Jak sprzedawać więcej_

Jak sprzedawać więcej? To pytanie nierzadko spędza sen z powiek niejednym przedsiębiorcom. Nieważne, czy jesteś freelancerem, właścicielem zakładu produkcyjnego, nauczycielem w szkole językowej…

Większa sprzedaż daje większe zyski, a za tym idą większe możliwości.

Być może jesteś fryzjerem, kosmetyczką, doradcą finansowym, wedding planerem, a być może współpracujesz z branżą MLM – dla Ciebie również zwiększenie sprzedaży to większe zarobione pieniądze i niejednokrotnie spełnione marzenia.

Zajmuje się sprzedażą od 21 lat i przez cały ten czas doskonaliłam swoje umiejętności, poznawałam nowe metody. Wszystko po to, aby wiedzieć jak sprzedawać lepiej.
Coraz większa wiedza i nowa metodologia na pewno pomogły. Jednak dopiero, kiedy poukładałam wszystko, co wiem i umiem, w logiczny i poznany na szkoleniu „Mistrz sprzedaży” proces, moja skuteczność i sprzedaż eksplodowała!

Przeczytaj, czym jest i z czego składa się skuteczny proces sprzedaży, poukładaj go u siebie i realizuj niebywałe wyniki sprzedażowe.

Proces sprzedaży to powtarzalne działania, których celem jest pozyskanie, a następnie przeprowadzenie potencjalnego klienta od momentu poznania Twojej marki poprzez zakup, aż do polecenia Twojej oferty kolejnym osobom.

Poszczególne etapy procesu możesz dopasować zarówno do pojedynczego produktu, usługi jak i wielkich projektów, które zamierzasz sprzedać. Pomaga to w uporządkowaniu wszelkich działań i ułatwia codzienną pracę, za czym idzie wzrost sprzedaży i satysfakcja klienta.

Z czego składa się proces sprzedaży?

 

 

Jak sprzedawać więcej

 

PROSPEKTING

Pierwszym etapem procesu sprzedaży jest PORSPEKTING, czyli inaczej poszukiwanie klienta.

Do tego etapu zaliczają się wszystkie te działania, dzięki którym możesz znaleźć osoby, przedsiębiorstwa czy instytucje zainteresowane Twoją usługą czy produktem.
Szukasz, a czasami tworzysz środowiska, w których „siejesz ziarno”, czyli budujesz zainteresowanie swoją marką. Możesz to robić na wiele sposobów m.in.: pisać blog, prowadzić ciekawy kanał na Youtube, prowadzić ekspercki profil na Facebooku czy pisać artykuły do prasy.

Do prospektingu świetnie nadają się wszelkiego rodzaju spotkania networkingowe, wydarzenia branżowe (np. targi) czy wydarzenia rozrywkowe, a nawet kulturalne. Wszystko po to, aby uzyskać kontakt do swojego przyszłego klienta.

W tym etapie warto zadać sobie pytanie: kim jest mój idealny klient? Im więcej czasu poświęcisz na odpowiedź i im lepiej zbudujesz obraz swojego klienta, tym skuteczniej wzbudzisz zainteresowanie idealnej grupy docelowej, a pozostałe etapy sprzedaży będą łatwiejsze.

NAWIĄZYWANIE KONTAKTU

Nawiązanie kontaktu to ten moment, w którym Twój potencjalny klient ma okazję poznać Ciebie i Twoją markę. Może to być pierwszy telefon, pierwsze spotkanie na żywo lub poznanie Twojego profilu w mediach społecznościowych.

Przedstaw siebie, swoją markę, produkt lub usługę w taki sposób, aby klient nie miał wątpliwości, co dokładnie robisz, czym się zajmujesz, jakie potrzeby i problemy rozwiązujesz.

Często nawiązanie kontaktu wiąże się z pierwszym wrażeniem. Zadbaj więc o swój wizerunek oraz zastanów się jaki komunikat wysyłasz do świata, poprzez strój, komunikację czy postawę. Przy tym wszystkim pamiętaj o uśmiechu, on często ratuje nasze pierwsze wrażenie.

BADANIE POTRZEB

Gdy ze sprzedawcy zmieniasz się w dobrego detektywa szukającego prawdziwych pragnień swoich klientów to znaczy, że pamiętasz o niezbędnym etapie w sprzedaży, czyli badaniu potrzeb klienta.

Zadaj pytania otwarte (to takie, które wymagają od rozmówcy odpowiedzi bardziej złożonych, niż równoważniki zdań), aktywnie słuchaj i zapamiętuj. W międzyczasie możesz sparafrazować usłyszane wypowiedzi, aby upewnić się, czy dobrze wszystko zrozumiałeś.

W tym etapie pamiętaj o jednym: NIE RÓB ZAŁOŻEŃ, które często są powodem niskiej i nieskutecznej sprzedaży.

Pozbądź się schematów, stereotypów i utartych ścieżek myślenia. Z ciekawością dziecka zadawaj pytania i z radością oczekuj odpowiedzi klienta. Niejednokrotnie zaprowadzą Cię do zaskakujących wyników i wniosków.

Jeżeli dobrze wykonasz swoją pracę (moim zdaniem jedną z najtrudniejszych) poznasz prawdziwe pragnienia, potrzeby i problemy swojego klienta, to oprócz tego, że odniesiesz sukces w sprzedaży, to jeszcze zadbasz o zadowolenie i nierzadko o radość klienta.

Jeżeli natomiast ominiesz badanie potrzeb lub wykonasz je niedokładnie, nieszczerze – kolejne etapy procesu sprzedaży będą jak strzelanie na ślepo. Sukces będzie mocno zależał od Twojego szczęścia lub (co gorsza) możesz pokusić się o przekonywanie, nacisk czy manipulację.

Jeszcze jedno…
Zanim zaczniesz zadawać wszystkie pytania i zachowywać się jak na przesłuchaniu, warto, abyś uprzedził swojego rozmówcę. Wystarczy krótkie zdanie, którym zaprezentujesz swoją prawdziwą intencję np.:„…aby najlepiej dopasować rozwiązanie do twoich potrzeb, chciałabym zadać ci kilka pytań i poznać ciebie bliżej”.

PREZENTACJA KORZYŚCI

Dopiero w tym etapie możesz swobodnie opowiedzieć o swoim produkcie, firmie, usłudze, rozwiązaniu czy ofercie.

Poznałeś lepiej klienta. Wiesz, co dla niego jest ważne i jakim językiem się posługuje. Pamiętaj o tym w swojej prezentacji i dopasuj ją do odbiorcy lub odbiorców.
Być może słucha Cię analityk, dla którego ważne będą liczby, fakty i logiczny ciąg zdarzeń, a który słysząc o certyfikatach bezpieczeństwa zdecyduje się na zakup. A może masz do czynienia z osobą, dla której ważne będzie tempo, emocje, prestiż, i która z gwiazd dokonała podobnego zakupu.

Ludzie różnią się od siebie i w różny sposób podejmują decyzje, ale jedno jest pewne: klienci kupują korzyści z oferty, a nie samą ofertę.

Co to oznacza dla Ciebie?
Że jeżeli chcesz mieć lepsze wyniki prezentuj rozwiązanie językiem korzyści, opierając się na argumentach zarówno liczbowych, logicznych, jak i emocjonalnych.

PYTANIA/OBIEKCJE

Muszę Ci się do czegoś przyznać. Kiedyś najbardziej bałam się dwóch etapów procesu sprzedaży: obiekcji oraz finalizacji sprzedaży.

Przecież pięknie, wręcz idealnie nagadałam się i zapoznałam klienta z marką. Przedstawiłam językiem korzyści całą ofertę, ba, nawet przygotowałam specjalną promocję… Jednak zawsze istnieje ryzyko odmowy, albo co gorsza – pojawi się na pewno jakieś „ALE”.
Być może coś mu nie pasuje. Być może cena jest za wysoka, albo opakowanie za małe. A może nie ma czasu skorzystać z usługi lub odwrotnie – moja oferta trwa za krótko.

Strach przestał mnie paraliżować, gdy uświadomiłam sobie coś ważnego!

Wyrażania obiekcji, zadawanie kolejnych pytań, czy wtrącanie tych „ALE” to informacja, że klient mnie słuchał. Być może pomyślał nawet, że moja oferta to dobry pomysł, „ALE” …trochę się boi.

Nie walcz z obiekcją.
Nie atakuj, nie broń się…
Wysłuchaj, podziękuj, okaż zrozumienie dla emocji i raz jeszcze przypomnij najważniejsze argumenty.

Wyobraź sobie, że zachęcasz klienta do tego, aby przeszedł przez most nad urwiskiem, a na drugim brzegu czekają na niego skarby, które wiesz, że są mu potrzebne i są dla niego dobre.
Twój klient widzi skarb i chce iść za Tobą, ale się piekielnie boi.
Co robisz?

Popychasz i mówisz, że da radę? A może zostawiasz go na brzegu i sugerujesz, aby to jeszcze przemyślał?

Poradzenie sobie z obiekcją klienta jest jak wyciągniecie do niego ręki i powoli, krok po kroku, przeprowadzenie go przez most do jego skarbu. Zapewniam Cię, że oboje poczujecie satysfakcję oraz sukces.

ZAMKNIĘCIE SPRZEDAŻY

Finalizacja sprzedaży jest po Twojej stronie.
Twoim zadaniem jest w inicjować podjęcie decyzji przez klienta zakładając, że jest on na TAK!

Możesz to zrobić poprzez pytanie: kiedy dostarczyć zamówione produkty lub jaki sposób wysyłki wybiera?
Wezwij swojego klienta do akcji.

Przestań się martwić i bać, że klient może myśleć inaczej.
Zapewniam Cię, że jeżeli wzbudziłeś prawdziwe zaufanie i zbudowałeś relację, ale klient nie będzie jeszcze gotowy na zakup, to Ci o tym powie. Wtedy wrócicie do etapu obiekcji i dodatkowych pytań.

Ty masz prawo zapytać i zaproponować, a Twój klient ma prawo kupić u Ciebie lub nie.

REKOMENDACJE

Rekomendacja jest dobrym sposobem na reklamę Twojego produktu i zachęcenia do jego kupna innych potencjalnych odbiorców.

Po sprzedaży możesz poprosić osobę, która już wie o Twoim produkcie dużo, a nawet w międzyczasie zdążyła go przetestować, aby pomogła Ci go zarekomendować i rozwiać wątpliwości innym potencjalnym klientom.

ZARZĄDZANIE RELACJĄ

Pamiętaj, aby dbać o relacje z klientami i nie być „jednorazowym” sprzedawcą.
Twoim zadaniem jest przypominanie się klientowi. Może to być kartka urodzinowa lub telefon z pytaniem o wrażenia z zakupionego produktu. Może to być również wsparcie w montażu przez wysłanie linku do filmiku na Youtube lub wysłanie na rocznicę znajomości miłej wiadomości.

