12 maja 2018 r. odbyła się czwarta Konferencja Uczestników programu RBC Master Business Training! Był to fantastyczny czas, pełen wspaniałych emocji, energii, uśmiechu i wartościowych wykładów!

Uczestnicy, którzy ukończyli mój półtoraroczny cykl szkoleń RBC Master Business Training mieli okazję wysłuchać wystąpień wyjątkowych Prelegentów, którzy mnie osobiście inspirują i od których mam okazję się uczyć: Edyta Kurek, Kuba Karliński i Jacek Walkiewicz. Ja również podzieliłam się najważniejszymi lekcjami biznesowymi.

 

 

Program Master Business Training obejmuje takie tematy jak: zwiększanie kompetencji sprzedażowych, budowanie zespołu marzeń, budowanie swojej wewnętrznej siły, zarządzanie sobą w czasie oraz komunikacja asertywna. Umiejętności te umożliwiają wzniesienie na wyższy poziom swojego biznesu oraz kariery zawodowej. Na Konferencji natomiast Uczestnicy mogli rozwinąć swoją wiedzę w dodatkowych zakresach: przywództwo, efektowność biznesowa, skuteczne inwestowanie w nieruchomości, pewność siebie.

Ponadto była to dla nich doskonała okazja do tego, aby nawiązać ciekawe, nowe znajomości, zapoczątkować współpracę, móc wspierać się wzajemnie i zaciągnąć bezpłatne porady od dwóch ekspertów, którzy wspierają mnie w sprawach prawnych i podatkowych.

 

 

Ważnym punktem Konferencji było wspólne świętowanie ich sukcesu, czyli wręczenie certyfikatów ukończenia programu Master Business Training, celebrując ogrom pracy, którą włożyli w swój rozwój przez ostatnie półtora roku. Z mało odważnych stali się niezwykle pewni siebie. Z dobrze lub średnio zarabiających, zaczęli odnosić spektakularne wyniki finansowe. Z szefów, którzy ledwo trzymają w ryzach swój zespół, stali się liderami, do których lgną coraz lepsi partnerzy biznesowi. Z ludzi, których wszystko rozprasza i marnują swój czas, w świetnie zorganizowanych i wspaniale łączących różne role życiowe.

Drogi Masterze, przeżyj to jeszcze raz!

Być może nie było Cię z nami i chcesz zobaczyć jak „MASTERZY RZĄDZĄ” lub myślisz o tym, aby dołączyć na pokład?

>>Zobacz krótkie VIDEO z konferencji RBC Master Business Training<<

Daj znać w komentarzu czy szykować takie wydarzenie w przyszłości!

Dla mnie za każdym razem jest to piękne przeżycie, gdy mogę obserwować to, jak pięknie rozwijacie skrzydła. Przygoda dla wielu z Was dopiero się zaczyna, ale to jest piękna przygoda, która nigdy się nie kończy, ponieważ rozwijamy się nieustannie.

Dziękuje za zaufanie,

Kamila Rowińska


Kamila Rowińska, autorka książki „Zasługujesz na sukces. Zarób swój pierwszy – i kolejny – milion!

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
1 Komentarz
  1. Iwona

    Dopiero dziś znalazłam to video. Wróciły wspomnienia i radość tamtego dnia. Niesamowici ludzie, których myśli zostały ze mną do dziś. Wiedza, świetna atmosfera i energia…. no i odbierałam swój certyfikat :D :D :D Dziękuję!

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2019 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?