Jak mieć więcej czasu dla siebie? Kamila Rowińska

Jak mieć WIĘCEJ CZASU dla siebie?

Zaskakuje mnie, jak często zapominamy o tym, że czas jest jednym z naszych najcenniejszych zasobów.

Pieniądze można stracić, ale później odzyskać je znowu – straconego czasu już nikt nam nie odda. Dlatego zarządzanie sobą w czasie jest jedną z pierwszych umiejętności, którą zdecydowałam się w sobie wzmacniać. Na początku mojego rozwoju zawodowego umiejętność planowania była niezbędna dla prężnego rozwoju mojego biznesu. Później, gdy zostałam żoną i matką, jeszcze ważniejsze stało się dla mnie, by umiejętnie dzielić swoje życie pomiędzy rodzinę, pracę, a także własne pasje i przyjemności. Dziś chciałabym podzielić się z Tobą moją rewolucyjną metodą „karteczek Rowińskiej”, która od lat wspiera moje zarządzanie sobą w czasie. Zdradzam ją w poniższym nagraniu. 

Obejrzyj film „Jak mieć więcej czasu dla siebie?”, by poznać mój sekret!

 

Z tego nagrania dowiesz się:

 • Dlaczego warto delegować zadania?

 • Jak dzielić obowiązki między członków rodziny?

 • Co to są „karteczki Rowińskiej” i w jaki sposób mogą Ci pomóc w codziennym planowaniu?

Niestety, nie dowiesz z niego, jak powinnaś wykorzystać wolny czas, który dzięki tej metodzie odzyskasz! ☺ 

Mam dla Ciebie jeszcze jedną ważną wiadomość! Dodatkowo przygotowałam dla Ciebie wyjątkowy prezent, który pomoże Ci natychmiast wprowadzić zmiany, o których mówię. Oglądaj film uważnie i nie zapomnij odebrać niespodzianki ode mnie! 

Jestem bardzo ciekawa, co myślisz o mojej metodzie. Czekam na Twoje przemyślenia w komentarzu!

 


Zobacz następne wideo z tej serii:

Jak przestać tracić czas w INTERNECIE?
Kliknij Tutaj (wideo i wersja tekstowa)

Jak zaplanować dzień w związku i w rodzinie?
Kliknij Tutaj (wideo i wersja tekstowa)

Sekrety ludzi sukcesu
Kliknij Tutaj (wideo i wersja tekstowa)

Potęga checklisty
Kliknij Tutaj (wideo i wersja tekstowa)


Kamila Rowińska, autorka książki „Zasługujesz na sukces. Zarób swój pierwszy – i kolejny – milion!

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
2 465 komentarzy
 1. Nina

  Super pomysł. Niestety często mam poczucie, że partner mi pomaga w obowiązkach a nie współtworzy odpowiedzialnie rodzinę, czas to zmienić, a pralka czy zmywarka nie gryzie :) Poproszę karteczki.

 2. Alina

  Bardzo dziękuję za przypomnienie Twojej metody :-)
  Słyszałam o niej na szkoleniu, ale ogarnięcie wszystkiego co trzeba zrobić w domu i spisanie tego przerosło mnie.
  Lekcja – wszyscy domownicy są odpowiedzialni za swój dom.

 3. Bartek

  Jedna lekcja? Jasno komunikować swoje potrzeby i oczekiwania!

 4. Ewa

  Juz nie prosze o pomoc tylko otwarcie mowie o tym co czuje i w czym tkwi problem, podzial obowiazkow i organizacja pracy w domu po pracy

 5. Dagmara

  Utkwiło mi w pamięci zdanie o tym, że,gdy proszę o pomoc w wypełnieniu obowiązków domowych, przyznaję,że należą one tylko do mnie.A przecież tak nie jest!Jestem mamą piątki dzieci. Nasze dotychczasowe rozwiązania się nie sprawdzają. Bardzo chcę to zmienić.Proszę więc o przesłanie mi karteczek z czynnościami domowymi do podziału . Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.Dagmara.

 6. Kama

  Może współpraca całej rodziny nie jest taka zła? :) Trzeba się przeorganizować,

 7. Monika

  Bardzo proszę o karteczki.
  Moja lekcja – nie mogę być wszędzie i jako rodzina jesteśmy zespołem .

 8. Ania

  Poproszę o karteczki :) super metoda, czas ja wdrożyć w życie;)

 9. Joanna Korendowicz

  Olśniło mnie – nie jestem przecież robotem. Poproszę karteczki – muszę „oddelegować” część obowiązków domowych.

