z Twoim wartościowym przekazem.???

 10. Inga

  Dziękuję Kamilo za kolejną lekcję ,która pozwala mi na spojrzenie z dystansem i poprzez pryzmat moich wartości i do tego z perspektywą ? na kierunek moich działań i możliwość zweryfikowania tego wszystkiego z Twoim wartościowym przekazem.???

 11. Barbara Gryt

  Dziękuję. Tym bardzo pozytywnym nagraniem zaczynam nowy tydzień.

 12. Elwira Ciecierska

  Odczarowałaś słowo sukces? zaczęłam pisać moje małe i duże sukcesy i teraz jak obejrzałam ten Power Poniedziałek to czuję się kobietą sukcesu. Dziekuje ?

 13. Katarzyna Bukalska

  Moją z jednych kluczowych wartości jest Rozwoj? i jesteś absolutnie moją inspiracją, dziękuję!?

 14. Kosmetolog z grzywką

  Pięknie ujęte ♥️

  Rób to co czujesz, że Cię rozwija i wypełnia. Do niczego się nie zmuszaj, a jeśli ktoś lub coś sprawia, że czujesz się gorszy, przestań się tym karmić i odetnij się od tego ♥️

 15. Anstawia

  Piękne przesłanie w tym video! Te słowa były mi dzisiaj potrzebne, bo ostatnio czułam, że poniosłam porażkę. Ale jednak nie! Jestem kobietą sukcesu! Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego na nowym etapie życia?

 16. Grazyna W.

  Dzień dobry, Kamilo! Jak to cudownie móc rano posłuchać tak wartościowej osoby jak Ty…jestem szczęściarą… dziękuję za to co robisz, za pracę i serce, ktore w nią wkładasz i… ? Dobrego dnia!

 17. Masia S

  Super odcinek.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?