Takie dbanie o dobrą, szczerą relację z klientem może sprawić, że do Ciebie wróci i kupi jeszcze więcej lub przyprowadzi swoich znajomych.
Na pewno buduje to jakość i dobre imię Twojej firmy.

Każdy z przedstawionych tutaj opisów elementów procesu sprzedaży można pogłębić i wzbogacić. Warto rozwijać umiejętności zadawania pytań czy prezentacji językiem korzyści, albo można szukać nowych sposobów pozyskiwania klientów.

 

Nie przyniosą one jednak efektów, jeżeli nie zaczniesz działać systematycznie i konsekwentnie.
Zacznij od dziś i realizuj swoje marzenia poprzez większą sprzedaż.

Karolina Kozielska

Dział Rozwoju Zespół RBC

 

 

 

Jak sprzedawać więcej?

 

Karolina Kozielska jest prawdziwym Mistrzem Sprzedaży, którego być może miałaś lub miałaś okazję już spotkać na szkoleniach stacjonarnych organizowanych przez RBC. Do niedawna, Karolina była opiekunem uczestników półtorarocznego programu szkoleniowego RBC Master Business Training. Obecnie pracuje w Dziale Rozwoju RBC, który pozwala dobrać idealną ścieżkę rozwoju dla Twoich indywidualnych potrzeb.

Chcesz poznać nasz Dział Rozwoju? Wypełnij krótką ankietę i daj nam znać, czego potrzebujesz [KLIKNIJ TUTAJ]

 

295 komentarzy
 1. Barbara Wawer

  1. Prospekting
  Instagram – przedstawianie najpierw różnych problemów w postach a później pokazywanie gotowych rozwiązań. To w przypadku produktów. Natomiast w przypadku rekrutacji – pokazywanie kulis pracy, nauki, rozwoju w mlm
  2. – usunięcie przebarwień – dla osób ceniących minimalizm, czysta cera to mniej makijażu i mniej niedoskonałości
  – koktajle – gotowe sposoby by walczyć że złym nawykiem podjadania
  – dołączenie do zespołu – wspólny rozwój i zdobywanie założonych celów
  3. – po czasie przewidzianym na zadziałanie serii pielęgnacyjnej, pytanie o efekty, ewentualnie prośbą o wysłanie zdjęć
  – pytanie czy koktajle sprawdzają się u klienta, zaproponowanie nowych przepisów z użyciem koktajlu
  – propozycje wspolnych szkolen, stały kontakt, wsparcie

 2. Sandra

  Skończyłam moduł 7

  Mój prospekting;
  1.Raz w tygodniu post na insta.
  2.Instastory z treningów/szkoleń/kosmetyki które uzywam/życie prywatne .
  Obserwowanie,komentowanie osob/grup które mnie interssuja oraz które mogą się mną intetesowac .

  3 korzysci;
  Treningi/warsztaty.
  Finanse- wydawanie na to co jest wazne, co działa,co pomaga.
  Plany,cele,spelnianie marzeń.

  Zarządzanie relacja;
  1.Obserwacja moich klijetow. Komentowanie, kontakt z nimi.

  2.Raz w tygodniu post na insta jeden tydzień- kosmetyki,Oriflame, życie prywatne.
  Drugi tydzień-taniec/pasja.

  3.pamiętanie o klientach-promocje, okazję,Nowy katalog,warsztaty, szkolenia.

 3. Michał R.

  Serwus Kamila!
  Jestem w trakcie przerabiania kursu „Jak zbudować stabilny biznes online”.
  Moje pomysły na:
  *PROSPEKTING
  Mogę przeprowadzić przez rekomendacje moich pacjentów. Wiele zależeć będzie od regularnego prowadzenia instagramu oraz FB, co przez to rozumiem:
  -publikacja postu minimum raz w tygodniu
  -codzienna publikacja relacji na obu portalach
  -udział w grupach związanych z branżą z którą związany jest produkt
  *KORZYŚCI Z ZASTOSOWANIA PRODUKTU:
  -poprawa stanu zdrowia
  -utrata wagi
  -najwyższa jakość produktów ( certyfikaty, nagrody, własne laboratoria)
  * ZARZADZANIE RELACJĄ:
  -smsowy kontakt z klientem (przypomnienie o co poniedziałkowym warzeniu + tekst motywacyjny)
  -comiesięczne badanie kontrolne
  -grupa na FB

 4. Anna Poplicha

  Cześć Kamila ?
  Mój sposób na prospecting:
  – nagrywanie filmików i live
  – komentowanie postów innych osób na fb
  – pisanie wartościowych postów

  3 korzyści stosowania produktu:
  – poprawa wyglądu skóry
  – zmniejszenie dolegliwości ze strony jelit
  – zbudowanie odporności organizmu
  3 sposoby zarządzania relacją:
  – dostarczanie próbek produktów
  – telefon/wiadomość z pytaniem o wrażenia z używania danego produktu
  – zaproszenia do konkursów z nagrodami

 5. Tomek

  Cześć Kamila!
  Jeśli chodzi o mój sposób na prospekting to na pewno:
  – budowanie swojej marki osobistej na portalach społecznościowych,
  – planuje posty na instagramie z tygodniowym wyprzedzeniem ( mieszam produkty, pokazuję swoje życie, daje różne możliwości)
  – bardzo dużo nagrywam na moje story (instagram oraz facebook),
  – robię live na facebooku i oczywiście je promuje z wyprzedzeniem,
  – daje ludziom wiarę i inspirację,
  Na dzień dzisiejszy mam bardzo pozytywny odbiór, wielu ludzi mi piszę, że ich inspiruje i chcą się ze mną spotkać na rozmowę. Wielu ludzi chciało zrezygnować, a po wysłuchaniu mnie podjęli decyzję, że jeszcze warto powalczyć i dążyć do celu!

 6. Wiola Schmidt

  Odp. 1. Prospekting mogę przeprowadzić poprzez dodawanie do listy znajomych osób z grupy docelowej (odchudzanie – ludzi z widoczną nadwagą) w mediach społecznościowych, poprzez swoją historię – pisząc bloga lub nagrywając vlogi na you tube. Dodając się do grup społecznościowych w grupie docelowej i nawiązywanie i budowanie relacji.

 7. Anka

  Mam na imię Anka, jestem przedstawicielem handlowym firmy Vorwerk, Thermomix.
  Mój pomysł na prospekting to prężnie działający fanpage: @Thermomixtotakieproste (posty i relacje), Instagram: thermomix_totakieproste (posty i relacje) oraz kanał na YouTube: Thermomix – to takie proste ( regularne filmiki: były 2 tygodniowo a teraz w okresie wakacji 1 filmik w tygodniu )
  Korzyści z zakupu Thermomix:
  * zdrowe, pełnowartościowe posiłki
  * oszczędność czasu i pieniędzy
  * różnorodność w gotowaniu, odkrywanie nowych smaków
  Korzyści z dołączenia do współpracy:
  * dodatkowy dochód
  * możliwość samodzielnego planowania swojej pracy
  możliwość samorozwoju i poznawania nowych, ciekawych ludzi, odkrywanie siebie i swoich możliwości
  Zarządzanie relacjami:
  * grupa na messenger Thermomiksowcy gdzie wymieniamy się pomysłami, odpowiadamy sobie na pytania, doradzamy
  * kontakt meuilowy z klientami : życzenia świąteczne, nowości
  * powrót do klienta z zapytaniem telefonicznym jak sprawuje się sprzęt, co wychodzi najlepiej, co nie wyszło….
  * informacja o nowych kolekcjach, dostępnym ciekawym przepisie, który polecam
  Pozdrawiam serdecznie i działam dalej z kursem :)

 8. Natalia

  Cześć Kamila:)
  1. W jaki sposób prowadzę prospekting:
  *aktywny udział na fb i instagramie (posty i relacje)
  *fanpage
  *grupa na fb
  *kontakt z osobami, które mam w znajomych

  2. 3 korzyści z zastosowania produktów:
  *zdrowsza skóra, włosy i paznokcie
  *większa odporność i dzienna dawka warzyw i owowców
  * szybki pełnowartościowy posiłek mało kaloryczny
  * szybszy metabolizm
  (miały być 3, ale to takie 4 najważniejsze)

  3. Obsługa posprzedażowa
  * raz lub dwa razy w tygodniu kontakt z podopiecznym
  *życzenia urodzinowe (i świąteczne)
  *wysyłanie darmowych przepisów na weekend

 9. Justyna

  Witaj Kamila,
  Mój prospekting:
  – aktywne konto na fb i instagramie,
  – prośba do klientów o rekomendacje, spotkania kulinarne,
  – grupa na messengerze;

  Korzyści ze stosowania oferowanego produktu:
  – oszczędność czasu i pieniędzy,
  – szeroki wybór przepisów (kreatywność),
  – łatwość i szybkość przygotowania zdrowych i smacznych dań.

  Sposoby na zarządzanie relacją:
  – wsparcie po zakupie, dostępność w razie potrzeby klienta,
  – inspiracje dla klientów (fb, instagram, e-mail)
  – życzenia na święta, kontakt w związku wprowadzeniem nowej rzeczy do TM.
  – dobre relacje towarzyskie z wieloma klientami.

