Power Poniedziałek

POWER PONIEDZIAŁEK — krótkie wideo z Kamilą Rowińską, w którym usłyszysz wywiad z wieloletnimi przedsiębiorcami, którzy odpowiedzą na pytanie: czy płeć ma znaczenie w budowaniu kariery?

Zobacz najnowszy odcinek z cyklu POWER PONIEDZIAŁEK i zainspiruj się. Udostępnij go ważnym dla Ciebie ludziom oraz podziel się swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

 

 

Dziś zapraszam Cię na odcinek z dwoma wyjątkowymi mężczyznami zarządzającymi ponad 80-osobowym zespołami – Mariuszem Mszycą oraz Marcinem Kokoszką. Jako przedsiębiorcy z wieloletnim doświadczeniem odpowiedzą na często zadawane przez Was pytanie: dlaczego kobiety rzadziej awansują? Zobacz dzisiejszy odcinek i dowiedz się, czy płeć ma znaczenia w budowaniu kariery.

W tym odcinku :

► Zachęcę Mariusza oraz Marcina do podzielenia się swoimi doświadczeniami związanymi z rekrutowaniem pracowników: czy płeć ma wpływ na wynik rekrutacji? 

► Podejmiemy rozmowę na temat wpływu macierzyństwa na karierę zawodową i sposobach na pogodzenie wartości, które są dla nas ważne.

► Odpowiemy na kluczowe z punktu widzenia dzisiejszego odcinka pytanie: dlaczego kobiety rzadziej awansują?

► Usłyszysz historię żony Mariusza, która osiągnęła sukces w męskim środowisku dużej firmy produkcyjnej.

► Dowiesz się, co Marcin chciałby przekazać swojej aktualnie niespełna dwuletniej córeczce, gdy ta dorośnie i zacznie samodzielnie budować swoją drogę kariery.

► Wspólnie z Mariuszem i Marcinem zachęcimy Cię, abyś zaczęła wychodzić z własną inicjatywą, doceniała samą siebie i nie bała chwalić się swoimi sukcesami.

 

 

Zapraszam Cię do zobaczenia dzisiejszego odcinka lub odsłuchania podcastu:

 

power poniedzialek

 


POWER PONIEDZIAŁEK — TO MOŻE CI POMÓC:

✔ KUP moją najnowszą książkę  – „Kobieta Asertywna” >>KLIKNIJ TUTAJ<<

✔ KUP bilet na szkolenie stacjonarne Kobieta Niezależna  >>KLIKNIJ TUTAJ<< 

✔ ZAMÓW książkę „Kobieta Niezależna”  >KLIKNIJ TUTAJ<< 


 


ABY NIE OMIJAŁY CIĘ POWER PONIEDZIAŁKI
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube


 

3 komentarze
 1. Ewa

  Świetny materiał.
  Zaskoczona byłam tym „planowaniem ciąży z prezesem”, bo to rzadko spotykane podejście. ?
  Według mnie świadczy to o wysokiej odpowiedzialności pracownika, wielkim zaufaniu do pracodawcy oraz o świadomym planowaniu kariery przez te dwie konkretne pracownice. Dla mnie to dowód na wysoką świadomość misji firmy oraz współdziałania w zespole. ? Niesamowite! ?

  Kobiety dzisiaj częściej świadomie planują ślub, pierwsze dziecko, drugie i kolejne. I jeśli mają taki układ w zespole, że są gotowe podzielić się tym z szefem i koleżanką z zespołu, to ja odbieram to jako zespołowy LevelMaster. ?

 2. Ewelina

  Świetny power poniedziałek. Jestem młodą kobietą w korporacji na kierowniczym stanowisku i podpisuje się totalnie pod tym co Panowie powiedzieli, bo też to dostrzegam na rynku. Ja awansowałam, nie dlatego że mój szef wpadł na ten pomysł, tylko ja sama a On był mega zdziwiony. 25 letnia dziewczyna miała być przełożoną mężczyzn w wieku jej ojca i do tego branży złomowa, Teoretycznie nic tu się nie mogło udać, a praktycznie dzięki odważnej decyzji mojego przełożonego i mojemu zaangażowaniu, mój dział jest postrzegany jako jeden z najlepszych w Polsce ( z 20 lokalizacji, w każdej po 2 działy ). Alle faktycznie mam trochę poczucie, że musze więcej stąd też decyzja o studiach MBA, pomimo że prawie żaden dyrektor u mnie w firmie nie ma tego dyplomu, nie wspominając o kierowniku. Cenną informacją jaka tu padła była umiejętność proszenia o pomoc, ja na tym muszę pracować. Dziewczyny odwagi i powodzenia :)

 3. Dorota

  Dziękuję za super ciekawy odcinek Power Poniedziałku! Wartościowe było szczególnie przesłanie, żeby kobieta sama upominała się o awans, a nie tylko pytała czy ma pozwolenie na to. Dzięki za tę lekcję :)

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?