Jak uwierzyć w siebie? Kamila Rowińska

Wewnętrzna siła i wiara w siebie są jak paliwo w samochodzie. Bez niego nie pojedziesz. Możesz jeszcze auto pchać, aby je rozpędzić i próbować na chwilę do niego wskoczyć. 

W pewnym momencie opadniesz jednak z sił… Zresztą takie działanie jest bez sensu…

Tak właśnie dzieje się z Tobą. Jeśli brakuje Ci mocy, paliwa, siły napędowej, czujesz, że więcej nie dasz rady. A w myślach brzmią słowa piosenki niech ktoś zatrzyma wreszcie świat, ja wysiadam.

Jeśli Twoja wewnętrzna siła i wiara w siebie praktycznie nie istnieją, to nie masz siły sprawczej. Ostatecznie najczęściej godzisz się na codzienność i realizowanie cudzego planu. Bylejakość, nielubiana praca, kolejna kłótnia w domu, comiesięczne odliczanie czy wystarczy do kolejnej wypłaty… Podwijasz rękawy i robisz cokolwiek – bo musisz!

A gdyby robić, to co chcesz, a nie to co musisz?

Znasz to powiedzenie Siła jest kobietą? Jak uważasz – prawda to czy fałsz?
Co widzisz, słysząc Siła jest kobietą? Co najbardziej z tych słów do Ciebie trafia? Czy słowo „siła” utożsamiasz z bardzo silnym mężczyzną? A może słowo „kobieta”, kojarzysz z cichą, wątłą i delikatną istotą?

Na ten cytat być może często trafiasz. Możesz się z nim zgadzać lub nie. Podpisać się pod nim obiema rękami albo odwrócić ostentacyjnie na pięcie. Realizować go codziennie z uporem maniaka lub traktować jako nieosiągalne marzenie.

To, co kojarzy Ci się w pierwszej chwili z tym hasłem, to Twoje przekonania. Przekonania wyrosłe na gruncie rodzinnym, wyniesione z domu, ze środowiska, w którym dorastałaś lub przebywasz aktualnie.

Jeśli zapytam się Ciebie teraz, jaka jesteś? Czy pewność siebie to Twoja mocna strona? Opowiesz mi, jak spełniasz marzenia i realizujesz swój plan na życie? Czy Twoja wewnętrzna siła i wiara w siebie niosą Cię jak na skrzydłach? Chciałabym usłyszeć: Tak, Kamila! Spełniam się i robię to, co chcę!

A tymczasem…

…spodziewam się TEJ poniższej odpowiedzi.

Prawdopodobnie powiesz mi: mam teraz trudny moment w życiu. Tak naprawdę, to on już trwa tygodnie i miesiące. Czuję się jakbym była na równi pochyłej. Czuję, że wszystko, zamiast się rozwiązywać, zapętla się jeszcze bardziej.

Powodów powyższej sytuacji może być wiele:

 • niedawno zakończony związek,

 • a może właśnie rozważasz jego zakończenie,

 • problemy finansowe bądź biznesowe,

 • konfliktowe sytuacje w pracy,

 • bezradność, przemęczenie, brak czasu,

 • problemy zdrowotne,

 • dołująca sytuacja rodzinna itd.

I być może teraz myślisz, że siła kojarzy Ci się z tym, że jej po prostu już nie masz. Nie masz siły do walki, do zmiany, do rozwoju, do podjęcia decyzji. Na podejmowane próby zmian od najbliższych słyszysz np., że Twój pomysł nie ma sensu, że ten projekt nie wypali, że jesteś za stara lub za młoda, że powinnaś się cieszyć z tego co masz, że taka jest Twoja rola (kobieca) i nie odwracaj porządku świata do góry nogami itp.

Chcę Ci powiedzieć, że to wszystko są ich przekonania o Tobie. Prawda o Tobie jest inna. Tę prawdę znasz i czujesz tylko Ty sama. Pozwól jej się tylko uzewnętrznić, bez względu na to co słyszysz z zewnątrz. Uwierz mi, że w Tobie drzemie wewnętrzna siła i wiara w siebie, która pozwoli Ci zdobywać świat!

Skąd to wiem? Bo tego doświadczyłam.

Byłam w takiej sytuacji. Miałam w swoim życiu testy, które przyszły znienacka (jak zwykle) i w najmniej odpowiedniej chwili. Opowiem Ci o nich za chwilę.