  Pozdrawiam JG

 10. Agnieszka

  Działania:
  – grupa na FB
  – wstawianie zdjęć na instagramie
  – strony przechwytujące w wordpress
  – prezentacja produktów – newslettery
  – dawanie like-ów i komentowanie innych postów
  Plusy:
  – rejestracja jest darmowa
  – co miesiąc nowa promocja
  – nowe produkty, warsztaty, wydarzenia
  – różne programy gdzie można nabyć prezenty,
  – usługi online bez wychodzenia z domu
  Sprzedaż:
  Zaproszenie potencjalnego klienta na swoja stronę FP i Instagram, indywidualne lub grupowe wsparci – ja wybieram najlepszą opcję dla klienta, pomoc w przejściu pierwszych kroków. Upewnienie potencjalnego klienta, że zawsze będziesz służyć mu pomocą, stały kontakt z klientem

 11. Agnieszka

  Prospekting:
  – grupae na FB
  – wstawianie zdjęć na instagramie
  – strony przechwytujące w wordpress
  – prezentacja produktów – newslettery
  – dawanie like-ów i komentowanie innych postów
  Korzysci:
  – rejestracja jest darmowa
  – co miesiąc nowa promocja
  – nowe produkty, warsztaty, wydarzenia
  – różne programy gdzie można nabyć prezenty,
  – usługi online bez wychodzenia z domu
  Sprzedaż:
  Zaproszenie potencjalnego klienta na swoja stronę FP i Instagram, indywidualne lub grupowe wsparci – ja wybieram najlepszą opcję dla klienta, pomoc w przejściu pierwszych kroków. Upewnienie potencjalnego klienta, że zawsze będziesz służyć mu pomocą, stały kontakt z klientem

 12. Izabela

  Prospekting- konwersacje z osobami z fb, instagrama, udział w szkoleniach rozwojowych, prowadzenie strony.
  Korzyści dla klienta z zastosowania produktu: 1. stała zniżka na produkty, kupowanie bezpośrednio u producenta 2. Atrakcyjny program lojalnościowy, w tym produkty za grosz 3. Gwarancja używania naturalnych produktów, z bogatym składem ziół i witamin.
  Sposoby zarządzania relacją: udział w webinarach, regularne informowanie o aktualnych promocjach,przesyłanie życzeń

 13. Natalia

  Hej Kamila :) Realizuję Twój kurs i spełniam zadanie.
  Prospekting to dla mnie styl życia, pokazuję i udzielam się w mediach społecznościowych( profil na fb, instagramie, swój fanpage, postowanie oraz live) i pokazuję siebie oraz swoje wartości, które reprezentuje. Jak słyszę- wszędzie mnie pełno, czyli prospekting działa :)
  Regularne postowanie, kontakt z bezą moich znajomych, tworzenie grupy.

  3 korzyści:
  1. Wprowadzenie zdrowych nawyków żywieniowych na lata; nauka i pomoc innym
  2. Profilaktyka zdrowia, ochrona z myślą przyszłości, uniknięcie problemów zdrowotnych, młodość na dłużej
  3. Poprawia zdrowia i urody, dbanie o zdrowie całej rodziny

  Zarządzenie relacja:
  Stały, dobry kontakt z moimi podpiecznymi; pomoc, dawka wiedzy, poproszenie o rekomendacje, powrót do relacji po zakończonym programie, cotygodniowe prezenty, pytanie o potrzeby: tworzenie live’ow, przepisów, porad

  Pozostanie w kontakcie: powrót do relacji, urodziny, wydarzenie z życia, pytanie samopoczucie, efekty współpracy, reakcja na posty oraz publikowane relacje

  Pozdrawiam,
  Natalia s

 14. Joanna

  PROSPEKTING
  * strona dedykowana kosmetykom Mary Kay na Instagramie z odpowiednimi # na bio i pod postami
  * regularne ( w moim przypadku 1xtyd) posty i/lub istory zachęcające do wypowiedzi np.: czy masz swój wakacyjny niezbędnik (tak/nie) – zdjęcie produktów nawilżających skórę twarzy
  * zamknięta grupa konsultantek z mojego zespołu na messenger

  KORZYŚCI
  * poczujesz się wyjątkową kobietą gdyż wydobędziesz z siebie piękno
  * dołączysz do społeczności różnorodnych kobiet z całego świata, ceniących czas, rodzinę, niezależność, doświadczysz rozwoju osobistego w tempie, które jest dla Ciebie odpowiednie
  * nauczysz się prawidłowej pielęgnacji skóry i makijażu na każdą okoliczność

  ZARZĄDZENIE RELACJĄ
  * kontakt posprzedażowy -> czy wiesz jak stosować kosmetyk, czy coś dopowiedzieć
  * po kilku tygodniach -> czy dostrzegasz zmiany na skórze , jakie, czy chcesz uzupełnić o kolejny kosmetyk… proponuję włączyć to i to, aby zyskać to i to…
  * info o nowościach , korzyściach jakie ze sobą niosą; jeśli brak zakupów, nie odpisuje (a może zaczyna z jakiegoś powodu unikać) -> wysyłka katalogu i próbki z opisem stosowania pocztą tradycyjną

 15. Paweł

  Prospekting:
  1.Prowadzenie Fb i ig
  2.Występy dotyczące mojej działalności odżywianie/sport
  3.Pokazywanie się gdzie tyko mogę (temat związany z odżywianie/sportem)

  Korzyści:
  1.Zdrowie na długie lata
  2.Dbanie o siebie rodzinnie
  3.Redukcja wagi

  Budowanie i utrzymanie relacji
  1.Konsultacje po sprzedaży
  2.Grupy na Fb
  3.Stały kontakt na messenger

 16. Agnieszka Mirek

  Prospekting mogę przeprowadzać za pomocą fanpage/profilu w mediach społecznościowych, pracy na rekomendacjach oraz uczestnictwa w wydarzeniach kulturalno-rozrywkowych w celu pozyskania kontaktów.
  Korzyści ze stosowania produktu: poprawa wyglądu skóry, piękny makijaż, a co za tym idzie lepsze samopoczucie i większa pewność siebie.
  Korzyści z dołączenia do zespołu: możliwość prowadzenia własnego biznesu, niezależność i rozwój osobisty.
  Obsługa posprzedażowa: telefon z zapytaniem o wrażenia po stosowaniu produktu, zaproszenie do grupy dla Klientek w mediach społecznościowych oraz zaproszenie na kolejne spotkanie (np. makijażowe).

 17. Aneta Burghardt

  Sposób na przeprowadzenie prospektingu:
  -prowadzenie profilu i fanpage na fb,prowadzenie konta na instagramie
  -udział na innych profilach i grupach
  -prezentacja produktu
  -uczestnictwo w konferencjach
  3 korzyści z zastosowania z mojego produktu:
  -produkty wysokiej jakości poprawiające zdrowie i wygląd
  -możliwość zakupu produktu w cenie hurtowej
  -rozwój osobisty,zdobywanie wiedzy
  3 sposoby na zarządzanie relacją:
  -życzenia urodzinowe, świąteczne
  -informacje o nowościach, promocjach i wydarzeniach
  -rozmowy telefoniczne

 18. Monika

  Jestem w trakcie przerabiania Twojego kursu Kamila :) Moje pomysły na:
  1. PROSPEKTING:
  Prowadzenie Instagrama
  Prowadzenie Facebooka
  Wiadomości do klientów na messenger – najlepiej nagrywane :)

  2. KORZYŚCI Z UŻYTKOWANIA PRODUKTU:
  Poprawa stanu zdrowia
  Zgubienie zbędnych kilogramów
  Możliwość zarabiania bez wychodzenia z domu

  3. ZARZĄDZANIE RELACJĄ:
  Grupy dla klientów na Facebooku
  Przesyłanie przepisów
  Wsparcie podczas trwania programu

 19. Dorota Głowacka

  Jestem w trakcie przerabiania Twojego kursu.

  Moje pomysły na:

  1. PROSPEKTING:
  Prowadzenie Facebooka, Instagrama, You Tube’a.
  Rozmowy z potencjalnymi klientami.

  2. KORZYŚCI Z UŻYTKOWANIA PRODUKTU:
  Zdrowie, uroda, bezpieczeństwo, wpieranie polskiej marki.

  3. ZARZĄDZANIE RELACJĄ:
  Grupy tematyczne na Facebooku,
  Stały kontakt z klientami poprze telefon, media społecznościowe.

 20. Marcelina

  Jestem w trakcie przerabiania Twojego kursu :) Moje pomysły na:
  1. PROSPEKTING:
  Prowadzenie Instagrama
  Prowadzenie Facebooka
  Telefony do klientów
  2. KORZYŚCI Z UŻYTKOWANIA PRODUKTU:
  Atrakcyjne wynagrodzenie
  Tańsze gotowanie
  Kontrola nad swoją dietą
  3. ZARZĄDZANIE RELACJĄ:
  Grupy dla klientów na Facebooku
  Wspólne gotowanie
  Stały kontakt z klientami przez story na Instagramie

 21. Iwona Walesiak

  Witaj Kamilo.

  PROSPECTING
  -Aktywnosc w mediach spolecznosciowych
  _Tworzenie postow
  -Systematycznosc
  Korzysci:
  Darmowa rejestracja oraz stala znizka 25%
  Dostep dp Promocji
  Wspaniale kosmetyki ozdrowych skladach.
  Relacje:
  Staly kontakt telefoniczny z Klientem
  Wsparcie i Doradztwo produktowe .
  Zapraszanie na webinary produktowe.

 22. Anna Pieczonka

  Cześć!
  Jestem w trakcie przerabiania kursu jak zbudować skuteczny biznes online. Moje pomysły na:
  1. PROSPEKTING:
  – Prowadzenie fanpage
  -Prowadzenie Instagrama
  (oba kanały służą do inspiracji do zdrowego stylu życia, zadawania pytań, ankiet)
  -Aktywność w grupach tematycznych

  2. KORZYŚCI Z UŻYTKOWANIA PRODUKTÓW
  -bezpłatne produkty dla dziecka
  -unikalny plan wynagrodzeń
  -produkty najwyższej jakości (certyfikaty, badania kliniczne również z udziałem kobiet w ciąży)

  3. ZARZĄDZANIE RELACJĄ
  -Indywidualny kontakt do klienta co tydzień
  -Specjalna grupa oraz czat dla klientów
  życzenia urodzinowe, kartka na święta

 23. Iga

  Prospekting: pojawienie się np na targach zdrowia czy kosmetyków naturalnych prezentując produkty
  Używać i przynosić produkty na różne spotkania towarzyskie
  Przekazywać produkty na aukcjach charytatywnych

  Korzyści z produktów i dołączenia do zespołu: poprawa zdrowia, wagi
  Młodsza i promienna cera oraz ciało
  Niezależność finansowa
  Praca w wybranych dla siebie godzinach

  Relacja po sprzedażowa:
  Pytanie czy produkt działa, gdy się skończy pytanie o opinie
  Polecenie czegoś nowego
  Zaproszenie na social media

 24. Aleksandra Kamińska

  PROSPECTING
  prowadzenie profilu na Fb oraz strony , pisanie bloga, prowadzenie konta na Instagramie, brać udział w wydarzeniach, na których mogę pokazać swój produkt , targach ,utworzenie strony www , reagować na posty lajki , udział na innych profilach , nagrywanie live i filmików na YouTube, udział w grupach tematycznych, prowadzenie własnej grupy na fb

  KORZYŚCI
  oszczędność na zakupach,szkolenia ,wparcie , opieka, rozwój, motywacja,rabaty, nowości ,promocje, gwarancja i satysfakcja, możliwość reklamowania, miesięczny katalog, rejestracja 0 zł bezy ryzyka i inwestycji, prezenty , premie jednorazowe, programu rekrutacyjne , nie trzeba zamawiać co miesiąc, dostarczenie nawet 1 produktu, niskie opłaty wysyłkowe a nawet darmowe , szybkie zakupy bez wychodzenia z domu , szybka dostawa , możliwość prowadzenia własnego biznesu, elastyczny wymiary pracy , poznawanie nowych ludzi , raz do roku wycieczki zagraniczne, program samochodowy,

