POWER PONIEDZIAŁEK 46. 5 POWODÓW, DLACZEGO POSANOWIENIA NOWOROCZNE NIE WYCHODZĄ.

POWER PONIEDZIAŁEK — krótkie wideo z Kamilą Rowińską, a w nim podpowiedzi jak wytrwać w postanowieniach noworocznych.

Zobacz najnowszy odcinek POWER PONIEDZIAŁEK. Zainspiruj się, pokaż ważnym dla Ciebie ludziom. Podziel się swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

W tym odcinku:

► czy znasz to uczucie, kiedy w Nowym Roku wydaje Ci się, że możesz wszystko? Ten wyjątkowy czas w roku skłania nas do przemyśleń i podejmowania odważnym kroków do zmiany. Niestety wiele z naszych postanowień noworocznych kończy się w okolicach połowy stycznia. Pewne rzeczy nie mają prawa wyjść i brakuje kluczowych elementów, dlatego szansa powodzenia jest o wiele mniejsza. W dzisiejszym specjalnym odcinku Power Poniedziałku opowiem Ci o 5 powodach, które sprawiają, że ludzie nie dotrzymują postanowień noworocznych. Ta wiedza pomoże Ci wytyczyć swoje cele i przede wszystkim je zrealizować.


POWER PONIEDZIAŁEK — TO MOŻE CI POMÓC:

Popracuj nad swoimi wartościami z książką: „Dziennik coachingowy 4 tomy: 365 pytań od Twojego coacha” – Kamila Rowińska, Kamila Kozioł ZAMÓW TUTAJ

Odbierz bezpłatny e-book, który pomoże Ci w wytyczeniu swoich celów: „7 kroków do osiągania ambitnych celów” KLIKNIJ TUTAJ

✔ Uniknij kolejnego roku z wytyczonymi postanowieniami, które nie mają nic wspólnego z tym, czego naprawdę pragniesz! Popracuj z wideo „Model coachingowy. Jak skutecznie wytyczać swoje cele” z Kamilą Rowińską ZAMÓW TUTAJ

Planuj i notuj najważniejsze rzeczy z narzędziem do tego dedykowanym: Planer RBC ZAMÓW TUTAJ


ABY NIE OMIJAŁY CIĘ POWER PONIEDZIAŁKI
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube


Zobacz inne wideo z cyklu:

POWER PONIEDZIAŁEK [kliknij]

PowerPoniedzialki


Kamila Rowińska, autorka książki „Zasługujesz na sukces. Zarób swój pierwszy – i kolejny – milion!

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
23 komentarze
 1. Zu Smith

  Hej, hej,
  Dziękuję za inspirujące wideo!
  Ps. Francuski jest okrutnie niewdzięcznym językiem ;)

 2. Ela

  Kamilo jesteś dla mnie inspiracją! Zanim znalazłam Ciebie w internecie, robiłam postanowienia noworoczne z różnym skutkiem. Raz udało mi się naprawdę zrealizować prawie wszystkie postanowienia.Teraz słuchając Ciebie nabieram takiego rozsądku i realnego patrzenia na zagadnienie. Postanowiłam, że w tym roku nauczę się gry na klarnecie. Może tak jak powiedziałaś, znajomi powiedzą, że mi odbiło -nie ważne.

 3. Agnieszka

  Fajne wideo i rady jak zazwyczaj w punkt. Ale tak prywatnie to ubawiłam się również nieźle – jesteś ekstra obserwatorką, albo sama musiałaś mieć problemy z brakiem akceptacji Twojego sposobu odżywiania przez najbliższą rodzinę – odegrałaś to świetnie! Jakbym widziała moją Mamę :-D
  Takich typowych postanowień Noworocznych staram się nie robić (ze względu na ich złą „prasę” ;-)) ale mam kilka celów, które będę kontynuowała w tym roku – m in. rozwój osobisty (m in. Twoje kursy), dbanie o zdrowie (właśnie chodzę na zabiegi fizykoterapii na „ostrogę”) i kondycję (póki co jestem w V wyzwaniu- dla mnie już drugim), zdobywanie nowych kwalifikacji zawodowych.

