Jak uwierzyć w siebie? Kamila Rowińska

Wewnętrzna siła i wiara w siebie są jak paliwo w samochodzie. Bez niego nie pojedziesz. Możesz jeszcze auto pchać, aby je rozpędzić i próbować na chwilę do niego wskoczyć. 

W pewnym momencie opadniesz jednak z sił… Zresztą takie działanie jest bez sensu…

Tak właśnie dzieje się z Tobą. Jeśli brakuje Ci mocy, paliwa, siły napędowej. Czujesz, że więcej nie dasz rady. W myślach przewijają się co rusz tylko słowa piosenki niech ktoś zatrzyma wreszcie świat, ja wysiadam.

Jeśli Twoja wewnętrzna siła i wiara w siebie praktycznie nie istnieją, to nie masz siły sprawczej. Ostatecznie najczęściej godzisz się na codzienność i realizowanie cudzego planu. Bylejakość, nielubiana praca, kolejna kłótnia w domu, comiesięczne odliczanie czy wystarczy do kolejnej wypłaty… Podwijasz rękawy i robisz coś – bo musisz!

A gdybyś robiła, to co chcesz, a nie to co musisz?

Znasz to powiedzenie Siła jest kobietą? Jak uważasz – prawda to czy fałsz?
Co widzisz, słysząc Siła jest kobietą? Co najbardziej z tych słów do Ciebie trafia? Czy słowo „siła” utożsamiasz z bardzo silnym mężczyzną? A może słowo „kobieta”, kojarzysz z cichą, wątłą i delikatną istotą?

Na ten cytat być może często trafiasz. Możesz się z nim zgadzać lub nie. Podpisać się pod nim obiema rękami albo odwrócić ostentacyjnie na pięcie. Realizować go codziennie z uporem lub traktować jako nieosiągalne marzenie.

To, co kojarzy Ci się w pierwszej chwili z tym hasłem, to Twoje przekonania. Przekonania wyrosłe na gruncie rodzinnym, wyniesione z domu, ze środowiska, w którym dorastałaś lub przebywasz aktualnie.

Jeśli zapytam się Ciebie teraz, jaka jesteś? Czy pewność siebie to Twoja mocna strona? Opowiesz mi, jak spełniasz marzenia i realizujesz swój plan na życie? Czy Twoja wewnętrzna siła i wiara w siebie niosą Cię jak na skrzydłach? Chciałabym usłyszeć: Tak, Kamila! Spełniam się i robię to, co chcę!

A tymczasem…

…spodziewam się TEJ poniższej odpowiedzi.

Prawdopodobnie powiesz mi: mam teraz trudny moment w życiu. Tak naprawdę, to on już trwa tygodnie i miesiące. Czuję się jakbym była na równi pochyłej. Czuję, że wszystko, zamiast się rozwiązywać, zapętla się jeszcze bardziej.

Powodów powyższej sytuacji może być wiele:

 • niedawno zakończony związek,

 • a może rozważasz jego zakończenie,

 • problemy finansowe bądź biznesowe,

 • konfliktowe sytuacje w pracy,

 • bezradność, przemęczenie, brak czasu,

 • problemy zdrowotne,

 • dołująca sytuacja rodzinna itd.

I być może teraz myślisz, że siła kojarzy Ci się z tym, że jej po prostu już nie masz. Nie masz siły do walki, do zmiany, do rozwoju, do podjęcia decyzji. Na podejmowane próby zmian od najbliższych słyszysz np., że Twój pomysł nie ma sensu, że ten projekt nie wypali, że jesteś za stara lub za młoda, że powinnaś się cieszyć z tego co masz, że taka jest Twoja rola i nie odwracaj porządku do góry nogami itp.

Chcę Ci powiedzieć, że to wszystko są ich przekonania o Tobie. Prawda o Tobie jest inna. Tę prawdę znasz i czujesz tylko Ty sama. Pozwól jej się tylko uzewnętrznić, bez względu na to co słyszysz z zewnątrz. Uwierz mi, że w Tobie drzemie wewnętrzna siła i wiara w siebie, która pozwoli Ci zdobywać świat!

Skąd to wiem? Bo tego doświadczyłam.

Byłam w takiej sytuacji. Miałam w swoim życiu testy, które przyszły znienacka (jak zwykle) i w najmniej odpowiedniej chwili. Opowiem Ci o nich za chwilę.

W życiu nie chodzi jednak o to, aby licytować się, kto miał gorzej czy trudniej. Ile ciosów dostaliśmy i które były mocniejsze. Chodzi o to, jak podchodzimy do naszych życiowych testów. Czy nasza wewnętrzna siła i wiara w siebie wzrasta dzięki tym próbom?