W życiu nie chodzi jednak o to, aby licytować się, kto miał gorzej czy trudniej. Ile ciosów dostaliśmy i które były mocniejsze. Chodzi o to, jak podchodzimy do naszych życiowych testów. Czy nasza wewnętrzna siła i wiara w siebie wzrasta dzięki tym próbom?

Przeżyłam w swoim życiu Dom Dziecka, śmierć rodziców, zerwanie ze mną kontraktu, gdy zaszłam w ciążę, guzy piersi, rozwód. Gdy wchodziłam w dorosłość nie miałam wsparcia finansowego ze strony rodziny, nie dostałam też spadku, mieszkania, auta itp.

Sama nauczyłam się być sprawcza.

Działać i iść w tym kierunku, który sama sobie obiorę. Chciałam decydować o moim życiu. Nie chciałam, aby ono mi się przytrafiało. Po moich doświadczeniach wiedziałam jakiego życia z całą pewnością nie chce. Konkretnie określiłam jakie życie chcę wieść i zabrałam się do działania. Wiedziałam, że kluczem do sukcesu jest moja wewnętrzna siła i wiara w siebie.

Czy było łatwo? Czy się bałam?

Nie było łatwo i oczywiście, że miałam na początku obawy. Byłam sama. Nikt mnie nie trzymał za rękę, nie prowadził mnie bezpieczną i prostą drogą. Wszystko też wymagało czasu.

Natomiast przechodząc cały ten proces, doświadczyłam na sobie różnych sytuacji, przeżyć i emocji. To był czas, w którym się wiele nauczyłam. Tę wiedzę mogłam w kolejnych latach – gdy byłam już coachem – wdrażać u moich klientów. Każdego dnia widziałam, jak im to doskonale pomaga. Dzisiaj dzielę się moim doświadczeniem z Tobą.

Poznaj 7 kroków, dzięki którym Twoja wewnętrzna siła i wiara w siebie urosną!

Uważaj tylko na jedno – to jest naprawdę skuteczna metoda, która przynosi efekty! Zrób ją tak, jak o to proszę, ale tylko wtedy, jeśli naprawdę chcesz zmienić swoją codzienność :) Jeśli chcesz poczuć moc sprawczą, pewność siebie i doświadczyć swojej wewnętrznej siły!

Poniżej znajduje się wideo, które nagrałam specjalnie dla Ciebie. To bardzo wartościowy materiał, więc zarezerwuj sobie godzinę na zapoznanie się z nim. Przeznacz czas, który poświęcisz tylko sobie i swojemu rozwojowi. Podejmij tę próbę, podczas której Twoja wewnętrzna siła i wiara w siebie mogą zacząć wzrastać.

 

Jeśli ten materiał Ci pomógł, zainspirował, zmotywował do działania, czujesz, że jest wartościowy – udostępnij go swoim znajomym. Zależy mi bardzo na tym, aby wartościowe treści wypełniały przestrzeń Internetową i aby jak najwięcej osób miało do nich dostęp.

Zapraszam Cię do zobaczenia dzisiejszego odcinka lub odsłuchania podcastu:

Na koniec mam dla Ciebie niespodziankę – bonusowe wideo!

Mam dla Ciebie prezent! Chcesz otrzymać dodatkowe, bonusowe wideo, aby jeszcze bardziej wzmocnić to, o czym mówiłam przed chwilą w nagraniu? Dzięki niemu przeprowadzisz ćwiczenie coachingowe, dzięki któremu spojrzysz na obszary Twojego życia z lotu ptaka. To pomoże Ci ustalić priorytety i plan działania. Innymi słowy dowiesz się, od którego obszaru powinnaś zacząć działania.

Jak otrzymać bonusowe nagranie?

 1. wyciągnij 2 ważne lekcje z powyższego wideo;

 2. napisz je w komentarzu tutaj na blogu (poniżej);

 3. podaj swój adres e-mail – sprawdź czy nie ma w nim literówek!

 4. otrzymasz ode mnie e-mail z dostępem do wideo – sprawdź swoją skrzynkę, zobacz także do folderu ze spamem lub ofertami.

Dziękuję, że rozwijasz się ze mną!

 


RUSZYŁA SPRZEDAŻ KURSU ONLINE KOBIETA NIEZALEŻNA!

