Power Poniedziałek Dlaczego robię kobietom pranie mózgu? Kamila Rowińska

POWER PONIEDZIAŁEK — krótkie wideo z Kamilą Rowińską, z którego dowiesz się, dlaczego warto pozbyć się szkodliwych przekonań, które blokują Cię przed byciem kobietą niezależną mentalnie i finansowo. 

Zobacz najnowszy odcinek z cyklu POWER PONIEDZIAŁEK i zainspiruj się. Udostępnij go ważnym dla Ciebie ludziom oraz podziel się swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

 

Czy czujesz się czasem przemęczona nadmiarem obowiązków? Starasz się dla innych, a swoje potrzeby stawiasz na szarym końcu? A może czujesz, że nie jesteś „prawdziwą kobietą”? Pytanie, co bycie „prawdziwą kobietą” dla Ciebie oznacza?

W tym odcinku:

► opowiadam Ci, dlaczego tak bardzo zależy mi na oczyszczaniu świadomości kobiet z fałszywych, narzuconych przez społeczeństwo stereotypów. Zachęcam Cię do przyjrzenia się swoim przekonaniom dot. prowadzenia domu, opieki nad dziećmi, kariery zawodowej oraz odpowiedzialności finansowej.   

► wyjaśniam Ci, jak Twoje obecne decyzje zawodowe mogą wpłynąć na to, jak będziesz funkcjonowała w przyszłości.

Zapraszam Cię do zobaczenia dzisiejszego odcinka!


POWER PONIEDZIAŁEK — TO MOŻE CI POMÓC:

✔ KUP II wydanie BESTSELLERA Kobieta Niezależna. Poznaj tajniki kobiet sukcesu >>KLIKNIJ TUTAJ<<

✔ SPRAWDŹ najbliższe terminy szkolenia Kobieta Niezależna >>KLIKNIJ TUTAJ<< 

✔ ZOBACZ inspirującą rozmowę z Edytą Kurek, jedną z bohaterek II wydania książki Kobieta Niezależna” na temat tego, jak budować swoją karierę zawodową.  >>ZOBACZ TUTAJ<<


3 EDYCJA KURSU ONLINE KOBIETA NIEZALEŻNA DOBIEGŁA KOŃCA!

Zapisz się na listę oczekujących, aby otrzymać powiadomienie o kolejnej edycji kursu.

Dziękuję, że rozwijasz się ze mną!


ABY NIE OMIJAŁY CIĘ POWER PONIEDZIAŁKI
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube


Zobacz inne wideo z cyklu:

POWER PONIEDZIAŁEK [kliknij]

PowerPoniedzialki


Kamila Rowińska

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
5 komentarzy
 1. Max

  Sz. Pani…
  O tak, zainspirowało mnie, więc podzielę się swoimi wnioskami, jak stoi w tytule.

  „czy wiesz, że ponad milion dzieci nie otrzymuje alimentów (…) a kto płaci alimenty — w 96% mężczyźni, (…) to nie jest, że ja nastawiam jakoś strasznie kobiety przeciwko mężczyznom (…)”. — nieeee, tylko troszkę.

  Taki patologiczny klimat. Sądy są sfeminizowane w 100%. A dlaczego feministki walczące o równoupr. nie walczą też o mężczyzn? Dlaczego w sądzie rodzinnym, nie ma na to słynnych parytetów? Może być mieszany skład sędziowski.
  Ale inna byłaby statystyka. Nie po drodze.

  Body longuage vs Truth.

  1’28” — „mężczyżni dziękowali mi, że pojawiła się w zyciu ich żon kobieta, która zdecydowała” — co to za faceci.. za których decyduje obca osoba?

  2’17” „czas najwyższy się wypowiedzieć dlaczego ja to robię (pranie mózgu)” — czy w 2 publikacjach książkowych to się nie udało…?