Przeżyłam w swoim życiu Dom Dziecka, śmierć rodziców, zerwanie ze mną kontraktu, gdy zaszłam w ciążę, guzy piersi, rozwód. Gdy wchodziłam w dorosłość nie miałam wsparcia finansowego ze strony rodziny, nie dostałam też spadku, mieszkania, auta itp.

Sama nauczyłam się być sprawcza.

Działać i iść w tym kierunku, który sama sobie obiorę. Chciałam decydować o moim życiu. Nie chciałam, aby ono mi się przytrafiało. Po moich doświadczeniach wiedziałam jakiego życia z całą pewnością nie chce. Konkretnie określiłam jakie życie chcę wieść i zabrałam się do działania. Wiedziałam, że kluczem do sukcesu jest moja wewnętrzna siła i wiara w siebie.

Czy było łatwo? Czy się bałam?

Nie było łatwo i oczywiście, że miałam na początku obawy. Byłam sama. Nikt mnie nie trzymał za rękę, nie prowadził mnie bezpieczną i prostą drogą. Wszystko też wymagało czasu.

Natomiast przechodząc cały ten proces, doświadczyłam na sobie różnych sytuacji, przeżyć i emocji. To był czas, w którym się wiele nauczyłam. Tę wiedzę mogłam w kolejnych latach – gdy byłam już coachem – wdrażać u moich klientów. Każdego dnia widziałam, jak im to doskonale pomaga. Dzisiaj dzielę się moim doświadczeniem z Tobą.

Poznaj 7 kroków, dzięki którym Twoja wewnętrzna siła i wiara w siebie urosną!

Uważaj tylko na jedno – to jest naprawdę skuteczna metoda, która przynosi efekty! Zrób ją tak, jak o to proszę, ale tylko wtedy, jeśli naprawdę chcesz zmienić swoją codzienność :) Jeśli chcesz poczuć moc sprawczą, pewność siebie i doświadczyć swojej wewnętrznej siły!

Poniżej znajduje się wideo, które nagrałam specjalnie dla Ciebie. To bardzo wartościowy materiał, więc zarezerwuj sobie godzinę na zapoznanie się z nim. Przeznacz czas, który poświęcisz tylko sobie i swojemu rozwojowi. Podejmij tę próbę, podczas której Twoja wewnętrzna siła i wiara w siebie mogą zacząć wzrastać.

Jeśli ten materiał Ci pomógł, zainspirował, zmotywował do działania, czujesz, że jest wartościowy – udostępnij go swoim znajomym. Zależy mi bardzo na tym, aby wartościowe treści wypełniały przestrzeń internetową i aby jak najwięcej osób miało do nich dostęp.

Na koniec mam dla Ciebie niespodziankę – bonusowe wideo!

Mam dla Ciebie prezent! Chcesz otrzymać dodatkowe, bonusowe wideo, aby jeszcze bardziej wzmocnić to, o czym mówiłam przed chwilą w nagraniu? Dzięki niemu przeprowadzisz ćwiczenie coachingowe, dzięki któremu spojrzysz na obszary Twojego życia z lotu ptaka. To pomoże Ci ustalić priorytety i plan działania. Innymi słowy dowiesz się, od którego obszaru powinnaś zacząć działania.

Jak otrzymać bonusowe nagranie?

 1. wyciągnij 2 ważne lekcje z powyższego wideo;

 2. napisz je w komentarzu tutaj na blogu (poniżej);

 3. podaj swój adres e-mail – sprawdź czy nie ma w nim literówek!

 4. otrzymasz ode mnie e-mail z dostępem do wideo – sprawdź swoją skrzynkę, zobacz także do folderu ze spamem lub ofertami.

 

Dziękuję, że rozwijasz się ze mną!

Koniecznie zobacz pozostałe nagrania z tej serii: 

Jak odkryć wewnętrzną siłę i uwierzyć w siebie?
– Kliknij Tutaj (wideo + wersja tekstowa)

Jak pokonać strach przed działaniem?
– wkrótce –

Jak przestać się przejmować tym, co pomyślą sobie inni?
– wkrótce –

Jak kobiety wpadają w kłopoty finansowe?
– wkrótce –

2 040 komentarzy
 1. Basia

  Moje lekcje:
  1. Zakończyć toksyczne relacje w pracy ze swoim pracodawcą. Mieć na to odwagę.
  2. Z całych sił wzmacniać swoje mocne strony, nie rozmieniać się na drobne.
  3. Zrobić listę swoich sukcesów i zacząć je w końcu pielęgnować

 2. Beata

  1. Celebruj sukcesy;
  2. Zamiast tylko myśleć – działaj!

 3. Barbara

  1. pogódź się z historią
  2. zrezygnuj z toksycznych relacji.
  To tak na dziś. Kiedyś zwróciłabym uwagę na inne sprawy, ale dziś moje życie potrzebuje właśnie tego.

