Największym powodem do dumy w mojej działalności są sukcesy osób, które mam zaszczyt prowadzić.

Od kilku lat mam przyjemność prowadzić program biznesowy RBC Master Business Training.

Biorą w nim udział osoby, które chcą poprawić swoje wyniki biznesowe lub osiągnąć cele osobiste. Kobiety, mężczyźni, przedsiębiorcy, osoby pracujące na etat.

Przez 1,5 roku mogą uczyć się ode mnie budowania wewnętrznej siły, asertywności, zarządzania sobą w czasie, sprzedaży, budowania zespołu.

Gorąco zapraszam do obejrzenia wywiadu z absolwentką programu Master Business Training – Iwoną Paszkiewicz, która od ponad 20-tu lat wspólnie z mężem prowadzi firmę, jest założycielką i prezesem fundacji i sama organizuje warsztaty i szkolenia dla kobiet. Jako bizneswomen ma świadomość, że, gdy prowadzi się firmę musisz cały czas się rozwijać. Musisz zdobywać nowe narzędzia do komunikowania się z ludźmi, do marketingu, czy chociażby do zarządzania firmą. Poszukiwała zmian i rozwoju. Szukała trenera, który da jej narzędzia do prowadzenia biznesu, będzie autentyczny i energiczny, dlatego postanowiła rozwijać swoje kompetencje z Kamilą. Wprowadziła zmiany do swojego życia osobistego, zawodowego i dziś czuje się silniejsza jako osoba oraz przedsiębiorca. Nie tylko prężnie rozwija biznes, ale inicjuje wiele sportowych i charytatywnych wydarzeń, a na swoim koncie ma swój osobisty i spektakularny sukces.

Podczas wywiadu przeprowadzonego przez Magdalenę Saganowską, opowiada jak nauczyła się być liderem, który prowadzi i inspiruje swoich ludzi. Jakie zmiany wprowadziła w swoim biznesie, dzięki którym jej wyniki finansowe wzrosły. Opowie również o tym jak zdrowy i sportowy tryb buduje relacje i pomaga wzrastać mentalnie.

Napisz w komentarzu, co Cię zainspirowało w historii Iwony i pogratuluj jej transformacji w programie MBT RBC.

3 komentarze
  1. Agnieszka

    Znam Panią Iwonę i mogę potwierdzić, że emanuje z niej ta siła , energia i wiedza ,która się chce od niej uczyć , czerpać . Ogromna radość i pewność siebie to jest to co z pewnością zdobyła na szkoleniach Kamili Rowńskiej.

  2. Magda

    To co mnie fascynuje to zdolność pani Kamili do ciągłego rozwoju kanałów komunikacji z Uczestnikiem. Świetnie ze jest coraz więcej kobiet przywódców nie bojących się chować za plecami szefów i mężów. Podnieśmy głowy i uczmy się od siebie

  3. ELŻBIETA

    Gratulacje! Twoje działania są teraz inspiracją dla nas. Fantastycznie, że rozprzestrzeniasz dobre idee i nie poprzestajesz na poszukiwaniu nowych. Wszystkiego dobrego!

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?