Kurs online Kobieta Niezależna Kamila Rowińska

Jeżeli:

 • Nie wiesz, jak pogodzić karierę i życie rodzinne?

 • Chcesz zarabiać więcej, ale nie wiesz, jak możesz to zrobić?

 • Czujesz się przytłoczona codziennymi obowiązkami?

 • Paraliżuje Cię strach z obawy przed tym, co powiedzą inni ludzie?

 • Zostawiasz swoje potrzeby na koniec?

 • Potrzebujesz motywacji, żeby w końcu wystartować?

Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałaś „TAK”,
zapisz się na kurs „Kobieta Niezależna” ONLINE >>

 

Kurs online Kobieta Niezależna Kamila Rowińska

 


2 037 komentarzy
 1. Olga

  Całe nagranie jest bardzo wartościowe. Moje dwie lekcje:
  1. Skupiać się i rozwijać swoje mocne strony zamiast próbować na siłę zająć się swoimi brakami. Nie one powinny być priorytetem.
  2. Otaczać się ludźmi, którzy są „duzi mentalnie” a zrezygnować z „małych mentalnie”.

 2. Natalia

  Moje lekcje:
  1. Wiesz czy robisz?- zacznij działać
  2. Celebruje małe sukcesy

 3. Grzegorz

  lekcja nr 1. Wierzyc w Siebie?
  lekcja nr 2 Wszystko działa pod warunkiem, ze Ty zaczniesz działać

 4. Agnieszka

  Moje kekcje:
  1.Działaj! Nie wiedza a działanie czynią że mnie niezależną osobę. Nie teora a praktyka. Ja wiem jak napisać książkę, ale nigdy tego nie zrobiłam. Do dzieła 🙂
  2. Co mnie stopuje? Toksyczne relacje i brak odwagi, żeby je zakończyć. A już do tego dojrzewam od jakiegoś czasu. Czas się zebrać i zakończyć coś co mnie nie wzbogaca i nie rozwija.

 5. Sylwia

  Moje 2 lekcje to:
  1. Pogodzić się ze swoją przeszłością i iść dalej.
  2. Pracować nad swoimi mocnymi stronami, aby osiągnąć poziom mistrzowski.

 6. Aga

  Moje lekcje:
  1. Inwestuj w rozwój siebie i swoich kompetencji – nieustannie
  2. Wyznaczaj i realizuj małe cele! One są kluczowe!

 7. Jadwiga

  1. Inwestuj w siebie
  2. Skup się na swoich mocnych stronach

 8. Ewa

  Fantastyczna inspiracja i bodziec do działania, dla mnie najważniejsze to:
  – planowanie – lista celów, rozkładanie na małe kroki, zawsze brakowało mi konsekwencji a to pozwoli trzymać w ryzach moją drogę do celu
  – lista moich sukcesów, zaskakujące ile ich mam i zaskakujące jak bardzo sama skupiałam się na porażkach

 9. Agnieszka

  Moje najważniejsze lekcje:
  1) być bardziej uważnym każdego dnia, aby móc dostrzec własne sukcesy i swoje mocne strony,
  2) ponosić odpowiedzialność za własne wybory.
  Dziękuję serdecznie.

 10. Klaudia

  Moje lekcje:
  1. Uznaj swoją siłę i wpływ, wszelkie wnioski i refleksje zaczynaj od siebie.
  2. Odkryj swoje mocne strony i zacznij je pielęgnować, by wznieść je na poziom mistrzowski.
  Dziękuję za bardzo wartościowy materiał, pozdrawiam serdecznie.

 11. Agata

  Moje 2 najważniejsze lekcje: 1. Nic się nie zmieni, jeśli nie zaczniesz działać, a żeby działać – ustalaj konkretne cele. 2. Wdrażaj wiedzę, zgodnie z zasadą wiesz, czy działasz?

 12. Dorota

  lekcja nr 1. Wiesz czy robisz? lekcja nr 2 Wszystko działa pod warunkiem, ze Ty zaczniesz działać!

 13. Monika

  Ja zbieralam w podstawowce slimaki lub zbieralam maliny i tak zarobilam moje pierwsze pieniadze:)
  Moje dwie lekcje:
  1. Poznaj swoje wartosci i cele.
  2. Ciesz sie z sukcesow.