 4. Katarzyna

  1. Często nie doceniamy własnych sukcesów, zwłaszcza z perspektywy czasu. Prowadzenie ‚dziennika sukcesów’ (może nawet codziennie?) pomoże nam pamiętać o sukcesach, cieszyć się nimi i na ich podstawie budować poczucie wewnętrznej siły i pewności siebie.
  2. Wytyczanie sobie krótkoterminowych celów ( z datą wykonania!) nie tylko pomaga rozpoczynac duże projekty czy zmiany, ale też buduje poczucie własnej sprawczości.

 5. Agnieszka

  Moje lekcje: pogodzić się z przeszłością, bo te doświadczenia często są naszym punktem zwrotnym, zaczynamy dostrzegać rzeczy których wcześniej nie zauważyliśmy i druga lekcja – nasz odpowiedzialny to ty kreujesz swoje życie.

 6. Iga

  Celebrowanie swoich sukcesów – faktycznie nigdy tego nie robiłam.
  Przejmij odpowiedzialność – niby to robię, ale tekst „życie Ci się nie przytrafia, życie jest w Twoich rękach” do mnie trafił.

 7. eviann1

  1.Moja pierwsza lekcja to inwestować w swoje kompetencje
  2.Druga lekcja to wytyczanie krótkoterminowych celów

 8. Monika

  1. Zaakceptowanie przeszłości.
  2. Zakończenie toksycznych związków.

 9. jolantaskotnicka

  Najważniejsze dla mnie:
  – wyznaczanie celów krótkoterminowych i radość z ich osiągania,
  – działać!!! nie tylko wiedzieć.

 10. Dorota

  1. Skup się na swoich mocnych stronach. Wzmacniaj je i rozwijaj.
  2. Doceń swoje działania i celebruj realizacje każdego kolejnego etapu realizacji twojego celu.

 11. Paulina

  Dwie lekcje to za mało ,ale ważne jest żeby robić listę sukcesów bo przecież dzięki temu możemy się dowartościować , powiedzieć sobie ,że jak z tą małą sprawa daliśmy radę to o z tą większa również ,,a co by nie ?,,.Lista celów – to co mnie napędza! Wizualizacja celu to nie wszystko bo jednak długa drogę, pełna wysilku trzeba pokonać , a więc cieszenie się każdym małym krokiem jak najbardziej pomoże nam w dotarciu do tego większego celu. W tej całej drodze znajdzie się przerwa na przystanek, nawet na coś więcej -swietowanie .Dziękuję za światełko w tunelu .

 12. Iwona

  Moje lekcje to:
  1. Moje życie jest w moich rękach i muszę przejąć nad nim kontrolę, bo od świata nic mi się nie należy i na efekty trzeba zapracować
  2.Starać się żyć poniżej swoich możliwości aby zapewniać sobie stabilizację finansową

 13. Angelika

  2 ważne lekcje:
  – rozpisuj cele krótkoterminowe i realizuj je. Tylko małymi kroczkami zrealizujesz cel długoterminowy. Po każdym zrealizowanym celu krótkoterminowym ciesz się swoim sukcesem.
  – weź notatnik i wypisz swoje wszystkie dotychczasowe sukcesy. Celebruj je, mów o nich głośno, nie bądź taka skromna

 14. Margerita

  Uwierz w siebie I doceniaj się,
  Bądź wytrwała w dążeniu do celu,
  Samo się nic nie zrobi,
  Wszystko rób z głową I przemyśl każdy krok,
  Myśl na przód,
  Inwestuj w siebie,
  Porażki nie dosięgają tylko tych, którzy nic nie robią..

 15. Anna

  Moja lekcja:
  Wytyczanie swoich celów krótkoterminowych.
  Pracowanie nad mocnymi stronami.

 16. Anna

  Moje lekcje:
  Weź odpowiedzialność za swoje życie, nikt za Ciebie tego nie zrobi.
  Doceniaj siebie – pamiętaj o swoich sukcesach.

