Jak sprzedawać więcej_

Jak sprzedawać więcej? To pytanie nierzadko spędza sen z powiek niejednym przedsiębiorcom. Nieważne, czy jesteś freelancerem, właścicielem zakładu produkcyjnego, nauczycielem w szkole językowej…

Większa sprzedaż daje większe zyski, a za tym idą większe możliwości.

Być może jesteś fryzjerem, kosmetyczką, doradcą finansowym, wedding planerem, a być może współpracujesz z branżą MLM – dla Ciebie również zwiększenie sprzedaży to większe zarobione pieniądze i niejednokrotnie spełnione marzenia.

Zajmuje się sprzedażą od 21 lat i przez cały ten czas doskonaliłam swoje umiejętności, poznawałam nowe metody. Wszystko po to, aby wiedzieć jak sprzedawać lepiej.
Coraz większa wiedza i nowa metodologia na pewno pomogły. Jednak dopiero, kiedy poukładałam wszystko, co wiem i umiem, w logiczny i poznany na szkoleniu „Mistrz sprzedaży” proces, moja skuteczność i sprzedaż eksplodowała!

Przeczytaj, czym jest i z czego składa się skuteczny proces sprzedaży, poukładaj go u siebie i realizuj niebywałe wyniki sprzedażowe.

Proces sprzedaży to powtarzalne działania, których celem jest pozyskanie, a następnie przeprowadzenie potencjalnego klienta od momentu poznania Twojej marki poprzez zakup, aż do polecenia Twojej oferty kolejnym osobom.

Poszczególne etapy procesu możesz dopasować zarówno do pojedynczego produktu, usługi jak i wielkich projektów, które zamierzasz sprzedać. Pomaga to w uporządkowaniu wszelkich działań i ułatwia codzienną pracę, za czym idzie wzrost sprzedaży i satysfakcja klienta.

Z czego składa się proces sprzedaży?

 

 

Jak sprzedawać więcej

 

PROSPEKTING

Pierwszym etapem procesu sprzedaży jest PORSPEKTING, czyli inaczej poszukiwanie klienta.

Do tego etapu zaliczają się wszystkie te działania, dzięki którym możesz znaleźć osoby, przedsiębiorstwa czy instytucje zainteresowane Twoją usługą czy produktem.
Szukasz, a czasami tworzysz środowiska, w których „siejesz ziarno”, czyli budujesz zainteresowanie swoją marką. Możesz to robić na wiele sposobów m.in.: pisać blog, prowadzić ciekawy kanał na Youtube, prowadzić ekspercki profil na Facebooku czy pisać artykuły do prasy.

Do prospektingu świetnie nadają się wszelkiego rodzaju spotkania networkingowe, wydarzenia branżowe (np. targi) czy wydarzenia rozrywkowe, a nawet kulturalne. Wszystko po to, aby uzyskać kontakt do swojego przyszłego klienta.

W tym etapie warto zadać sobie pytanie: kim jest mój idealny klient? Im więcej czasu poświęcisz na odpowiedź i im lepiej zbudujesz obraz swojego klienta, tym skuteczniej wzbudzisz zainteresowanie idealnej grupy docelowej, a pozostałe etapy sprzedaży będą łatwiejsze.

NAWIĄZYWANIE KONTAKTU

Nawiązanie kontaktu to ten moment, w którym Twój potencjalny klient ma okazję poznać Ciebie i Twoją markę. Może to być pierwszy telefon, pierwsze spotkanie na żywo lub poznanie Twojego profilu w mediach społecznościowych.

Przedstaw siebie, swoją markę, produkt lub usługę w taki sposób, aby klient nie miał wątpliwości, co dokładnie robisz, czym się zajmujesz, jakie potrzeby i problemy rozwiązujesz.

Często nawiązanie kontaktu wiąże się z pierwszym wrażeniem. Zadbaj więc o swój wizerunek oraz zastanów się jaki komunikat wysyłasz do świata, poprzez strój, komunikację czy postawę. Przy tym wszystkim pamiętaj o uśmiechu, on często ratuje nasze pierwsze wrażenie.

BADANIE POTRZEB

Gdy ze sprzedawcy zmieniasz się w dobrego detektywa szukającego prawdziwych pragnień swoich klientów to znaczy, że pamiętasz o niezbędnym etapie w sprzedaży, czyli badaniu potrzeb klienta.

Zadaj pytania otwarte (to takie, które wymagają od rozmówcy odpowiedzi bardziej złożonych, niż równoważniki zdań), aktywnie słuchaj i zapamiętuj. W międzyczasie możesz sparafrazować usłyszane wypowiedzi, aby upewnić się, czy dobrze wszystko zrozumiałeś.

W tym etapie pamiętaj o jednym: NIE RÓB ZAŁOŻEŃ, które często są powodem niskiej i nieskutecznej sprzedaży.

Pozbądź się schematów, stereotypów i utartych ścieżek myślenia. Z ciekawością dziecka zadawaj pytania i z radością oczekuj odpowiedzi klienta. Niejednokrotnie zaprowadzą Cię do zaskakujących wyników i wniosków.

Jeżeli dobrze wykonasz swoją pracę (moim zdaniem jedną z najtrudniejszych) poznasz prawdziwe pragnienia, potrzeby i problemy swojego klienta, to oprócz tego, że odniesiesz sukces w sprzedaży, to jeszcze zadbasz o zadowolenie i nierzadko o radość klienta.

Jeżeli natomiast ominiesz badanie potrzeb lub wykonasz je niedokładnie, nieszczerze – kolejne etapy procesu sprzedaży będą jak strzelanie na ślepo. Sukces będzie mocno zależał od Twojego szczęścia lub (co gorsza) możesz pokusić się o przekonywanie, nacisk czy manipulację.

Jeszcze jedno…
Zanim zaczniesz zadawać wszystkie pytania i zachowywać się jak na przesłuchaniu, warto, abyś uprzedził swojego rozmówcę. Wystarczy krótkie zdanie, którym zaprezentujesz swoją prawdziwą intencję np.:„…aby najlepiej dopasować rozwiązanie do twoich potrzeb, chciałabym zadać ci kilka pytań i poznać ciebie bliżej”.

PREZENTACJA KORZYŚCI

Dopiero w tym etapie możesz swobodnie opowiedzieć o swoim produkcie, firmie, usłudze, rozwiązaniu czy ofercie.

Poznałeś lepiej klienta. Wiesz, co dla niego jest ważne i jakim językiem się posługuje. Pamiętaj o tym w swojej prezentacji i dopasuj ją do odbiorcy lub odbiorców.
Być może słucha Cię analityk, dla którego ważne będą liczby, fakty i logiczny ciąg zdarzeń, a który słysząc o certyfikatach bezpieczeństwa zdecyduje się na zakup. A może masz do czynienia z osobą, dla której ważne będzie tempo, emocje, prestiż, i która z gwiazd dokonała podobnego zakupu.

Ludzie różnią się od siebie i w różny sposób podejmują decyzje, ale jedno jest pewne: klienci kupują korzyści z oferty, a nie samą ofertę.

Co to oznacza dla Ciebie?
Że jeżeli chcesz mieć lepsze wyniki prezentuj rozwiązanie językiem korzyści, opierając się na argumentach zarówno liczbowych, logicznych, jak i emocjonalnych.

PYTANIA/OBIEKCJE

Muszę Ci się do czegoś przyznać. Kiedyś najbardziej bałam się dwóch etapów procesu sprzedaży: obiekcji oraz finalizacji sprzedaży.

Przecież pięknie, wręcz idealnie nagadałam się i zapoznałam klienta z marką. Przedstawiłam językiem korzyści całą ofertę, ba, nawet przygotowałam specjalną promocję… Jednak zawsze istnieje ryzyko odmowy, albo co gorsza – pojawi się na pewno jakieś „ALE”.
Być może coś mu nie pasuje. Być może cena jest za wysoka, albo opakowanie za małe. A może nie ma czasu skorzystać z usługi lub odwrotnie – moja oferta trwa za krótko.

Strach przestał mnie paraliżować, gdy uświadomiłam sobie coś ważnego!

Wyrażania obiekcji, zadawanie kolejnych pytań, czy wtrącanie tych „ALE” to informacja, że klient mnie słuchał. Być może pomyślał nawet, że moja oferta to dobry pomysł, „ALE” …trochę się boi.

Nie walcz z obiekcją.
Nie atakuj, nie broń się…
Wysłuchaj, podziękuj, okaż zrozumienie dla emocji i raz jeszcze przypomnij najważniejsze argumenty.

Wyobraź sobie, że zachęcasz klienta do tego, aby przeszedł przez most nad urwiskiem, a na drugim brzegu czekają na niego skarby, które wiesz, że są mu potrzebne i są dla niego dobre.
Twój klient widzi skarb i chce iść za Tobą, ale się piekielnie boi.
Co robisz?

Popychasz i mówisz, że da radę? A może zostawiasz go na brzegu i sugerujesz, aby to jeszcze przemyślał?

Poradzenie sobie z obiekcją klienta jest jak wyciągniecie do niego ręki i powoli, krok po kroku, przeprowadzenie go przez most do jego skarbu. Zapewniam Cię, że oboje poczujecie satysfakcję oraz sukces.

ZAMKNIĘCIE SPRZEDAŻY

Finalizacja sprzedaży jest po Twojej stronie.
Twoim zadaniem jest w inicjować podjęcie decyzji przez klienta zakładając, że jest on na TAK!

Możesz to zrobić poprzez pytanie: kiedy dostarczyć zamówione produkty lub jaki sposób wysyłki wybiera?
Wezwij swojego klienta do akcji.

Przestań się martwić i bać, że klient może myśleć inaczej.
Zapewniam Cię, że jeżeli wzbudziłeś prawdziwe zaufanie i zbudowałeś relację, ale klient nie będzie jeszcze gotowy na zakup, to Ci o tym powie. Wtedy wrócicie do etapu obiekcji i dodatkowych pytań.

Ty masz prawo zapytać i zaproponować, a Twój klient ma prawo kupić u Ciebie lub nie.

REKOMENDACJE

Rekomendacja jest dobrym sposobem na reklamę Twojego produktu i zachęcenia do jego kupna innych potencjalnych odbiorców.

Po sprzedaży możesz poprosić osobę, która już wie o Twoim produkcie dużo, a nawet w międzyczasie zdążyła go przetestować, aby pomogła Ci go zarekomendować i rozwiać wątpliwości innym potencjalnym klientom.

ZARZĄDZANIE RELACJĄ

Pamiętaj, aby dbać o relacje z klientami i nie być „jednorazowym” sprzedawcą.
Twoim zadaniem jest przypominanie się klientowi. Może to być kartka urodzinowa lub telefon z pytaniem o wrażenia z zakupionego produktu. Może to być również wsparcie w montażu przez wysłanie linku do filmiku na Youtube lub wysłanie na rocznicę znajomości miłej wiadomości.

Takie dbanie o dobrą, szczerą relację z klientem może sprawić, że do Ciebie wróci i kupi jeszcze więcej lub przyprowadzi swoich znajomych.
Na pewno buduje to jakość i dobre imię Twojej firmy.

