POWER PONIEDZIAŁEK #39 Przestań zamulać

POWER PONIEDZIAŁEK z Kamilą Rowińską to seria krótkich motywacyjnych nagrań, które zobaczysz w każdy poniedziałkowy poranek na blogu, na fanpage’u oraz YouTube.

W tym odcinku:

► czy Ty też wpadasz w pułapkę robienia wielu rzeczy na raz? Masz poczucie, że ciągle myślisz o tym, co musisz zrobić? Obejrzyj ten odcinek Power Poniedziałek i raz na zawsze rozpraw się z tymi problemami. Poznaj moją receptę i działaj. Polecam Ci również materiał na temat maksymalnej produktywności [ZOBACZ GO TUTAJ]

Zobacz, zainspiruj się, pokaż ważnym dla Ciebie ludziom i podziel się swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

 


Sprzedaż kursu online 

„MAKSYMALNA PRODUKTYWNOŚĆ”

 została zakończona!

 


ABY NIE OMIJAŁY CIĘ WARTOŚCIOWE TREŚCI
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube

 


Zobacz inne wideo z cyklu:

POWER PONIEDZIAŁEK [kliknij]

PowerPoniedzialki


Kamila Rowińska, autorka książki „Zasługujesz na sukces. Zarób swój pierwszy – i kolejny – milion!

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
7 komentarzy
 1. Mariola

  Kamila świetna robota! Podziwiam Cię i śledzę Twoje poczynania w sieci od kilku miesięcy. Każdy poniedziałek to nowa inspiracja, nowa energia, nowe możliwości! Dzięki, że jesteś!

 2. Anna

  Świetny PP! U mnie sprawdza się planer na sprawy z określoną data i notes na pozostałe rzeczy „to do”. Ważne jest aby systematycznie w te miejsca zaglądać ale to po jakimś czasie wchodzi w nawyk ?
  Pozdrawiam ❤️

 3. Agnieszka

  Zasada 2 minut sprawdza się idealnie. Ja sobie zapisuje te drobiazgi po ich wykonaniu, żeby pilnować czy nie jest ich zbyt wiele. Dzięki temu mogę coś na bieżąco usprawniać żeby tych dwuminutowych zajęć nie było więcej niż 10-15 dziennie. Np. Gdy w pracy dostaje co chwile prośbę o przesłanie jakiegoś formularza – udostępniam go na ftp dla wszystkich i raz o tym komunikuję

 4. Dominika

  Bardzo dobre triki na to by ciagle nie być w trybie muszę pamiętać ! Jak muszę to zapisze od dziś i jak mogę coś zrobić w dwie minuty to zrobię od razu- dzięki Kamila za taką strategię na codzień !

 5. Lucyna

  Ten Power Poniedzialek to jest moje odbicie. Wszędzie wszystko porozrzucane, bo przecierz co w głowie to i w życiu. Niby zapisane ale wszędzie i jak tu się odnaleźdz? Dlatego z taką niecierpliwością czekam na Dziennik Kobiety Niezależnej. Ten rok nalerzy do mnie, a następny do uporządkowania mojego życia. Dziekuje.

 6. Monika

  Krótko zwięźle i ma temat. Bardzo lubię Twoje Power Poniedziałki. Nie zaśmiecaj głowy ! Postaram się wprowadzić to w życie ??

 7. Sabina

  Kiedyś miałam system karteczkowy – wszystko notowałam, ale na świstkach ;) Później przerzuciłam się na pamięć zewnętrzną -> notes :) Cudownie móc nie zaśmiecać sobie głowy :)

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2019 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?