 14. Ewa

  Moje 2 lekcje:
  * przejmij odpowiedzialność za swoje życie – skończ z wymówkami, usprawiedliwianiem się, zrób resume swojej sytuacji i wyciągnij wnioski spogladając w lustro
  * wiesz czy robisz? – zacznij realizować, stosować, praktykować to co już wiesz, bo bez działania twój kapitał wiedzy jest niewiele wart.

 15. Ewa

  1. Zaakceptować swoją przeszłość i 2. Szkolić się i dokształcać, żeby podnosić kompetencje!

 16. Iwona

  Lista sukcesów, pogodzenie się z przeszłością i działanie. Tego dzisiaj potrzebowałam – usłyszeć o tym. Moja lista sukcesów jest imponująca! Mam też mocne strony, ale dopiero jak je wypisałam nabrały realnego kształtu.

 17. Joanna

  1. Trudności można obrócić na własną korzyść.
  2. Małe kroki pomagają osiągnąc cel.

 18. Justyna

  Ważnym wnioskiem jest dla mnie utwierdzenie się w przekonaniu o swoich dotychczasowych sukcesach i cieszenie się z nich. Kolejna lekcje, która mogę wynieść z tego wideo jest uświadomienie sobie, ze wcale nie muszę ograniczać kontaktu z moja nieambitną przyjaciółka, tylko dlatego ze „ciągnie w dół”, ale mogę ja zachęcić abyśmy razem pięły się po szczeblach kariery i nawzajem wspierały.

 19. Edyta

  Zdecydowanie pogódź się z przeszłością i przejmij odpowiedzialność.

 20. Alina

  Wszystkie lekcje w tym video były ważne jak dla mnie, ale zupełnie nowym podejściem była dla mnie lekcja 1: Skup się na swoich mocnych stronach, postaw na nie.
  Lekcja 2 to coś czego mi brakowało: Kontroluj proces realizacji wytyczonych celów.

 21. Agnieszka

  Genialne, lista sukcesów, oraz celebracja realizacji celów krótkoterminowych

 22. Dorota

  1. rozwijam się przez działanie
  2. jestem wdzięczna z tego co mam

 23. Dorota

  Lekcji wyciągnęłam sporo, a 2 najważniejsze to:
  a) inwestowanie we własny rozwój i podnoszenie kompetencji
  b) wytyczanie celów krótkoterminowych i celebrowanie sukcesów

  • Ela

   Witaj Kamilo,bardzo wartościowe nagranie,z którego można wyciągnąć wiele cennych lekcji.Dla mnie osobiście najcenniejsze dwie ,ktùre wyciągnęłam oglądając to wideo to ;wziąć odpowiedzialność za swoje życie i przestać żyć przeszłością 😊

 24. Gosia

  moje lekcje:

  1. zakończ relacje, które Ci nie służą
  2. Zapisuj swoje działania, a później je realizuj

 25. Irek

  Moje dwie lekcje:
  1. Suma codziennych małych kroków
  2. Wdzięczność!!!

 26. Ewa

  Moje dwie lekcje:
  1.Myśl na papierze :
  -„rozpraw się z przeszłościnnymi
  – bądź sprawcza
  – spisz osiągnięcia
  – spisz mocne strony
  – przyjrzyj się swojemu otoczeniu, otaczaj się ludźmi, którzy Ciebie wspierają
  – inwestuj w kompetencje i swój rozwój np. Minimalizując wydatki – spora kwota się uzbiera
  – wytyczaniu cele i się nagradzaj :-)
  2. Podejmuj odrazu działanie.

  PRZETESTOWAŁAM NA SOBIE JAKIŚ CZAS TEMU I DZIAŁA! POWODZENIA WSZYSTKIM!

 27. Agnieszka

  Dwie ważne lekcje:

  1. Rozeznam to co mam teraz, zatroszczę się o to i zacznę pielęgnować.
  2. Uczę się.

  Ps. Dziękuję :-)

 28. Justyna

  Moje najważniejsze lekcje
  Wiesz czy robisz
  Nic się nie zmieni jeśli nie zaczniesz działać
  Ciesz się z sukcesów nawet tych najmniejszych
  Świetne, inspirujące nagranie

 29. Anna

  Moje lekcje: cały czas rozwijać się, pamiętać o swoich sukcesach

 30. Anna

  Moje lekcje: rozwijać się, zrobić listę sukcesów

 31. Kasia

  Znaleźć swoje mocne strony i wyznaczyć cele.