Każdy z przedstawionych tutaj opisów elementów procesu sprzedaży można pogłębić i wzbogacić. Warto rozwijać umiejętności zadawania pytań czy prezentacji językiem korzyści, albo można szukać nowych sposobów pozyskiwania klientów.

 

Nie przyniosą one jednak efektów, jeżeli nie zaczniesz działać systematycznie i konsekwentnie.
Zacznij od dziś i realizuj swoje marzenia poprzez większą sprzedaż.

Karolina Kozielska

Dział Rozwoju Zespół RBC

 

 

 

Jak sprzedawać więcej?

 

Karolina Kozielska jest prawdziwym Mistrzem Sprzedaży, którego być może miałaś lub miałaś okazję już spotkać na szkoleniach stacjonarnych organizowanych przez RBC. Do niedawna, Karolina była opiekunem uczestników półtorarocznego programu szkoleniowego RBC Master Business Training. Obecnie pracuje w Dziale Rozwoju RBC, który pozwala dobrać idealną ścieżkę rozwoju dla Twoich indywidualnych potrzeb.

Chcesz poznać nasz Dział Rozwoju? Wypełnij krótką ankietę i daj nam znać, czego potrzebujesz [KLIKNIJ TUTAJ]

 

199 komentarzy
 1. Agata Krawczyk

  Cześć Kamila,
  Właśnie jestem w trakcie przerabiania Twojego kursu i na początku dziękuję za wiele cennych wskazówek :)

  Moje sposoby na prospekting to:
  – Nawiązywanie kontaktów z osobami, które polubiły mój funpage, czy zaobserwowały mój profil na Instagramie,
  – Obserwowanie, komentowanie profili innych osób, u których mogą być moi potencjalni klienci,
  – Telefon do swoich klientów w celu podtrzymania kontaktu i polecenia przepisu kulinarnego z platformy cookidoo oraz prośba o rekomendacje,
  – Posty, Stories i relacje na fb i IG,
  – prospekting zawsze i wszędzie, jeśli tylko się da zrobić to w dobrym tonie ;)

  Korzyści:

  -Możliwość zobaczenia urządzenia na żywo i przetestowania Thermomixa,
  – Opieka zarówno przed, jak i po sprzedażowa,
  -Zdrowie – wiem, co jem,
  – Zaoszczędzony czas,
  – Zaoszczędzone miejsce w kuchni (Thermomix to, aż 27 urządzeń w 1 :D)
  -Zaoszczędzone pieniądze; np 10 bułek pełnoziarnistych upieczonych w domu to koszt 4 zł, a w sklepie, 10 zł)
  – Produkt najwyższej klasy doceniony odznaką SuperBrands,
  – Trwałość,
  -Serwis urządzenia na terenie Polski,
  – Produkt opatentowany i wyprodukowany przez firmę Vorwerk, który wciąż się udoskonala, ponieważ bazuje na opiniach klientów,
  -Możliwość dokupienia dodatkowych elementów i części w razie awarii,
  – Brak nudy – Dostęp do platformy z kilkoma tysiącami przepisów,
  – Wykonany z wysokiej jakości materiałów m.in. stali szlachetnej i włókna poliamidowego,
  – Produkt dostępny na rynku od 25 lat, wciąż zaskakujący jakością i innowacjami.

  Sposoby na zarządzanie relacją :
  – Stały kontakt w mediach społecznościowych,
  – Opinie zadowolonych klientów (testymoniale)
  -Zaproszenie do obserwowania mojego funpage’a na fb i ig, które mogą być inspiracją,
  – Telefoniczny, mailowy, poprzez messenger lub osobisty kontakt z klientami.

  Pozdrawiam,

  Agata Krawczyk
  IG Thermomix_agata_inspiruje

 2. Joanna

  Pomysły na prospekting:
  – posty na FB, Instagramie i blogu
  – udzielanie się w grupach branżowych
  – organizowanie wydarzeń online
  Korzyści z uczestnictwa:
  – program szkoleń rozwojowych
  – możliwość prowadzenia własnego biznesu
  – dodatkowy dochód, który z czasem może stać się dochodem podstawowym
  Sposoby zarządzania relacją:
  – zainteresowanie czy produkt spełnia oczekiwania
  – telefon w ustalony dzień w każdym miesiącu
  – podtrzymywanie relacji w mediach społecnościowych ( komentowanie postów dnej osoby)

 3. Milena Calińska

  Cześć Kamila świetny kurs.
  Prospekting:
  *Działanie na grupach
  *Life na facebooku
  *Relacje i posty na facebooku i instagramie

  Korzysci:
  *piękne włosy, skóra i paznokcie
  *wzmocnienie organizmu (lepsza praca serca, mózgu)
  *poprawą metabolizmu, wsparcie w diecie odchudzajacej

  Obsługa posprzedazowa:
  *ogłoszanie promocji
  * życzenia urodzinowe i świąteczne
  * dodanie do znajomych np.na Facebooku
  * wysyłanie wiadomości 1 w tygodniu typu co słychać jak się czujesz.

 4. Jadwiga Kruk

  Cześć Kamila właśnie przerabiam kolejny moduł kursu.

  Prospekting mogę wykonać za pomocą mediów społecznościowych Instagram oraz Facebook.

  Korzyści z pracy zdalnej w Amerykańskiej firmie do której szukam zespołu to: niezależność finansowa, niezależność czasowa, możliwość rozwoju i szkoleń.

  Po dołączeniu danej osoby do mojego zespołu na pewno: opiekowała bym się tą osobą, pomagała jej, była w stałym kontakcie uczyła i szkoliła by wiedziała że nie jest sama.

 5. Maria Budzyńska

  Witaj Kamila,

  dziękuję za wspaniały moduł w Twoim kursie:-)

  Prospekting:
  * live na moim fanpage’u
  * nagrody sponsorowane- targi, konferencje, konkursy, aukcje charytatywne, warsztaty dla kobiet
  * Działanie w grupach zamkniętych dla Klientów- obecnych i przyszłych

  Korzyści mojego produktu/ usługi
  * osiągnięcie wymarzonych rezultatów kosmetycznych na skórze
  * Indywidualne warsztaty makijażowe
  * możliwość zarabiania dodatkowych pieniędzy i rozwoju
  *Budowanie pewności siebie i kobiecości

  Sposoby zarządzania relacjami z Klientem
  * Zaproszenia na organizowane przeze mnie wydarzenia dla kobiet
  * Możliwość indywidualnych warsztatów
  * Testery nowości
  * Zaproszenie do grupy klientów online
  * Życzenia urodzinowe/ na Święta

 6. Małgorzata

  Pomysły na prospekting:
  live na swoim fanpage
  prowadzenie grupy zamkniętej warsztatów dotyczących porad kosmetyczno makijażowych
  uczestniczenie w różnych iventach i konferencjach z udziałem kobiet
  sponsorowanie nagród na wydarzeniach związanych z zdrowiem, urodą, rozwojem osobistym i przedsiębiorczością

  3 korzyści z zastosowania mojego produktu, usługi, dołączenia do zespołu:
  widoczna i wyczuwalna szybka poprawa kondycji skóry
  dobre samopoczucie i zadowolenie ze swojego pięknego wyglądu, komplementy od najbliższych
  100% gwarancji satysfakcji z możliwością wymiany lub zwrotu,
  moja opieka i dostawa zamówień dowolna
  możliwość budowania przedsiębiorczości, nauka, szkolenia, wsparcie

  3 sposoby zarządzania relacją z klientem:
  dołączenie do Grupy dla klientek
  systematyczny kontakt i budowane relacji
  wzbogacanie oferty korzystnej dla klientki za rekomendacje

 7. Magdalena Chwał

  Mój prospekting w mediach spolecznościowych:

  Posty na FB i insta pokazujace moja prace i moj styl zycia
  Relacje ktore pokazuja produkt mozliwosci zarobkowe to co mam dzieki wspolpracy z Oriflame i czasem zadanie pytania lub ankieta
  Odpisywanie na komentarze
  srodowe live

  Jakie korzysci daje czlonkostwo w oriflame:
  – praca ktora jest elastyczna i mozna ja wykonywac z domu dzieki czemu mloda mama np zanim powroci do etatowej pracy moze w wygodnych dla siebie porach zostajac z dzieckiem w domu dodatkowo zarabiac
  – praca w ktorej nie ma sie szefa jest jednak opiekun, ktory bedzie cie wspierał – dzieki temu to ty decydujesz o tempie i sposobie w jaki chcesz dzialac, mozesz jednak liczyc na wsparcie osoby, ktora ma juz doswiadczenie w tej branzy i sluchajac jej wskazowek szybciej mozesz awansowac i zarabiac pieksze pieniadze
  – praca w ktorej wspolpracujesz z innymi kobietami, dzieki czemu mozesz zawrzec wiele ciekawych znajomosci i poznac ludzi ktorzy beda wspierali cie w twoim rozwoju

  zarzadzanie relacja:
  prosba o relacje z uzywanego produktu czy wrazenia z pierwszego odebranego zamowiania
  zaproszenie na spotkanie online na zoom np o makijazu
  podeslanie ciekawego artykulu o produkcie ktory klient kupil

 8. Monika Anioł

  Prospekting:
  prowadzenie bloga z wartościowymi treściami do grupy docelowej
  Prowadzenie fp i instagrama z wrzucaniem informacji z bloga i odsyłaniem do niego
  Robienie filmików instruktażowych i poradników z protipami na tiktok (linki do tik toka mogę potem wykorzystać do wrzucania filmików na innych platformach, traktując go jako program do robienia krótkich filmików. Natomiast zostawiając go na platformie mam kolejną drogę dotarcia do potencjalnego klienta)
  Napisanie ebooka jako wartosc w zamian za zapisanie sie na mailing
  Cotygodniowe konferencje, zapisane potem na stronie i do pobrania/kupienia
  Obecność na grupach docelowych na fb
  Prowadzenie kanału na YT z codziennym vlogiem o drodze do awansu

  Korzyści ze stosowania mojej marki:
  -więcej pieniędzy w portfelu, przez oszczędzanie lub zarabianie
  -lepsze samopoczucie,
  -poprawa odporności

  sposoby na zarządzanie relacją:
  -dodanie do zamknietej grupy fb z poradami, lajvami, specjalistami
  -Wysyłanie mailingów i informowanie o dostępności produktów, które się szybko kończą w magazynie
  -cykliczne dowiadywanie sie „co u Ciebie” w celu zbudowania relacji

 9. Krakowska mama

  1.Mój prospekting:
  – Instagram- regularne zdjęcia i relacje
  – relacje na FB na moim prywatnym koncie
  – filmiki na Tik toku
  2. korzyści:
  Oszczędność czasu
  zdrowe i szybkie gotowanie
  Oszczędność w przyrządzaniu posiłków
  3 sposoby zarządzania realacją
  kontakt telefoniczny
  zaproszenie do obserwowania Mnie w mediach społecznościowych m

 10. Elżbieta Gandziarska

  Kamila, dziękuję Ci za ten kurs. Czas jaki poświęciłaś na jego przygotowanie i angażujące zadania. Bardzo mi się podobał ten moduł 7. Jak dotąd najbardziej :)

  Moje pomysły na prospekting:
  > live na fanpage
  > udzielanie się na grupach zamkniętych dotyczących porad kosmetyczno-makijażowych
  > uczestniczenie w konferencjach dla przedsiębiorczych kobiet
  > sponsorowanie nagród na wydarzeniach związanych z zdrowiem, urodą, rozwojem osobistym i przedsiębiorczością

  3 korzyści z zastosowania mojego produktu, usługi, dołączenia do zespołu:
  > dla czerwonych: poprawa kondycji skóry już po kilku dniach stosowania;
  dla zielonych: świetne samopoczucie i zadowolenie ze swojego pięknego wyglądu, komplementy od najbliższych;
  dla niebieskich: oszczędność czasu i pieniędzy w perspektywie czasu, gdyż kosmetyki są bardzo wydajne i rzadziej trzeba myśleć o ich uzupełnianiu;
  > 100% gwarancji satysfakcji z możliwością wymiany lub zwrotu, moja opieka i dostarczanie zamówień do domu;
  > możliwość nauczenia się nowego zawodu, z elastycznym czasem pracy, również w formule on line i rozwinięcia swojego mikroprzedsiębiorstwa, z pełną gamą wsparcia w postaci mojej osoby i szkoleń.