  ZARZĄDZANIE RELACJĄ
  przesyłanie życzeń z okazji świąt, urodzin, wysyłanie zdjęć z inspiracjami, motywacją kontakt telefoniczny , wizytówka ,SMS , e mail, Messenger grupa na fb aby nie przegapili niczego, pochwała za doby wybór zakupu, pochwała za awanse i sukces również nagrody, dziękowanie za zaufanie , zapraszanie na konferencję , live webinary, poproszenie o wypowiedź na temat np zakupu danego produktu, spotkanie osobiste , pomoc jeśli tego potrzeba ,

 25. Iwona Czyżewska

  PROSPECTING
  prowadzenie profilu na Fb, pisanie bloga, prowadzenie konta na Insta, brać udział w wydarzeniach, na których mogę pokazać swój produkt
  KORZYŚCI
  oszczędność czasu i pieniędzy, świadome i różnorodne odżywianie, jedno urządzenie zastępuje wiele innych, proekologiczne działania opierające się na zerowaste
  ZARZĄDZANIE RELACJĄ
  przesyłanie życzeń z okazji świąt, urodzin, wysyłanie zdjęć z inspiracjami, kontakt telefoniczny mający na celu sprawdzenie zastosowania produktu i rozwianie wszelkich wątpliwości lub niesienie pomocy w przypadku problemów

 26. Iwona Cz

  PROSPECTING
  prowadzenie profilu na Fb, pisanie bloga, prowadzenie konta na Insta, brać udział w wydarzeniach, na których mogę pokazać swój produkt
  KORZYŚCI
  oszczędność czasu i pieniędzy, świadome i różnorodne odżywianie, jedno urządzenie zastępuje wiele innych, proekologiczne działania opierające się na zerowaste
  ZARZĄDZANIE RELACJĄ
  przesyłanie życzeń z okazji świąt, urodzin, wysyłanie zdjęć z inspiracjami, kontakt telefoniczny mający na celu sprawdzenie zastosowania produktu i rozwianie wszelkich wątpliwości lub niesienie pomocy w przypadku problemów

 27. Marcin Siwicki

  Ten moduł kursu był genialny!
  Prospekting:
  – instagram i fanpage
  – reagowanie na like i komentarze
  – udział na innych profilach
  Korzyści:
  – szkolenia
  – wsparcie i opieka
  – możliwość realizacji i rozwój
  – tańsze produkty używane w codzienności
  Po sprzedaży:
  – kontakt
  – wsparcie
  – wiedza

 28. Aleksandra Krypczyk

  Prospekting:
  -udział w grupach zespołowych
  -nagrywanie live i filmików na yt
  -posty na fb, instagramie
  Korzyści:
  -produkty z rabatem dla klientów
  -lepsze zdrowie
  -30dniowa gwarancja sadysfakcji klienta
  Zarządzanie relacja:
  -wiadomości messenger lub SMS
  -kontakt telefoniczny w sprawie rezultatów z zastosowania produktów
  – zaproszenia klientów na spotkania otwarte produktowe

 29. Aleksandra Krypczyk

  Prospekting:
  -udział w grupach
  -nagrywanie live i filmików
  -tworzenie postów na fb, instagramie
  Korzyści:
  -produkty z rabatem dla klientów
  -lepsze zdrowie
  -30dniowa gwarancja sadysfakcji klienta
  Zarządzanie relacja:
  -wiadomości messenger lub SMS
  -kontakt telefoniczny w sprawie rezultatów z zastosowania produktów
  – zaproszenia klientów na spotkania otwarte produktowe

 30. Alina Kuczyńska

  Prospekting:
  – fanpage na FB
  – wstawianie zdjęć na instagramie
  – stworzenie strony www
  – prezentacja produktów
  – dawanie like-ów i komentowanie innych postów
  Korzysci:
  – rejestracja jest darmowa
  – co miesiąc nowy katalog
  – nowe produkty, promocje, nowości
  – różne programy gdzie można nabyć prezenty,
  – nie trzeba składać co miesięczne zamówienie,
  – szybkie zakupy bez wychodzenia z domu
  Sprzedaż:
  Zaproszenie potencjalnego klienta na swoja stronę FP i Instagram, indywidualne lub grupowe wsparcie, tutaj zależny od klienta, przekazaniem wszystkich możliwości jakie będzie miał zapisując się do klubu, pomoc w przejściu pierwszych kroków. Upewnienie potencjalnego klienta, że zawsze będziesz służyć mu pomocą

 31. Aneta

  1. Prospekting wykonam w postaci publikowania cyklicznych materialow
  2. Korzysci: gladka i zdrowa skora, luksusowa marka i spolecznosc, mozliwosc rozwoju osobistego
  3. Zarzadzam relacja poprzez regularne spotkania, kontakt z klientem, promocje

 32. Dorota Rzeczkowska

  Trzy sposoby na prospekting:
  – reakcja na lajki i komentarze, na fb i instagramie,
  – wymiana wizytówek
  – udział w masowych wydarzeniach dla pozyskania kontaktów

  Korzyści :
  – piękna skóra i super makijaż, po zastosowaniu kosmetyków,
  – możliwość prowadzenia swojego biznesu
  – rozwój osobisty

  Zarządzanie relacją, 3 elementy:
  – telefon po spotkaniu,
  – ponowne spotkanie o innej tematyce, specjalistyczne pielęgnacja lub makijaż
  – konwersacje na messendzerze i zaproszenie do grupy zamkniętej na fb

 33. Dorota Rzeczkowska

  Sposoby na prospekting:
  – reakcja na lajki i komentarze, na fb i instagramie,
  – wymiana wizytówek
  – udział w masowych wydarzeniach dla pozyskania kontaktów

  Korzyści :
  – piękna skóra i super makijaż, po zastosowaniu kosmetyków,
  – możliwość prowadzenia swojego biznesu
  – rozwój osobisty

  Zarządzanie relacją:
  – telefon po spotkaniu,
  – ponowne spotkanie o innej tematyce, specjalistyczne pielęgnacja lub makijaż
  – konwersacje na messendzerze

 34. ANNA HUCHEL

  Cześć!
  Jestem w trakcie przerabiania kursu jak zbudować skuteczny biznes online. Moje pomysły na:
  1. PROSPEKTING:
  – Prowadzenie fanpage na facebooku gdzie pomagam holistycznie zadbać o zdrowie.
  -Prowadzenie Instagrama gdzie promuję zdrowy styl życia oraz dzielę się moim doświadczeniem z użytkowania produktów, które wspierają zdrowie.
  -Aktywność w grupach tematycznych

  2. KORZYŚCI Z UŻYTKOWANIA PRODUKTÓW
  -Wsparcie odporności organizmu
  -Oczyszczony organizm i szczuplejsza sylwetka
  -Możliwość otrzymania wynagrodzenia za skteczne polecenie oraz uzyskanie rabatu za lojalność.

  3. ZARZĄDZANIE RELACJĄ
  -Indywidualny kontakt do klienta co 3 msc
  -Specjalna grupa w której dziele się informacjami o produktach
  -Zaproszenia na prezentację

 35. Elwira Tymczyszyn

  Moje sposoby na przeprowadzenie prospektingu:
  – aktywne udzielanie się w grupach dla wegan na Facebooku;
  – udział w targach wegańskich;
  – publikacje na własnym blogu, jak i publikacje gościnne na blogach innych osób;
  – uczestnictwo w konferencjach poświęconych tematyce weganizmu;
  – obecność na Facebooku i Instagramie.

  Korzyści z oferowanych przeze mnie naturalnych kosmetyków wegańskich:
  1. Piękniejsza skóra i włosy dzięki zastosowaniu najskuteczniej działających składników aktywnych w kosmetykach.
  2. Pozytywny wpływ na zdrowie z uwagi na zastosowanie w kosmetykach wyłącznie bezpiecznych i przyjaznych składników.
  3. Dbając o siebie, jednocześnie pomagasz zwierzętom i zapobiegasz ich okrutnemu traktowaniu – stosujesz produkty, które nie zawierają składników pochodzących od zwierząt i nie były testowane na zwierzętach.

  Sposoby na zarządzanie relacją:
  1. Wysyłka do Klienta pudełka z wegańskimi ciasteczkami z okazji Urodzin.
  2. Wysyłka zaproszenia na bezpłatną konsultację pielęgnacyjną.
  3. Zachęcenie Klientów do podzielenia się efektami stosowania kosmetyków zakupionych w moim sklepie – za każdą publikację w sieci z oznaczeniem sklepu, Klient otrzymuje indywidualny plan pielęgnacji na miesiąc lub zniżkę na kolejne zakupy.

 36. Małgorzata Anna Sonik

  Witaj Kamila :) przerabiam Twój kurs i wprowadzam wiele ciekawych sugestii na moje strony na FB i tworzę strategię dla działań na funpage. Pracuję zgodnie ze wszystkimi wymienionymi krokami sprzedaży.
  Bardzo dużo uwagi poświęcam na wybadanie potrzeb Klienta i to zabiera mi najwięcej czasu. Następnie prezentacja produktów i korzyści , które wynikają z badania potrzeb. Tu posługuję się chętnie całymi zdaniami , które wypowiedział Klient podczas badania potrzeb. Mam cały system dbania o relację z Klientkami. Telefon 2 dni po zakupie , 2 tygodnie po zakupie , aby wybadać , czy Klientka jest zadowolona z zakupu. Ma przecież Gwarancję 100% Satysfakcji i może wymienić lub zwrócić produkt. Kolejny kontakt 2, 3 miesiące po. Pytam, czy czegoś nie trzeba uzupełnić lub umawiam się na pokazanie Nowości. Zawsze mówię Klientce , kiedy będę się z nią kontaktowała, aby nie była zaskoczona.

 37. Przemysław Jawin

  1. Swój prospecting przeprowadzę poprzez prowadzenie funpage na Facebook oraz Instagram. Będę pisał posty, nagrywał filmy. Również utworze cykl filmów z poradami zdrowotnymi oraz biznesowymi.
  2. Trzy korzyści z produktu: lepsze zdrowie, lepsza cera/skóra, więcej energii do życia
  Trzy korzyści biznesowe: więcej pieniędzy, więcej czasu dla siebie, więcej przyjaciół
  3. Trzy sposoby na obsługę po sprzedażową: wysłanie SMS lub wykonanie telefonu do klienta, mail lub wiadomość na messengerze, rozmowa wideo.

