Niedawno przeprowadziłam dla Was szkolenie online: „Jak profesjonalnie i świadomie pokierować swoją karierą zawodową?”. Dzieliłam się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat budowania zawodowej ścieżki w profesjonalny i przemyślany sposób. Wspominałam również o roli wizerunku, który jest nieodłączną częścią tego, jak jesteśmy postrzegani w życiu i w biznesie.

Wasze zainteresowanie tym tematem było ogromne! Dlatego postanowiłam dołączyć do tego kolejną wskazówkę i trochę rozwinąć ten temat.

Zapraszam na wywiad z Aleksandrą Frątczak-Biś, osobistą stylistką, autorką książki  „Jak ubrać się do pracy? Biznesowy dress code dla kobiet”.

Wiele kobiet koszmarnie ubiera się do pracy. Mężczyzn też, ale dziś będzie o kobietach. Ubierają się nieodpowiednio do swojego stanowiska, zawodu, branży…. Nie, nie twierdzę, że wszyscy powinniśmy chodzić w garniturach, zapięci pod szyję. Twierdzę jednak, że staranny ubiór dopasowany do okoliczności i stanowiska, to jedna z oznak szacunku. A może ja jestem staroświecka?

Twój ubiór może Ci pomóc lub zaszkodzić. Ty decydujesz!

Nie jest prawdą, że potrzebne są ogromne pieniądze, aby dobrze wyglądać w pracy. Rozmiar S również nie jest niezbędny.

Potrzebna jest WIEDZA. Zobacz wywiad i poznaj odpowiedzi na te pytania:

  • Jakie są powody tego, że kobiety nie wiedzą, jak ubrać się do pracy?

  • Od czego zaczyna się cały proces doboru odpowiedniego wizerunku?

  • Jak wyglądać odpowiednio do piastowanego stanowiska?

  • Ile sztuk ubrań rzeczywiście nam wystarczy?

  • Jak się zmienia świat kobiety, która zna tajniki dobrego wizerunku?

  • Jakie są najczęstsze błędy, które kobiety popełniają podczas kreowania swoich stylizacji?

   Zobacz naszą rozmowę: 

Czy wiesz, że gdy Twój klient/pracodawca oprócz tego, że zwraca uwagę na Twoje kompetencje, patrzy również na to jak się prezentujesz? Dlaczego będąc kompetentną osobą masz sobie odejmować poprzez nieodpowiedni strój?

Rozpraw się z tym tematem z pomocą książki: „Jak ubrać się do pracy? Biznesowy dress code dla kobiet” – Aleksandry Frątczak – Biś

Polecam Ci również  KURS ONLINE, który jest idealnym dopełnieniem tematu.

>> Zamów TUTAJ <<


Czy to było dla Ciebie wartościowe?

Jeśli tak, to wspaniale, ponieważ prowadzenie bloga, wymaga zaangażowania i napracowałam się, aby przygotować dla Ciebie ten materiał.  

Teraz czas na Ciebie! Razem tworzymy tą relację. Będzie mi miło, gdy zareagujesz; 

Co możesz zrobić?

 • Skomentuj wpis. Dla Ciebie to minuta, a dla mnie istotna wskazówka; Co Cię zainspirowało? Jaki jest Twój punkt widzenia? Czego napisać/nagrać więcej, a czego mniej? Proste „dziękuje” też czyni cuda:)

 • Jeśli ten wpis jest dla Ciebie wartościowy - udostępnij go innym i pozwól mi z tym przekazem dotrzeć dalej.

 • Subskrybuj mój kanał na YT, >>TUTAJ<< aby być na bieżąco z filmami, które publikuję. 

DZIĘKUJĘ!

Pięknego dnia!

Kamila Rowińska 

 

Kamila Rowińska

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
6 komentarzy
 1. Katarzyna

  Bardzo ciekawa rozmowa :) w pracy u mnie mam taką koleżankę ktora nosi bardzo krótkie spódniczki i jak się schyli po wodę to….po za tym ja juz wiem, że mam za dużo ubrań no ale cóż my kobiety chyba takie jesteśmy że lubimy mieć dużo :)

 2. Justyna

  Witam serdecznie. Właśnie odsłuchałam wywiad z p. Aleksandrą. Strój to bardzo ważny temat dla kobiety,ponieważ obserwując jestem często porażona widokiem stroju niejednej z nas. Dobrze, że porusza sie ten problem. Bardzo dziękuje z wywiad, myślę że skorzystam z usług p. Aleksandry. Sama też pragnę doskonalić umiejętność wyrażanie siebie przez ubiór.
  Dziekuję i pozdrawiam
  Justyna

 3. Nina

  Witam serdecznie :)
  Niestety na stronie brakuje wideo z rozmową.
  Pozdrawiam
  Nina

  • Kamila Rowinska

   Sprawdz proszę jeszcze raz. Może w innej przeglądarce?

   • Nina

    Sprawdziłam przed napisaniem komentarza. Wideo zostało wstawione po moim komentarzu, ale i tak dziękuję za wstawienie :)
    Pozdrawiam
    Nina

    • Kamila Rowinska

     Czasami mamy kłopot z filmami z YT. Ciesze się, że już jest widoczne.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?