 17. Ania

  1. Pielegnowanie swoich sukcesów oraz
  2. Wytyczaj cele krótkoterminowe.

 18. Brygida

  Moje lekcje:
  – z tych 7 punktow 5 z nich sa przez ze mnie bardzo dobrze wykonywne/zaakceptowane :)
  – teraz jest czas na skupieniu sie na moich mocnych stronach i wytyczeniu celow krotkoterminowych

 19. Monika

  1.Inwestuje w swoje kompetencje,ucz się
  2.Przejmuj odpowiedzialność za swoje życie i działaj

 20. Estera

  Lekcja 1: Zamknij przeszłość za soba,to już sie stalo,nie zmienisz tego co było.
  Lekcja 2: Pdzejmij odpowiedzialność za swoje życie,niech przypadek o nim nie decyduje.

 21. Halina

  Moja pierwsza lekcja to zakonczyc toksyczne relacje. Ktore wprowadzają w moje życie tylko straszny zamęt. Zle działają na moj rozwój osobisty. Odcinają mi skrzydła. Druga lekcja to widziec nie tylko porażki ale również doceniac sie za male sukcesy które kazdy ma ale nie kazdy je widzi i celebruje. Wprowadzam w zycie od zaraz . Dziękuję??

 22. anna.halabis3

  Moje 2 lekcje :
  1.Wzmacniać swoje mocne strony
  2.Szkolić się na kazdym etapie swojego zycia ?

 23. Marta

  Moje dwie lekcje:
  1. Przejmuję odpowiedzialność za swoje życie.
  2. Codziennie spisuję listę swoich sukcesów.

 24. Sylwia

  1. Działam, by kreować swoje życie i nie musieć się zadowalac tym , co mi się przytrafia.
  2. Poza analizą swoich potknięcie, zapisuje swoje sukcesy i często do nich zaglądam. Szczególnie gdy pojawi się jakieś zwątpienie. Dziennik sukcesów będzie moim kołem ratunkowym na gorsze dni☺

 25. Patrycja

  Lekcje, które wyciągnęłam z tego video:
  1. Żyj poniżej swoich możliwości!!
  2. Działaj bo nic się samo nie wydarzy!!
  3. Być odpowiedzialnym za swoje życie!
  Dziękuję, pozdrawiam :)

 26. Maria

  1) Biore odpowiedzialnosc za to jak wyglada moje zycie, kariera, finanse, zdrowie itp. Przynajmniej W 90 proc. to wszystko zalezy ode mnie
  2) Codziennie odnosze mniejsze lub wieksze sukcesy I to na nich sie skupiam, celebruje je zeby sie wzmacniac.

 27. Weronika

  *Przypominać sobie i pielęgnować osiągnięcia, nawet te drobne.
  *Zwracać uwagę na to co daje od siebie, wymagać w pierwszej kolejności od siebie nie od innych
  *Wyznaczać i wypełniać swoje postanowienia

  Dziękuję Pani Kamilo za przydatną lekcję.

 28. Magdalena

  1. Musisz sama dbać o swoje kompetencje na każdym etapie rozwoju kariery zawodowej.
  2. Małe kroki doprowadzają nas do celu.

 29. Dorota

  Moje najważniejsze lekcje to:
  1. Rozwój kompetencji nie kończy się w okresie np. pierwszych studiów, to jest motyw który towarzyszy nam przez całe życie – wiek nas nie ogranicza :)
  2. Prawdziwa MOC tkwi w rozwijaniu swoich mocnych stron. To pozwala zostać mistrzem!

 30. Patrycja

  Moje dwie najważniejsze lekcje z wideo to:
  1. Wiara w siebie jest podstawą skutecznej zmiany.
  2.
  Życie jest naszą odpowiedzią na sytuację które nam się przytrafiają, a nie po prostu tym co nas spotyka

 31. Malwina

  1. Inwestuj w swoje kompetencje
  2. Podążają do celu malymi krokami

 32. Wieslawa

  Zamnknac pewien rozdział ,pozostawić toksyczne relacje za dobą.
  Ponownie ustalić priorytety i do przodu .

 33. Agata

  Pielęgnować swoje mocne strony, pogodzić się z przeszłością, zapisywać i celebrować swoje sukcesy, nawet jeśli one są małe. Od małych rzeczy się zaczyna!
  Zakończyć toksyczne relacje – punkt nr jeden. Zdałam sobie sprawę już dawno temu, jednak nie potrafiłam tego zrobić. Od 2 tygodni robię miejsce na nowe i zdrowe relacje! ? I czuję się szczęśliwa.
  Sporządzać krótkoterminowe cele.
  I zacząć działać!