  3’08” „to jest JASNE!” + gest lewą ręką (gotówkę się nią podaje…) odpychający/ucinający dyskusję — „ja mam rację”.

  3’28” „jest to OCZYWISTE (…) kobiety pracują w domu a PÓŹNIEJ praca ZAWODOWĄ, co skutkuje tym, że są totalnie przemęczone”.
  Kolejność: dom, potem praca zawodowa, jest oczywiste, co pomyśli pracodawca (zwłaszcza jeśli jest nim kobieta).

  3’16’ „zajmują mniej ekspozycyjne stanowiska” — raczej „eksponowane”. Zabawne, ale tu nie powinno się to zdarzać.

  — czas: 5’50”, w trakcie mówienia „w 96% mężczyźni”, następuje wyraźny ruch ramion do przodu i pochylenie, co każdy facet odczyta, jako agresję. To jest gest, który ma straszyć przeciwnika. Dosyć nieforunny, bo kłóci się z afirmowaną nieagresją.

  6’04’ ( „ja ich uuuuwielbiam, pod WARUNKIEM” — miłość warunkowa?

  Utrzymuje pani do 1’47” ton spokojny i nie atakujący. Kiedy pada słowo „mężczyzna” zaczyna się nerwowo z tendencją wzrostową, już do końca. Łatwo porównać. Zmniejsza się też ilość :) od razu.

  Niezależność to fikcja.
  Zarówno w związku, jak i każda inna. To jak z tarciem — z nim źle a bez niego… katastrofa! Taka jest natura rzeczy a kobiety SĄ: chaotyczne, emocjonalne i nielogiczne. Oczywiście można pójść w donkichoterię i zaprzeczać, ale to mało twarzowe i mało dochodowe, więc zakopmy to! ;)

  pozdrawiam,
  bo zdrowie jest ważne.

 2. Elżbieta

  Dobry wieczór. Zgadzam się, Kamilo, z tym co powiedziałaś.
  Choć wychowałam się w dość tradycyjnej rodzinie, to na pierwszym miejscu zawsze było prawo wyboru. I to od dziecka. Doświadczałam nie ograniczonego zaufania, w przeciwieństwie do moich braci. Mama, która miała bardzo tradycyjne poglądy, co do roli kobiety w domu;-) i choć nie zawsze podobało jej się to, co robię i mówię, akceptowała i wspierała mnie. Byłam córeczką tatusia, więc to już było na full. Widzę jednak co się wokół mnie dzieje. Epoka kamienia łupanego:-((( Moje córki wychowałam na samodzielne i niezależne kobiety. Jesteśmy nawzajem z siebie dumne. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów Elżbieta Pajączek

 3. Jolanta

  Kamila, bardzo dziękuje za ten power poniedziałek. To prawda, że wokół jest mnóstwo osób które żyją zgodnie z wzorcami wpojonymi przez rodziców czy społeczeństwo, i to nie zawsze są wspierające wzorce. Świadomość swoich możliwości jest bardzo ważna. Popieram i życzę wytrwałości.

 4. Katarzyna

  Kamilo, 10000% Cię popieram. A jak komuś w oczy kole Twoje działania to polecam nie monitorowania działań Kamili. Bo po co? Jak ma ktoś czas na hejt to niech zrobi coś dobrego dla świata i tym się pochwali. Kamilo, a Ty głoś do jak najwiecej kobiet – niech one świadomie wybierają swoją drogę jaką chcą iść. Życie mamy tylko jedno

 5. Dorota

  Kamila, ale moc w Twoich słowach! To chyba Twój najlepszy odcinek:) czuć, że to Twoja prawdziwa misja! Zgadzam się z Tobą w 100%. Dalej wkładaj kij w mrowisko:) ja też to robię w swoich obszarach, pracuję m.in z rodzinami – chyba będę polecać ten odcinek na konsultacjach. Piękne rzeczy robisz:) z całego serca życzę jak najwięcej sił do realizacji tego co zamierzasz:))

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?