Kulisy Biznesu 17

Kulisy Biznesu to cykl comiesięcznych podsumowań służących motywacji, inspiracji, refleksji, planowaniu – oto, dlaczego robię to co miesiąc. 

Każdego miesiąca sporządzam podsumowanie działań i mam przygotowany zarys planu kolejnego. Dlaczego robię podsumowanie? Ponieważ to ważne, aby spojrzeć z dystansu na to, czego dokonaliśmy i z perspektywy czasu ocenić, jaką to miało dla nas wartość i wyciągnąć lekcje.

Podsumowanie miesiąca przeprowadzam w taki sam sposób, w jaki przeprowadzam podsumowanie tygodnia.

Zapraszam Cię do lektury, inspiracji i wyciągnięcia wniosków na potrzeby swojej działalności. Jeśli chcesz, abym rozwinęła którykolwiek z tematów, daj znać w komentarzu.

Możesz też umieścić w komentarzu swoje podsumowanie miesiąca. Z przyjemnością przeczytam!

POD WIDEO ZNAJDZIESZ WERSJĘ TEKSTOWĄ I ZDJĘCIA


KULISY BIZNESU — co się wydarzyło w lutym?

 • Luty w znacznym stopniu spędziliśmy na pracy, której efekty zobaczycie w najbliższych tygodniach. Oprócz tego przeprowadziliśmy jedno szkolenie stacjonarne w Warszawie ,,Mistrz Sprzedaży”. To szkolenie dla osób chcących udoskonalić swoje umiejętności sprzedażowe. To wspaniałe móc rozwiązywać problemy innych ludzi lub spełniać ich marzenia, dobierając dla nich produkty lub usługi, których potrzebują.

Zobacz terminy szkoleń Mistrz Sprzedaży i >> REZERWUJ MIEJSCE

 • Roszady w zespole RBC — Angie (Angelika Chrapkiewicz-Gądek) zajmowała się występowaniem podczas szkolenia ,,Zbuduj swoją wewnętrzną siłę,, oraz pracą jako copywriter na moim blogu. W związku z tym, że przed Angeliką nowe wyzwania zdrowotne, jak i biznesowe, zdecydowała się zmniejszyć zakres pracy w RBC i występować na scenie. Bardzo jej kibicujemy i życzymy wszystkiego najlepszego.

Angelika Chrapkiewicz-Gądek jest autorką książki >> ZDOBĄDŹ SWÓJ SZCZYT

 • Zakończyliśmy rekrutację na stanowisko asystenta działu marketingu. Prowadziliśmy jeszcze dwie rekrutacje do zespołu RBC na stanowisko do Działu Ulubionego Klienta oraz na stanowisko asystenta-koordynatora.

 • Szkolenia — jestem zwolennikiem inwestowania w szkolenia i rozwój pracowników. W zespole RBC mamy na ten cel przeznaczony budżet. Skorzystała z niego w lutym Kasia Szulc, szkoląc się ze Structogramu. Ponadto Kasia z Anią Górką uczestniczyły w szkoleniu z Freshdeska, z którego korzystamy codziennie, a dział marketingu uczył się projektowania kampanii reklamowych z Offonagency.pl. Kontynuowaliśmy również testy Gallupa — kolejne 3 osoby dowiedziały się jakie mają najmocniejsze talenty.

Anna Górka i Katarzyna Szulc na szkoleniu z Freshdeska

 • Kontynuujemy charytatywny projekt, którego się podjęliśmy. Szkolimy liderów Akademii Przyszłości z asertywności.

 • Skorzystaliśmy w RBC z ferii zimowych. Ze względu na bardzo dobre planowanie mamy zaplanowane urlopy tak, aby nie kolidowały nigdy z naszymi działaniami. Skorzystaliśmy z możliwości i naładowaliśmy akumulatory przed nadchodzącą kampanią.


KULISY BIZNESU — z czego jesteśmy dumni?

 • Jesteśmy dumni z niesamowitej konferencji online zorganizowanej z okazji premiery II wydania książki „Kobieta Niezależna”. Tym razem formuła konferencji była inna niż dotychczas. Zaprosiłam do rozmowy jedną z bohaterek II wydania bestsellera — Edytę Kurek, manager z 25-letnim stażem. Otrzymaliśmy mnóstwo cudownych komentarzy, w których dziękujecie za ogromną wartość jaką Wam przekazałyśmy w tej rozmowie.

Cała rozmowa z Edytą Kurek dostępna jest >>TUTAJ

II wydanie bestsellera Kobieta Niezależna >>KUP TERAZ


KULISY BIZNESU — jakie mamy lekcje?

 • Nasze serwery zawiesiły się na 5 minut podczas szturmu na nasz sklep w czasie premiery II wydania książki ,,Kobieta Niezależna”. 

 • Ciągnie się sprawa z firmą, która miała nam wykonać sklep online. Przeprowadzaliśmy mediacje, zaproponowaliśmy audyt zewnętrzny, który nie został przyjęty przez tę firmę. Dla nas lekcja ciągle ta sama — aby potencjalnych wykonawców tak dużych projektów, sprawdzać najpierw na małych działaniach.


KULISY BIZNESU — jakie mamy plany na marzec?

 • Jesteśmy właśnie po zespołowej sesji zdjęciowej, która odbyła się w Krakowie.

