Dekalog Kobiety Niezależnej tapeta

DEKALOG KOBIETY NIEZALEŻNEJ w formie tapety z afirmacjami, którą możesz pobrać na swój telefon.

Podczas szkoleń Kobieta Niezależna rozmawiam z Wami m.in. o przekonaniach jakie wynosicie z domu czy od osób ze swojego otoczenia. Dotyczą one kobiet, jej ról życiowych i tego, co wypada bądź nie wypada kobiecie robić.

Dla mnie to bardzo ważna część naszych rozmów, bardzo osobista dla wielu kobiet, które dzięki temu dowiadują się, co je blokuje przed osiągnięciem wymarzonego sukcesu. Wiele kobiet nie dostrzega w sobie atutów, nie wie jakie mają talenty, umiejętności i kompetencje. Krępują się, gdy usłyszą na swój temat komplement i bardzo często nie wiedzą jak na niego zareagować, w jaki sposób podziękować.

Wiesz od czego ja zaczynam swój dzień? Od Dekalogu. Dekalogu Kobiety Niezależnej, który wygłaszam głośno przed sobą. Ma moc – potwierdzą Ci to te kobiety, które również zaczęły to działanie praktykować. Zobacz, jesteś naprawdę wartościowa i zasługujesz na wszystko co najlepsze!

Jeśli chcesz, aby Dekalog Kobiety Niezależnej towarzyszył Ci na co dzień, to pobierz na swój telefon tapetę z nim. Możesz wybierać między malinową, biała i granatową. Czytaj codziennie na rozpoczęcie dnia i w trudnych dla Ciebie momentach! Kliknij na wybraną tapetę i pobierz!


 

Tapeta na malinowym tle 

Jeśli podoba Cię malinowa tapeta kliknij w przycisk. Tapeta otworzy się w nowym oknie Twojej przeglądarki, klikając prawym przyciskiem myszki wybierz Zapisz jako.

 

 

 

 

 

 


 

Tapeta na białym tle

Jeśli podoba Cię biała tapeta kliknij w przycisk. Tapeta otworzy się w nowym oknie Twojej przeglądarki, klikając prawym przyciskiem myszki wybierz Zapisz jako.

 

 

 

 

 

 


 

Tapeta na granatowym tle

 

Jeśli podoba Cię granatowa tapeta kliknij w przycisk. Tapeta otworzy się w nowym oknie Twojej przeglądarki, klikając prawym przyciskiem myszki wybierz Zapisz jako.

 

 

 

 

 

 


ABY NIE OMIJAŁY CIĘ NAJNOWSZE FILMY
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube

 


Zobacz również nagrania z cyklu:

POWER PONIEDZIAŁEK [kliknij]

PowerPoniedzialki


Kamila Rowińska

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
6 komentarzy
 1. Paulina

  Jeej, tez juz mam! super pomysl…jak zwykle ;-) Dziekuje ?

 2. […] POBIERZ GO TUTAJ [kliknij] […]

 3. Agata

  Super już wszystkie mamy ???

 4. Weronika

  Niestety na moim telefonie nie ma opcji „zapisz jako” ani innej dzięki której mogłabym zapisać tapetę ?

  • Kamila

   To zapisz w taki sposób, w jaki zapisujesz zdjęcia lub pobierz na komputerze i wyślij sobie mailem.

 5. Dorota

  Pomysł z tapetą „Dekalogu Kobiety Niezależnej” jest super! Już mam ją na swoim pulpicie! :D

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?