Jak skutecznie wyznaczać cele?

POWER PONIEDZIAŁEK — krótkie wideo z Kamilą Rowińską, w którym dowiesz się, jak skutecznie wyznaczać cele.

 

Zobacz najnowszy odcinek z cyklu POWER PONIEDZIAŁEK >> Jak skutecznie wyznaczać cele? << i zainspiruj się. Udostępnij go ważnym dla Ciebie ludziom oraz podziel się swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

 

 

 

 

JAK SKUTECZNIE WYZNACZAĆ CELE?

90% osób źle wytycza swoje cele – a jak to jest u Ciebie? W ostatnim Power Poniedziałku [ZOBACZ TUTAJ] przeszliśmy wspólnie przez jedno z najważniejszych ćwiczeń coachingowych – koło życia. Mam nadzieję, że to ćwiczenie masz już za sobą. Zatem dziś przechodzimy do kolejnego kroku – opowiem Ci, jak skutecznie planować i wyznaczać swoje cele.

W tym odcinku:

► Zachęcę Cię do pracy z Dziennikiem coachingowym .

► Wyjaśnię, co jest najważniejsze w planowaniu celu oraz zadam kilka kluczowych pytań, dzięki którym lepiej przygotujesz się do jego wytyczania.

► Opowiem, jaka jest tajemnica mojego skutecznego planowania. 

► Wspólnie przewidzimy zagrożenia, które mogą powstrzymać się przed realizacją Twojego celu.

 

 

ZAMÓW DZIENNIK COACHINGOWY DLA SIEBIE [KLIKNIJ TUTAJ]

Jak skutecznie wyznaczać cele?


Zapraszam Cię do zobaczenia dzisiejszego odcinka lub odsłuchania podcastu:

 

 


POWER PONIEDZIAŁEK — TO MOŻE CI POMÓC:

PLAYLISTA WSZYSTKICH POWER PONIEDZIAŁKÓW >> KLIKNIJ TUTAJ <<

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIA STACJONARNE >> KLIKNIJ TUTAJ <<

ZAMÓW DZIENNIK COACHINGOWY >> KLIKNIJ TUTAJ <<

 


Jak skutecznie wyznaczać cele?

 

 


ABY NIE OMIJAŁY CIĘ NAGRANIA Z SERII POWER PONIEDZIAŁEK

SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube


 

33 komentarze
 1. JOANNA Micnas

  Mój cel na 2020 czerwiec:znaleźć pracę i mieć wreszcie niezależność finansowa i odseparacyjną od rodziców.

 2. Kasia

  Moim celem jest ukończenie studiów licencjackich z kierunku, który niestety nie okazał się dobrym wyborem, ale stwierdziłam, że chce już go dokończyć- jestem obecnie na II roku studiów, a potem chciałabym pójść w kierunku zarządzania.
  Kolejnym celem jest praca nad własnym rozwojem osobistym, kontynuacja nauki języka angielskiego, praca nad relacją z osobą, na której mi zależy, staranie się odłożyć jak najwięcej pieniędzy na spełnianie marzeń podróżniczych jak i szkoleń w zakresie rozwoju osobistego.

  Bardzo serdecznie Panią pozdrawiam, filmik jak zawsze na wysokim poziomie, dający mnóstwo motywacji!

 3. Paulina

  Na tą chwilę mam wiele celów, które chcę osiągnąć. Jako pierwszy jednak wybrałam kontynuowanie nauki języka. W moich planach następnie jest prawo jazdy, od października szkoła podyplomowa i po zdobyciu odpowiednich kompetencji dążenie do niezależności finansowej i zmiana pracy :D

 4. Dorota

  Moim celem jest niezależność finansowa. Aby go osiągnąć muszę zwiększyć pewność siebie.

 5. Dorota

  A co z celami, które nie są zależne tylko ode mnie?? Moim celem/pragnieniem na ten rok jest wyjście za mąż i założenie rodziny. Jednak nie jest to już celem mojego partnera i właśnie jesteśmy na rozstaju dróg. Jak zatem powinnam za pisać taki cel, przecież nie mogę decydować za kogoś?🤔

  • Anna Otylia

   Hmmm….czasami dzieje się tak dlatego, że to nie jest osoba dla Ciebie na resztę życia.

