POWER PONIEDZIAŁEK 42. Relacja ze szkolenia Kobieta Niezależna.

POWER PONIEDZIAŁEK — krótkie wideo z Kamilą Rowińską, a w nim skuteczne techniki na pokonanie tremy przed wystąpieniami publicznymi.

Zobacz najnowszy odcinek POWER PONIEDZIAŁEK, zainspiruj się, pokaż ważnym dla Ciebie ludziom i podziel się swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

 

W tym odcinku:

► kilka chwil przed szkoleniem „Kobieta Niezależna” w Warszawie dzielę się z Wami moim technikami na pokonanie tremy przed wystąpieniami publicznymi. W tym odcinku z serii Power Poniedziałek możecie także zobaczyć relację ze szkolenia, a także poznać odpowiedzi uczestniczek na pytanie: „Kim jest Kobieta Niezależna?”


POWER PONIEDZIAŁEK — MATERIAŁY:

Szkolenie „Kobieta Niezależna” >>> SPRAWDŹ TERMINY I ZAREZERWUJ MIEJSCE DLA SIEBIE!

Dziennik Kobiety Niezależnej >>> ZAMÓW TUTAJ

Książka + ebook GRATIS: „Kobieta Niezależna” >>> ZAMÓW TUTAJ

 


ABY NIE OMIJAŁY CIĘ WARTOŚCIOWE TREŚCI
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube

 


Zobacz inne wideo z cyklu:

POWER PONIEDZIAŁEK [kliknij]

PowerPoniedzialki


Kamila Rowińska

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
3 komentarze
 1. Bożena Wasela

  Pani Kamilo jestem pod ogromnym wrażeniem, jest Pani niesamowitą osobą mogła bym słuchać i słuchać tego co ma Pani do przekazania wszystkie wskazówki są mi niezbędne ,.Przed każdą wypowiedzią bardzo się stresuje ,głowa mi się robi gorąca i zapominam połowy słów ,dzięki Pani nauczę się być pewniejsza .Dziękuje pozdrawiam serdecznie

 2. Agnieszka

  Koncentracja (na innych) – Przygotowanie – Dystans (do siebie)
  dziękuję!

 3. Klaudia

  Kamila, bardzo Ci dziękuję za ten materiał :) Byłam dokładnie na tym szkoleniu i z podziwem patrzyłam jak wygląda Twoje wystąpienie. Przekazałaś wtedy wiele wiedzy i miałaś z nami taki piękny kontakt :) Oczywiście wielokrotnie chciałam podzielić się swoimi lekcjami ale brakło mi na to odwagi. Mam nadzieję, że jeśli będę na kolejnych szkoleniach to to zmienię. Dla mnie ogromnym stresem, są chociażby najmniejsze wystąpienia, wypowiedzenie się np. w gronie osób na zajęciach, przed wykładowcami. Wiem, że to zupełnie co innego ale również sprawia mi kłopot. Najważniejszą lekcją dla mnie jest to by poświęcać więcej czasu na przygotowanie a wtedy będę pewniejsza tego co chcę powiedzieć. Dziękuję. Jak zawsze trafiasz w punkt. Pozdrawiam serdecznie :)

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?