  3 sposoby zarządzania relacją z klientem:
  > zaproszenie do grupy zamkniętej dla Klientek gdzie nagrywam live 3 razy w tygodniu o stosowaniu produktów w zależności od potrzeb;
  > telefony, sms, wiadomości na messenger z informacjami o nowościach i dbaniem o relację
  > follow up 2+2+2, nagrody za aktywność, lojalność, duże zamówienia, polecenia.

 11. Maria

  1/ Mój Prospekting;
  -posty na Facebook, instagram, prowadzenie bloga.
  2/ Korzysci w zastosowaniu;
  -dołaczenie do zespołu aby sie rowzijac
  -budowanie odpornosci
  -redukcja wagi
  3/ Zarządzanie relacja;
  – kontak z klientem co jakis czas
  -informacje i nowinki o nowych produktach
  – zapraszanie do grup, darmowych warsztatów

 12. Sylwia

  Cześć Kamila, przerabiam Twój kurs ;)

  1. Prospekting: instagram, facebook, może kiedyś you tube. Rodzina, znajomi z branży zajmującej się zdrowiem.
  2. Korzyści: dochód pasywny, produkty, dzięki którym zachowasz zdrowie; nowe, wspierające relacje.
  3. Relacja: telefon z pytaniem jak działa produkt, bliższe poznanie osoby, informowanie o nowościach, informowanie o wydarzeniach.

 13. Edyta Lagwa

  Czesc Kamila .
  Mam fanpage na ktorym prowadze treningi
  Mam facebooka
  Mam fanpage

 14. KAMILA

  Cześć , właśnie przerabiam kurs online, moje pomysły na
  1. Prospekting to strona Fb regularnie zamieszczam posty, Instagram, Blog
  2. Korzyści- produkty które wspomagają zdrowie, nie szkodzą, na naturalnych składnikach
  3. Zarządzanie relacją- grupa na messengerze, prywatna dla partnerów biznesowych

 15. Justyna Bodnar

  Hej Kamila:
  1) Prospekting: mam fanpage na FB oraz w niewielkiem mierze teraz jeszcze konto na Ig (ktore staram sie rozbudowywac). Na FB robie live video z ciekawostkami oraz informacjami na temat biznesu MLM oraz produktow, pokazuje rowniez jak moga zostac prosumentami, live z partnerami biznesowymi na rozne tematy.
  2) Korzysci: budowanie odpornosci calej rodziny w tych trudnych czasach przy zastosowaniu najlepszej jakosci produktow naturalnych, ochrona srodowoiska (poniewaz nasze produkty sa bardzo wydajne, zmienjaszmy przez to produkcje plastiku oraz ilosc opakowan w domu, poniewaz sa tez wielozadaniowe), moze stosowac je cala rodzina wlacznie ze zwierzetami, poniewaz sa weterynaryjnie zbadane i bezpieczne
  3) Zarzadzanie relacja: przypominam sie klientom, ktorzy juz raz czy dwa u mnie zakupili, pytam o to jak sie im produkty sprawdzily i czy moge w czyms pomoc, oferuje im zawsze co najmniej 2 opcje zakupow oraz pozostanie tez prosumentem, zawsze dozucam probki oraz dodatkowe informacje do zamowien.

 16. Dorota Ożóg

  Zastosowanie mojego produktu daje gładką twarz, uczucie lekkości na twarzy jakby się schudło, poczucie bycia zadbaną.
  Każda kobieta , która dokona u mnie zakupu, jest pod moją opieką, ma gwarancję satysfakcji, możliwość porozmawiania ze mną i indywidualnego dobrania kolejnych produktów. Mamy ze sobą kontakt, jest członkiem grupy, o którą dbam, ma możliwość rozpoczęcia ze mną wspłópracy.

 17. Monika

  Prospecting: relacje, fp, ig, grupy budujące kobiece społeczności. Korzyści: piękna i zdrowa skóra oraz makijaże dopasowane do Niej, mój serwis i opieka, możliwość rozwoju osobistego, budowanie planu B lub zaangażowanie się w pełni w kobiecy biznes. Relacje: telefon za spotkaniu, kolejny kontakt telefoniczny po kilku tygodniach, komunikacja tekstowa na grupie dla Klientek, kontakt w okresach prezentowych, urodzinowych/imieninowych.

  • Wioleta Kubicka

   Witaj Kamila
   Mój prospekting :
   Fanpage Facebooku
   Instagram

   Korzyści
   Zdrowe odżywiania
   Redukcja Wagi
   Modelowanie sylwetki
   Prowadzenie zdrowego stylu życia po przez stosowania suplementów
   Pielęgnacja ciała i twarzy

 18. Katarzyna Lipowicz

  Witaj Kamila
  Mój prospekting :
  Fanpage Facebooku
  Instagram
  Myślę o YouTube
  Korzyści
  Zdrowe odżywiania za pomocą suplementow
  Redukcja Wagi
  Modelowanie sylwetki
  Prowadzenie zdrowego stylu życia po przez stosowania suplementów dla sportowców
  Pielęgnacja ciała i twarzy

 19. Mariola Onak-Drwal

  Witaj Kamila.
  1) Pracuję online. Mój prospekting w sieci to posty na faceboku, i udostępnianie relacji codziennie. Prowadzę tez fanpejdza na, którym publikuje posty i niektóre z nich promuję. Od niedawna mam też konto na instagramie na, którym publikuję posty i udostępniam relację . Nawiązuję też kontakt ze znajomymi z facebooka i z grup do, których należe.
  2) Korzysci z zastosowania produktu:
  -Poprawa zdrowia,
  -Zadbanie o urodę,
  -Suplementy do oczyszczania organizmu, redukcji wagi,
  -Stabilizacja finansowa.
  3)Obsługa posprzedażowa.
  -Kontakt z klientem i pytanie jak służą produkty,
  -Dyspozycyjność i pomoc w razie potrzeby,
  -Informacja o nowościach, szkoleniach,
  -Życzenia urodzinowe, świąteczne.

 20. Agnieszka Ziołowicz

  Prospekting to w przypadku mojej firmy a jestem przedstawicielem Thermomixa to ciągły cykl przekazywania informacji o swojej pasji, często działam spontanicznie np:
  – zawodowo jestem budowlańcem i pracuje jako inspektor nadzoru i kierownik budowy, więc jak umawiam się z klientami na termin wplatam tekst, „że potwierdzę dzień i godzinę np dziś wieczorem ,bo oprócz działalności zawodowej jestem przedstawicielem TM i prowadzę spotkania kulinarne, więc jak tylko będę miała potwierdzenie zwrotne od strony zainteresowanej TM klientki ,oddzwonię aby umówić się z Państwem na konkretną godzinę lub jak to będzie nie możliwe zaproponuje inne daty.”
  – kupując w sklepie rozmawiając z ludźmi zawsze gdzieś próbuje wpleść informacje o mojej pasji jaką jest TM.
  – często w ramach podziękowania „za coś” , przekazuje wizytówkę i w ramach rewanżu proponuję przygotowanie kolacji czy obiadu, tak np. zdobyłam kilku klientów np Panią, która mnie przepuściła w sklepie, innym razem Pana, który pomagał mi zmienić koło w samochodzie.
  Jak widzę cień zainteresowania rozwijam temat dalej.
  3 korzyści:
  -zmiana nawyków żywieniowych i różnorodność w codziennej diecie bogatej w warzywa tak potrzebnej do zdrowego odżywiania
  – oszczędność czasu
  – zasada czystej kuchni ( 1 brudne naczynie które samo się myje)
  3 sposoby na zarządzanie relacją:
  – interesowanie się działalnością klienta (transakcja wiązana) np korzystam z usług dentystk, która została moim klientem, krawcowej itd.
  – obserwuje profil klienta i zawsze dzwonię w ważnych dla niego chwilach lub gratuluję.
  – zawsze po sprzedaży spisuje kluczowe informacje o kliencie i jego rodzinie imiona, wiek, co pozawala mi po długim czasie zadać podczas rozmowy telefonicznej „co słychać” bardziej szczegółowe pytania, użyć imion dzieci itd. co sprawia przyjemność klientowi, że wogóle pamiętam takie szczegóły.
  Pozdrawiam Cię Kamili i dziękuję za super kurs

 21. Anita Głowacka

  Prospekting:

  – targi ślubne
  – rozdawanie wizytówek wszędzie gdzie się da
  – zagadywanie do ludzi poprzez moje posty na ich reakcje i komentarze

  Korzyści z produktu:

  – bezpieczeństwo używania
  – wypielęgnowana cera
  – 100% satysfakcji ( możliwość wymiany lub zwrotu )_

  Zarządzanie relacją:

  -troska o klienta po spotkaniu i później
  – stały kontakt
  – wysłanie linku do grupy itp.