  Dziekuje za to wideo. Od dawna pracuje nad sobą, obserwuje Kamile. Jednak ostatnio czułam, że stoję w miejscu. Potrzebowałam przypomnieć sobie ważne kwestie. To wideo dało mi kopa do działania. ❤️

 34. Aneta

  1. Zacznij od ogromnej wiary w siebie!
  2. To wiesz czy robisz? Bez działania nic sie samo nie wydarzy! Wszystko zaczyna sie KIEDY TY ZACZYNASZ DZIAŁAĆ ! :)

 35. Ania

  Moje lekcje to: 1. Przejmij odpowiedzialność za swoje życie i swoje czyny. Nic nie jest ci dane, sam musisz zapracować na swoje sukcesy. 2. Zrób listę sukcesów i spisuj je codziennie. Nie rozpamiętuj porażek bo to do niczego nie prowadzi. Świętuj sukcesy!

 36. Kamila

  1. Pogódź się z przeszłością i zacznij żyć!
  2. Przejmij odpowiedzialnosc za swoje zycie zawodowe-wykonaj trudne telefony!!!
  3. Określ swoje mocne strony.

 37. Ewelina

  Pomocne zdania: „czy to dziala? Wszystko działa tylkonod warunkiem ze Ty działasz”;” Super ze wsystko wiesz”! Pytanie dlaczego tego nie robisz”?

  Prawda jest taka ze samo nic się nie zrobi. Bez działania idee są bezwartościowe !

 38. Paulina

  1. trzeba działać i wcielać w życie 7 kroków budowania swojej wewnętrznej siły, sama wiedza nie wystarczy trzeba wykonać pracę nad sobą
  2. nie wolno się zniechęcać, ponieważ jest to proces i ta siła przyjdzie, trzeba sobie zaufać i być cierpliwym

 39. Hanna

  1. Zweryfikuj relacje i podejmij decyzje o zakończeniu niektórych,
  2. Inwestuj w siebie!

 40. Joanna

  Moje lekcje:
  1. Zrobić listę mocnych stron oraz talentów i je rozwijać, aby wejść z nimi na poziom mistrzowski.
  2. Wytyczać cele krótkoterminowe i je realizować.

 41. Marta

  Bardzo ciekawe nagranie!
  Po pierwsze trzeba wziąć odpowiedzialność za swoje życie i przestać obwiniać innych, zły los itd
  Po drugie ciagle sie rozwijac i nie stac w miejscu. Samemu znalezc sobie szkolenia i inwestować w siebie!
  Dziękuję i pozdrawiam :)

 42. Izabela

  Moje lekcje:
  1. Celebruj swoje najdrobniejsze sukcesy
  2. Zakoncz relacje z ludzmi, którzy ściągają cię w dół

 43. Katarzyna

  1.Twoje mocne strony-uświadomiłam.sobie że ja „je mam”..Dzięki Tobie wzmocniłam siebie i odkryłam nowe pokłady
  2.Wytycza cele krotkoterminowe-powiem tak „biorę się do działania teraz już nie za chwilę „Dziękuję

 44. ALICJA

  1/ Zaakcepyuj swoją przeszłość.
  2/ Przejmij odpowiedzialność.
  To dwie cenne lekcje do odrobienia przeze mnie.

 45. Aneta

  1. To ja decyduje o swoim życiu. Ode mnie zależy czy będę się rozwijać czy stać w miejscu i narzekać.
  2. Wyznaczenie celu, drogi do celu i konsekwentne wypelnianie tych krokow, to gwarancja osiagniecia sukcesu.

  Dziękuję za cudowną motywacje do dalszej pracy nad sobą.

 46. Kasia

  1. Przestań oczekiwać, ze wielkie sukcesy staną się nagle. 2. ciesz się droga do sukcesu, miej świadomość dlaczego to robisz , celebruj małe sukcesy

 47. Mariola

  1. Zakończ relacje z osobami, które ciągną Cię w dół. 2. Inwestuj w swoje kompetencje, nie czekaj aż szef wyśle Cię na szkolenie. Sama działaj, czytaj, dokształcaj się

 48. Urszula

  1. Rób codziennie listę swoich sukcesów
  2. Wytyczaj cele krótkoterminowe.
  To moje najsłabsze punkty. Chciałabym zacząć je systematycznie robić

 49. Kasia

  1) Zakończę lub ograniczę relacje z toksycznymi osobami, a będę się otaczać osobami dobrymi, wspierającymi i które naprawdę dobrze mi życzą.
  2) Zacznę działać, dużo czytam, uczę się, oglądam rozwojowe filmy, ale tak naprawdę nie wprowadzam tego w życie.
  Dziękuję Kamila za to nagranie ☺️

 50. Ewa

  Dziekuje Kamila za ten material:)
  Moje lekcje:
  1) pielegnuj swoje sukcesy te male i duze, najlepiej spisujac w notatniku,karteczkach wlozonych do sloika. Nie rozpamietuj porazek.
  2) bez dzialania nic sie nie wydarzy.
  3) nie rozpamietuj przeszlosci kazdy ma gorsze chwile, pogodz sie z przeszloscia,jesli potrzebujesz nie boj sie skorzystac z psychoterapii,ona moze pomoc Ci pojsc dalej i rozwijac sie,poprawiajac Twoje zycie.