 32. Zuza

  Trzeba realizować swoje cele. Nie przejmować się innymi.

 33. Letycja

  1. Celebruj na kazdym etapie w drodze do realuzacji celu.

  2. Podziel swoja dluzsza droge na mniejsze kroki np.tygodniowe etapy zakonczone konkretna data jego realizacji

 34. Magdalena

  1) Wyznaczaj cele krótkoterminowe
  2) Pamiętaj o wszystkich swoich sukcesach

 35. Marta

  1. Przejmij odpowiedzialność
  2.lista kompetencji jakich potrzebuje

 36. Joanna

  1. Wiara w siebie to podstawa.
  2. Zatem, ” jestem kobietą, która zasługuje na to, aby osiągać sukcesy
  zawodowe, aby wierzyć w siebie, w swój potencjał, realizować swoje cele i marzenia”.

 37. Ela

  Moje lekcje:
  1. Pozwolić sobie na drugą szansę, nie biczować się przeszłością w nieskończoność
  2. Założyć dziennik sukcesów i dbać o jego systematyczne wypełnianie

 38. Joanna Neumann

  1. Wiara w siebie to podstawa.
  2. Zatem, ” jestem kobietą, która zasługuje na to, aby osiągać sukcesy
  zawodowe, aby wierzyć w siebie, w swój potencjał, realizować swoje cele i marzenia”.

 39. Ewa

  Moje 2 lekcje:
  1. Rozwijaj swoje mocne strony i swoje talenty do poziomu mistrzowskiego.
  2. Kiedy masz do zrealizowania bardzo duże zadanie, podziel tego słonia na mniejsze kawałki, czyli na mini-zadania i codziennie, systematycznie działaj.

 40. Marta

  Moje lekcje:

  1. Przejmij odpowiedzialność za swoje życie .
  2. Zamiast rozpamietywac przeszłość zacznij cieszyć sie swoimi nawet najmniejszymi sukcescesami każda z nas ma swoje mocne strony, pielęgnuj je A także wyznaczaj sobie nowe krótkoterminowe cele.

 41. Anna

  Lekcje z video:
  1. Pisac ksiazke zgodnie z zaplanowanym systemem
  2. Warto opowiedzieć swoją historię

 42. Anna Amrugiewicz

  1. Codziennie wypisywać swoje sukcesy i przestać rozpamiętywać porażki
  2. wytyczać cele krótkoterminowe i robić tygodniowe podsumowania

 43. Magdalena

  Moje lekcje :
  1. Zrób swoją listę sukcesów i pielęgnuj je
  2. Wytyczaj krótkoterminowe cele i celebruj ich osiagniecie

 44. Jadzia

  Pogódź się z przeszłością
  Przejmij odpowiedzialność

 45. Dominika

  1. Inwestujmy samodzielnie w nasze kompetencje, pokazujmy ze śmiałością i odwagą jakie posiadamy, poszerzajmy pudełko komfortu.
  .
  2. Eliminujmy , konfrontujmy toksyczne relacje z naszego otoczenia aby nie stawały nam na drodze w osiąganiu naszych celów, twórzmy relacje , sami bądźmy ludźmi z jakimi chcemy spędzać czas.

 46. Agata

  Moje 2 lekcje z przesłuchanego materiału:
  1. Działaj, samo słuchanie nie wystarczy.
  2. Pielęgnuj i zapisuj sukcesy, aby do nich wracać, natomiast z porażek wyciągaj lekcje i dalej do przodu!

 47. Ela

  1. zrobić listę swoich sukcesów
  2. wytyczyć cele krótkoterminowe

 48. Ewa

  Najważniejsze rady dla mnie to zerwać toksyczne relacje i cieszyć się nawet z drobnych sukcesów.

 49. Paulina

  Moje 2 lekcje:

  1) Nie pozostawaj w roli ofiary, nie przekreślaj przyszłości. Zaakceptuj swoją przeszłość a z trudnych momentów wyciągaj lekcję.

  2) Jak być piekielnie sprawczą- wytyczaj cele krótkoterminowe, kontroluj postępy i celebruj każdy zrealizowany krok.

 50. JD

  Ważne lekcje dla mnie:
  1. Otaczaj się dobrymi/ wartościowymi osobami.
  2. Bądź wdzięczna za to co masz.
  3. Inwestuj w swoje zasoby.