 4. Sylwia

  Uwielbiam Cię, nie mogę funkcjonować bez Twoich rad, muszę czytać Twoje książki aby się nakręcać i trwać. Bardzo CI za wszystko dziękuję. Masz moc i tylko Ty potrafisz do mnie dotrzeć. Właśnie wykupiłam szkolenie w Krakowie. Załuję, że tak późno na Ciebie trafiłam, ale postanowiłam sobie, że to właśnie w 2019 będę intensywnie z Tobą Kamilo pracować. Dziękuję :) z wyzwania odpadłam ale nawyki pozostały :* :* :*

 5. biuro65

  Hej Kamila tu Kamilia prawie Twoja imiennikczka, fakt że często mnie przekręcają ? Na wstępie powiem tak, że zawsze perfekcyjnie wyglądasz, a dzisiaj poprostu obłędnie ? Mam nadzieję, że spędziłaś tą ostatnią noc w roku 2018 w doborowym towarzystwie i z poczuciem ogromnej satysfakcji ?? Życzę Ci wspaniałego i jeszcze bardziej zaskakującego roku 2019, żeby każdy nawet najmniejszy ale również ten najśmielszy cel Ci się zrealizował ??? Ja przede wszystkim dziękuję, że jesteś, że dajesz mi codziennie kopa do działania, że mogłam się o Tobie w tym minionym roku dowiedzieć od mojej koleżanki po fachu, że zaczęłam na nowo budować swoją gdzieś nieco już zatraconą pewność siebie, że na nowo uwierzyłam w swoje siły i potenjał który we mnie drzemie, że chcę zmiany dla siebie w kontekście mojej rodziny ale również we wprowadzaniu mojej firmy na wyższy level, co już mi się udaje bo z Nowym Rokiem będę już funkcjonować jako Spółka z o.o i Prezes Zarządu ci niezwykle mnie cieszy, przy okazji zmieniłam po 8 latach samochód więc wiele nowych i ekscytujących rzeczy zaczyna się wokół dziać. Dodatkowo dziękuję za nagranie w którym mówiłaś o tym jak świętujecie w RBC koniec roku i ja też w tym roku zabrałam mój zespół na poświąteczną uroczystą i elegancką kolację, przygotwałam też małe gifciki i naprawdę świetnie to wyszło i bawiłyśmy się świetnie ?? Planer szary zakupiony w przedsprzedaży gotowy i od jutra zaczynam z nim pracę ? Dziennik coachingowy na 20 tyg już wypełniony ? Książka w prezencie gwiazdkowym już czeka żeby zacząć ją zgłębiać – dziękuję za video w którym podpowiadasz od której zacząć, bardzo mi pomogło w podjęciu decyzji, padło bowiem na „Zasługujesz na sukces” bo chcę rozwijać moją firmę i zespół. Przy okazji zamówiłam również książkę, w której mam nadzieję że moja przyjaciółka borykająca się obecnie z nowotworem złośliwym znajdzie inspirację i siłę walki ze swoją chorobą i słabościami.. ? Na koniec dodam, że od jutra planuje przerabiać systematycznie lekcje z kursu online „Maksymalna Produktywność” i otrzymać certyfikat ukończenia, który powieszę sobie w widocznym miejscu ? Liczę, że ten rok 2019 będzie przełomowy i będzie też początkiem czegoś wyjątkowego i otworzy nową kartę w mojej historii osobistej i zawodowej. Trzymaj za mnie kciuki moja trenerko ?. Liczę też, że w tym roku będę mogła wziąć udział choć w jednym szkoleniu life w Warszawie i poznać i ściskać Cię osobiście ?? Być może polecisz mi jakięś konkretne wydarzenie? Będę bardzo wdzięczna ? Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję za wszystko i skończę poprostu Twoim oraz moim ulubionym cytatem „JEDZIESZ BEJBE”! ?

  • Kamila

   Kamilla, niesamowicie czyta sie o Twoich sukcesach i postępach! Bardzo mi miło i cieszę się, ze mogę Ci towarzyszyć.
   Wszystkiego co piekne, wartościowe i zdrowe na Nowy Rok dla Ciebie!