 51. Małgorzata

  Moje ważne lekcje: nie rozpamiętuj porażek, zacznij inwestować sama w swoje kompetencje

 52. Patrycja

  1. Pielęgnuj mocne strony. Celebruj sukcesy – nawet te najmniejsze. To daje niesamowitą siłę.
  2. Inwestuj w swoje kompetencje. Niby to doskonale wiem, ale ostatnio ciężko podjąć mi decyzję co do niektórych spraw. Potrzebowałam bodźca, przypomnienia. Dzięki! ?

 53. Magdalena

  1. Najistotniejsze jest wyzwolenie w sobie sprawczości i odpowiedzialności za swoje życie.
  2. Zasługujesz na sukces, którego udziałem jest działanie i doskonałe kompetencje.

 54. Maria

  1) Inwestować w rozwój swoich kompetencji
  2) Wyznaczać sobie cele krótkoterminowe i cieszyć się z małych sukcesów

 55. Monika

  Moje lekcje z dzisiaj:
  1. Struktura drobnoziarnista. Poruszaj się do celu małymi krokami.
  2. Przyjmij swoją siłę i to, że masz realny wpływ na swoje życie.

 56. Monika Tomaszewska

  Codziennie zapisywać swoje sukcesy i stworzyć dziennik sukcesów to takie odkrywcze dla mnie.
  Kolejna inspiracją jest wytyczać cele krotkoterminowe a nie skupiać sie na całokształcie. Cały film jest świetny, polecam dalej

 57. EWELINA

  1.Największym dla mnie problemem jest pogodzenie się z przeszłością raz na zawsze i na tym będę pracować, bo wiem że to blokuje
  2. Uświadomić sobie moje mocne strony

 58. Aleksandra

  Dla mnie ważna lekcja jest zakończenie toksycznych relacji z osobami ktore maja negatywny wpływ a przynajmniej ograniczenie kontaktu, spotkan.

  Wyznaczanie celi krótkoterminowych ! Czyli ktore sa prostrze do zrealizowania a ktore możemy uznać za małe tygodniowe sukcesy.

  Pozdrawiam

 59. Dorota

  Moje lekcje z konferencji, to:
  1. Wziąć odpowiedzialność za swoje życie i przestać odkładać zadania na później.
  2. Nie przywiązywać się do przeszłości, wyciągnąć wnioski i planować przyszłość.

 60. Ola

  Dwie lekcje, które były dla mnie najcenniejsze
  -Nic od świata mi się nie „należy”. Sama muszę na to zapracować.
  -Pielęgnowanie swoich mocnych stron i skupienie się na nich.

 61. Hanna

  Ważne przesłania z tego nagrania:
  1.Zaakceptuj swoją przeszłość
  2.Inwestuj w swoje kompetencje

  PS Bardzo dobre wideo, dziękuję za konkretne podpunkty!:)

 62. Magda

  Lekcja 1) Nic samo się nie wydarzy jeśli Ty nie zaczniesz działać :)
  Lekcja 2) Cieszyć się z drogi do cou i celebrować małe i duże sukcesy

 63. Ania

  Moje ważne lekcje to celebrowanie sukcesów, swojego rozwoju oraz przejęcie pełnej odpowiedzialności za swoje życie, jeśli chcesz zmiany w swoim życiu zacznij działać

 64. Paulina

  Moje dwie lekcje :)
  1. Zaplanuj małe kroczki do każdego dużego celu
  2. Wyznacz swoje mocne strony i je pielęgnuj.
  Pozdrawiam :)

 65. anna.halabis3

  1.Wzmacniać swoje mocne strony
  2.Na kazdym etapie swojego życia się szkolić

  [email protected]

 66. Milena

  Moje 2 lekcje :
  – małymi kroczkami do celu
  – cieszyć się każdym małym sukcesem

 67. Monika Tomaszewska

  Codziennie zapisywać swoje sukcesy i stworzyć dziennik sukcesów to takie odkrywcze dla mnie. Kolejna inspiracja wytyczać cele krotkoterminowe a nie skupiać sie na całokształcie. Cały film jest świetny, polecam dalej ?