 51. Magda

  Na pewno olśnieniem dla mnie jest to, żeby pielęgnować swoje sukcesy, a nie tylko przeć do przodu…. Ale też za każdym razem ważne jest dla mnie, że mogę a nawet powinnam inwestować w siebie. Tego ciągle mi brakuje…

 52. Agnieszka

  Witaj Kamilo
  Bardzo dziękuję za bardzo wartościowy materjał :)
  Mije dwie lekcjie :
  Wytyczanie sobie małych celów, które są realne
  nagradzanie i celebrowanie sukcesów, docenianie siebie

 53. Sylwia

  Moje dwie lekcje:
  1. Odkryj i uznaj swoją siłę i swój wpływ na kreowanie swojego życia.
  2. Aby to osiągnąć, przejdź przez wszystkie siedem kroków, a jeśli trzeba wracaj do nich.

 54. Weronika

  Moje 2 ważne lekcje:
  1. Będąc odpowiedzialną, realnie oceniasz sytuację i mniej narażasz się na „wytykanie” sobie błędów
  2. Wytyczaj małe cele, zapisuj sukcesy i nagradzaj się.

 55. Ania

  1. Pogodz sie z przeszłością
  2. Zapisuj swoje sukcesy
  Zacznij działać

 56. Iwona

  Jaka jest lekcja dla mnie po wysłuchaniu tego nagrania Kamili: 1. to ja jestem odpowiedzialna za swoje życie, za swoje decyzje działania i ode mnie zależy, czy idę swoją własną drogą, czy siedzę na d……i czekam aż mnie ktoś poprosi, 2) jeżeli chcę ,,wystrzelić jak petarda” to nie czekam, zabieram się do roboty i bez oglądania się na to, że coś samo się zrobi, albo ktoś mi pomoże, zasuwam mocno do przodu wg swojego planu aby osiągnąć swój cel.

 57. Paulina

  Moje 2 lekcje:
  1. Wyznacz swoje cele. Zacznij od małego konkretnego celu
  2. Nie martw się przeszłością, bo to już było i nic z tym nie zrobisz. Zajmij się przyszłością, na to masz wpływ.

 58. Wioletta Czuryńska

  Świetne nagranie Kamila.
  Moje dwie wazne lekcje:
  1. Budowanie pewności siebie to proces, który zależy tylko ode mnie.
  2. Jeśli chcę zmiany w życiu, coś chcę osiągnąć, to zawsze powinnam zapytać się samej siebie co zrobię w tym kierunku i to zrobić.

 59. Anna

  1. Skupienie się na moich mocnych stronach
  2. (może nie było o tym konkretnie powiedziane) Znalezienie na nowo zawodu.

 60. CNR Renata

  Moje dwie lekcje: potrzebuję pogodzić się z przeszłością; przemyśleć i uznać za lekcje; druga rzecz: działam małymi krokami konsekwentnie; Droga też jest przyjemnością :-)

 61. Agnieszka

  1. Inwestuj cały czas w swoje kompetencje niezależnie od doświadczenia.
  2. Świętuj swoje małe sukcesy.

 62. Ewa

  1.Przeanalizowac ponownie s woje mocne strony.
  2.Wyznaczyc krótkoterminowe cele

 63. Joanna

  Moje lekcje : pogódź się z tym co było ni warto tego rozpamiętywać. 2. Zacznij Jo a zobaczysz jaka masz moc sprawczą. Koncentruj się na sukcesach i nawet Male celebruj. Zakończ toksyczne relacje.

 64. Agata

  Dwie najważniejsze lekcje z dzisiejszego szkolenia:
  1. Przejmij odpowiedzialność.
  2. Zacznij działać.
  A więc zaczynam…💪💪😊

 65. Marzena

  Moje lekcje
  1. Zapisuj sukcesy kazdego dnia.
  2. Zakoncz relacje z toksycznymi osobami.

 66. Jola

  Moje dwie lekcje:
  1. Pracuj nad swoimi mocnymi stronami, a nie skupiaj się nad rezerwami.
  2. Wytyczaj cele krótkoterminowe i dziel je na jeszcze krótsze okresy, kontroluj przebieg ich realizacji i celebruj sukcesy.

 67. Reni

  1. Nie zapominaj o swoich sukcesach, celebruj je, a z porażek wyciągaj wnioski i więcej o nich nie myśl.
  2. Usuń ze swojego otoczenia osoby toksyczne, które wysysają z Ciebie energię.