   • Kamilia

    Dzięki kochana Tobie też wszystkiego co najlepsze :-)!

 6. Dorota

  Kamilo nie chcę się powtarzać, ale jestem pełna uznania za Twoje motywacje w minionym roku dzisiaj patrzę na moją księgę marzeń i celów i jestem dumna że mam tyle rzeczy zrealizowanych. Jutro znowu kupię dwa zeszyty 16-o kartkowe i zacznę tworzyć mój rok 2019.Niektóre cele muszę przepisać inne dołożyć ale jestem pewna że idę właściwą drogą. Jeszcze raz dziękuję i życzę pomyślności w Nowym Roku 2019.Proszę nie zostawiaj mnie.

  • Kamila

   Dziękuję Dorota za docenienie, bardzo mi miło. Wszystkiego co piekne, wartościowe i zdrowe na Nowy Rok dla Ciebie i owocnego wypełniania zeszytów :)

 7. Anna

  Moje postanowienia „noworoczne” są postanowieniami wakacyjnym. Rok planuję od września do sierpnia. Związane jest to ze szkołą dzieci i moimi szkoleniami. We wrześniu znam terminy zajęć dodatkowych dzieci czy też terminy swoich szkoleń zawodowych. Jestem księgową więc pierwsze półrocze tj. czas od stycznia do czerwca upływa mi pod hasłem bilans, sprawozdanie itp. Więc na ten czas nie planuję niczego specjalnego. Dzięki nawykom wyrobionym we wcześniejszych miesiącach część rzeczy robię automatycznie. Dzięki temu nie jestem wściekła na siebie w polowie stycznia czy lutego, że coś nie wyszło, że nie dotrzymałam postanowień noworocznych tylko spokojnie je weryfikuje?

  • Kamila

   Mam podobnie Ania. Bardzo dużo planów robimy z mężem w sierpniu ze względu na szkołę :) Wszystkiego co piekne, wartościowe i zdrowe na Nowy Rok dla Ciebie!

 8. Krystyna

  Kamila, dziękuję za rok wsparcia, spotkań na sali szkoleniowej, w power poniedziałkach, na konferencjach, a także w podsumowaniach każdego 10 dnia miesiąca. Dowiozłam cel, a mianowicie ukończyłam IV wyzwanie. To było dla mnie mega ważne! Nauczyło mnie planowania, logistyki, wyboru tego, co ważne, rezygnacji z tego, co jeszcze może poczekać. Wzmocniło moją konsekwencję i wyostrzyło spojrzenie na konkretny cel. Przydatne w wielu dziedzinach życia. Szczęśliwego Nowego Roku i do zobaczenia w Warszawie!

  • Kamila

   Gratuluję Krystyna! Ukonczenie wyzwania to prawidziwe mistrzostwo świata!!! Do zobaczenia niedługo!

 9. Ania

  Dziękuję Ci za ten odcinek. Wygląda na to że jestem na dobrej drodze…
  Moje cele z poprzedniego roku nie były wytyczone w tak profesjonalny sposób, o którym mówiłaś ale chociaż były spisane i realnie mogę powiedzieć że urzeczywistnily się w 80% 2 najważniejsze z nich to nauka języka angielskiego raz że we własnym zakresie z moim amerykańskim mentorem to jeszcze w pracy udało mi się wynegocjować lekcje 1/tydzień ? no i z początkiem roku 2018 zmieniłam pracę a na koniec dostałam gratyfikacje w postaci zmiany działu z technologii na R&D ?
  Na 2019 plany są bardziej doprecyzowanie. W kontekście pracy zawodowej chcę jeszcze bardziej rozwinąć się w dziedzinie poiluretanów i wdrożyć swoje produkty na linie produkcyjną. Możliwie maksymalnie rozwinąć swoją sieć w MLM w którym działam zglebiajac jeszcze bardziej swoją wiedzę o kolagenie oraz dając wartość swoim odbiorcą. Czytać, szkolić się, uczyć od osób, które są mają podobne wartości do moich, zadbać o zdrowie i trzymać zdrowy tryb funkcjonowania co najmniej na tym poziomie z 2018 ?