 38. Patrycja O.

  Moje pomysły na prospekting na grupie zamkniętej na FB:
  1. Przedstawiam produkty, dzieląc się własnym doświadczeniem z używania danego produktu, oraz opisuje również doświadczenia klientów. Jestem w stałym kontakcie z klientem poprzez relacje na FB. Systematycznie prowadzę swoją grupę. Aktywnie biorę udział w innych grupach w których mogę znaleźć potencjalnych klientów.

  2. Przedstawiam jakie korzyści zdrowotne klient może czerpać poprzez używanie danego produktu. Informuje jak można mieć produkt z rabatem 15%. W jaki sposób można zyskać dodatkową nogę dochodową nie wychodząc z domu, jak również mieć możliwość realizacji siebie.

  3. Zarządzam relacją poprzez kontakt z klientem. Interesuje się jak dany produkt się sprawdza u klienta, jakie zauważył zmiany. Informuje w wiadomosci prywatnej o promocjach. Zachęcam do rekomendacji mojej osoby i produktów , które polecam.

 39. Patrycja Orman

  Moje pomysły na prospekting na grupie zamkniętej na FB:
  1. Przedstawiam produkty, dzieląc się własnym doświadczeniem z używania danego produktu, oraz opisuje również doświadczenia klientów. Jestem w stałym kontakcie z klientem poprzez relacje na FB. Systematycznie prowadzę swoją grupę. Aktywnie biorę udział w innych grupach w których mogę znaleźć potencjalnych klientów.

  2. Przedstawiam jakie korzyści zdrowotne klient może czerpać poprzez używanie danego produktu. Informuje jak można mieć produkt z rabatem 15%. W jaki sposób można zyskać dodatkową nogę dochodową nie wychodząc z domu, jak również mieć możliwość realizacji siebie.

  3. Zarządzam relacją poprzez kontakt z klientem. Interesuje się jak dany produkt się sprawdza u klienta, jakie zauważył zmiany. Informuje w wiadomosci prywatnej o promocjach. Zachęcam do rekomendacji mojej osoby i produktów , które polecam.

 40. Katarzyna Wojtak

  Moj pomysl na prospekting:
  – Regularne posty w mediach społecznościowych (fb, instagram) Posty, które przekazują wartość.
  – Aktywność na innch grupach, gdzie mogę spotkać potencjalnych klientów lub partnerów biznesowych. Komentowanie postów, odpowiadanie na komentarze.
  – Dziękowanie innym za wartościowe dla mnie posty, dziękowanie za rekcję na mój wpis,
  – Szczere zainteresowanie drugim człowiekiem, poznanie jego potrzeb,

  3 korzyści z zastosowania mojego produktu lub usług:
  – zamiana kosmetyków do codziennej higieny na kosmetyki zdrowe, naturalne, bez syntetycznej chemii, kosmetyki odpowiednie dla wegan i wegetarian,
  – kosmetyki i suplementy o bardzo dobrym składzie i przystępnej cenie,
  – nasza firma oferuje szkolenia z topowymi trenerami na rynku, dzięki temu możesz podnieść swoje kwalifikacje nie wydając na szkolenia tysięcy złotych.

  3 sposoby zarządzania relacją:
  – utrzymanie stałego kontaktu z klientem,
  – zaproszenie go na webinary lub inne ważne wydarzenia związane z produktami, gdy nie może być a wykazuje zainteresowanie staram się przekazać mu video z tego wydarzenia,
  – Proszenie go o recenzję i rekomendacje, dawanie mu przekonania, że jest dla mnie ważny i wyjątkowy

 41. Joanna Tasiulis

  Moje pomysły na prospekting na Facebook i Instagram zarówno profil prywatny jak i fanpage sklepu online to:
  1. Dzielę się informacjami o produktach z własnego doświadczenia, ale też z doświadczenia moich klientów. Dzielę się informacjami o zdrowiu i zmianach nawyków, dzięki którym czujemy się lepiej i wyglądamy lepiej. Pokazuję, że takie zmiany są możliwe.
  2. Prezentuje korzyści jakie niesie za sobą używanie produktu. Korzyści nie tylko dla zdrowia, ale też korzyści finansowe. Informuje o sklepie gdzie można kupować ze zniżką od -15% i uzyskać większą zniżkę z czasem nawet do -48%. Pokazuję, jak produkt przy współpracy z firmą można mieć za darmo.
  3. Zarządzam relacją zarówno z klientami jak i partnerami biznesowymi .
  Dbam o relacje z klientami poprzez stały kontakt a czasami wysyłam próbki, żeby wiedzieli, że pamiętam o nich. Informuję ich o promocjach i nowościach na specjalnej zamkniętej grupie.
  Partnerom biznesowym proponuję prywatną zamknięta grupę, spotkania zoom gdzie zdobywamy informacje, szkolimy się. Stały kontakt i grupa wsparcia, która motywuje i mobilizuje do działania.

 42. Bożena Pazgan

  Prospekting mogę prowadzić pisząc ciekawe posty na swoim fun-page, organizować pokazy i spotkania produktowe. Mogę zamieszczać interesujące wpisy na grupach tematycznych i Instagramie.
  Używanie produktu= budowanie odporności, budowanie zdrowia, zdrowy wygląd.
  Dołączenie do zespołu=wolność finansowa, rozwój osobisty, gotowe rozwiązania.
  Dbać o dobrą relację po transakcji można poprzez przypomnienie się wysyłając smsa, maila, zapraszając na grupę lub prezentację.

 43. anna stawiarska

  1. w jaki sposób możesz przeprowadzić prospekting?
  -media społecznościowe: dzielę się na nich wartościowymi treściami na temat zdrowia, jogi, produktów, które sprzedaje, branży i firmy oraz zachęcam do tzw. ‚call to action’- zadaję pytania
  -prowadzę live z gośćmi z innymi użytkownikami mediów społecznościowych
  -używam produktów w domu i w różnych sytuacjach;

  2. 3 korzyści z zastosowania Twojego produktu lub usługi:
  – oczyszczanie i odżywianie organizmu- wspomaganie zdrowia; poprawa jakości życia, koncentracji, wyglądu sylwetk- – stabilnego biznesu na lata plus dochód pasywny
  – dostęp do własnego sklepu z bogatym asortymentem produktów codziennego użytku i możliwość kupowania ze zniżką od -15% do -48%

  3. 3 sposoby na zarządzanie relacją
  – zaproszenie do zamkniętej grupy VIP na FB, w której oferuję dodatkowe promocje lub konkursy
  – wysyłanie dodatkowych informacji przez messanger nt. biznesu, produktów, promocji i ofert
  – pytanie klientów o wrażenia i opinie z użytkowania produktu, który kupił

 44. Magda

  Moje pomysły na prospekting:
  – wykorzystanie mediów własnych: Facebook i Instagram – prezentacja używanych przeze mnie produktów, publikacja materiałów eksperckich na temat produktu, zamieszczenie ciekawych zdjęć produktu (pięknych w obrazku), poinformowanie o promocji, przeprowadzenie konkursu, w którym nagroda będzie sprzedawany produkt, post sponsorowany do konkretnej grupy, wybranej na podstawie zainteresowań
  – newsletter
  – media innych użytkowników: wspólny live w mediach społecznościowych, wywiad na blogu
  – używanie produktów w codziennych sytuacjach – mm przy sobie, używam, ktoś może ode mnie sprawdzić czy odpowiada zapach i konsystencja

  3 korzyści z zastosowania produktu:
  1. Oszczędność czasu dzięki samodzielnym zakupom produktów kosmetycznych w 1 miejscu i pieniędzy dzięki zniżkom jakie przyznaje producent
  2. Używanie produktów aloesowych to inwestycja w zdrowie rodziny.
  3. Możliwość tworzenia super społeczności, która dzieli się swoimi pomysłami na zdrowy styl życia.

  3 sposoby na zarządzanie relacją:
  1. wysyłka poprzez messengera lub insta direct informacji o ciekawych wydarzeniach online bądź stacjonarnych organizowanych przez firmę
  2. wysyłka informacji o promocjach (messeneger, insta direct)
  3. zaproszenie do zamkniętej grupy tworzącej społeczność osób aktywnie i zdrowo żyjących

 45. Beata

  – W jaki przeprowadzić prospekting?

  Prospekting można aktywnie przeprowadzać na FB i ista, czyli jako przedstawiciel handlowy mogę wykorzystać media społecznościowe, aby nawiązać kontakt i lepiej zrozumieć potrzeby klientów. Należy zbudować „plan działania”, czyli harmonogram publikowania postów i materiałów.

  3 korzyści z zastosowania Theromixa
  1. skrócenie czasu przygotowania posiłków
  2. oszczędność pieniędzy poprzez bardziej przemyślane gotowanie dzięki wbudowanemu plenerowi
  3. brak monotonii w serwowanych posiłkach dzięki rozbudowanej bazie przepisów
  3 sposoby na zarządzanie relacją (obsługa posprzedażowa)
  1.telefon po tygodniu od sprzedaży w celu zapytania o pierwsze wrażenia i zapewnienie gotowości do pomocy
  2. regularne sms z szybkimi przepisami do klientów
  3.zaproszenie do zamkniętej grupy dyskusyjnej na fb tylko dla moich klientów

 46. Beata

  – W jaki sposób możesz przeprowadzić prospekting?

  Prospekting można aktywnie przeprowadzać na FB i ista, czyli jako przedstawiciel handlowy mogę wykorzystać media społecznościowe, aby nawiązać kontakt i lepiej zrozumieć potrzeby klientów. Należy zbudować „plan działania”, czyli harmonogram publikowania postów i materiałów.

