Kilka  dni temu dowiedziałam się, że Niebieska Linia potrzebuje finansowego wsparcia. Wraz z Zespołem RBC przystąpiliśmy do działania i zdecydowaliśmy się na uruchomienie akcji, w ramach której zysk ze sprzedaży mojego bestsellera z 6 dni sprzedaży przekażemy na cele charytatywne. 

Poprosiłam Was o wsparcie i pomoc w tym, aby Wasi znajomi również przyłączyli się do akcji i kupili ebook „Kobieta Niezależna”

Wielu z Was zaangażowało się w akcję zarówno kupując e-booka, jak również  wysyłając mailingi i udostępniając naszą wiadomość. 

Serdecznie Wam dziękuję!

Całkowity dochód (po opłaceniu podatków) pochodzący ze sprzedaży 475 sztuk e-booka „Kobieta Niezależna”od 8.02.2017r. do 13.02.2017r. przekazaliśmy w na wsparcie „Niebieskiej Linii”. 

Jest to kwota 9.200 zł! 

Dodałam z prywatnych środków 5.000 zł 

co łącznie daje kwotę: 14.200 zł ! 

W imieniu swoim, Zespołu RBC i Niebieskiej Linii, BARDZO dziękuję Wam za wsparcie, bez którego jeden z tych przelewów nie miałby szansy się odbyć:)!

Kamila Rowińska 

z Zespołem RBC


O Autorce:

Kamila Rowińska, autorka książki „Zasługujesz na sukces. Zarób swój pierwszy – i kolejny – milion!

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt; „Kobieta Niezależna”. Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem  sprzedażowym  3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innym w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej. 
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych.  Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze. 
 
1 Komentarz
  1. […] wspieraliśmy m.in.: Akademię Przyszłości, Fundację Mam Marzenie, Szlachetną Paczkę, Niebieską Linię, leczenie wielu dzieci w tym akcję charytatywną, o której codziennie przypomina nam ten […]

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?