  • Kamila

   Ania, owocnego 2019 r i sukcesów kolagenowych i nie tylko :)

 10. Anna

  Kamila wszystkiego najlepszego na Nowy Rok. W 2018 dotrzymałam postanowienia, które wytyczylam sobie rok temu nauczyłam się jeździć samochodem, nie chodzi o zrobienie prawo jazdy bo to już dawno za mną, kiedyś zrobiłam i nie jeździłam, dałam radę choć bywało ciężko, podziwiam mojego męża, że miał siłę codziennie że mną ćwiczyć, pamiętam jak poraz pierwszy sama pojechałam na zakupy…. niesamowite uczucie. DAŁAM RADĘ!!!!

 11. Karolina

  Witaj!
  Ja mogę z dumą stwierdzić, że to co sobie zamierzyłam to dowiozłam do końca roku. Może z książkami wyszło trochę gorzej bo tylko 23 przeczytane zamiast 52, ale całe podsumowanie roku jest tutaj : https://carolvsworld.wordpress.com/2018/12/31/motywacja-16-moje-podsumowanie-2018-roku-rozpoczynamy-2019-rok-z-prztupem/
  :) Szampańskiego Nowego Roku i cudownego całego nowego roku!!! :)

 12. Elżbieta

  Użyłam Twoich wskazówek przy planowaniu 2018 roku i zrealizowałam swoje cele zwłaszcza w dziedzinach, które są dla mnie szczególnie ważne i bliskie moim wartościom – np. min. 4 wyjazdy z rodziną w roku, udział w wyzwaniu (właśnie kończy się pierwszy etap i zamierzam przejść do drugiego i kolejnych), ukończyłam pakiet Master Bussines Training w 7 miesięcy – tak jak zaplanowałam (wspierała mnie bardzo praca z dziennikiem). Zrealizowałam też cele związane z moją firmą. Tylko jeden z celów został przełożony na kolejny rok – ze względu na inny cel, którego nie zakładałam rok temu a jest równie ważny.W tym tygodniu planuję Nowy Rok i zamierzam nadal korzystać z zasad dotyczących wytyczania celów – ponieważ są skuteczne i widzę tego efekty. Cieszy mnie TAKIE zamknięcie roku 2018. Kamila dziękuję i życzę Ci zrealizowania Twoich planów, bo ich realizacja zwykle jest dobra dla większej grupy osób :).

  • Kamila

   Elzbieta gratuluję i zyczę Ci aby ten rok był równie owocny dla Ciebie!

 13. Malgorzata

  Dziekuje bardzo za inspiracje na nowy Rok! Ja w wieku 45 lat zaczelam nauke gry na skrzypcach. Skrzypce dostalam w prezencie od mojego dziadka (mialam 10 lat) i obiecalam ze naucze sie gry na skrzypcach, jednak dopiero w roku 2018 moglam zrealizowac to postanowienie. Zawsze bylam przekonana,ze jestem osoba bez talentu muzycznego i nie bede napewno grac na instrumentach muzycznych. Moja wspaniala nauczycielka od muzyki przekonala mnie,ze warto sprobowac. Musze przyznac ze te lekcje daja mi bardzo duzo satysfakcji i robie postepy. Moj cel na rok 2019 to dalsza nauka i doskonalenie umiejetnosci gry na skrzypcach. Zycze wszystkim wspanialego Nowego Roku!

 14. Jola

  …oj te cele…ich długoterminowość mi „przeszkadza”…ale gryzę się z myślami i coś na pewno wpisze do Dziennika Kobiety Niezależnej … mam nadzieje ze sobie to jakoś poukładam:) i efekty będą widoczne;)
  Dzięki Kamilo za ten niespełna rok:) Dużo dobrego !!

 15. Dorota

  Dzień dobry Kamilko ? Bardzo Ci dziękuję za cały rok oraz dzisiejsze podsumowanie? Masz rację mówiąc, że zmiany zaczynają się od małych kroków i systematycznego działania.

 16. Anna Otylia

  Pani Kamilo ??? również dziękuję serdecznie za ten rok, wszystkie motywacje…. Motywacje są, postanowienia również…realizują się stopniowo i już widzę pewne efekty ? Pozdrawiam Anna Otylia

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2019 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?