  3 korzyści z zastosowania Theromixa (używanie produktu, dołączenie do zespołu itp.).
1.oszczędność czasu

  2. oszczędność pieniędzy
3
  . brak monotoni w serwowanych posiłkach
  3 sposoby na zarządzanie relacją (obsługa posprzedażowa)
  1.telefon po tygodniu od sprzedaży w celu zapytania o pierwsze wrażenia i zapewnienie gotowości do pomocy
  2. regularne sms z szybkimi przepisami do klientów
  3.zaproszenie do zamkniętej grupy dyskusyjnej na fb tylko dla moich klientów

 47. Joanna Jezior

  Prospekting:
  1)Facebook i Instagram: instastories, posty, aktywne like, komentarze, aby dotrzeć do nowych osób, ktoś mógł mnie zauważyć.
  Korzyści:
  1)z używania produktu:
  – produkt premium, wysokiej jakości skład
  – dobre samopoczucie i świetny wygląd
  – odżywienie organizmu, uzupełnienie niedoborów, schudnięcie jeśli to jest celem dzięki produktom Wellness
  2)z dołączenia do mojego zespołu:
  -stała zniżka na wszystkie produkty -20%, dodatkowe nagrody premium za rozwój (sprzęty rtv, agd, walizki, akcesoria kuchenne i łazienkowe)
  -możliwość dodatkowego dochodu, który dzięki zaangażowaniu może stać się głównym źródłem dochodu
  -nowe znajomości i przyjaźnie
  -udział w inspirujących spotkaniach, docenienie i wyróżnienia za rozwój i awanse
  Zarządzanie relacją:
  1)klient:
  -po tygodniu telefon i zapytanie o samopoczucie po stosowaniu produktów wellness lub jakie zadowolenie z kosmetyków
  -po 2 tygodniach od zakupy utworzenie relacji na Fb lub Ig z np. koktajlem oznaczenie klienta i krótkie zapytanie jak jego produkty
  -gdy zbliża się czas zakończenia produktu z którego korzysta – telefon zapytanie czy produkt mu się kończy i czy możemy umówić się na spotkanie i pokazanie aktualnej oferty lub czy od razy zamawia bez spotkania
  2)członek zespołu:
  -wprowadzenie do zespołu
  -cykliczne spotkania na skype/zoom z grupą, telefonowanie do siebie, obserwowanie siebie w mediach społecznościowych
  -spotkania produktowe przed wejściem nowej oferty
  -szkolenia z zakresu produktów i możliwości biznesowych
  -spotkania na żywo przy dobrym jedzeniu by miło spędzić czas, może wspólne weekendowe wyjazdy jeśli relacja jest bliska
  -wsparcie i motywowanie do zawierania nowych znajomości biznesowych, budowania grupy

 48. Karolina Piorunowska

  Witaj Kamila
  Prospecting :
  -Fb, instagram
  – fp, prywatna grupa biznesowa
  – reakcja na like, komentarze
  – interesowanie się innymi grupami na fb
  – spotkania organizowane przez różne grupy
  – uczestniczenie w różnego typu spotkaniach np. Online Business Forum

  Korzyści wynikające z :
  1)Uslugi
  – szkolenia firmowe dla partnerów biznesowych
  – opracowane materiały wdrożeniowe dla wszystkich, którzy przystępują do firmy
  – dostosowane do potrzeb i możliwości wynagrodzenie zależne od zaangażowania
  -współpraca i wzajemne wspieranie
  2)Produkt :
  -wyeliminowanie chemii syntetycznej z łazienki
  – wysokie stężenia organicznych extraktow ziołowych i bazujących na naturalnych olejach roślinnych
  – lepsza kondycja skóry
  – pomocne przy skórach problematycznych
  – program lojalnościowy dla stałych klientów i produkty za darmo

  Zarządzanie relacjami :
  – wysyłanie wiadomości o promocjach i wszelkich nowinkach
  – pomoc bezinteresowna w sytuacji kiedy nasz klient jej potrzebuje
  – pamiętanie o urodzinach i ważnych wydarzeniach z życia klienta czy też partnera biznesowego
  – tak po prostu wysłanie wiadomości z uśmiechem i pożyczenie miłego dnia
  – informuje i zapraszam na wydarzenia organizowane przez firmę (webinar, wspólne ćwiczenia, zumba, konferencje )

 49. Edyta Machno

  Cześć Kamila
  1. Prospekting:
  -prowadzenie bloga na instagramie i Fb
  -cotygodniowy live
  -tworzenie ankiet z pytaniami co jest dla potencjalnego klienta ważne w zakresie odżywiania.
  -udzuelanie się w tematach zdrowego odżywiania i oszczędności
  2. Korzyści z używania produktu:
  -zdrowsze i świadome odżywianie
  -oszczędność czasu
  -zaoszczędzenie miejsca w kuchni
  -koniec z brakiem pomysłu na różnego rodzaju posiłki
  3. Zarządzanie relacja:
  -zaproszenia na cotygodniowy live
  -zaproszenia do śledzenia blogów na instagramie i Fb
  -zaproszenie na warsztaty kulinarne
  -podsyłanie ciekawych przepisów
  -prośba o wysłanie zdjęć swoich pierwszych potraw i własnych ciekawych przepisów.
  -telefony z zapytaniem co słychać i jak współpraca z zakupionym sprzętem

 50. Adriana

  Prospekting
  Grupa na fb
  Instastories
  Livy
  Stories
  Korzysci
  Utrata wagi
  Ebergia
  Pewnosc siebie
  Piekniejszy wyglad
  Zdrowie
  Zarzadzanie relacją
  Kontakt z klientem telefoniczny, messenger, pomoc , odpowiedzi, interesowanie sie klientem

 51. Renata

  Prospekting:Grupa na fb,posty,filmy na żywo.
  Korzyści z zastosowania produktów: ładna zadbana cera,lepsze samopoczucie i wyższa samoocena,super makijaż,duża wiedza o nowościach kosmetycznych,spotkania w gronie pozytywnych zadowolonych z siebie kobiet.
  Zarządzanie relacją:stały miły kontakt ,pomoc,odpowiedzi na każde pytania,zapraszanie na spotkania grupowe,na szkolenia produktowe.Zyczenia świąteczne i urodzinowe.

 52. Monika Nowacka

  Witaj Kamila. Przerabiam Twój kurs ,,Jak zbudować stabilny biznes online”
  3 pomysły na prospecting – udzielanie się w social mediach, spotkania networkingowe, wydarzenia branżowe.
  3 korzyści z stosowania moich produktów :
  -Polski producent naturalnych kosmetyków i autorskie receptury
  -moje produkty wspomagają leczenie rożnych chorób skórnych,
  -naturalna suplementacja z aloesu z własnych plantacji firmy
  3 sposoby na relacje :
  – spotkania na żywo
  -rozmowy telefoniczne
  -wysyłanie meila
  -organizowanie przeze mnie spotkań w plenerze dla moich klientów
  Pozdrawiam

 53. Monika

  Prospecting – zacznę od mediów społecznościowych po spotkania i rozmowy telefoniczne
  Korzyści z stosowania naszych produktów to zdrowie, uroda i wdzięk.
  O klientów zadbam poprzez rozmowy telefoniczne, pytania o zakupy i działanie oraz relacje.

 54. Monika

  Witam. Właśnie jestem w trakcie przerobienia Twojego kursu
  Prospecting – zacznę od mediów społecznościowych po spotkania i rozmowy telefoniczne
  Korzyści z stosowania naszych produktów to zdrowie, uroda i wdzięk.
  O klientów zadbam poprzez rozmowy telefoniczne, pytania o zakupy i działanie oraz relacje.

 55. Monik

  Cześć Kamila. Przerabiam Twój kurs – jest niesamowity.
  3 pomysły na prospecting – udzielanie się social mediach, rozmowy spotkania
  3 korzyści z stosowania moich produktów :
  -korzyści założenia karty – 30% TANIEJ, zbierane punkty za zakupy i same z tego korzyści,
  -lepsze samopoczucie
  -naturalność przez co szybkie i długie efekty.
  3 sposoby na relacje :
  -rozmowy na temat działania produktów
  – relacje żywe
  -spotkania
  -rozmowy telefoniczne

 56. Monik

  Cześć Kamila. Przerabiam Twój kurs – jest niesamowity.
  3 pomysły na prospecting – założenie grupy i fanpage na fecebooku oraz instagrama i stosowanie się do wszystkich Proponowanych przez Ciebie postów,
  -rozmowy indywidualne na messangerze
  -rozmowy na żywo spotkanie się /relacje
  3 korzyści z stosowania moich produktów :
  -korzyści założenia karty – 30% TANIEJ, zbierane punkty za zakupy i same z tego korzyści,
  -lepsze samopoczucie
  -naturalność przez co szybkie i długie efekty.
  3 sposoby na relacje :
  -rozmowy na temat działania produktów
  – relacje żywe
  -spotkania
  -rozmowy telefoniczne

 57. Monik

  Cześć Kamila. Przerabiam Twój kurs – jest niesamowity.
  3 pomysły na prospecting – założenie grupy i fanpage na fecebooku oraz instagrama i stosowanie się do wszystkich Proponowanych przez Ciebie postów,
  -rozmowy indywidualne na messangerze
  -rozmowy na żywo spotkanie się /relacje
  3 korzyści z stosowania moich produktów :
  -korzyści założenia karty – 30% TANIEJ, zbierane punkty za zakupy i same z tego korzyści,
  -lepsze samopoczucie
  -naturalność przez co szybkie i długie efekty.
  3 sposoby na relacje :
  -pytanie o stosowanie produktu i działanie po zakupieniu,
  -opieka osoby – rozmowy przez messangera i telefoniczne
  -spotkania na zywo /relacje.

 58. Monia

  Cześć Kamila. Przerabiam Twój kurs – jest niesamowity.
  3 pomysły na prospecting – założenie grupy i fanpage na fecebooku oraz instagrama i stosowanie się do wszystkich Proponowanych przez Ciebie postów,
  -rozmowy indywidualne na messangerze
  -rozmowy na żywo spotkanie się /relacje
  3 korzyści z stosowania moich produktów :
  -korzyści założenia karty – 30% TANIEJ, zbierane punkty za zakupy i same z tego korzyści,
  -lepsze samopoczucie
  -naturalność przez co szybkie i długie efekty.
  3 sposoby na relacje :
  -pytanie o stosowanie produktu i działanie po zakupieniu,
  -opieka osoby – rozmowy przez messangera i telefoniczne
  -spotkania na zywo /relacje.

 59. Monia

  Cześć Kamila. Przerabiam Twój kurs – jest niesamowity.
  3 pomysły na prospecting – założenie grupy i fanpage na fecebooku oraz instagrama i stosowanie się do wszystkich Proponowanych przez Ciebie postów,
  -rozmowy indywidualne na messangerze
  -rozmowy na żywo spotkanie się /relacje
  3 korzyści z stosowania moich produktów :
  -korzyści założenia karty – 30% TANIEJ, zbierane punkty za zakupy i same z tego korzyści,
  -lepsze zdrowie i uroda,
  -naturalność przez co szybkie i długie efekty.
  3 sposoby na relacje :
  -pytanie o stosowanie produktu i działanie po zakupieniu,
  -opieka osoby – rozmowy przez messangera i telefoniczne
  -spotkania na zywo /relacje.

 60. Monia

  Cześć Kamila. Przerabiam Twój kurs – jest niesamowity.
  Moje pomysły na prospecting – założenie grupy i fanpage na fecebooku oraz instagrama i stosowanie się do wszystkich Proponowanych przez Ciebie postów,
  -rozmowy indywidualne na messangerze
  -rozmowy na żywo spotkanie się /relacje
  3 korzyści z stosowania moich produktów :
  -korzyści założenia karty – 30% TANIEJ, zbierane punkty za zakupy i same z tego korzyści,
  -lepsze zdrowie i uroda,
  -naturalność przez co szybkie i długie efekty.
  3 sposoby na relacje :
  -pytanie o stosowanie produktu i działanie po zakupieniu,
  -opieka osoby – rozmowy przez messangera i telefoniczne
  -spotkania na zywo /relacje.

