Co może pójść nie tak w święta? POWER PONIEDZIAŁEK 45

POWER PONIEDZIAŁEK — krótkie wideo z Kamilą Rowińską. Łap kilka prostych podpowiedzi, które pomogą Ci odpowiedzieć na niezręczne pytania przy świątecznym stole.

Zobacz najnowszy odcinek POWER PONIEDZIAŁEK. Zainspiruj się, pokaż ważnym dla Ciebie ludziom. Podziel się swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

W tym odcinku:

► nie dla wszystkich święta są błogim i bezstresowym okresem. W wielu domach w okresie bożonarodzeniowym narastają konflikty, a w trakcie Wigilii dochodzi do niezręcznych pytań. Ten odcinek z serii Power Poniedziałek nagrałam dla tych z Was, którzy potrzebują porady jak załagodzić lub rozwiązać trudne świąteczne „sytuacje”. Przypomnę asertywny komunikat, którego zastosowanie pozwoli Ci na zachowanie własnych granic i spokój wewnętrzny. Gdy tylko zastosujesz jedną lub więcej z moich podpowiedzi poczujesz komfort, dlatego koniecznie zobacz to wideo.


POWER PONIEDZIAŁEK — TO MOŻE CI POMÓC:

✔ Odbierz bezpłatny ebook: „7 kroków do osiągania ambitnych celów” KLIKNIJ TUTAJ


ABY NIE OMIJAŁY CIĘ POWER PONIEDZIAŁKI
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube

 


Zobacz inne wideo z cyklu:

POWER PONIEDZIAŁEK [kliknij]

PowerPoniedzialki


Kamila Rowińska, autorka książki „Zasługujesz na sukces. Zarób swój pierwszy – i kolejny – milion!

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
3 komentarze
 1. Marta

  Zjedzmy śledzia – tekst roku
  ???Uwielbiam Cię za to.

 2. Agnieszka

  Brawo Kamilko. Na szczęście nie mam takich problemów, ale z pewnością dla wielu osób te rady z pponiedziałku przydadzą się i to nie tylko w wigilię ;)
  Zdrowych i wesołych Świąt.

 3. Dorota

  Kamilo, dzięki za ten wartościowy świąteczny Power Poniedziałek! Świetne podpowiedzi, jak zareagować w różnych sytuacjach i złota rada o złapaniu dystansu do siebie i innych. Dzięki :)

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2019 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?