 • 29 edycja szkolenia ,,Kobieta Niezależna,, przeszła do historii. W Krakowie gościliśmy ponad 500 kobiet. Niesamowita, energetyczna atmosfera.

Kolejne terminy szkolenia ,,Kobieta Niezależna” >> REZERWUJ TUTAJ

 • Przed nami kolejna edycja ,,Sesji Inspiracji Mastera” — 28 marca (w odcinku omyłkowo powiedziałam 25 marca) spotykamy się w Krakowie. To nasz nowy projekt dla uczestników programu Master Business Training. Tym razem głos zabierze absolwent tego programu — Marcin Urgacz.

 • Za dwa dni ruszamy z kampanią Kobieta Niezależna. Spodziewaj się sporej dawki wartościowych materiałów, które przybliżą Ci zagadnienia związane z niezależnością kobiet. Dogrywaliśmy do niego ostatnio moduły: prawny z radcą prawnym Katarzyną Kraus-Piechnik oraz dotyczący dyskryminacji kobiet w pracy z radcą prawnym Ireną Pacholewską-Urgacz.

 • Zaplanowane mamy nagranie nowego tutorialu dla zespołu organizacyjnego, który nas wspiera podczas organizacji szkolenia stacjonarnego.

 • W marcu w magazynach ,,Viva,, oraz ,,Uroda Życia”, ukaże się  nasza reklama — pierwszy raz przetestujemy to rozwiązanie.

 • Zdecydowaliśmy się na uruchomienie kolejnego kanału komunikacji.

 • Spotkanie Rady Programowej fundacji ,,Mam Marzenie”, podczas którego będziemy rozmawiać o tym co jeszcze możemy zrobić, aby jeszcze lepiej i skuteczniej wspierała dzieci, których życie jest zagrożone.


KULISY BIZNESU — pytanie z sesji Q&A.

 • Ile kosztuje prowadzenie kanału na YouTube i od czego to zależy?

 • Jaką kwotę przeznaczyć na start kanału?

 • Ile kosztuje montaż filmu, napisy, ew. grafiki potrzebne do publikacji odcinka?

 • Jaki sprzęt sprawdza się u mnie przy nagrywaniu odcinków?

 • Dodatkowe koszty, które w zależności od formuły nagrania, trzeba ponieść.

ODPOWIEDZI ZNAJSZIESZ W WIDEO.

 


Może Ci się przydać — materiały wspomniane w odcinku:

aparat fotograficzny ► http://bit.ly/AparatLumix
lampy ► http://bit.ly/LampaLishuai kupowane w http://bit.ly/RobimyTv
statyw: ► http://bit.ly/StatywOświetleniowy


Jeżeli masz pytania, na które chcesz, abym odpowiedziała w przyszłym miesiącu, zadaj je proszę w komentarzu.

CZEKAM NA TWOJE WAŻNE LEKCJE.

Do zobaczenia w kolejnych Kulisach Biznesu!

Kamila Rowińska


ABY NIE OMIJAŁY CIĘ KULISY BIZNESU
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube


Zobacz inne wideo z cyklu:

KULISY BIZNESU [kliknij]

 


Czy to było dla Ciebie wartościowe?

Jeśli tak, to wspaniale, ponieważ prowadzenie bloga, wymaga zaangażowania i napracowałam się, aby przygotować dla Ciebie ten materiał.  

Teraz czas na Ciebie! Razem tworzymy tą relację. Będzie mi miło, gdy zareagujesz; 

Co możesz zrobić?

 • Skomentuj wpis. Dla Ciebie to minuta, a dla mnie istotna wskazówka; Co Cię zainspirowało? Jaki jest Twój punkt widzenia? Czego napisać/nagrać więcej, a czego mniej? Proste „dziękuje” też czyni cuda:)

 • Jeśli ten wpis jest dla Ciebie wartościowy - udostępnij go innym i pozwól mi z tym przekazem dotrzeć dalej.

 • Subskrybuj mój kanał na YT, >>TUTAJ<< aby być na bieżąco z filmami, które publikuję. 

DZIĘKUJĘ!

Pięknego dnia!

Kamila Rowińska 

 

Kamila Rowińska

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
4 komentarze
 1. Patrycja

  DZiękuję Ci Kamila, że bezpłatnie dzielisz się tak cennymi informacjami. Z kazdych kulis bzinesu bardzo duzo się uczę i pomaga mi to w jeszcze lepszym prowadzeniu mojego! Zaoszczedzilam mase pieniedzy dzieki Twoim lekcjom i jeszcze więcej zarobiłam. DZIĘKUJĘ i do zobaczenia na szkoleniu Zespół Marzeń!

 2. Magdalena

  Atuty to z pewnością przedstawienie planu i trzymanie się go do końca nagrania. Bez wątków pobocznych. Merytorycznie i do celu. Za Cię cenię. Dziękuję.

 3. Magdalena

  Kolejny świetne kulisy biznesu ! Nie mniej to pierwszy odcinek, kiedy dzielisz się szczegółami związanymi z nagrywanie materiałów video, a w odcinek na początku kamera się trzęsie , jest moment kiedy film był składany i to widać :(

  • Kamila

   Magdalena, moje materiały nie są idealne i wciąż popełniam błędy. Bardzo się jednak staram i cenię sobie pełną informację zwrotną. Popracuj nad nią proszę.

   pozdrawiam!

   ps. Pełna informacja zwrotna zawiera atuty i rezerwy, a nie tylko rezerwy.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?