 22. Paulina

  Prospekting:
  Prowadzenie stron w mediach społecznościowych, udostępnianie relacji

  Korzysci :
  *poprawa wyglądu cery
  *młodzieńcy wyglad
  *poprawa pewności siebie relacji z ludzmi
  *rozwój osobisty
  Zarządzanie relacja:
  – kontakt telefoniczny
  – testowanie nowosci
  -drobne upominki i rabaty okolicznosciowe

 23. Anna Sonik

  Witaj Kamilo :) Prospekting
  -regularne działania na Fanpage-zdjęcia , posty 2xtydzień , nagrane przeze mnie filmy o produktach
  -filmy i Live na grupie Klientek
  -działania na Instagram / produkt tygodnia/
  Korzyści :-codzienna pielęgnacja dostosowana do potrzeb skóry daje widoczne efekty
  – klientka może wypróbować produkty przed zakupem
  -Klientka może wykonać zabieg mikrodermabrazji w domu / złuszczyć naskórek , zmniejszyć pory, zmniejszyć widoczność zmarszczek, przebarwień
  -Linie przeciwzmarszczkowe opóźniają procesy starzenia się .
  Zarządzanie relacją: system 2+2+2, czyli kontakt 2 dni po spotkaniu/ czy wiadomo jak stosować zakupione produkty , 2 tygodnie po spotkaniu -/ czy jest zadowolona z produktów bo w przeciwnym wypadku ma Gwarancję 100% satysfakcji/ , 2 miesiącu po spotkaniu- czy ma jeszcze produkty , czy chciałaby uzupełnić pielęgnację.
  -Życzenia urodzinowe,
  -Nowości,
  – Zaproszenie do Grupy Klientek na FB

 24. Tomasz

  Prospekting:

  1. Inspirowanie w kanałach SM
  2. Sampling przygotowanymi produktami
  3. Informowanie o możliwościach urządzenia

  Korzyści:

  1. Wszechstronność
  2. Planowanie zakupów
  3. Oszczędności

  Obsługa posprzedażowa:

  1. Ponowna wizyta
  2. Kontakt telefoniczny oraz mailowy
  3. Podsyłanie przepisów sezonowych

 25. Anna Romańczuk

  Mój prospekting:
  – Instagram- regularne zdjęcia i relacje
  – fanpage na FB
  – filmiki instruktażowe
  3 korzyści:
  – zdrowe gotowanie
  – oszczędnośc czasu
  – kreatywność w gotowaniu, nowe smaki
  3 sposoby zarządzania realacją
  – kontakt telefoniczny
  – newsletter dla klientów
  – zaproszenie do obserwowania FB i IG

 26. Malgorzata Sdzuj

  Prospekting :
  Fanpage
  Instagram
  Posty
  Relacja
  Przydały by się live

  3 korzyści zastosowania produktu:
  Poprawa zdrowia
  Redukcja wagi po przez dietę i naturalny suplement
  Troska o swoje zdrowie i rodziny

  3 sposoby na zarządzanie relacją:
  Wsparcie i motywowanie osoby aby osiągnęła swój cel
  Wysyłanie przepisów
  Chwalenie za jej wyniki w programie

 27. Izabela Sekuła

  Witam
  Przerabiam szkolenie „Jak zbudować stabilny biznes onlione”.
  Zadanie dot. 8 kroków procesu sprzedaży:
  1. Prospekting
  – posty na FB , INST związane z produktem jaki oferuje
  – posty dot. produktów – czy znasz sposoby na ….., czy wiesz jak ….. , czy brakuje ci energii.? …. itp wzbudzające zainteresowanie
  – Relacje na FB, INST
  – kontakt ze i poprzez znajomych
  – babskie spotkania „zdrowie i energia” i inne tematyczne, z prosbą any znajomi zapraszali swoich znajomych, którzy są zainteresowani danym tematem

  2. 3 korzyści zastosowania mojego produktu
  – zdrowie, energia, witalność
  – naturalne odżywianie, naturalne kosmetyki – bądź bliżej natury
  – więcej zdrowia dla siebie i rodziny
  3. 3 sposoby na zarzadzanie relacjami
  – telefony / maile do znajomych/klientów zahaczające – co słychać? Jak zdrowie?, jak samopoczucie?
  – bycie na FB, INST posty/relacje – dostosowane do pory roku, danych potrzeb, właściwości produktów
  – spotkania babskie, spotkania tematyczne z bezobowiązującymi zaproszeniami; np. za tydzień spotkanie online / w miejscu w temacie jak zachować zdrowie, sylwetkę – jak masz pomysły i chcesz się nimi podzielić albo poznać sposoby innych to zapraszam ….

  pozdrawiam

 28. Hania

  Witaj Kamila
  Mój prospekting
  – fanpage na FB
  – Instagram-zdjęcia i relacje
  – może warto zacząc nakręcac live
  – karmienie ludzi
  3 korzyści z zastosowania mojego produktu
  – szybkie, łatwe i zdrowe gotowanie
  – oszczędnośc czasu
  – kreatywność w gotowaniu, większa wiedza o kuchniach świata, nowe smaki
  3 sposoby zarządzania realacją
  – kontakt telefoniczny i meilowy z klientem, informowanie o nowościach i zmianach
  – zaproszenie do obserwowania FB i IG
  – zyczeia okolicznościowe

 29. Hania

  Mój prospekting:
  -fanpage na Facebook
  -instagram relacje, posty,
  – karmienie ludzi
  3 korzyści z zastosowania produktu
  -szybkie, zdrowe i łatwe gotowanie
  – kreatywność w kuchni i poszerzanie wiedzy z tego zakresu
  – oszczędność czasu
  3 sposoby na zarządzanie relacja
  – kontakt telefoniczny i meilowy, informacje o nowościach
  – zaproszenie do obserwowania fb i insta
  – życzenia okolicznościowe

 30. Hania

  Mój prospektin to:
  ? fanpage na Facebook,
  ? relacje i zdjęcia na instagramie
  ?karmienie znajomych.
  3 korzyści to :
  ? Szybkie, łatwe i zdrowe gotowanie
  ? Oszczędność czasu
  ? Rozwijanie wiedzy kulinarnej, kreatywność i w kuchni
  Zarządzanie relacja (idzie mi to słabo)
  ? Kontakt telefoniczny i meilowy z klientem, informowanie o nowościach itp
  ? Zaproszenie do obserwowania fanpage i instagram
  ? Życzenia okolicznościowy

 31. Michalina Kędzierska

  Prospekting:
  – Regularna aktywność na Instagramie,
  – Aktywność na grupach na Facebook.
  Korzyści z zakupu:
  – oszczędność pieniędzy i czasu,
  – kreatywne, różnorodne gotowanie,
  – nawyki zdrowego życia.
  Relacje:
  – podtrzymywanie kontaktu poprzez rozmowę telefoniczną, sms, wiadomości na różnych komunikatorach,
  – dzienna dawka inspiracji na Instagramie,
  – grupa Klientów na Facebooku, gdzie mogą wymieniać się przepisami, wzajemnie się inspirować, zadawać pytania.

 32. Renata

  Witaj Kamilo,
  Prospekting to publikowanie treści w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram), ważne aby robić to regularnie (ja dodaję 1-2 posty dziennie na Instagramie), ważną rolę odgrywa udział w różnego rodzaju wydarzeniach gdzie możemy poznać nowych ludzi a co za tym idzie potencjalnych klientów.
  Korzyści to oszczędność czasu, wygoda, dbanie o zdrowie, poznawanie nowych smaków.
  Zarządzanie relacją to kontakt telefoniczny, mejlowy czy sms , wysyłanie informacji o promocjach, życzenia okolicznościowe (kartka świąteczna, urodzinowa).

 33. Nikoleta Grabianowska

  Prospekting:
  – Regularna aktywność na Facebooku, instagramie
  – Ruszyć z kanałem na YouTube
  – Docieranie do grupy docelowej na grupach na Facebooku gdzie są moi potencjalni klienci
  Korzyści:
  – wnoszenie wartości do życia innych ludzi
  – dostarczanie usług produktów premium
  – sama decyduje, kiedy pracuje
  Relacje:
  Telefony, opieka
  Dodawanie do grup na Facebooku
  Inspiracje i obserwowanie na social media (Instagram, Facebook)

 34. Nikoleta Grabianowska

  Prospekting:
  – Regularna aktywność na Facebooku, instagramie
  – Ruszyć z kanałem na YouTube
  – Docieranie do grupy docelowej na grupach na Facebooku gdzie są moi potencjalni klienci
  Korzyści:
  – wnoszenie wartości do życia innych ludzi
  – dostarczanie usług produktów premium
  – wolność, czas – sama decyduje, kiedy pracuje
  Relacje:
  Telefony, opieka
  Dodawanie do grup na Facebooku
  Inspiracje i obserwowanie na social media (Instagram, Facebook)

 35. Marcelina Szurkowska

  Prospekting:
  1. Systematyczne dodawanie treści na swoich portalach społecznościowych
  2. Gotowanie dla znajomych/rodziny i częstowanie
  3. Rozmowa z klientkami w drugiej pracy i wspominanie o produkcie
  Korzyści:
  1. Różnorodne gotowanie każdego dnia
  2. Wielofunkcyjność urządzenia
  3. Oszczędności wynikające z zakupu
  Obsługa posprzedażowa:
  1. Telefony do klientów
  2. Udostępnianie postów klientów w swoich relacjach
  3. Informowanie o nowościach, aktualnościach, promocjach

 36. Magdalena Przygodzka

  1. Prospekting:
  – prowadzenie Fanpage z wartościowymi postami;
  – eksperckie filmy na kanale YouTube
  – ciekawe tipy/porady na profilu na Instagramie wykorzytując InstaStories

  2. Korzyści:
  – rozwój osobisty
  – elastyczny grafik pracy
  – niezależność finansowa

  3. Zarządzanie relacją:
  – wręczenie Karty Stałego Klienta
  – wysyłanie życzeń urodzinowch poprzez Messenger
  – wykonywanie telefonu z zapytaniem o wrażenia ze stosowania produktu

 37. Iwona Pajda

  Mój prospekting: aktywne prowadzenie fb i inst: @iwonapajdatheomix. Udział w dyskusjach na różnych grupach. Korzyści: oszczędność czasu, oszczędność pieniędzy, zdrowe jedzenie. Relacja posprzedażowa: wsparcie, inspiracje na moim profilu Fb i insta, tel czy wszystko ok. SMS z życzeniami świątecznymi.

 38. Iwona Pajda

  Mój prospekting: aktywne prowadzenie fb i inst. Udział w dyskusjach na różnych grupach. Korzyści: oszczędność czasu, oszczędność pieniędzy, zdrowe jedzenie. Relacja posprzedażowa: wsparcie, inspiracje na moim profilu Fb i insta, tel czy wszystko ok. SMS z życzeniami świątecznymi.

  • Justyna

   Prospekting:
   -regularne posty na fb i instagram
   – informacje o zdrowym odżywianiu i wzmacnianiu odporności
   – ciekawe relacje, montowane filmiki, live

   3 korzyści:
   – poznawanie nowych ludzi, miejsca
   – elastyczny czas pracy
   – ciągły rozwój

   3 sposoby:
   – wykonanie telefonu z zapytaniem o wrażenie z użytkowania produktu
   – wsparcie- zawsze odpowiadać na telefon, wiadomość, pytanie
   – wiadomość z życzeniami- urodziny, święta

 39. Barbara J.

  Prospekting
  Publikowanie treści w mediach społecznościowych,
  Zapraszanie gości na prezentacje.

  Korzyści z używania TM
  Zdrowe odżywianie,
  oszczędność
  Czas,
  Kreatywność

  Sposoby zarządzania relacją
  Utrzymywanie kontaktu z klientem: email, sms.
  Wysyłanie informacji o nowościach i promocjach
  Życzenia okolicznościowe

 40. Barbara J.

  Prospekting
  Publikowanie treści w mediach społecznościowych,
  Zapraszanie gości na prezentacje.

  Korzyści z używania TM
  Zdrowe odżywianie,
  oszczędność
  Czas,
  Kreatywność

  Sposoby zarządzania relacją
  Utrzymywanie kontaktu z klientem: email, sms.
  Wysyłanie informacji o nowościach i promocjach
  Życzenia okolicznościowe

  (nie tylko w trakcie promocji lecz z troska), inspiracje do dan, pomoc w obsłudze urządzenia.

