Power Poniedziałek Dlaczego robię kobietom pranie mózgu? Kamila Rowińska

POWER PONIEDZIAŁEK — krótkie wideo z Kamilą Rowińską, z którego dowiesz się, dlaczego warto pozbyć się szkodliwych przekonań, które blokują Cię przed byciem kobietą niezależną mentalnie i finansowo. 

Zobacz najnowszy odcinek z cyklu POWER PONIEDZIAŁEK i zainspiruj się. Udostępnij go ważnym dla Ciebie ludziom oraz podziel się swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

 

Czy czujesz się czasem przemęczona nadmiarem obowiązków? Starasz się dla innych, a swoje potrzeby stawiasz na szarym końcu? A może czujesz, że nie jesteś „prawdziwą kobietą”? Pytanie, co bycie „prawdziwą kobietą” dla Ciebie oznacza?

W tym odcinku:

► opowiadam Ci, dlaczego tak bardzo zależy mi na oczyszczaniu świadomości kobiet z fałszywych, narzuconych przez społeczeństwo stereotypów. Zachęcam Cię do przyjrzenia się swoim przekonaniom dot. prowadzenia domu, opieki nad dziećmi, kariery zawodowej oraz odpowiedzialności finansowej.   

► wyjaśniam Ci, jak Twoje obecne decyzje zawodowe mogą wpłynąć na to, jak będziesz funkcjonowała w przyszłości.

Zapraszam Cię do zobaczenia dzisiejszego odcinka!


POWER PONIEDZIAŁEK — TO MOŻE CI POMÓC:

✔ KUP II wydanie BESTSELLERA Kobieta Niezależna. Poznaj tajniki kobiet sukcesu >>KLIKNIJ TUTAJ<<

✔ SPRAWDŹ najbliższe terminy szkolenia Kobieta Niezależna >>KLIKNIJ TUTAJ<< 

✔ ZOBACZ inspirującą rozmowę z Edytą Kurek, jedną z bohaterek II wydania książki Kobieta Niezależna” na temat tego, jak budować swoją karierę zawodową.  >>ZOBACZ TUTAJ<<


3 EDYCJA KURSU ONLINE KOBIETA NIEZALEŻNA DOBIEGŁA KOŃCA!

Zapisz się na listę oczekujących, aby otrzymać powiadomienie o kolejnej edycji kursu.

Dziękuję, że rozwijasz się ze mną!


ABY NIE OMIJAŁY CIĘ POWER PONIEDZIAŁKI
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube


Zobacz inne wideo z cyklu:

POWER PONIEDZIAŁEK [kliknij]

PowerPoniedzialki


Kamila Rowińska, autorka książki „Zasługujesz na sukces. Zarób swój pierwszy – i kolejny – milion!

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
4 komentarze
 1. Elżbieta

  Dobry wieczór. Zgadzam się, Kamilo, z tym co powiedziałaś.
  Choć wychowałam się w dość tradycyjnej rodzinie, to na pierwszym miejscu zawsze było prawo wyboru. I to od dziecka. Doświadczałam nie ograniczonego zaufania, w przeciwieństwie do moich braci. Mama, która miała bardzo tradycyjne poglądy, co do roli kobiety w domu;-) i choć nie zawsze podobało jej się to, co robię i mówię, akceptowała i wspierała mnie. Byłam córeczką tatusia, więc to już było na full. Widzę jednak co się wokół mnie dzieje. Epoka kamienia łupanego:-((( Moje córki wychowałam na samodzielne i niezależne kobiety. Jesteśmy nawzajem z siebie dumne. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów Elżbieta Pajączek

 2. Jolanta

  Kamila, bardzo dziękuje za ten power poniedziałek. To prawda, że wokół jest mnóstwo osób które żyją zgodnie z wzorcami wpojonymi przez rodziców czy społeczeństwo, i to nie zawsze są wspierające wzorce. Świadomość swoich możliwości jest bardzo ważna. Popieram i życzę wytrwałości.

 3. Katarzyna

  Kamilo, 10000% Cię popieram. A jak komuś w oczy kole Twoje działania to polecam nie monitorowania działań Kamili. Bo po co? Jak ma ktoś czas na hejt to niech zrobi coś dobrego dla świata i tym się pochwali. Kamilo, a Ty głoś do jak najwiecej kobiet – niech one świadomie wybierają swoją drogę jaką chcą iść. Życie mamy tylko jedno

 4. Dorota

  Kamila, ale moc w Twoich słowach! To chyba Twój najlepszy odcinek:) czuć, że to Twoja prawdziwa misja! Zgadzam się z Tobą w 100%. Dalej wkładaj kij w mrowisko:) ja też to robię w swoich obszarach, pracuję m.in z rodzinami – chyba będę polecać ten odcinek na konsultacjach. Piękne rzeczy robisz:) z całego serca życzę jak najwięcej sił do realizacji tego co zamierzasz:))

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2019 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?