 6. Beate

  Mój cel : przebiec 10 km

 7. Magdalena

  Mój cel : być na czerwcowym Mastermind u Kamili. Cel zaplanowałam na czerwiec. Osiągnięcie celu poznam po tym że znajdę się na spotkaniu u Kamili. Po co chcę osiągnąć ten cel? Chcę pokazać że moja sieć spa, restauracja, trójką dzieci i duży dom to wszystko dzięki rozpoczęciu nauki z Kamilą w grudniu 2016. Chcę osobiście poznać tak ambitne i kreatywne osoby które będą na spotkaniu z Kamilą na czele. Da mi to powera i kopa do dalszego działania do uwierzenia w siebie do uwierzenia że wszystko co osiągnęłam to nie był cud tylko moja praca. Potrzebuje świeżego spojrzenia innych osób na to co robię. Potrzebuję otaczać się osobami kreatywnymi , które cały czas się rozwijają które chcą więcej i więcej od życia. Do tej pory byłam cichą Masterką ale chcę wyjść z cienia i pokazać wszystkim że wszystko jest możliwe i że o swoje trzeba walczyć .

 8. Buchalik Dominika

  Cel na marzec 2020 otworzyłam własna firmę produkcyjna oraz montażowa .

 9. Marta

  Mój cel jest spójny z moim kołem życia. Niezależność finansowa to cel na 2020, ale ten konkretny i taki mierzalny jest trochę mniejszy. W miesiącu czerwcu płacę za lokal, który wynajmuję do działalności z własnych wypracowanych pieniędzy. Pierwszy krok do niezależności to pierwsze zarobione pieniądze jako przedsiębiorca;)

 10. Elżbieta

  Dzień dobry.
  Moim celem jest skończyć książkę, którą piszę z przerwami. Dziękuję za przypomnienie, że warto jest robić choćby mały krok, ale codziennie. Tak, to mnie będzie przybliżać do celu. Pracuję z dziennikiem. Pozdrawiam Elżbieta

 11. Magdalena

  Moim celem jest szkolenie sie w zakresie wizażu, doskonalenie się i w przyszłości otworzenie własnego salonu wizażu.

 12. Magdalena

  Moim celem jest zapisanie się na kurs wizażu i doskonalenie się w tym aż do momentu założenia własnego salonu wizażu.

 13. Weronika Wielinga

  Super Kamila. Super motywacja by spiąć 4 litery i trzymać jeszcze mocniej wytyczonych celów.
  Moje cele : zdać egzaminy język holenderski jako drugi język ( 4 częsci ) i zostać licenconowaną nianią dla dzieci
  kupić dom
  Super jest czuć sprawczosc , super jest afirmowac, utrzymywać fokus i czuć tą dumę czuć ten power, ogien.
  Kazdej z Was zycze osiągnięcia celu i tej dumy i tych kolejnych krokow i cudownych celów. Trzymam kciuki !
  Buziaki

 14. Agnieszka

  Witam serdecznie,
  Dostałam nowe stanowisko pracy, które jest mi zupełnie obce. To moje małe osiągnięcie ale prawdziwym sukcesem będzie jak za np. 3 miesiące będę mogła powiedzieć udało się – jestem tu dalej, realizuje swoje cele. Śledzę Cię od niedawna ale chciałabym uczestniczyć w Twoich szkoleniach i na pewno zamówię pomocne materiały.
  Pozdrawiam,
  Agnieszka

 15. Elżbieta

  Dziękuję. Pracuję nad tym aby przestać spełniac cele innych. Z asertywnością mi nie po drodze więc najbliższy mierzalny cel to przeczytać ksiązkę „Kobita Asertywna”
  Pozdrawiam

 16. Agnieszka Sułek-Urbańczyk

  Moim celem jest odłożenie miesięcznie określonej kwoty ( szczegółowo ją określiłam w dzienniku)m która w 2021 roku będzie przeznaczona na kolejny cel:), który już też dokładnie określiłam. Dziękuje na power poniedziałki dotyczące dziennika ponieważ go wypełniam systematycznie:).

 17. Ela

  Dziękuję Kamilo! Jak zawsze czuję się bardzo zmotywowana, kiedy nagrywasz dla nas tak wartościowy materiał :) Proszę rób to nadal, a ja obiecuję, że będę przekazywać info o nagraniach innym osobom! Mój cel długoterminowy brzmi: Latem 2022roku przeprowadzamy się całą rodziną do domu spełniającego wszystkie nasze oczekiwania wybudowanego na działce, jaką kupiliśmy w zeszłym roku.

 18. Joanna

  Dziekuje Kamilo za te wspanialy material!
  Moim celem jest zmiana pracy.

