12 maja 2018 r. odbyła się czwarta Konferencja Uczestników programu RBC Master Business Training! Był to fantastyczny czas, pełen wspaniałych emocji, energii, uśmiechu i wartościowych wykładów!

Uczestnicy, którzy ukończyli mój półtoraroczny cykl szkoleń RBC Master Business Training mieli okazję wysłuchać wystąpień wyjątkowych Prelegentów, którzy mnie osobiście inspirują i od których mam okazję się uczyć: Edyta Kurek, Kuba Karliński i Jacek Walkiewicz. Ja również podzieliłam się najważniejszymi lekcjami biznesowymi.

 

 

Program Master Business Training obejmuje takie tematy jak: zwiększanie kompetencji sprzedażowych, budowanie zespołu marzeń, budowanie swojej wewnętrznej siły, zarządzanie sobą w czasie oraz komunikacja asertywna. Umiejętności te umożliwiają wzniesienie na wyższy poziom swojego biznesu oraz kariery zawodowej. Na Konferencji natomiast Uczestnicy mogli rozwinąć swoją wiedzę w dodatkowych zakresach: przywództwo, efektowność biznesowa, skuteczne inwestowanie w nieruchomości, pewność siebie.

Ponadto była to dla nich doskonała okazja do tego, aby nawiązać ciekawe, nowe znajomości, zapoczątkować współpracę, móc wspierać się wzajemnie i zaciągnąć bezpłatne porady od dwóch ekspertów, którzy wspierają mnie w sprawach prawnych i podatkowych.

 

 

Ważnym punktem Konferencji było wspólne świętowanie ich sukcesu, czyli wręczenie certyfikatów ukończenia programu Master Business Training, celebrując ogrom pracy, którą włożyli w swój rozwój przez ostatnie półtora roku. Z mało odważnych stali się niezwykle pewni siebie. Z dobrze lub średnio zarabiających, zaczęli odnosić spektakularne wyniki finansowe. Z szefów, którzy ledwo trzymają w ryzach swój zespół, stali się liderami, do których lgną coraz lepsi partnerzy biznesowi. Z ludzi, których wszystko rozprasza i marnują swój czas, w świetnie zorganizowanych i wspaniale łączących różne role życiowe.

Drogi Masterze, przeżyj to jeszcze raz!

Być może nie było Cię z nami i chcesz zobaczyć jak „MASTERZY RZĄDZĄ” lub myślisz o tym, aby dołączyć na pokład?

>>Zobacz krótkie VIDEO z konferencji RBC Master Business Training<<

Daj znać w komentarzu czy szykować takie wydarzenie w przyszłości!

Dla mnie za każdym razem jest to piękne przeżycie, gdy mogę obserwować to, jak pięknie rozwijacie skrzydła. Przygoda dla wielu z Was dopiero się zaczyna, ale to jest piękna przygoda, która nigdy się nie kończy, ponieważ rozwijamy się nieustannie.

Dziękuje za zaufanie,

Kamila Rowińska


Kamila Rowińska

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
1 Komentarz
  1. Iwona

    Dopiero dziś znalazłam to video. Wróciły wspomnienia i radość tamtego dnia. Niesamowici ludzie, których myśli zostały ze mną do dziś. Wiedza, świetna atmosfera i energia…. no i odbierałam swój certyfikat :D :D :D Dziękuję!

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?