 41. Irena

  Prospekting online:
  – pisze posty zeby za]nteresowac klientow
  – Livy zeby pokazac jmozliwosci rozwiazania problemow
  – Spotkania z klientami
  Korzysci z zastosowania produktow:
  1. wzmacnianie jdpornosci
  2. poprawa samopoczucia i wzrost energii
  3. piekna zdrowa i zadbana cera
  Sposoby na zarządzanie relacją
  1 zapraszam na spotkannie
  2 pytam opinie po zastosowaniu produktu
  3 dbam o bliższą relację z klientem

 42. Paulina Sz.

  1) sposób na przeprowadzenie prospektingu:

  – nawiązanie relacji osobistych na warsztatach pielęgnacyjnych
  -budowanie marki na fb, inst i yt
  -regularność spotkań z klientkami
  -regularne posty, relacje livy na żywo o produktach kosmetycznych, problemach z cerą i o domowych zabiegach spa

  2) 3 korzyści z zastosowania mojego produktu
  -piękna, zdrowa, zadbana cera, poprawienie jej kondycji zarówno u kobiet jak i u mężczyzn
  -pomoc przy problemach skórnych
  -możliwość spełniania swoich marzeń, rozwoju osobistego, kariery
  -podróże, wyróżnienia
  -bezpieczne i świetne jakościowo produkty,
  -pomoc w pielęgnacji skóry i stosowaniu kosmetyków krok po kroku
  -możliwość zwrotu produktu w ciągu 14dni

  3) 3 sposoby na zarządzanie relacją:
  -grupa na fb, funpage
  -regularny kontakt po warsztatach pielęgnacyjnych z klientami
  -rabaty dla stałych klientów np z okazji urodzin
  -rekomendacja mojej osoby dla bliskich kobiet osoby ktora miała warsztaty pielęgnacyjne

 43. Halina

  Prospekting
  budowanie marki na fb, insta, YT, witrynie http://www.heureka.com.pl
  3 korzyści:
  wygoda, zdrowe, oszczędności
  3 sposoby na zarządzanie relacją:
  wielotorowy kontakt i dostępność, obsługa posprzedażowa, grupa na fb Thermomix- lubię wygodnie i zdrowo

 44. Angelika

  PROSPEKTING Facebook
  1. Nawiązywanie relacji osobistych poprzez wiadomości – przywitanie się, poznanie/polubienie/ jeżeli potrzeba wyjdzie z rozmowy zaproponowanie produktu/biznesu.
  2. Aktywne posty na storkach: ankiety, pytania, informacje o programach odżywczych – zaproszenia, lifestyle
  3. Regularne postowanie na Fanpage

  KORZYŚCI Z PRODUKTU:
  1. Najprostszy sposób na szybkie i skuteczne dbanie o zdrowie na co dzień.
  2. Realne i długotrwałe efekty.
  3. Prestiż, posiadanie jednego z najlepszych produktów na rynku.
  4. Bezpieczeństwo, posiadanie jednego z najlepiej przebadanych produktów na rynku.

  ZARZĄDZANIE RELACJĄ
  1. Opieka – materiały i telefonowanie przez 4 miesiące (program odżywczy)
  2. Regularny kontakt co 2 miesiące.
  3. Zaproszenie do grupy dla klientów na FB.

 45. Dagmara

  Prospekting:
  1. Aktywnie prowadzę mój Fp na Facebooku, Instagramie
  2. Posty o tipach dotyczących nauki języków obcych
  3. Zapraszanie na bezpłatne lekcje pokazowe

  Korzyści:
  1. Swoboda komunikacji zagranicą
  2. Możliwość awansu i wyższych zarobków
  3. Wyższa samoocena

  Sposoby na zarządzanie relacją:
  1.Ankiety badające zadowolenie z usług
  2. Rabaty na kolejne kursy
  3. Kartka świąteczna z życzeniami
  4. Aktualności na stronie i fp

 46. Małgorzata S.

  Prospekting:
  1. Aktywnie prowadzę mój Fp na Facebooku, Instagramie oraz nagrywam filmy, w których opowiadam o korzyściach danego produktu
  2. Filmy o problemach skórnych i jak sobie z nimi poradzić oraz jakie produkty będą najlepsze na dany problem
  3. Daje próbki każdej kobiecie np. w sklepie aby mogła przetestować je w domu i sprawdzić efekt na własnej skórze( ładnie zapakowane z numerem telefonu)
  4. Prowadzenie grupy zamkniętej na Facebooku, gdzie pokazuje makijaż, triki, jak używać produktów itp
  5. Udzielanie się na forach dotyczących makijażu i pielęgnacji, rozdanie i konkursy

  Korzyści:
  1. Rewelacyjne jakościowo produkty, po których użyciu widać efekty
  2. Znaczna poprawa kondycji skóry
  3. Rozwój, szkolenia i niezależność finansowa
  4. Moja opieka, zaangażowanie, dobór idealnych produktów do potrzeb skóry i zainteresowanie
  4. Gwarancja 100% satysfakcji i złoty serwis

  Sposoby na zarządzanie relacją:
  1. Follow Up- dzwonie do niej po dwóch dniach od sprzedaży, aby zapytać jak się czuje, co u niej, czy jest zadowolona z efektów i z produktów, które zakupiła
  2. Przedstawiam jej promocje oraz nowości, które aktualnie mamy w ofercie
  3. W dniu urodzin dzwonie do niej z życzeniami i składam ofertę urodzinową w postaci prezentu do zakupionego produktu
  4. W dniu urodzin jej męża dzwonię, aby zapytać czy ma pomysł na prezent i proponuję jej pomoc
  5. Pytam również czy ma koleżanki, które chciałyby skorzystać i proponuje domowe SPA

 47. Maria Anna

  Prospecting:
  Aktywne prowadzenie swoich stron, typu: Fanpage, Instagram, You Tube, komunikacja z ludźmi.
  Korzyści:
  Przyjemność z używania wysokiej jakości produktów aloesowych, doskonałe samopoczucie, poprawa kondycji finansowej.
  Relacje:
  Umiejętność słuchania potrzeb innych ludzi, zainteresowanie klientem, chęć niesienia pomocy.

 48. Justyna

  Prospekting:
  1. Blog
  2. Posty eksperckie
  3. Networking
  Korzyści:
  1. Gładka i nawilżona skóra
  2. Idealnie wyglądający podkład i trwały makijaż każdego dnia
  3. Młodość zachowana na dłużej
  Zarządzanie relacją:
  1. Dodanie do grupy na FB i live na grupie
  2. Telefon
  3. Zaproszenie na profil FB

 49. Katarzyna

  To świat, którego nie znałam, wszystko co przeczytałam jest nowe. Muszę to na spokojnie prztrawić. Chcę się na razie skoncentrować na Poznaniu potrzeb moich klientów.

 50. Kinga

  Prospekting:
  1. Dodawanie wartościowych postów na temat produktu, zdrowia, życia prywatnego.
  2.Bezpośredni kontakt w relacji.
  3. Aktywność na stronie na FB.
  4. Promowanie produktu, którego używam i jestem zadowolona.
  Korzyści z moich usług/ produktu:
  1. Możliwość rozwoju osobistego oraz nauka przedsiębiorczości. Kursy, szkolenia.
  2. Dodatkowy dochód.
  3. Nowe, wartościowe znajomości.
  4. Gwarantowana poprawa zdrowia i wiedzy o nim.
  Zarządzanie relacją:
  1. Doradztwo.
  2. Pytanie o samopoczucie.
  3. Życzenia urodzinowe/świateczne.
  4.Zaproszenie na spotkanie.

 51. Izabela K

  Prospekting
  1. Ciągłe rozwijanie Instagram, oraz grupy zamkniętej dla klientów na FB.
  2.Składanie propozycji klientom
  3. Oznaczenie pojazdu logo firmy
  Korzyści:
  1. Ciągły rozwój
  2.Niezależność finansowa
  3.Profesjonalizm
  Zarządzanie:
  1. Kontakt z klientem w każdej formie
  2.Informowanie o nowościach
  3.Praca w grupach zamkniętych

 52. Paulina Stolarczyk

  1. PROSPEKTING:
  posty dające wartość budujące moją markę osobistą
  zamknięta grupa, gdzie promuję zdrowy styl życia, jak również opowiadam o produktach w moim domu, inspiruję i pokazuję różne tipy zdrowotne
  jestem produktem produktu (pokazuję czego używam w różnych miejscach, używam też loga marki np. na parasolce, termosie)

  2. KORZYŚCI Z UŻYTKOWANIA PRODUKTU:
  produkty budujące zdrowie: wzmocnienie organizmu i nauka zdrowych nawyków
  większa świadomość dzięki bezpłatnym szkoleniom z zakresu zdrowia
  zakupy bezpośrednio u producenta z dożywotnią zniżką na naturalne certyfikowane produkty

  nauka przedsiębiorczości bez ryzyka – ze sprawdzonym biznesplanem, narzędziami i zespołem wsparcia
  dywersyfikacja dochodów – zabezpieczenie finansowe (poza pracą podstawową, która raz może być, a raz nie)
  elastyczność miejsca i czasu pracy

  3. ZARZĄDZANIE RELACJĄ:
  zapraszanie na spotkania/ szkolenia
  rozmowy telefoniczne o tym co słychać u drugiej osoby (z troski)
  30dniowa gwarancja satysfakcji – po 2 tyg telefon z pytaniem o produkt

 53. Justyna

  Prospekting:
  1. Regularne posty w mediach społecznościowych informujące o produktach ale też o zaletach pracy w branży MLM
  2. Cykliczny program na żywo na funpage mówiący o problemach ale tez i rozwiązaniach w celu przybliżenia branży i możliwości
  3. Komentowanie postów innych, udzielanie się na forach

  Korzyści:
  1. Rozwój osobisty i możliwość uczestnictwa w wielu szkoleniach
  2. Dodatkowy dochód, poczucie bezpieczeństwa
  3. Niezależność czasowa (elastyczność)

  Zarządzanie relacją:
  1. Praca w grupach zamkniętych na fb
  2. Fallow-up, kontakt z klientem, prowadzenie klienta, doradztwo i pomoc
  3. Mailing – informacje, spersonalizowane życzenie urodzinowe

 54. Lilianna

  Prospekting: live, pasty z radami, wywiady z ekspertami

  Korzyści: rozwój osobisty, inne spojrzenie na stary problem, poszerzanie kręgu znajomych/odbiorców treści

  Zarządzanie: grupa na FB, YT, rabaty lojalnościowe :)

 55. Emila Brzyska

  Mój prospekting;
  -regularne posty na Facebooku, fanpag, Instagram
  – wrzucanie relacji
  -Aktywność na grupach związanych z mlm/urodą /zdrowiem
  -wywiady z wartościowymi ludźmi
  -spotkania ofline z klientem

  Korzyści ;
  -poprawa wyglądu skóry i klientki(zadowolony klient)
  -tworzenie dodatkowego źródła dochodu
  -rozwój osobisty
  -darmowe szkolenia
  -wysoka jakość produktów
  Zarządzanie relacją;
  -kontakt telefoniczny /konsultacje /zapytanie o wrażenia po zakupie
  -informacja o nowosciach
  -informacja o spotkaniach tematycznych
  -życzenia urodzinowe /świąteczne
  -upominki /rabatu przy większych zakupach

 56. Sylwia Pogorzelska

  Mój prospeking;
  – regularne posty i relacje na instagramie
  – angażowanie sie w rozmowy na grupach, i na forach związanych ze zdrowiem, biznesem i rozwojem osobistym
  – komentować posty innych użytkowników na ig i fb.