 19. Joanna

  Moje cele były dotąd zbyt ogólne i nieokreślone w czasie. Często wynikały z oczekiwań innych osób wobec mnie. Dopiero teraz uczę się wyznaczać swoje cele tak, aby były moje i aby je zrealizować. Dziękuję Kamilo za Twoje wskazówki i rady :)

 20. Monika

  Kontynuacja i codzienna nauka języka hiszpańskiego, ukończenie kursów coachingowych, gimnastyka 20 minut codziennie

 21. Ada

  Moim celem jest wynajęcie mieszkania od września z chłopakiem. Do tego czasu muszę zwiększyć swoje przychody do 2000 zł, a ponieważ zajmuję się marketingiem sieciowym mam rozplanowane swoje przyrosty, by tan cel osiągnąć. 😊
  Bardzo mi się podobają te pytania pomocnicze do celu 😀

 22. Justyna

  Dziękuję za to nagranie! :) Tworzyłam koło życia już wielokrotnie, ale cały czas mam problem z wyznaczeniem celów, które faktycznie osiągnę. Cały czas poddaję się niemal na początku. Muszę chyba wrócić do wyznaczenia wartości, bo coś tu nie gra… Pozdrawiam!

 23. Anna CELINSKI

  Kontynuowac powrot do dobrej kondycji fizycznej oraz wieksza stablizacja i niezaleznosc finansowa

 24. Marzena

  cel na najbliższy miesiąc: ukończyć Twoje kursy zakupione online; przygotować się do kursu zaawansowanego z rachunkowości który odbędzie się w marcu; wytrwać w VI Edycji WKR💪🏼😘

 25. Dorota

  dziękuję, Kamilo za ten materiał :* niespełna rok temu zaczęła się moja „przygoda” z Tobą ;), a tym samym praca nad wyznaczaniem celów, zbierałam się do niej i nie mogłam zebrać, nie wiedziałam za bardzo, jak.. dopiero dziś w pełni objawił mi się jej sens, w trakcie słuchania tego Power Poniedziałku :D mam w tej chwili dwa, bardzo konkretne i z konkretnymi terminami realizacji; pierwszy to skończenie studiów podyplomowych i napisanie pracy do czerwca tego roku, a drugi – podwyższenie kwalifikacji z języka hiszpańskiego i zdanie egzaminu DELE na poziomie C1 w listopadzie … tych celów jest oczywiście więcej, ale dopiero muszę się zabrać za ich precyzowanie itp

  • Dorota

   oo no tak, już wiem, że to jest źle :D czerwiec 2020 – właśnie skończyłam studia podyplomowe, obroniłam pracę; listopad 2020 – zdałam egzamin DELE na poziomie C1 w Instytucie Cervantesa, to dwa z moich celów w tym roku

 26. eppiMaya

  pisalam juz na fcb ale napisze i tu – robie kolo zycia raz na kwartal albo raz na pol roku w zaleznosci od ilosci pracy jaka wykonuje w danych obszarach zycia. Ostatnie zrobilam z Toba tydzien temu i troche mnie ucieszylo – jednak swiadomosc tego czego chce spowodowala ze w jednym obszarze moja satysfakcja sie obnizyla. Wyznaczanie daty jest niesamowicie wazne, inaczej to marzenie i odklada sie na pozniej. Dawniej przerastaly mnie dalekie duze cele dopoki ich nie podzielilam strategicznie na mniejsze czastki :) super poniedzialek!!

 27. Magda

  Witam moim celem jest zmiana pracy ten materiał jest naprawdę cenny w inny sposób spojrze na cele które mi się ciągle rozjezdzaja ale wiem że to też jest z powodu braku czasu bo pracuję po 12 godzin w pracy

 28. Justyna Sobota-Walejańczyk

  Koło zycia już dawno temu wypełnione, cele wyznaczone… 2021 luty zakończyłam RBC Master Business Training to jest dla mnie najważniejszy cel na najblizszy czas. Wszystko rozpisane i zaplanowane w czasie.
  Dziękuje Kamilo

 29. Justyna Sobota-Walejańczyk

  Dziękuję Kamilo za kolejna dawkę pozytywnej energii, cel grudzień 2020 kończę RBC Master Business Training i 05 2021 kupiłam mieszkanie – wszystko rozpoczęte i zaplanowane w czasie

  • Kamila

   Wspaniały cel ! Gratuluje !!

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?