DZIENNIK KOBIETY NIEZALEŻNEJ

NIEZWYKŁY TERMINARZ NA 2019 ROK JUŻ JEST W SPRZEDAŻY!

Dowiedz się więcej!

Droga Kobieto Niezależna!

Spełniam życzenie tysięcy kobiet, które tak jak Ty, prosiły mnie o wydanie terminarza. Jest to niezwykły kalendarz, którego nie znajdziesz na półkach sklepowych.

To Twoje wsparcie na drodze rozwoju osobistego i zawodowego. Ja, jako kobieta przedsiębiorcza, będę również z nim pracować na co dzień.

Korzystaj z aktualnej promocji - nie będą trwać wiecznie!

KALENDARZ

Wygodny podział w układzie tygodniowym, z miejscem na zapisanie ważnych spotkań lub wydarzeń o konkretnych godzinach.

SCHOWEK

Koperta, która idealnie sprawdza się w przechowywaniu ważnych, pilnych notatek, szczególnych wizytówek, rachunków czy paragonów, których nie chcemy zgubić.

SUKCESY I WNIOSKI MIESIĄCA

To bardzo ważny, comiesięczny etap Twojego rozwoju. Spójrz, jak wygląda droga, którą przeszłaś i zaplanuj kolejne kroki.

MIEJSCE NA NOTATKI

Na końcu terminarza znajdziesz kilka stron na dowolne notatki, swoje lekcje, może ważne słowa, które chciałabyś zapamiętać.

PLANER FINANSÓW

Pomoże Ci zaplanować większe roczne wydatki oraz kontrolować Twój miesięczny budżet.

MATERIAŁY WIDEO GRATIS!

Aby zbliżyć Cię jeszcze bardziej do osiągnięcia Twoich celów, przygotowałam dla Ciebie dodatkowe materiały i ćwiczenia, które pomogą Ci maksymalnie skorzystać

z dziennika.

CO ZNAJDZIESZ
W DZIENNIKU KOBIETY NIEZALEŻNEJ?

Dziennik Kobiety Niezależnej będzie pomagać Ci w:

  • pamiętaniu o wszystkich ważnych wydarzeniach, uroczystościach lub spotkaniach,
  • określaniu rocznych i miesięcznych celów, a także w ich podsumowywaniu,
  • ustalaniu miesięcznego budżetu, aby odpowiednio przygotować się do większych wydatków rocznych np. wyjazdu na wakacje, zakupu nowego auta, nowego sprzętu RTV czy AGD, nowych mebli itp.,
  • notowaniu tego, co w danej chwili jest dla Ciebie ważne,
  • a jeśli zajdzie taka potrzeba, to będzie Ci przypominał o ważnych numerach, kodach, adresach itp.

Jesteś gotowa, aby zaplanować

swój sukces?

Sukces w dużej mierze zależy od dobrego planowania, a przede wszystkim od wyznaczania sobie celów i ich konsekwentnego realizowania. Odkładanie w czasie zadań, planów, marzeń nikogo nie przybliżyło do ich realizacji. Zależy mi bardzo na Twoim rozwoju i cieszy mnie każdy cel, który Ci się uda zrealizować.

Zastanawiałam się jeszcze nad tym, co mogę dla Ciebie zrobić, abyś miała jeszcze większą inspirację i motywację. Postanowiłam dodać coś jeszcze do Dziennika Kobiety Niezależnej :) Poniżej znajdziesz dodatkowe materiały, książki, które pomogą Ci w codziennym planowaniu, będą inspirować i ukierunkują Cię na wyznaczanie i realizowanie celów.

DZIENNIK KOBIETY NIEZALEŻNEJ już znasz. Do wymienionych wyżej cech dodam, że jest wykonany z eco skóry, a jego kartki to renomowany papier MUNKEN PURE, trzy wstążki pomogą Ci w zaznaczaniu istotnych rzeczy. Wszystko to czyni go lekkim, a format zmieści się w damskiej torebce. Kalendarz jest w sprzedaży w kolorze malinowym.