 68. Anna

  Dwie najważniejsze moje lekcje:
  -Nie ma nic bez zaangażowania
  -strefa komfortu to wciśnięty bieg wsteczny

  Anka

 69. Justyna

  Moje dwie lekcje:
  zacząć bardziej dbać o siebie, wierzyć w siebie i doceniać każdy swój mały sukces!
  Wziąć odpowiedzialność za własne decyzje i działania lub ich brak. Zarówno to, co robimy- przynosi określony skutek, jak również to, czego nie robimy, a być może powinniśmy.

 70. Weronika

  Punkt 5 – zakończ toksyczne relacje to coś z czym nie mogę sobie poradzić już od kilku lat i mam wrażenie, że zrobiłam już naprawdę wszystko co mogłam i nadal nic z tego nie wynikło.
  Ale nie mam co narzekać, będę po prostu starać się bardziej i szukać coraz to więcej nowych rozwiązań :)

 71. Agnieszka

  Moje lekcje to pogodzenie sie z przeszłością, ciągłe podnoszenie kwalifikacji oraz codzienne wypisywanie sukcesów

 72. Joanna

  Moje dwie lekcje z video , to :
  1. Zapisz swoje sukcsy na papierze. Pielęgnuj swoje sukcesy, nagradzaj się.
  2. Inwestuj w siebie, swoje kompetencje.

 73. EWA

  1.osiągają swoje cele krok po kroku
  2. Nigdy nie przestawaj inwestować w siebie, swój rozwój i swoją misje

 74. Viola

  Moje dwie ważne lekcje z tego materiału to:
  1) Koncentruj się na swoich mocnych stronach i ciągle je ćwicz
  2) Celebruj sukcesy, nagradzaj sama siebie i doceniaj

 75. joanna

  1. Duże rzeczy nie zrobią się same- dziel wszystko na małe kroki i monitoruj je
  2. Wiesz czy robisz – najważniejsze jest aby roić działać a nie tylko gadać

 76. Sylwia

  Lekcja nr 1-przejąć odpowiedzialność za swoje życie.
  lekcja nr 2 -Zrobić listę swoich sukcesów i założyć dziennik sukcesów oraz wytyczyć cele krótkoterminowe
  ( toksyczne relacje mam za sobą:))))

 77. Joanna

  Zadbanie o siebie i zerwanie toksycznych relacji.
  Nie mówić zrobić !

 78. Monika

  Moje lekcje:
  1. Myśl strukturą małych kroków.
  2. Uznaj swoją siłę i realny wpływ na swoje życie.

 79. Anna

  1. Zawsze żyj poniżej swoich dochodów.
  2. Pozbądź się toksycznych ludzi, tym samym zrób miejsce na coś nowego.

 80. Agnieszka

  Ważne lekcje dla mnie:
  1. Inwestuj w siebie – dokształcaj się.
  2. Wytyczaj cele krótkoterminowe.
  Dziękuję za ważne wideo!

 81. Swietłana

  1.Pielęgnowac swoje mocne strony.
  2. Zakończyć toksyczne relacje

 82. Luna

  1. Wszyscy błądzimy, ważne by znaleźć swoją drogę, obrać cel i dążyć do niego!
  2.Nic się nie zmieni jeśli nie zacznę systematycznie pracować nad celami.

 83. Karolina

  Kamilo, jesteś przewspaniała <3 Trudno Ciebie nie słuchać.

  Moje lekcje:
  1. Inwestycja w swoje kompetencje – rozwój to jedna z moich wartości, więc nieustająco dbam o to, aby nie poprzestawać na laurach. Postanowiłam być całe swoje życie studentką i uczyć się od każdego, kogo spotykam na swojej drodze – bo może i ta osoba, nie będzie wcale wzorem do naśladowania, ale z pewnością dzięki niej odkryję coś w sobie do przepracowania i wzmocnienia siebie.

  2. Wyznaczanie celów krótkoterminowych – zawsze i wszędzie kocham mieć poczucie sprawczości nad swoim życiem i od jakiegoś roku realizuje rozpisane i zaplanowane działania na podnoszenie swojej wartości. Od jakiegoś czasu mieszkam za granicą i każdy dzień to dla mnie bycie "out of comfort zone" – to jest dopiero ciekawa lekcja od życia.

  Dziękuję za webinar! Czekam na kolejny <3

 84. Katarzyna

  1. pozbyć się toksycznych ludzi
  2. zacząć działać

 85. Magdalena

  Moje lekcje
  1. Inwestuj w swoje umiejętności.
  2. Wypisz swoje mocne strony.

 86. Joanna

  1. Cwiczyc swoja cierpliwosc w osiaganiu celu, nie wszystko od razu.
  2. Kompetencje- nie bedziemy pracowac przez cale zycie w jednym miejscu.