 68. Ewa

  Moje lekcje.1.Nie stać w miejscu,nie bazować na tym co mam, rozwijać się.2.Wdziecznosc;pamiętać to już osiągnęłam,celebrować sukcesy.

 69. Kate

  1. Wyznaczać małe cele, mierzalne i możliwe do osiągnięcia w krótkim czasie.
  2. Pamiętać o swoich sukcesach, świętować je i celebrować.

 70. Ania

  Moje lekcje:
  1. celebruj swoje sukcesy
  2. przejmnij kontrolę/odpowiedzialność za swoje działamoa

 71. Monika

  1. Inwestuj w swoje kompetencje. Rozwijaj się.
  2. Gratuluj sobie swoich sukcesów. Masz ich naprawdę dużo.

 72. Urszula

  Najważniejsze dla mnie:
  1. Wyznaczać naprawdę małe cele.
  2. Świętować każdy drobny cel.

 73. Pelagia

  Cele krótko terminów oraz unikanie toksycznych relacji

 74. Asia

  1. Nic się samo nie wydarzy – trzeba wziąć sprawy w swoje ręce
  2. pielęgnuj sukcesy

 75. I

  dziękuję :)

  • Agnieszka

   Moje lekcje:
   1. Wziąć odpowiedzialność za swoje życie i uświadomić sobie że mam moc sprawczą i mogę kreować swoje życie na takie jakie pragnę i zasługuję.
   2. Ciągle się rozwijać, inwestować w swoje kompetencje tak aby być konkurencyjną na rynku pracy ale także dojść do stabilizacji i niezależności finansowej.

 76. Iwona

  Moje lekcje:
  1. Świętować małe zwycięstwa
  2. Wyznaczać cele krótkoterminowe i je realizować.

 77. WIOLETTA

  1.Jak sie nie rozwijasz to sie zwijasz czyli caly czas czytac uczyc sie byc proakrywnym
  2. Przejmij odpowiedzialność za swoje działania i wyzwaczaj.krótko terminowe cele a nie tylko te dalekie

 78. Ilona

  Dla mnie najważniejsze lekcje to:
  1. Potrzebuje zainwestować więcej w swoje nowe kompetencje, zastanowić się i wyszukać na jaki kurs, studia mogę pójść aby stać się większym cackiem na rynku pracy i bardziej doceniać swoją wartość. Znaleźć tez odpowiedni dla mnie kurs aby doszkolić język niemiecki
  2. Określić swoje cele krótkoterminowe i konsekwentnie i odpowiedzialnie wdrożyć je do swojego życia małymi krokami.

 79. Ilona

  Dla mnie najważniejsze lekcje to:
  1. Potrzebuje zainwestować więcej w swoje nowe kompetencje, zastanowić się i wyszukać na jaki kurs, studia mogę pójść aby stać się większym cackiem na rynku pracy i bardziej doceniać swoją wartość. Znaleźć tez odpowiedni dla mnie kurs aby doszkolić język niemiecki
  2. Wytyczyć swoje cele krótkoterminowe i konsekwentnie i odpowiedzialnie wdrożyć je do swojego życia małymi krokami.

 80. Małgosia

  1. „Zbierać” swoje sukcesy
  2. Wyznaczyć cele

 81. Magdalena

  1. Codziennie rozpamiętuję własne sukcesy
  2. Cały czas działam na swoją przyszłość

 82. Ela

  1. Pozbądź się toksycznych ludzi
  2. Działaj i spisuj listę sukcesów

  • Gosia

   Mam prawo do przerwania relacji, która mi nie służy.
   Celebruję moje sukcesy a z porażek wyciągam wnioski i idę dalej.

 83. Marlena

  1. Przejąć odpowiedzialność za to co przytrafia się nam w życiu. Trzeba przejąć kontrolę i w końcu zacząć działać.
  2. Zacząć cieszyć się ze swoich osiągnięć.

 84. Marta Majbri

  To czego się nauczyłam z wideo to że mam do przepracowania swoją przeszłość osób toksycznych też kilka jest trzeba z tym zrobić porządek znam moje silne strony słabe również nie zawsze umiem z tego skorzystać lub robię to automatycznie. Chcę wyjść z mojej strefy komfortu żeby osiągnąć sukces mieć udane małżeństwo mieć sukcesy zawodowe mieć stabilizację życiową

 85. Marta Majbri

  Z wideo wyciągnęła kilka wniosków mam kilka rzeczy z przeszłości które muszę przepracowac mam zbyt mała wiarę w siebie i mam wśród swoich znajomych osoby toksyczne czas to zmienić znam swoje mocne strony ale nie zawsze je wykorzystuje czasem dla szczerości ciężko jest mi wyjść ze swojej strefy komfortu lub zwyczajne lenistwo.

