Jak mieć więcej czasu dla siebie? Kamila Rowińska

Jak mieć WIĘCEJ CZASU dla siebie?

Zaskakuje mnie, jak często zapominamy o tym, że czas jest jednym z naszych najcenniejszych zasobów.

Pieniądze można stracić, ale później odzyskać je znowu – straconego czasu już nikt nam nie odda. Dlatego zarządzanie sobą w czasie jest jedną z pierwszych umiejętności, którą zdecydowałam się w sobie wzmacniać. Na początku mojego rozwoju zawodowego umiejętność planowania była niezbędna dla prężnego rozwoju mojego biznesu. Później, gdy zostałam żoną i matką, jeszcze ważniejsze stało się dla mnie, by umiejętnie dzielić swoje życie pomiędzy rodzinę, pracę, a także własne pasje i przyjemności. Dziś chciałabym podzielić się z Tobą moją rewolucyjną metodą „karteczek Rowińskiej”, która od lat wspiera moje zarządzanie sobą w czasie. Zdradzam ją w poniższym nagraniu. 

Obejrzyj film „Jak mieć więcej czasu dla siebie?”, by poznać mój sekret!

 

Z tego nagrania dowiesz się:

 • Dlaczego warto delegować zadania?

 • Jak dzielić obowiązki między członków rodziny?

 • Co to są „karteczki Rowińskiej” i w jaki sposób mogą Ci pomóc w codziennym planowaniu?

Niestety, nie dowiesz z niego, jak powinnaś wykorzystać wolny czas, który dzięki tej metodzie odzyskasz! ☺ 

Mam dla Ciebie jeszcze jedną ważną wiadomość! Dodatkowo przygotowałam dla Ciebie wyjątkowy prezent, który pomoże Ci natychmiast wprowadzić zmiany, o których mówię. Oglądaj film uważnie i nie zapomnij odebrać niespodzianki ode mnie! 

Jestem bardzo ciekawa, co myślisz o mojej metodzie. Czekam na Twoje przemyślenia w komentarzu!

 


Zobacz następne wideo z tej serii:

Jak przestać tracić czas w INTERNECIE?
Kliknij Tutaj (wideo i wersja tekstowa)

Jak zaplanować dzień w związku i w rodzinie?
Kliknij Tutaj (wideo i wersja tekstowa)

Sekrety ludzi sukcesu
Kliknij Tutaj (wideo i wersja tekstowa)

Potęga checklisty
Kliknij Tutaj (wideo i wersja tekstowa)


Kamila Rowińska, autorka książki „Zasługujesz na sukces. Zarób swój pierwszy – i kolejny – milion!

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
2 567 komentarzy
 1. Marta

  Podział obowiązków i branie odpowiedzialności za wspólny dom. Nikt nie pomaga, każdy tu mieszka – największa nauka!

 2. zem

  Jest pięknie, poukładane życie, praca, marzenia….aż przychodzi…udar mózgu. Twoje życie się zatrzymuje. A gdy dzięki Bogu znowu rusza – nie wraca na te same tory. Bo nie może.

 3. Julita

  Wczoraj przeczytałam Mężowi powyższy wpis. Niemal się obruszył,bo przecież on pomaga! Zobaczymy co powie jak zobaczy ogrom obowiązków które „same się robią”:)

 4. Karolina

  Jako mama samodzielnie wychowująca syna popełniłam błąd wyręczając go we wszystkich obowiązkach nie związanych z nauką. Przyszła pora żeby to naprawić. Dziękuję za inspirację.

 5. Marta

  Będę wdrażać. Przyszedł czas aby się opamiętać i włączyć resztę rodziny w obowiązki.

 6. Judyta

  Fantastyczny pomysł. Spróbuję wdrożyć to w życie z moim świeżo upieczonym mężem :)

 7. Asia

  Kamilo, nie wiem jak to się stało, że dopiero dziś trafiłam na ten konkretny wpis. To znaczy jak, to wiem – zobaczyłam Twoje piękne foty z nowego domu, a w komentarzu wpisała się niajaka Pani Architekt Porządku. Zafascynowały mnie te dwa słowa, bo ostatnio mam ciężki czas i wielki bałagan wewnątrz i na zewnątrz. Znalazłam blog Agnieszki, i z jej wpisu trafiłam z powrotem prosto do Ciebie :-))). Może to właściwy czas…
  Mnie uderzyły słowa, że nie prosimy mężczyzn o pomoc, tylko dzielimy się odpowiedzialnością. Zwerbalizowałaś coś, co cały czas we mnie tkwi, a co z wielkim oporem staram się wytłumaczyć w domu. Zatem jutro szykuję karteczki. Dziękuję!

 8. Olga

  Dzięki za mega inspirację! Chyba moim największym problemem jest to, że uważam, że wszystko zrobię najlepiej sama. Przez to ciężko mi delegować zadania.. Czas z tym powalczyć! Kiedy jak nie teraz moje dzieci mają się nauczyć samodzielności i odpowiedzialności za swoje otoczenie.