 87. Agnieszka

  1. Zakończ relacje z osobami, które ciągną cię dół.
  2. Rozwijaj się i inwestuj w rozwój osobisty nawet jeśli innym na tym nie zależy. Nie czekaj aż pracodawca zdecyduje sie w ciebie zainwestować.

 88. Justyna

  1. Na każdym etapie życia, niezależnie od okoliczności, zawsze można zrobić coś, dzięki czemu nastąpi zmiana na lepsze – zawsze można COŚ zrobić.
  2. Zmiana siebie to jest proces i to się samo nie wydarza – ciągle muszę sobie to przypominać;)))

  • Karolina

   Dla mnie najważniejszymi lekcjami, które zanotowałam z wideo to:
   1. Nie wypominać złych rzeczy z przeszłości-wyciągać wnioski żyć dalej. Często rozpamiętuję to, co się działo , więc to na pewno mi się przyda,aby nad tym popracować
   2. Znać swoje terytorium, nie być w toksycznych relacjach- odważyłam się w pracy bronić siebie I swoje racje. Jakie było moje zdziwienie, kiedy najwięcej kłód pod nogi rzucały mi kobiety- I to do tego Polki. To dało mi do myślenia, jak wiele jest KOBIET małych mentalnie I jak bardzo potrzebna byłaby któraś z Twoich książek

 89. Agnieszka

  Moje lekcje:
  1. Małe cele są najważniejsze. To z nich składają się wielkie sukcesy. Równie ważne jest celebrowanie sukcesów.
  2. Ważne jest żeby nie tylko WIEDZIEĆ, ale przede wszystkim ROBIĆ! Tylko zastosowana w praktyce wiedza ma sens i się liczy.

 90. Elżbieta

  1) Wytyczyć realne cele i zastanowić się, jakich kompetencji potrzebuję.
  a) bardzo chcę iść na nowe studia, ale…
  b) nęci mnie też kontynuacja kariery w obecnym miejscu…
  2) Nie wszystko od razu – progres to nie chwila, to proces.
  3) Uzdrowić relacje.

 91. Dorota

  przede wszystkim:
  -weź odpowiedzialność za siebie, bo nikt inny jej za Ciebie nie weźmie
  -skup się na talentach, mocnych stronach i sukcesach

 92. Marta

  Moje lekcje: nie rozpamiętywać porażek, pamiętać o sukcesach, zakończyć toksyczne relacje (to wbrew pozorom trudne), przejąc odpowiedzialność za swoje życie i nie pozwolić nikomu innemu jak sobie nim kierować.

 93. Marzenna

  Pierwsza lekcja to przestaje odkładać na później.
  Druga lekcja to oszczędność. Zawsze odkładam coś na konto oszczędnościowe

 94. Karolina

  1. Pamiętaj o swoich sukcesach! I nigdy przenigdy nie umniejszaj ich rangi:)
  2. Wychodź poza strefę komfortu właśnie wtedy się rozwijasz i zdobywasz doświadczenie :)

 95. Karolina

  Moje lekcje to :
  – od świata nic mi się nie należy, on był pierwszy, muszę przejąc odpowiedzialność za swoje życie,
  – większą uwagę przywiązywać do znajomości, przyjaciół ( telefony, sms-y).

 96. Andrzej

  Przejąć odpowiedzialność za swoje życie, zweryfikować relacje i pielęgnować sukcesy

 97. Izabela

  moje lekcje:
  1. Zawsze walcz do końca. Realizuj swoje marzenia, żyj w zgodzie z sobą.
  2. Życie jest testem albo treningiem

 98. Ania

  Moje lekcje:
  1. Żyj i pracuj zgodnie ze swoimi talentami oraz wartościami.
  2. Codziennie należy mówić sobie dobre i miłe rzeczy oraz doceniać każdego dnia każdy najmniejszy sukces.

 99. Marta

  Moje lekcje to:
  – pogodzenie się jest warunkiem do tego, aby iść dalej i wyżej,
  – życie powyżej średniej wymaga większych poświęceń niż standardowe życie.

  • Kamila

   Pierwsza wskazówka, która mocno ze mną rezonuje, to „zakończ toksyczne relacje”.
   Druga, to RÓB i DZIAŁAJ – sama wiedza nic nie zmieni!

 100. Olga

  1. Moja pierwsza lekcja to przede wszystkim zadbanie o siebie, zdecydowanie ustalenie co jest dla nas priorytetami, nie poddawanie się mimo wielu trudności.
  2. Moje drugie ulubione zdanie Kamili: „Zawsze żyj poniżej Twoich możliwości finansowych!”. Mam lekcję, aby odkładać na później, bo nigdy nie wiemy co się wydarzy w przyszłości. :-)

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?