Notes DZIENNIK SUKCESÓW - to aż 76 stron jedwabistego papieru MUNKEN PURE, które posłużą Ci jako notatnik. Jestem pewna, że każdego dnia znajdziesz przynajmniej jeden sukces, który będziesz mogła w nim zanotować :) Poza tym zapisuj ważne myśli, pomysły, istotne cytaty, notatki z rozmów i wszystko to, co jeszcze Ci przyjdzie na myśl.

A to, być może Cię zaskoczy :) Karteczki memo, czyli samoprzylepne karteczki, kolorowe znaczniki, notesiki - stanowią dopełnienie terminarza i notesu - wszystko po to, aby zaznaczać i podkreślać kluczowe elementy lub daty.

Mój pierwszy magazyn PROAKTYWNI, odbił się szerokim echem wśród czytelników, ponieważ jego zawartość to 13 artykułów, kluczowych z punktu widzenia Twojego rozwoju zawodowego i osobistego. Artykuły pisane wyłącznie przez praktyków z ogromną wiedzą i doświadczeniem w swojej branży. Skorzystaj z szansy na Proaktywnych - na co dzień magazynu nie znajdziesz w standardowej sprzedaży!

VOD "MODEL COACHINGOWY, JAK WYTYCZAĆ SWOJE CELE" przez 12 miesięcy będzie do Twojej dyspozycji. Możesz wracać do inspirującego nagrania, w różnych sytuacjach życiowych i czerpać z niego motywację oraz praktyczne wskazówki.

4 tomy DZIENNIKA COACHINGOWEGO - pytania i ćwiczenia od coacha na każdy dzień. Zdecyduj się dziennie na 10 minut pracy z dziennikiem, a uruchomisz nieprawdopodobne pokłady swojej energii i lepiej poznasz siebie! To skuteczny sposób, by zwiększyć swoją samodyscyplinę, konsekwencję i samoświadomość. Jeśli chcesz mieć więcej motywacji i energii do działania Dziennik coachingowy jest dla Ciebie!

Kamila Rowińska

trener | coach | autorka bestsellerów

ZOBACZ PAKIETY

Przygotowałam dla Ciebie 3 pakiety do wyboru, abyś mogła zdecydować się na ten, który jest najbardziej odpowiedni dla Ciebie.


Skorzystaj z promocyjnych cen i zacznij planować rok 2019 - rok pełen sukcesów i osiągniętych celów.

Mam nadzieję, że udało mi się zaskoczyć Cię i jesteś podekscytowana conajmniej tak jak ja ;)

ZOBACZ TERMINARZ

PAKIET STANDARD

PAKIET EXTRA

PAKIET PREMIUM

137 PLN

167 PLN

247 PLN

cena standardowa:

cena standardowa:

cena standardowa:

147 PLN

350 PLN

467 PLN

Dziennik Kobiety Niezależnej - kalendarz w układzie tygodniowym

dedykowane nagrania video z ćwiczeniami

Dziennik Kobiety Niezależnej - kalendarz w układzie tygodniowym

Dziennik Kobiety Niezależnej - kalendarz w układzie tygodniowym

dedykowane nagrania video z ćwiczeniami

dedykowane nagrania video z ćwiczeniami

Dziennik Sukcesów

Dziennik Sukcesów

kartki samoprzylepne w zestawie z listą rzeczy do zrobienia oraz na notatki

kartki samoprzylepne w zestawie z listą rzeczy do zrobienia oraz na notatki

dostęp na 1 rok do VOD "Model coachingowy. Jak wytyczać swoje cele"

dostęp na 1 rok do VOD "Model coachingowy. Jak wytyczać swoje cele"

Dziennik Coachingowy - 4 tomy

ZOBACZ TERMINARZ
ZOBACZ TERMINARZ