  Korzyści:
  -poprawa zdrowia oraz samopoczucia swojego i swojej rodziny.
  -rozwój osobisty i wsparcie
  – wygenerowanie dodatkowego dochodu, a nawet możliwość osiągnięcia stabilizacji finansowej.

  Usługa po sprzedażowa:
  -kontakt telefoniczny i mailowy
  -wysłanie zaproszenia do grupy dla klientów
  -zaproszenia na webinary i spotkania.

 57. Edyta

  Prospekting to co tygodniowe live gdzie na żywo gotuje, oceniam danie i mowie o urządzeniu Thermomix.

  3 korzyści:
  Zdrowe odżywianie, oszczędność czasu w trakcie przygotowywania dań, poznawanie nowych smaków

  3 sposoby na zarządzanie relacja:
  Kontakt z klientem (nie tylko w trakcie promocji lecz z troska), inspiracje do dan, pomoc w obsłudze urządzenia.

 58. anna

  Cześć Kamila
  ;) właśnie przerabiam kolejny etap twojego kursu. Oto odpowiedzi.:
  Prospekting
  -publikowanie postów na FB, INSTAGRAMNIE
  -nagrywanie filmików produktowych, live o problemach klientów z informacją jak im zaradzić
  -poznawanie potrzeb klienta przez ankiety oraz zadawanie pytań w relacjach.

  Korzyści
  -rozwój osobisty
  -niezależność
  -uznanie
  -pracuje kiedy chce, jak chce, gdzie chce

  Zarządzanie
  -kartki urodzinowe
  -zapraszanie klienta na darmowe wyjazdy firmowe( traktowanie klienta jak VIPa)
  zapraszanie do grupy zamkniętej(wyjątkowej)gdzie znajdzie więcej informacji o problemach, produktach

 59. Jola

  Mój pomysł na prospekting:
  – live’y tematyczne na profilu i fanpageu
  – wywiady z osobami
  – wspólna grupa zainteresowań, dawanie ludziom wartości
  – spotkania networkingowe

  Korzyści z zastosowania mojego produktu:
  – poprawa jakości życia i zdrowia
  – tworzenie dodatkowego źródła dochodu, zabezpieczającego naszą przyszłość
  – elastyczność pracy

  Sposoby na zarządzanie relacją:
  – grupa wsparcia
  – kontakt poprzez messenger i telefon
  – spotkania indywidualne lub grupowe integracyjne

 60. Marta Mierzwińska

  Mój prospekting:
  – regularne posty na Fb i instagramie
  – branie udział w wydarzeniach np. targach lub innych imprezach
  – budowanie relacji ( odpowiadanie na komentarze)

  3 korzyści:
  – rozwój osobisty
  – uznanie
  – niezależność finansowa

  3 sposoby:
  – pokazywanie opinii zadowolonych klientów
  – wiadomości prywatne z podziękowaniem za zakup produktu
  – zaproszenia na wydarzenia np webinar który organizuję

 61. Natalia

  Prospekting:
  Posty na facebooku i instagranie
  Spotkania networkingowe
  Wyjście do klienta, tam gdzie on spędza czas

  Korzyści:
  Lepsze zdrowie
  Więcej energii
  Niezależność i wolność finansowa

  Sposoby na zarządzanie relacja:
  Wysyłanie prezentów w formie przepisu z wykorzystaniem tego produktu
  Traktowanie klienta jak VIP’a, zaproszenie np na wirtualną kawę w większym gronie
  Składanie życzeń urodzinowych (oczywiście jeśli znam datę)

 62. Magdalena Forystek

  Mogę przeprowadzić prospekting w formie ankiety. W ten sposób sprawdzę jakie oczekiwania mają moi klienci wobec mnie.
  Moja usługa sprawi, że biznes moich klientów rozkwitnie. Sprawie, że klient będzie miał wsparcie i jasno określone cele. Oferuje wzrost przychodów firmy oraz wysoka jakość moich produktów.
  Co miesięczne sprawdzanie co słychać u moich klientów. Aktywne komentowanie ich profili w social mediach oraz cykliczne spotkania.

 63. Malgorzata Sdzuj

  Prospekting:
  Wrzucanie regularnie postów na FB i Instagram
  Wrzucanie relacji
  Tworzenie relacji z potencjalnym klientem
  Poznanie problemów klianta
  Korzyści:
  Motywacja osób aby osiągnęli swój cel
  Pokazania korzyści stosowania naszych produktów
  Pokazania przemian innych podopiecznych
  Sposoby na zarządzanie relacja:
  Kontakt z podopiecznymi
  Podsyłanie przepisów i treningów
  Wysłuchanie potrzeb i problemów podopiecznych
  Budowanie więzi i relacji z podopiecznym i przyszłym podopiecznym

 64. Katarzyna Wysocka

  W jaki sposób możesz przeprowadzić prospekting?
  – aktywność na grupach związanych ze zdrowiem i urodą
  – regularna publikacja na swojej grupie
  – używanie na co dzień produktów, które sprzedaję

  3 korzyści z zastosowania produktu:
  – zbudowanie odporności
  – usunięcie toksyn z organizmu
  – pomoc np. w chorobach skórnych

  3 sposoby na zarządzanie relacją:
  – spotkania i zaproszenia na wydarzenia
  – regularny kontakt na fb
  – kontakt telefoniczny po zakupie

 65. Danusia

  Dzień dobry, Kamilo
  Jestem po kolejnym etapie Twojego kursu
  Moje pomysły na prospekting to:
  – regularne live,y na facebooku z dostarczaniem merytorycznych informacji
  – obserwowanie stron parentingowych i reagowanie na sygnalizowane tam problemy rodziców
  – zapraszanie do bezpłatnych działań (np. Tydzień Eksperta w grupie POZYTYWNA DYSCYPLINA SPEŁNIENI RODZICE) ponad 20 tys członków i zapraszanie uczestników na wydarzenia płatne

  Korzyści jakie otrzyma osoba, korzystająca z mojej usługi:
  – rzetelna wiedza na temat rozwoju i potrzeb rozwojowych dzieci i nastolatków
  – zrozumienie przyczyn niegrzecznego zachowania dziecka i narzędzia skutecznej długofalowo reakcji na takie zachowania
  – wzmocnienie relacji w rodzinie, budowanie motywacji wewnętrznej dziecka, wzmacnianie silnych stron i przede wszystkim szacunek do siebie i własnych dzieci

  Sposoby na zarządzanie relacją:
  – informowanie o kolejnych wydarzeniach
  – udzielanie konsultacji i pomoc w rozwiązywaniu problemów wychowawczych
  – stała i regularna obecność w mediach społecznościowych

 66. Agnieszka Kłos

  Cześć Kamila :) Pora na wykonanie kolejnego zadania z Twojego kursu :)
  Prospekting :
  – prowadzenie bloga skierowanego do mojej grupy docelowej
  – aktywne prowadzenie profilu na Instagramie, codzienne posty , relacje , transmisje na żywo, pozyskiwanie nowych osób obserwujących
  -udzielanie się i komentowanie w grupach tematycznych związanych z moimi zainteresowania i równocześnie na których znajdują się moi potencjalni klienci

  3 korzyści zastosowania mojego produktu :
  – zadbanie o zdrowie i odporność
  – zrzucenie zbędnych kilogramów i oczyszczenie organizmu
  – zadbanie o skórę od wewnątrz za pomocą suplementów wysokiej jakości

  3 sposoby na zarządzanie relacją ( obsługa posprzedażowa )
  – zamknięta grupa na facebooku dla klientów używających produkty
  – kontakt z klientem z zapytaniem o wrażenia i efekty używania produktu, zapytanie czy jest zadowolony z zakupu
  – wysyłanie ciekawego newslettera z wartościowymi informacjami

 67. Katarzyna Kiernicka

  Cześć Kamila!
  Przerabiam kolejny moduł Twojego szkolenia – Jak zbudować stabilny biznes online.

  W jaki sposób możesz przeprowadzić prospekting?
  – komentarze pod postami na profilach gdzie jest moja grupa docelowa
  – wywiady i live – crossy
  – noszenie odznaki firmowej – tak aby ludzie sami pytali mnie co to jest i wtedy mam możliwość opowiedzenia czym się zajmuje

  3 korzyści z zastosowania produktu:
  – zbudowanie odporności
  – silny i zdrowy organizm
  – smukła sylwetka i pozbycie się kilku zbędnych kilogramów

  3 sposoby na zarządzanie relacją:
  – życzenia/gratis na urodziny
  – regularny mailing
  – kontakt telefoniczny po zakupie i późnej relacyjny

 68. Monika Anioł

  Moje sposoby na prospekting:
  *rozwijanie profilu na fb i praca z ciepłym rynkiem
  *rozwijane konta na instagramie i praca z zimnym rynkiem
  *wspominanie o swojej pracy podczas wizyty u fryzjera, kosmetyczki, w restauracji

  3 korzyści z zastosowania mojego produktu
  *lepsza jakość życia
  *większa energia i witalność
  *poprawa odpornosci

  3 sposoby na zarządzanie relacja
  *zaproszenie do zamkniętej grupy klientów gdzie doradzamy, dzielimy się pomysłami, radami i efektami
  *regularne dowiadywanie się, co słychać
  *informowanie o nowościach i sezonowych produkach

 69. Ewelina Kozakiewicz

  Cześć Kamila,
  poniżej moje pomysły :)

  1) Propsekting:
  – regularne posty na IG + nagrywanie story
  – dołączenie do grup, komentowanie i udzielanie się na forach
  – komentowanie profili, na których może znajdować się moja grupa docelowa

  2) Korzyści:
  – budowanie niezależności finansowej i dochodu pasywnego
  – rozwój osobisty
  – elastyczność i możliwość wykonywania pracy wszędzie, gdzie jest dostęp do Intenetu
  – zadbanie o swój organizm poprzez zażywanie suplementów

  3) Zarządzanie relacją:
  – zachęcanie do śledzenia mojego IG
  – sms z informacją o nowościach
  – pytanie o opinię po zakupie
  – pomysły na zakupy/prezenty związane z różnymi okazjami, np. święta, dzień mamy, itp.

 70. Anna

  Dzień dobry, moje pomysły to:
  PROSPEKTING
  -trafianie do potencjalnych klientów poprzez reaktywowanie mojego bloga kulinarnego na fb i insta juz z wypracowana spolecznoscia i jej poszerzanie przez nowe posty i relacje
  -rozmowy o produkcie podczas relacji biznesowych w innej pracy powiazanej takze z kulinariami,
  -kontakt osobisty lub telefoniczny z osobami ktore w moim mniemaniu moga byc zainteresowane danym produktem

  KORZYŚCI
  -oszczędność czasu i pieniędzy
  -nowe możliwości kulinarne w zasięgu własnych możliwości
  -nowa jakość życia w wielu dziedzinach na które to urządzenie będzie miało wpływ

  ZARZĄDZANIE RELACJĄ
  -zamknieta grupa na fb z klientami i wymiana doswiadczen, inspiracji, pomoc
  -kontakt telefoniczny i osobisty co jakis czas (2 miesiace) plus drobne upominki
  -zachecanie do sledzenia mojego bloga kulinarnego wraz z dostepem do webinarow i ebookow i zapraszanie na wydarzenia

  dziekuje!