 9. Alicja

  Spróbuję wdrożyć w życie od razu po zamieszkaniu z chłopakiem :)

 10. Natalia

  Metoda jak najbardziej się sprawdza, zastosowana u mnie w domu odciążyła mnie od nadmiaru wcześniej narzuconych samej sobie obowiązków! Dziękuje :)

 11. Natalia

  Metoda jak najbardziej się sprawdza, zastosowana u mnie w domu odciążyła mnie od nadmiaru wcześniej narzuconych samej sobie obowiązków! Dziękuje :)

 12. Kasia

  Właśnie zdałam sobie sprawę, ze ciagle usprawiedliwiam męża, ze przecież kiedy on wraca zmęczony, a prowadzi własną firmę, to nawet nie wypada go prosić o pomoc. Tylko to ze ja oprócz pracy na etacie, także prowadzę własna działalność, a ponadto wożę dzieci na zajęcia dodatkowe, ogarniam dom, posiłki… Jej… Przecież to dokładnie tak jak w biznesie zakresy odpowiedzialności, kiedy nie ma przypisanego właściciela, nikt nie czuje się odpowiedzialny. Pani Kamilo – serdecznie dziękuję, karteczki wkraczają w nasze życie! ??

 13. magdalena

  Dzisiaj siadam z rodziną do podziału obowiązków- Kiedyś już drukowałam karteczki, ale zagubiły się.
  Mogę prosić jeszcze raz? Magda

 14. Joanna

  Super! Bardzo prosta i zgrabna metoda. Muszę koniecznie ja wypróbować.
  Problem polega na tym, ze w dużej mierze z domu wynosimy przekonanie, ze kobieta dba o wszystko. A mężczyzna, który spod opieki mamusi przeprowadza się prosto pod opiekę żony, nawet nie ma pojęcia ile rzeczy codziennie ogarniają kobiety. Żyje w błogiej nieświadomości i nawet przez myśl mu nie przejdzie, ze pranie się samo nie nastawia i nie rozwiesza, a ugotowanie obiadu zajmuje czasem pół dnia. Najwyższa pora to zmienić!

 15. Karolina

  Kluczowa jest wytrwałość i nie wyręczanie innych w swoich obowiązkach.

 16. Aleksandra

  Moja lekcja: Współpraca i współodpowiedzialność za dom, tworzenie atmosfery, fajnej przestrzeni -przez wszystkich domowników!! :)

  dziękuje!

 17. Jolanta Paczka

  Extra sprawa ! Podział obowiązków, ale też konsekwencja trzymania się ustaleń. :D Już wiem, dlaczego u mnie to nie działało dobrze (bo delegowałam obowiązki) – teraz zobaczyłam, że różnica polega w ODPOWIEDZIALNOŚCI za wykonanie wybranego zadania. Dziękuję za tą inspirację :D Pozdrawiam serdecznie :D

 18. Karolina

  Najważniejsze lekcje dla mnie to:
  – podzielić obowiązki między domowników
  – nie odpuszczać i ich nie wyręczać

 19. Alicja

  Komunikacja i podzial obowiazkow jestem jak najbardziej za. Super filmik dziekuje :-)

 20. Barbara

  Według mnie bardzo istotne jest posiadanie listy wszystkich obowiązków domowych. Niby zawsze się wie, co jest do zrobienia, ale z pamięci wiele rzeczy ulatuje w najmniej odpowiednim momencie, dlatego bardzo popieram taką listę.

 21. Aga

  Współpraca wszystkich członków rodziny to podstawa? dlatego czas na podział prac?

 22. Aga

  Delegacja zadań na wszystkich członków rodziny to podstawa?

 23. Magda

  Może nareszcie uda mi się wszystko zrobić , niestety córeczka jest jeszcze za mała na np wywieszanie prania ale mąż na pewno dostanie przydział ?

 24. Magda

  Właśnie cieszę się wolnym weekendem tylko dla siebie i planuje zmiany w naszym życiu rodzinnym. :) Coś czuję, że po powrocie do domu mąż i dzieci zastaną na stole karteczki Rowińskiej… :) Dziękuję i pozdrawiam! :)

 25. Barbara

  Po raz kolejny kluczowa jest komunikacja. Należy delegować zadania.

 26. Anna

  Świetny pomysł na podział obowiązków. Szkoda, że mój mąż jest wychowany wedle zasady, że obowiązki domowe należą do kobiet.

 27. Katarzyna Sawicka

  Prosty acz skuteczny pomysł na podział obowiązków w domu, dziękuje.

 28. Renata

  Super metoda.Chciałabym ją zastosować w swoim domu . Mam dorastające dzieci , a one nie chcą się angażować w obowiązki domowe. Nie dostrzegałam do tej pory ,że nie ma u nas przydzielonych obowiązków domowych i to może być powód ,że tak naprawdę nie czują się współodpowiedzialne za dom i . Dlatego byłabym wdzięczna za przesłanie obowiązków domowych w pdf.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2019 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?