Jak radzimy sobie na kwarantannie

POWER PONIEDZIAŁEK — krótkie wideo z Kamilą Rowińską, w którym dowiesz się, jak radzimy sobie na kwarantannie w moim życiu rodzinnym oraz biznesowym.

 

Zobacz najnowszy odcinek z cyklu POWER PONIEDZIAŁEK >> Jak radzimy sobie na kwarantannie? << i zainspiruj się. Udostępnij go ważnym dla Ciebie ludziom oraz podziel się swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

 

 

 

JAK RADZIMY SOBIE NA KWARANTANNIE?

Od początku tego roku przygotowałam dla Ciebie serię Power Poniedziałków, w których razem z Tobą pracuję z Dziennikiem coachingowym nad Twoją motywacją, dyscypliną, koncentracją i dążeniem do realizacji celów. Dziś miał pojawić się kolejny odcinek tej serii, jednak z powodu ogromnej licznych pytań, które spływają na moją skrzynkę, postanowiłam zmienić kolejność i  nagrać odcinek, w którym dzielę się z Tobą moimi sposobami na funkcjonowanie podczas kwarantanny w moim życiu prywatnym i biznesowym.

W tym odcinku:

► Odpowiem na najczęściej zadawane pytania przez moją społeczność: jak radzę sobie w czasie kwarantanny? Czy uczę się razem z moimi dziećmi? W jaki sposób organizuję życie mojej rodziny w tym trudnym czasie?

► Opowiem, jakie pierwsze kroki podjęłam, gdy dowiedziałam się o sytuacji, w której wszyscy się znaleźliśmy.

► Podzielę się swoimi sposobami na rozmowę z dziećmi o sytuacji, która ma teraz miejsce. Jak pomóc im poradzić sobie ze stresem, którego doświadczają?

► Przyznam, co było dla mnie największym wyzwaniem.

► Opowiem, co dalej z moją firmą, szkoleniami i zespołem.

 

 

ZAMÓW DZIENNIK COACHINGOWY DLA SIEBIE [KLIKNIJ TUTAJ]

Wdzięczność — poznaj jej siłę


Zapraszam Cię do zobaczenia dzisiejszego odcinka lub odsłuchania podcastu:

 

 


POWER PONIEDZIAŁEK — TO MOŻE CI POMÓC:

PLAYLISTA WSZYSTKICH POWER PONIEDZIAŁKÓW >> KLIKNIJ TUTAJ <<

ZAMÓW KSIĄŻKĘ „BUDUJ ŻYCIE ODPOWIEDZIALNIE I ZUCHWALE>> KLIKNIJ TUTAJ <<

ZOBACZ POWER PONIEDZIAŁEK „SKĄD BRAĆ ENERGIĘ?” >> KLIKNIJ TUTAJ <<

 


Wdzięczność — poznaj jej siłę

 

 


ABY NIE OMIJAŁY CIĘ NAGRANIA Z SERII POWER PONIEDZIAŁEK

SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube


 

8 komentarzy
 1. Jolanta

  Dziękuję że spotkałam Ciebie na swojej drodze.
  Dziękuję że wróciłaś do Dziennika Coachingowego, bo sama wypełniłam dopiero I tom.
  Dziękuję za Twoje ksiażki – zawsze mogę wrócić.

 2. Klaudia

  Kamila,
  wspaniale, że się podzieliłaś z nami tymi wszystkimi informacjami. Ty i Twój zespół dajecie innym siłę. Dziękuję.

 3. Agapa

  Kamila dzięki za ten osobisty power poniedziałek, za energię którą się z nami dzielisz za Twoje spojrzenie na problem. Dzięki Tobie łatwiej zmotywować się do działania i znaleść pozytywny aspekt naszej obecnej codzienności.
  Zdrowia i mocy

 4. Teresa

  Dziękuję,
  mam bardzo podobne odczucia.
  Pozdrawiam

 5. Agata

  Dziękuję Kamila. Sami nie wygramy. Solidarność, wzajemne zrozumienie, wsparcie to żródła Naszej siły by przetrwać i stać się jeszcze silniejszym.

 6. Anna Pietraszek-Sawicka

  Kamila, dziękuję za ten odcinek. Za spokój i za dobroć jaka biła od Ciebie z ekranu. Czułam też mimo wszystko jakiś smutek, który przeszywał mnie przez całe 28 minut i 32 sekundy. Twoja mobilizacja od samego początku pandemii była dla mnie prawdziwym wiatrem w żagle. Odkąd usłyszałam po raz pierwszy (chyba na szkoleniu Mistrz Sprzedaży) sformowanie, że przesz do przodu jak czołg, kiedy masz przed oczami cel, to wraca to do mnie, kiedy myślę, że to chyba nie ma sensu i po co mi to wszystko. A miewam tych moich małych kryzysów ostatnio sporo. Jednak idea jaka przyświeca moim działaniom każe mi robić więcej i lepiej, a Ty mobilizujesz mnie do działania jak nikt inny. Ten odcinek był mi bardzo potrzebny, żeby na chwilę się wyciszyć, razem z Tobą przez te 28 minut i 32 sekundy. A teraz tworzę dalej, żeby dalej sięgać po moje marzenia <3 Dziękuję

 7. Ewa

  Dziekuje, to bylo cudne przeslanie…ja sie boje, ze ludzie oddala sie od siebie jeszcze bardziej…po prostu strach przed choroba, zarazeniem zwiekszy dystans czlowieka od czlowieka. Ludzie samotni, beda jeszcze bardziej sami😳ciemna wizja, chociaz staram sie myslec pozytywnie na co dzien! Nie jest lekko, jak widac. Pozdrawiam i zycze duzo zdrowia.

 8. Renata

  Kamila, bardzo ładnie powiedziałaś o tej życzliwości. Ona była widoczna między nami, zwłaszcza na początku tej pandemii. Teraz… mam wrażenie, że z każdym dniem jej coraz mniej :(
  Dziękuję za kolejny cenny poniedziałek :)

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?