 61. Monia

  Cześć Kamila. Przerabiam Twój kurs.
  Moje pomysły na prospecting – założenie grupy i fanpage na fecbooka oraz instagrama i stosowanie się do wszystkich Proponowanych przez Ciebie postów,
  -rozmowy indywidualne na messangerze
  -rozmowy na żywo spotkanie się /relacje
  3 korzyści z stosowania moich produktów :
  -korzyści założenia karty – 30% TANIEJ, zbierane punkty za zakupy i same z tego korzyści,
  -lepsze zdrowie i uroda,
  -naturalność przez co szybkie i długie efekty.
  3 sposoby na relacje :
  -pytanie o stosowanie produktu i działanie po zakupieniu,
  -opieka osoby – rozmowy przez messangera i telefoniczne
  -spotkania na zywo /relacje.

 62. Monia

  Hej Kamila. Przerabiam Twój kurs.
  Moje pomysły na prospecting – założenie grupy i fanpage na fecbooka oraz instagrama i stosowanie się do wszystkich Proponowanych przez Ciebie postów,
  -rozmowy indywidualne na messangerze
  -rozmowy na żywo spotkanie się /relacje
  3 korzyści z stosowania moich produktów :
  -korzyści założenia karty – 30% TANIEJ, zbierane punkty za zakupy i same z tego korzyści,
  -lepsze zdrowie i uroda,
  -naturalność przez co szybkie i długie efekty.
  3 sposoby na relacje :
  -pytanie o stosowanie produktu i działanie po zakupieniu,
  -opieka osoby – rozmowy przez messangera i telefoniczne
  -spotkania na zywo /relacje.

 63. Grażyna Kołt

  Cześć Kamila :)
  Mój Prospekting online :
  -posty facebook i funpage, instagram i tiktok(tak aby pokazać, że humor też jest potrzebny w biznesie) czyli ogólnie wszystkie media społecznościowe grupy docelowe o zdrowym stylu życia.
  -nawiazanie relacji przez reakcję na like, komentarze lub udostępnienia
  -uczestnictwo w konferencjach, spotkaniach networkingowych jak i społecznościowych np. w mieście
  którym mieszkam, jednym słowem bycie tam gdzie moi klienci.
  -płatne reklamy na funpage grupa docelowa naturalne kosmetyki
  – wysyłanie maili
  -dzwonienie do klientów kontakty z rekomendacji

  Korzyści z zastosowania produktów/usługi :
  Usługa
  -szkolenia dostosowane do potrzeb moich partnerów
  -wsparcie moje i naszego zespołu na każdym etapie rozwoju zawodowego
  -zestaw narzędzi do pracy
  -atrakcyjny sposób wynagrodzenia, zależny od zaangażowania i wyników pracy
  -praca w zgranym zespole, wspólnie osiągającym finansowe sukcesy
  Produkt:
  -pozbycie się chemii syntetycznej z łazienki na zdrowe i naturalne produkty
  -pomagają w problemach skórnych
  -przystępne ceny, a dla lojalnych klientów promocje i produkty gratis
  -wysokie stężenie ziół i roślin leczniczych
  -najlepszy produkt dla alergików i osób o wyjątkowo wrażliwej skórze

  Sposoby na zarządzanie relacją :
  -zapraszam klienta do grupy w której piszę o produktach, ich działaniu i efektach.
  -zapraszam na webinar, który prowadzi twórca produktów tylko on opowiada o nich z taką pasją
  -wysyłam maile informacyjne o promocjach
  – urodzinowy wirtualny bukiet kwiatów
  – kontakt telefoniczny(dzwonie co jakiś czas zapytać czy wszystko ok )

  Pozdrawiam

 64. Katarzyna Depczyńska

  1. Prospekting:
  – prowadzenie ciekawego profilu na Instagramie, w przyszłości również na FB
  – aktywność w grupach tematycznych, dawanie wsparcia i porad
  – komentowanie na innych profilach
  – dzielenie się swoimi doświadczeniami w relacjach na IG
  2. Korzyści:
  – poprawa zdrowia, wyglądu oraz samopoczucia
  – rozwój osobisty, zdobywanie wiedzy, nauka przedsiębiorczości, przynależność do grupy wspierających się osób
  – niezależność finansową, dochód pasywny oraz dziedziczenie
  3. Zarządzanie relacją:
  – co miesięczny kontakt z info o nowościach
  – prośba o rekomendacje
  – mail z życzeniami na święta i podziękowaniem za współpracę i zaufanie

 65. Renata

  Prospecting:
  – prowadzenie ciekawego Fb, Instagrama, strony internetowej, w przyszłości kanału YT
  – udzielanie się na grupach związanych z branżą Beauty, pisanie komentarzy, budowanie marki experta
  – branie udziału w wydarzeniach branżowych, gdzie znajdują się potencjalni klienci
  Korzyści:
  – zdrowa, ładna cera po zastosowaniu produktów, lepszy wygląd, a co za tym idzie większa pewność siebie
  – nauka samodzielnego wykonywania makijażu
  – posiadanie swojego doradcy, który dobierze idealnie kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe do typu cery (koniec z nietrafionymi produktami), dostawa do domu
  – możliwość dołączenia do zespołu, rozwój osobisty
  Zarządzanie relacją:
  – życzenia urodzinowe, świąteczne
  – bycie w stałym kontakcie z klientem
  – zapraszanie na wydarzenia, szkolenia, warsztaty

 66. Agnieszka

  Cześc Kamila.
  Mój sposób na prospekting to umieszczanie treści na portalach społecznościowych
  podczas spotkań ze znajomymi czy nowo poznanymi osobami, staram się przekazać informuję, czym obecnie się zajmuję
  Trzy korzyści wynikające z korzystania z produktu jaki sprzedaję czyli urządzenia Thermomix:
  dbałość o o zdrowie swoje i swojej rodziny, oszczędność czasu i pieniędzy
  Trzy sposoby na zarządzanie relacją .
  telefon do klienta kilka dni po zakupie z pytaniem jak sobie radzi, umówienie kolejnego spotkania w razie wątpliwości i kłopotów w urzytkowaniu urządzenia
  wysyłam życzenia świąteczne
  informuję o nowościach i ofertach specjalnych

 67. Barbara

  Prospekting:
  – posty i story na facebook, instagram
  – aktywność w innych grupach tematycznych związanych z Thermomix , wymiany doświadczeń, wzajemnie wsparcie i porady
  – pokaz jak wykorzystuje thermomix w życiu codziennym, co i z kim gotuje

  Korzyści ze stosowania mojego produktu:
  – zdrowe odżywienie wiem co jem
  – oszczędność czasu i pieniędzy
  – oszczędność miejsca, Thermomix zastępuje wielu urządzeń

  Sposoby na zarządzanie relacją:
  – inspiracje dla klientów
  – dyspozycyjność i pomoc w razie potrzeby
  – informacja o nowościach,ofertach specjalnych, życzenia świąteczne i urodzinowe

 68. kasia

  prospekting
  – facebook, instagram ( filmiki, relacje, posty tematyczne danego dnia tygodnia, ankieta )
  – grupa na fb ( tematyczna np. wedle moich zainteresowań ) – grupa wymiany doświadczeń czy wsparcia i motywacji
  – aktywność w innych grupach tematycznych
  korzyści dołączenia do zespołu
  – poznanie grona pozytywnych ludzi zorientowanych na cel,
  – możliwość skorzystania z wielu szkoleń i warsztatów rozwoju osobistego
  – to szansa na lepsze zdrowie, samopoczucie i przyszłość.
  relacja
  – kontakt ( SMS, email) – życzenia, czy mogę w czymś pomoc
  – zaproszenia na spotkania produktowe
  – wsparcie i doradztwo
  – bez planowania – poranne dzień dobry, miłego dnia


 69. Edyta Kordalska

  Witaj Kamila, dziękuję za kolejny moduł. Przyznam, że mimo, iż zajmowałam się sprzedażą B2B przez ostatnie 15 lat, to sprzedaż bezpośrednia od dwóch jest dla mnie ciekawym i nowym wyzwaniem.
  1.W jaki sposób mogę przeprowadzić prospekting?
  – umieszczanie treści i filmów na portalach społecznościowych ( Fan-page, Instagram) oraz udzielanie się na forach i grupach szukających wsparcia w zakresie żywienia, stylu życia czy konkretnie, korzystania z urządzenia Thermomix,
  – ankiety,
  – spotkania ze znajomymi czy nowo-poznanymi osobami, zawsze informuję, czym obecnie się zajmuję, taka informacja jest również podkładem do dalszych kroków,
  – zapraszam ludzi do domu na kawę i inne pyszności przygotowane w Thermomixie,
  2. Trzy korzyści z korzystania z urządzenia Thermomix:
  – oszczędność zdrowia ( wiesz co jesz )
  -oszczędność miejsca (nie potrzebujesz wielu urządzeń )
  – oszczędność pieniędzy i czasu ( szybkie i smaczne dania, oszczędzasz np. na sorbetach, ciastach, napojach itp. często te oszczędności wykazuję na prezentacjach, na konkretnych przykładach, zdarza się, że do klienta trzeba mówić w języku niebieskim :))
  3.Trzy sposoby na zarządzanie relacją .
  1. Telefonuję i pytam jak sobie klient radzi, umawiam się na wizytę, radzę jeśli klient ma jakieś wątpliwości.
  2. Wysyłam życzenia świąteczne, urodzinowe.
  3. Informuję zawsze o nowościach, specjalnych ofertach itp.

 70. Agnieszka

  Moje sposoby na prospekting: prowadzenie grupy na fb, konto na instagramie (wstawianie story,postów, komnetowanie postów innych użytkowników ) ankiety, zadawanie pytan
  Korzyści: rozwój osobisty, zdobywanie wiedzy, poznanie nowych ludzi, kupowanie produktów po większej znizce

 71. KrasnalowatyUP

  Hey Kamila,
  To Mój pomysł na PROSPEKTING :
  – Kanał na Instagranie, Fanpage na Facebook, Kanał na Youtube
  (filmy, vlogi, posty)
  Korzyści to na pewno :
  1. Rozwój
  2. Zdrowa i Silna Sylwetka
  3. Niezależność
  Relacja :
  – wiadomości po zakończeniu np. kursu, programu (np. Gratulacje), urodzinowe itd.
  – pomoc motywacyjna i informacje o nowościach produktowych
  – możliwości dodatków poprzez konferencje, zoomy itd.