 10. Radecki

  Będzie mi bardzo miło otrzymać PDF, o którym mowa. Co prawda w ten sposób sam robię sobie koło pióra ale może dzięki temu moja żona będzie miała lepszy humor :)

 11. Emilia

  Dziękuję Ci za istotne wskazówki. Po obejrzeniu filmu uświadomiłam sobie przede wszystkim to, że zastosowanie tej metody pozwoli uzyskać więcej czasu wolnego, który chcę przeznaczyć dla rodziny. Wspólny spacer, rozmowa czy gotowanie …… Mam w domu dwóch Panów, którzy na moją prośbę realizują zadania. Jednak ja nie chcę być ich szefem. Chcę żeby czuli się współodpowiedzialni za obowiązki domowe, co przyczyni się do wzajemnego szacunku przy wykonywaniu tych codziennych czynności.

  Dziękuję

  Pozdrawiam serdecznie
  Emilia

 12. Paulina

  Dziekuję za tę lekcję. Zapamiętałam z niej szczegolnie,ze inni czlonkowie rodziny nie musza ‘pomagac’ , a czuc współodpowiedzialnosc obowiazkow domowych. Chcialabym nauczyc tej postawy szczegolnie moje dzieci. Czuję ze za bardzo sa wyręczane.

 13. Marta

  Dziękuję za inspirację. To jest takie proste i genialne jednocześnie.

 14. Ala

  Poprosze

 15. EWA

  Bardzo chciałbym otrzymać karteczki, bo za dużo obowiązków spadło na mnie i czuję się zmęczona… Mam bądź eje że ta metoda sprawdzi się u mnie w domu i zaangażuję cała rodzinę w obowiązki domowe :)

 16. Danuta

  Poproszę o karteczki, czas wdrożyć, proste a wyglada na skuteczne.

 17. Danuta

  Poproszę o karteczki, czas wdrożyć.

 18. Beata S

  Zrozumialam, ze nie ma innego wyjscia tylko podzial obowiazkow i ze czas jest najwiekszym dobrem i to jak go wykorzystuje jest kluczowe. Najbardziej z obowiazkow zapamietalam planowanie urlopu☺

 19. Dorota

  najistotniejszym dla mnie jest stwierdzenie i popatrzenie z innego punktu widzenia.. że mąż mi nie pomaga.. mąż wykonuje również SWOJE obowiązki w domu i wobec dzieci.. to wiele zmienia :) dziękuję

 20. Katarzyna

  Kamilo bardzo dziękuję za to wideo, daje nadzieję że może jednak wygospodaruję więcej czasu dla samej siebie a Mąż i Dzieci bardziej się zaangażują w domowe obowiązki :) Zaczynamy Nowy Rok z nowymi zasadami dlatego wróciłam do tego wideo i byłabym bardzo wdzięczna za przesłanie listy zadań.
  Lekcja jaką wyciągam to nauka delegowania zadań, w końcu facet też może się nauczyć włączać pralkę, a Dzieci są z roku na rok coraz bardziej samodzielne i to często nasz kobiecy wybór – wyręczania wszystkich dookoła…

 21. Joanna

  Metoda warta zastosowania.

 22. Moni

  Super sprawa. Już raz stosowałam tę metodę, przez pewien czas tak działalismy, ale w końcu lista obowiązków dla każdego członka rodziny poszła w zapomnienie. Czas na drugą próbę!

 23. Agnieszka

  Dziękuję za to nagranie ! Zgadzam się, że wszyscy członkowie rodziny powinni uczestniczyć w życiu domowym i dzielić się obowiązkami. Od zaraz zastosujemy metodę karteczek :). Pozdrawiam serdecznie,
  Agnieszka

 24. Luiza

  Świetne nagranie, otwiera oczy. Byłabym wdzięczna za presłanie listy zadań domowych :)

 25. Justyna

  Świetna metoda. Na pewno zastosuje. Przy moich trzech facetach w domu jest niezbędna, żeby każdy miał wolny czas.

 26. Justyna

  Świetna metoda. Na pewno zastosuje.

 27. ania.pianist

  Dziękuję za video i za rady! Jestem świeżo upieczoną żoną i jestem bardzo wdzięczna, że właśnie w tym czasie udało mi się poznać metody które pozwolą mieć mi więcej czasu i lepiej rozdzielać obowiązki. Po obejrzeniu tego video dotarło do mnie, że nie muszę być „bohaterką” która wszystko zrobi sama i jeszcze będzie próbować być z tego zadowolona. To od nas zależy jak sobie zorganizujemy życie! Dzięki Tobie i twoim radom jestem każdego dnia do przodu z efektywnością! Będę wdzięczna za przesłanie karteczek.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłanie

©2019 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

BEZPŁATNY EBOOK

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?