 71. Jacek

  Sposobem na prospekting jest to co poniżej napiszę :

  Składanie propozycji nowym klientom i znajomym
  Badanie rynku w internecie oraz w otoczeniu moim jak i moich znajomych
  Korzyści usług: Wzrost zysku
  Profesjonalizm, gwarancja, dobry produkt.
  Rozwój, współpraca, nowe znajomości.
  Zarządzanie relacją;
  Cykliczne spotkania i raporty.
  Częsta pomoc i dalsza współpraca.

 72. Jacek

  Moim sposobem na prospekting jest to co poniżej napiszę :

  Składanie propozycji klientom i znajomym
  Badanie rynku oraz klientów w internecie oraz w otoczeniu moim jak i moich znajomych
  Korzyściami z zastosowania moich usług są: Wzrost zysku
  Profesjonalizm oraz gwarancja.
  Ciągły rozwój i współpraca.
  Zarządzanie relacją;
  Cykliczne spotkania i raporty.
  Częsta pomoc i dalsza współpraca.

 73. Jacek

  Moim sposobem na prospekting jest to co poniżej napiszę :

  – Składanie propozycji klientom i znajomym
  – Badanie rynku oraz klientów w internecie oraz w otoczeniu moim jak i moich znajomych
  Korzyściami z zastosowania moich usług są:
  – Wzrost zysku
  – Profesjonalizm oraz gwarancja.
  – Ciągły rozwój i współpraca.
  Zarządzanie relacją;
  – Cykliczne spotkania i raporty.
  – Częsta pomoc i dalsza współpraca.

 74. Jacek

  Moim sposobem na prospekting jest to co poniżej napiszę :

  – Składanie propozycji klientom.
  – Badanie rynku oraz klientów w internecie oraz w otoczeniu.
  Korzyściami z zastosowania moich usług są:
  – Wzrost zysku oraz dochodu firmy.
  – Profesjonalizm oraz gwarancja.
  – Ciągły rozwój i współpraca.
  Zarządzanie relacją;
  – Cykliczne spotkania i raporty.
  – Częsta pomoc i dalsza współpraca.

 75. Jacek

  Moim sposobem na prospekting jest:
  – Obserwacja firm w moim otoczeniu i polecanie im swoich usług.
  – Składanie propozycji klientom.
  – Badanie rynku oraz klientów w internecie oraz w otoczeniu.
  Korzyściami z zastosowania moich usług są:
  – Wzrost zysku oraz dochodu firmy.
  – Profesjonalizm oraz gwarancja.
  – Ciągły rozwój i współpraca.
  Zarządzanie relacją;
  – Cykliczne spotkania i raporty.
  – Częsta pomoc i dalsza współpraca.
  – Wzajemne rekomendacje

 76. Karina Kowalska

  Hej Kamila, właśnie jestem na kolejnym etapie Twojego kursu!

  W jaki sposób moge przeprowadzić swój prospekting?
  *Regularne dodawanie postów na fanpage’u oraz na instagramie
  *spotkania ze znajomymi, by ich zaciekawić oraz przedstawić produkty
  * dołączenie do grup społecznościowych gdzie mogą znajdować się moi potencjalni klienci.

  korzyści z zastosowania produktów oraz dołączenia do mojego zespołu
  *zadbanie o zdrowie od wewnątrz oraz od zewnątrz
  * finansowa niezależność, możliwość rozwoju i spełnienia.
  *praca z dowolnego miejsca

  sposoby na zarządzanie relacją z moimi klientami
  *informowanie o nowościach oraz nadchodzących wydarzeniach
  *osobisty kontakt, SMS, telefon lub mail
  *grupa na facebooku by wszyscy uczestniczyli w dyskusjach oraz mieli możliwość pozyskania rady
  *zaproszenie na spotkanie grupowe przy kawie i ciastku

 77. Karina Kowalska

  Hej Kamila, właśnie jestem na kolejnym etapie kursu!

  W jaki sposób moge przeprowadzić prospekting?
  *Regularne dodawanie postów na fanpage’u oraz na instagramie
  *spotkania ze znajomymi, by ich zaciekawić oraz przedstawić produkty
  * dołączenie do grup społecznościowych gdzie mogą znajdować się moi potencjalni klienci.

  3 korzyści z zastosowania produktów oraz dołączenia do mojego zespołu
  *zadbanie o zdrowie od wewnątrz oraz od zewnątrz
  * finansowa niezależność, możliwość rozwoju i spełnienia.
  *praca z dowolnego miejsca

  3 sposoby na zarządzanie relacją z moimi klientami
  *informowanie o nowościach oraz nadchodzących wydarzeniach
  *osobisty kontakt, SMS, telefon lub mail
  *grupa na facebooku by wszyscy uczestniczyli w dyskusjach oraz mieli możliwość pozyskania rady
  *zaproszenie na spotkanie grupowe przy kawie i ciastku

 78. Karina Kowalska

  Hej Kamila, właśnie jestem na kolejnym etapie kursu!

  W jaki sposób możesz przeprowadzić prospekting?
  *Regularne dodawanie postów na fanpage’u oraz na instsgramie
  *spotkania ze znajomymi, by ich zaciekawić oraz przedstawić produkty
  * dołączenie do grup społecznościowych gdzie mogą znajdować się moi potencjalni klienci.

  3 korzyści z zastosowania produktów oraz dołączenia do zespołu
  *zadbanie o zdrowie od wewnątrz oraz od zewnątrz
  * finansowa niezależność, możliwość rozwoju i spełnienia.
  *praca z każdego miejsca na ziemi

  3 sposoby na zarządzanie relacją
  *informowania o nowościach oraz wydarzeniach
  *osobisty kontakt
  *grupa na facebooku by wszyscy uczestniczyli w dyskusjach oraz mieli możliwość pozyskania rady
  *zaproszenie na spotkanie grupowe.

 79. Anna Szychowska

  1) W jaki sposób zrobić prospecting?

  Aby dotrzeć do moich potencjalnych klientów będę chodziła na zajęcia zumby w mojej okolicy i tam zabierałą ze sobą napój aloesowy. Ćwiczące osoby moga się zaciekawić tym napojem, bo zwykle pije sie wodę niegazowaną. Mog pwoiedzieć, że mogę zamówić dla nich taki napój i przy nastepnym spotkaniu im dostarczę albo od razu zalożyc konto w hurtowni.

  2) 3 sposoby, aby osoby dołączyły do mojego zespołu

  1. Dzięki moim profilom w mediach społecznosciowych będe pokazywała swoje życie i to jak sięzmienilam odkad pracuje w Forever. Osoby, które mnie obserwuja – moi znajomi bądź nieznajomi moga się zaciekawić tematem oraz zapytac, gdzie pracuję. Wtedy powiem, że maja możlwiość dołączyć do mojego zespołu.

  2. W rozmowach ze znajomymi z pracy powiem, że robie kurs Kamili Rowińskiej ktory na rynku kosztuje ponad 1700 zł a ja mam do niego darmowy dostęp. Osoby zainteresowane rozwojem osobotym beda pytac w jakis posb dolaczylam do firmy i czy one tez maja taka mozliwosc..

  3. Stałym klientom z rabatem 15% zaproponuje, czy chcuelo by zamawiac kosmetyki jeszcze taniej i zbierac punkty CC oraz budowac dochód pasywny. Jesli icha zamówienia sa duże- zapewne będzie to dna nich ciekawa propozycja.

  3) 3 spoosby, aby budować relacje z klientem

  1.Każdemu klientowi podam swój link do mediów spolecznościowych (Instagram / Facebook) aby mogli śledzić nowości. Poprosze o ich nr telefonu i będę raz w miesiacu wysyłąć sms o innym ciekawym produkcie, czy chcieliby go sprubować.

  2. Będę komentować ich posty i udostepniac, aby widzieli że interesuje sie tym co sie u nich dzieje.

  3. Będę pytać czy sa zadowoleni z produktów, jakości dostawy i czy mają uwagi. Pokażę, że ważna jest dla mnie ich opinia o produkcie oraz o marce Forever.

 80. Magdalena

  Moim sposobem na prospekting jest:
  – Obserwacja firm w moim otoczeniu i polecanie im swoich usług.
  – Składanie propozycji klientom.
  – Badanie rynku oraz klientów w internecie oraz w otoczeniu.
  Korzyściami z zastosowania moich usług są:
  – Wzrost zysku oraz dochodu firmy.
  – Profesjonalizm oraz gwarancja.
  – Ciągły rozwój i współpraca.
  Zarządzanie relacją;
  – Cykliczne spotkania i raporty.
  – Częsta pomoc i dalsza współpraca.
  – Wzajemne rekomendacje

 81. Laura

  Mój sposób na prospekting :
  – Posty na Facebooku oraz Instagramie
  – Komentowanie postów docelowej grupie odbiorców ( również pod postami mojej firmy w celu wzmacnia więzi z klientem)
  – Instastories oraz relacje na Facebooku.

  Korzyści z zastosowania mojego produktu :
  – Wysoka jakość produktów
  – Trwałość i styl
  – Prestiż

  Sposoby na zarządzanie relacją :
  – Stały kontakt w mediach społecznościowych
  – Oferowanie nowości
  – Opinie zadowolonych klientów (testymoniale)

 82. Mirka

  Witam Pani Kamilo, jestem na kolejnym etapie szkolenia-dziękuje za pomoc

  Prospekty
  ?precyzyjne posty odnośnie marki i jakości produktów
  ?przedstawienie Zalet działania w MLM w firmie będącej na rynku ponad 42 lata
  ?Nagrywanie krótkich filmów

  Korzyści
  ?wysoka jakość, szczególnie selekcjonowanych produktów
  ?biznes plan, który świetnie prosperuje od 42 lat
  ?darmowe Szkolenia
  ?forma dodatkowego dochodu

  Sposoby zarządzania relacją
  ?drobne upominki przy większych zakupach
  ?pytanie o jakość i efekty oczekując wiadomości zwrotnej
  ?indywidualne podejście do klienta
  ? odżywianie się raz na miesiąc np jak produkty? Czy czegos potrzeba ?