 86. Monika

  1. Pozbadz sie toksycznych ludzi.
  2. Zacznij dzialac – mozna sluchac latami a nic nie robic

 87. Izabela

  1. Celebrować swoje nawet najmniejsze sukcesy, nie umiejszajac ich wagi
  2. Rozwijać się, uczyć, czytać, poznawać nowe rzeczy, aby kluczowe kompetencje cały czas rosły i stawały się unikatowe.
  3. Ciągle uczyć się pewności siebie, nie zapominać o tym, że moc jest we mnie

 88. Natalia

  1. Nic się nie wydarzy jeśli temu nie pomożesz.
  2. Przejmij odpowiedzialność za swoje działania.

 89. Anna Mróz

  Przedewszystkim, żeby pogodzić się z przeszłością i wziąść odpowiedzialność za swoje życie. A chyba najważniejsze to, żeby siw doceniać i swoje sukcesy bo o tym bardzo często zapinam. Dziękuję za inspiracje😁

 90. Dorota

  1. Przejmij odpowiedzialność za swoje działania. Nikt nie przyniesie Ci gotowego rozwiązania na tacy.
  2. Pielęgnuj sukcesy a z porażek wyciągaj wnioski.

 91. Magda

  1. Patrz przed siebie. Ważne jest to co przed nami A nie za nami.
  2. Dbaj o siebie i swoje kompetencje, continuous improvement.

 92. Daria

  Moje wnioski:
  1. Prowadź dziennik sukcesów, to sposób na podbudowanie przekonania o twojej sprawczości i w dłuższej perspektywie wzmocnia zaufania do siebie i swoich możliwości.
  2. Skoncentruj się na celach krótkoterminowych. Podziel wielką kobyłę na kawałeczki i po trochu codziennie je realizuj. Sprawdzaj progres.

 93. Daria

  Moje lekcje:
  1. Celebruj sukcesy : np prowadząc dziennik sukcesów. To podbuduje przekonanie o twojej sprawczości i w dłuższej perspektywie wzmocni zaufanie do siebie.
  2. Skoncentruj się na celach krótkoterminowych. Podziel wielką kobyłę na kawałeczki i po trochu codziennie do celu. Sprawdzaj progres.

 94. Meggy

  1. Zrobić listę swoich sukcesów
  2. Inwestować w swój rozwój

 95. Maria

  Wszystkie podpunkty są istotne, ale dla mnie na ten czas przede wszystkim wypisywanie swoich sukcesów nawet tych małych, bo o nich często się zapomina. Wyłonić swoje mocne strony i nad nimi pracować w pierwszej kolejności.

 96. Ewa

  1. zrób listę swoich sukcesów
  2. wytyczaj cele krótkoterminowe (mapa myśli)

 97. Monika

  Moje lekcje:
  1.dziennik sukcesów, pielegnuj sukcesy a z porażek wyciągają wnioski
  2.inwestuj w swoje kompetencje
  3. Wyznaczaj cele krótkoterminowe

 98. Monika

  Moje lekcje:
  1. Załóż zeszyt sukcesów. Ludzie rozpamiętują porażki a zapominają ile osiągnęli. Czas zacząć rozpamiętywać sukcesy.
  2.wytyczaj cele krótkoterminowe. Koncentruje się na poszczególnych etapach – łatwiej osiągalne i przybliżą do osiągnięcia długoterminowego celu a jednocześnie podwyższą pewność siebie przez osiągnięcie celów krótkoterminowych.

 99. Monika

  Moje lekcje:
  1. Uznaj i zaakceptuj swoją przeszłość
  2. Zrób listę swoich sukcesów
  3. Krok po kroku
  4. Wiesz czy robisz?

 100. Edyta

  Moje lekcje : 1.wielkie projekty podziel na małe kroki, realizuj te cele i ciesz się z ich realizacji. 2. Skup się na swoich mocnych stronach i działaj, bo działanie jest najważniejsze

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?