 83. JOANNA

  Kolejny moduł szkoleniowy za mną i kolejne zadanie
  Prospekting:
  -spotkania networkingowe
  -cykle i wpisy na funpage FB i Instagramie
  -crossowe spotkania z powiązanych ale niekolidujących ze sobą branż
  -wydarzenia kulturalne, artystyczne..
  Korzyści:
  -nowa jakość życia
  -dołączenie do zespołu – nowy sposób zarobkowania
  -rozwój i sięganie po więcej i lepiej w życiu
  Relacje:
  -kontakt via messenger, telefon, mail w celu podtrzymania relacji
  -podziękowania
  -drobne upominki na spotkaniach osobistych
  -inspiracje

 84. KrasnalowatyUP (Bartosz Grzelka)

  To Mój pomysł na PROSPEKTING :
  – Kanał na Instagranie, Fanpage na Facebook, Kanał na Youtube
  (filmy, vlogi, posty)
  Korzyści to na pewno :
  1. Rozwój
  2. Zdrowa i Silna Sylwetka
  3. Niezależność
  Relacja :
  – wiadomości po zakończeniu np. kursu, programu (np. Gratulacje), urodzinowe itd.
  – pomoc motywacyjna i informacje o nowościach produktowych
  – możliwości dodatków poprzez konferencje, zoomy itd.

 85. Joanna S

  Cześć Kamila przerabiam kolejny moduł.
  Prospekting:
  -poprzez rozmowy osobiste z być może potencjalnym klientem w różnych miejscach jak również okolicznościach, oczywiście sprzyjającym takiej rozmowie. Mówiąc bliżej o korzyściach produktu.
  -regularne posty i relacje na FB i Instagramie.
  -zwracanie uwagi na like i komentarze.
  Korzyści zastosowania produktu lub usług:
  -zdrowe odżywianie, wiem co jem.
  -oszczędność czasu, energii i pieniędzy.
  -uwierzenie we własne możliwości kulinarne.
  Zarządzanie relacją:
  -kontakt telefoniczny z klientem, rozmowa, wsparcie.
  -wysyłanie różnych nowości typu nowe kolekcje-inspiracje przepisami.
  -być otwartym i pomocnym w momencie kiedy nasz klient tego potrzebuje.

 86. Joanna

  Prospekting
  1) na pewno inaczej wyglądał, kiedy zaczynałam pracę w Vorwerk i nie miałam jeszcze bazy klientów, za to mnóstwo znajomych i rodzinę, a większość przychylna i chętna do tego, żeby poznać Thermomix
  2)fanpage na fb
  https://www.facebook.com/Thermomixowa-pracownia-smaku-110263933888836/
  3)profil na instagramie
  4)stwarzanie możliwości poznawania nowych osób: nowe aktywności fizyczne, szkolenia, kursy, itp.

  Korzyści z posiadania Thermomixa/Pracy w Vorwerk
  1)Jeśli uwielbiasz gotować – możliwość przygotowania przepisów z całego świata wprost z ekranu Thermomixa
  2)Jeśli nie umiesz gotować – w Thermomixie, gotując krok po kroku, uda Ci się każdy przepis
  3)Domowa piekarnia, a kto nie kocha zapachu domowego pieczywa:):)
  4)Masz wpływ na skład przygotowanych potraw – Wiesz, co jesz
  5)Jedno urządzenie do mycia, zamiast sterty garów
  6)Praca – połączenie pasji gotowania z pracą i zarabianiem
  7)Przełamanie barier w kontaktach z ludźmi
  8)Wzrost samooceny – ciągle się uczę, analizuję, dokształcam, testuję nowe przepisy

  Zarządzanie relacją:
  1)REGULARNE smsy z przepisami
  2)telefon z informacją zwrotną od klienta, czy udało mu się ten przepis spróbować
  3)Warsztaty kulinarne
  4)Prezentacja warsztatowa u klienta w domu z jego znajomymi, dzięki czemu on poznaje nowe przepisy, a ja nowe osoby i potencjalnych klientów
  Ahhhhh…. Kocham to, co robię
  Kamila i cały Zespół RBC – świetne, motywujące szkolenie.

 87. Patrycja Wielgus

  Prospekting:
  – poprzez kontakt osobisty z potencjalnym klientem
  – poprzez budowanie marki osobistej na profilu na FB i Instagramie, pozytywne motywujące do działania posty, grupa prywatna produktowa czyli wprowadzanie świat produktów.
  – obecność na grupach społecznościowych, które są w kręgu moich docelowych klientów
  3 korzyści:
  – dodatkowy dochód, który może pomóc w realizacji dawno odkładnych marzeń jak wakacyjny wyjazd, nowy samochód, a może studia dzieci za granicą
  – poprawa zdrowia twojej rodziny i Twojego
  – że tą pracę możesz zabrać ze sobą wszędzie nawet jak postanowisz zmienić kraj,bo potrzebny będzie Ci tylko telefon z dostępem do Internetu.
  3 sposoby na zarządzanie relacją:
  – telefonicznie i kontakt osobisty, pisanie wiadomości, zaczynając od „Co słychać ”
  – proponowanie szkoleń produktowych
  – pisanie postów po konkretną osobę, o tym jak zabrałam potrzebę, żeby mogła dostrzec korzyść dla siebie

 88. Monika Sz

  Witaj Kamilo kończę kolejny moduł.
  Prospekting;
  -budowanie relacji na moim fanpage i grupie bardziej prywatnej
  -pokazując swoje produkty np. na festynie gdzie będę mogła zachęcić i zainteresować moją markę
  -regularność i systematyczne publikowanie postów
  Korzyści;
  -poprawa samopoczucia i większej wiary w siebie
  -inwestowanie w swoją markę osobista by być kobietą niezależna
  -dołączenie do mojego zespołu
  -dodatkowy dochód
  -możliwość nawiązywania kontaktów i pozyskiwania nowych klientów
  Obsługa po sprzedażowa;
  -wiadomość z podziękowaniem za zakupienie produktu
  -pochwalenie się innymi zadowolonymi klientami
  -zainteresowanie nowym produktem co jest nowością i hitem
  -prośba bo rekomendacje znajomym

 89. Edyta Lagwa

  Hej Kamilo przerabiam kolejny modul.

  Prospekting:
  Relacje
  Posty
  Treningi live
  Kanal YouTube

  Korzysci stosowania produktu :
  dobór produktu do potrzeb klienta
  Mozliwosc dołączenia do mojego Teamu
  Osiągnięcie celu

  Sposoby zarządzania relacją:
  Ćwiczenia na live – zaproszenia na story
  Wiadomosci prywatne
  Grupa na facebooku

 90. Edyta Lagwa

  Hej Kamilo przerabiam kolejny modul.

  Prospekting:
  Relacje
  Posty
  Treningi live
  Kanal YouTube

  Korzysci stosowania produktu :
  Odpowiedni dobór produktu do potrzeb klienta
  Mozliwosc dołączenia do mojego Teamu
  Osiągnięcie celu

  Sposoby zarządzania relacją:
  Ćwiczenia na live – zaproszenia na story
  Wiadomosci prywatne
  Grupa na facebooku

 91. Katarzyna Roszak

  Cześć Kamila,
  właśnie ukończyłam kolejny moduł Twojego fantastycznego szkolenia.
  Moje pomysły na prospekting to:
  – fanpage na fb @Kaskapogodzinach
  – Ig @kaska_po_godzinach
  – Małe gratisy z dokaczoną moją wizytówką dla osób biorących udział w party/ prezentacji
  Korzyści z posiadania Thermomix to:
  – 27 urządzeń w 1 – czyli oszczędność miejsca w kuchni
  – Zdrowe posiłki
  – Oszczędność czasu
  – Oszczędność pieniędzy
  – Cookidoo pełne inspiracji
  – Systematycznie dodawane na cookidoo nowe kolekcje pełne pysznych przepisów
  – Posiadanie doradcy w postaci mojej osoby
  Korzyści ze współpracy z firmą Vorwerk:
  – Możliwość wypracowania własnego urządzenia
  – Dodatkowy dochód
  – Nowe kontakty – klienci z rekomendacji
  – Możliwość uczestniczenia w cotygodniowych spotkaniach, które prowadzą tez do mojego rozwoju
  – Możliwość uczestniczenia w szkoleniach
  – Samodzielnie planowane godziny pracy
  Zarządzanie relacjami:
  – Zaproszenie do obserwowania moich fanpages na fb i ig, które mogą być inspiracją
  – Telefoniczny, mailowy, poprzez messenger lub osobisty kontakt z klientami gdy należy dokonać aktualizacji urządzenia lub gdy dostępne są nowe kolekcje
  – Telefoniczny, mailowy, poprzez messenger lub osobisty kontakt z klientami z zaproszeniem do udziału w warsztatach (nie są dostępne w okresie pandemii)
  Pozdrawiam,
  Kasia tj. Kaśka po godzinach

 92. Małgorzata

  Prospekting:
  1) posty i relacje na Facebook i Instagram
  2) Reagowanie na Like i Komentarze
  3) Regularność w budowaniu marki osobistej
  Korzyści z dołączenia do zespołu:
  1) możliwość zbudowania stabilnego biznesu na lata z dochodem pasywnym
  2) wolność i czas – sam decydujesz o tym ile pracujesz i kiedy
  3) nowe szczere relacje i znajomości
  Sposoby na zarządzanie relacją:
  1) pomoc w podjęciu działań poprzez pokierowanie na odpowiednie szkolenia
  2) osobisty kontakt na każdym etapie i indywidualne podejście
  3) pytania o efekty i zadowolenie z wykonanej pracy

 93. Joanna K.

  Prospekting
  -posty na instagramie
  -posty na facebooku
  -nagrywanie live, storys i filmików
  Korzyści zastosowania produktu lub usług
  -dobór produktu do wymagań klienta
  -udział w szkoleniach i warsztatach
  -możliwość nawiązania nowych kontaktów
  -dodatkowe korzyści finansowe
  Zarządzanie relacja
  -grupa na Facebooku
  -telefon z zapytaniem o produkt i propozycja nowej oferty
  -mail z podziękowaniem za współpracę i propozycja nowych produktów

 94. Ludmila

  Moje sposoby na prospekting:
  1)budowanie relacji z klientkami na grupie zamkniętej na Facebooku i na Instagramie
  2)udział w wydarzeniach związanych z branżą beauty, szkolenia, warsztaty
  3)nawiązywanie kontaktów z klientkami, które skomentowały post, do polubienia strony

  Korzyści zastosowania produktu lub usługi:
  1)indywidualnie dobrana pielęgnacja do potrzeb skóry oraz nauka makijażu
  2)możliwość dołączenia do mojego zespołu
  3)poznanie inspirujących ludzi
  4)pewność siebie i niezależność

  Sposoby zarządzania relacją:
  1)informowanie o nowościach, możliwościach i rozwoju
  2)opinie zadowolonych klientek oraz zdjęcia
  3)kontakt i pomóc w przyszłości w sprawach pielęgnacyjno-wizażowych

  • Lidka

   Mój prospekting:
   – cykliczne posty na FB i Instagramie (więcej filmików, zdjęć, komentarzy)
   – uczestnictwo w imprezach, wydarzeniach, targach
   – zapraszanie kobiet do świata, którego większość z nas uwielbia i chce w nim przebywać
   3 korzyści:
   – niezależność finansową, uwolnienie się z etetu
   – osobisty rozwój
   – uznanie i prestiż
   3 sposoby na zarządzanie relacją:
   – telefon po każdym spotkaniu z klientką bez względu na wynik sprzedaży
   – informowanie o nowościach raz na kwartał
   – zapraszanie na organizowane przeze mnie warsztatów, wieczorów…

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?