 72. Marta Michalik

  Jeżeli chodzi o prospekting to zaczęłam prowadzić swój fanpage na facebooku, na którym dzielę się poradami, inspiruje, zachęcam do wspólnego gotowania, organizuje cotygodniowy cykl liveów. Założyłam również grupę zamkniętą na facebooku (społeczność sąsiedzka) po to aby min. pozyskać kontakt do moich przyszłych klientów w najbliższej okolicy ale również po to by poznać tych, którzy już posiadają w domu taki sprzęt (ale nie kupili go ode mnie). Być może dzięki temu polecą mnie jakiemuś swojemu znajomemu, który rozważa zakup. Oczywiście poza tym regularnie dziękuje za wszystkie like’y, komentarze i udostępnienia w wiadomościach prywatnych (dzięki czemu osoby, które mnie obserwują czują się ważne i docenione).
  Jeżeli chodzi o korzyści z używania urządzenia jak i dołączenia do zespołu to jest ich na pewno dużo więcej niż 3. Przede wszystkim jest to niezwykła oszczędność czasu (nie musimy już pilnować czy coś nam się nie przypala). Oszczędzamy również pieniądze dzięki możliwości planowania zakupów i jadłospisu np. w formie tygodniowej. Pozwala nam to oczywiście także na niemarnowanie jedzenia ( zero waste). Posiadanie urządzenia Thermomix zaoszczędza nam także cenne miejsce w kuchni, gdyż nie potrzebujemy już żadnych innych sprzętów. Ogromną zaletą jest także porządek w kuchni i zdecydowanie mniej sprzątania po gotowaniu. Dołączając do zadowolonych klientów urządzenia Thermomix równocześnie dołącza się do elitarnej grupy korzystającej z urządzenia nagrodzonego w 2019 roku tytułem Superbrands Polska. Decydując się natomiast na dołączenie do współpracy zyskujemy nie tylko dodatkowe pieniądze, które możemy odkładać np. na konto oszczędnościowe ale także nowe znajomości (społeczność, która dzieli takie same pasje), co jest niezwykle inspirujące i motywujące do dalszych działań.
  Jeżeli chodzi natomiast o zarządzanie relacją to jest to na pewno stały kontakt telefoniczny. Od samego początku zapewnienie klienta, że zawsze może do nas zadzwonić, że mu pomożemy, doradzimy itd. Ważne jest też inspirowanie klienta, dzielenie się przepisami, które zrobiliśmy sami, informowanie co polecamy, żeby koniecznie zrobili u siebie w domu. Informowanie o promocjach/ nowinkach/ aktualizacjach. Wysyłanie zaproszeń na warsztaty kulinarne lub inne spotkania tematyczne. Zachęcanie do uczestniczenia w prowadzonych przeze mnie cyklach gotowania na żywo na fanpage’u, zachęcanie do bycia aktywnym w społeczności (do komentowania, wysyłania zdjęć swoich potraw itd).
  Dziękowanie za rekomendacje i wsparcie w tym co robimy :)

 73. Monika Malak

  Cześć Kamila,
  zostawiam Ci moje pomysły na prospecting:
  – na pierwszym miejscu stawiam na media społecznościowe (różnorodność postów na FB, relacje na żywo, prowadzenie grupy zamkniętej w celu uzyskania poleceń od klientów, stories na Instagramie oraz filmy na tiktok)
  – pozyskiwanie klientów na żywo, w bezpośrednim kontakcie poprzez prowadzenie prezentacji party (1+3)
  oraz korzyści z zastosowania Thermomix:
  – więcej energii do pracy i życia (poprzez zdrowe odżywianie)
  – więcej czasu dla rodziny (gotowanie zajmuje mniej czasu i uwagi)
  – dodatkowy dochód (wynikający z dołączenia do zespołu)
  a także 3 sposoby na zarządzanie relacją
  – telefon do klienta do 7 dni po zakupie w celu odpowiedzi na pytania, wyjaśnienie wątpliwość, troska o to czy klient nie potrzebuje pomocy
  – druga wizyta u klienta pozwalająca na przypomnienie niektórych rzeczy, które mogły zostać zapominane po prezentacji
  – zaproszenie do grupy prywatnej na Facebooku w celu stałego kontaktu z klientem i budowania relacji (przepisy, prowadzenie live)
  – telefon do klienta po ok 6 miesiącach od zakupu w celu przypomnienia o kończącym się abonamencie i ewentualnej pomocy w jego przedłużeniu

 74. Kamila

  Moje sposoby na prospekting:
  -rozbudowanie strony na Facebooku i Instagramie
  -udział w wydarzeniach związanych z branżą beauty
  -dodawanie relacji z rekomendacjami klientek
  -ankiety na Fb i IG
  -zapraszanie osób, które skomentowały post, do polubienia strony
  Korzyści:
  -idealnie dobrana pielęgnacja do potrzeb skóry
  -możliwość dołączenia do zespołu, a dzięki temu do szkoleń i wydarzeń firmowych
  -poznanie inspirujących ludzi
  -widoczna poprawa kondycji skóry
  -lepsze samopoczucie oraz wyższa samoocena
  Sposoby zarządzania relacją:
  -informowanie o nowościach
  -prośba o rekomendacje
  -stały kontakt po spotkaniu- pytania o widoczność efektów, zadowolenie z produktu
  – życzenia świąteczne, urodzinowe
  -zaproszenie na szkolenia, kursy, wydarzenia

 75. Jerzy

  Prospekting:
  – Regularnie publikowane posty na FB i IG, później również na YT
  – 3 korzyści: dostęp do ogromnej ilości wiedzy produktowej i ekspertów z branży, doświadczenie w biznesie online
  -3 sposoby na obsługę posprzedażową: emaile, rozmowy telefoniczne, zaproszenia na eventy

 76. Anna

  Przeprowadzanie prospektingu:
  – promowanie się w mediach społecznościowych (posty, stories, fanpage)
  – udzielanie się na forach i grupach związanych z branżą
  – zapraszanie znajomych do wypełnienia ankiety
  – moja historia
  – zachęcanie do wspólnego realizowania celów i wyzwań
  – wspominać w rozmowach o swoim biznesie w moim przypadku o swojej pasji
  3 korzyści z produktu:
  – dostarczenie organizmowi najwyżej jakości białka, witamin i minerałów
  – świetne samopoczucie i energia na cały dzień
  – gwarancja jakości
  3 sposoby zarządzania relacją:
  – Odpowiadanie na pytania klienta
  – interesowanie się klientem
  – empatia i chęć pomocy

 77. Karolina Ligęzka

  Mój prospekting
  Systematyczne prowadzenie moje fanpeg
  Badanie potrzeb
  Przeprowadzanie konwersacji
  Stały kontakt z klientem i słuchanie jego potrzeb
  Korzyści:
  Tańsze produkty i jak możesz na nich zaoszczędzić
  Możliwość rozwoju osobistego
  Pomoc w wdrożeniu dla osób które zaczynają
  Pokaże Ci jak możesz zarobić pieniądze

 78. KATARZYNA JAGIELSKA

  Witam Cie Kamila ,
  Moj sposob a wlasciwie sposoby na prospekting to współpraca z expertami rozwoju osobistego,prowadzenie live na Facebooku jak rowniez pokazanie siebie jak i experta mowiacego w jaki sposob radzic sobie w sprzedazy bezposredniej .
  Oczywiscie dobry tekst ktorym bede sie dzielic na moim prywatnym Facebooku jak I na moim Funpage oczywiscie z korzyscia dla mojej spolecznosci ( Co ta osoba bedzie z tego miala , ze akurat warto kupic u mnie czy tez wspolpracowac wlasnie ze mna – tutaj uwazam trzeba sie kierowac structrogramem.-przyciagniesz wlasnie takich jakim sam jestes ( Ja czerwono-zielona najmniej niesbieskiego ).

  Sposoby na zarządzenie relacją oczywiscie jest zadbanie aby osoba sie czula dobrze zaopiekowana tzn ,
  telefon, email, wiadomosc glosowa czy tez krotkie video .
  Oczywiscie wspolne spotkanie jesli klient ma taka potrzebe – ja jako konsultat na wysokim poziomie musze zadbac o to ,aby klient byl zadowolony z moich uslug aby uczciwie polecil mnie dalej .Uwodzenie klienta o tym trzeba pamietac w relacjach bedac soba i robic to uczciwie w zgodzie ze soba.

  Korzyści mojej uslugi zmiana stylu życia oraz możliwośc rozwoju osobistego , poznania cudownych osob , produltow, szkolen , wyjazdow .

  3 korzyści produktu: żyć lepiej, pełniej, zdrowiej i szczęśliwiej.
  Nawilża, poi i odżywia skórę, wspiera gojenie, koi i goi oparzenia i zadrapania, zawiera przeciwutleniacze przeciwdziałające procesowi starzenia, poprawia koloryt i wyrównuje cerę, spłyca zmarszczki, zmniejsza rozstępy, rozjaśnia blizny i wygładza skórę.

 79. Monika Bugaj

  Mój prospekting:
  – lajkowanie zdjęć, obserwowanie profilów
  – komentowanie/ odpowiadanie na komentarze
  – publikowanie postów i instastories
  Korzyści:
  -gotowanie łączy ludzi
  -odkrycie nowego sposobu życia
  -wszechstronne zastosowanie
  Zarządzanie relacją:
  -inspo dla klientów w postaci postów
  -zbieranie opinii i dostosowywanie się do potrzeb klienta
  -kontakt via Internet lub telefoniczny

 80. Artur

  Prospecting
  -systematyczne posty
  – udział w różnych kulinariach
  -ankiety i pytania
  -róznorodność podczas gotowania
  -jak zrzuciłem kg dzięki thermomix
  – relacje z klientami po sprzedazy
  -inspiracje

 81. Marta Buniak

  Mój prospekting to post/video na fb,ig,fanpage, zorganizowanie wyzwania treningowego, mailowy kurs dietetyczny
  3 korzyści: poczujesz się lepiej, zadbasz o siebie, będziesz jeszcze piękniejsza
  Obsługa posprzedażowa: aloesowy wieczór spa, wieczór koktajli aloesowych poprawiających perystaltykę jelit, video/telefon z życzeniami świątecznymi

 82. Monika

  Prospekting:
  – częstowanie owocem swojej pracy – w realu i wirualnie – relacje, posty z opiniami o przygotowanym przepisie
  – prośba do klientów, aby chwalili się online swoimi działaniami w kuchni, tak aby mogli zobaczyć to ich znajomi
  – gdy poznaję nową osobę, staram się zaciekawić ją swoją pracą;

  Korzyści ze stosowania mojego produktu:
  – oszczędność czasu
  – oszczędność pieniędzy
  – kreatywność

  Sposoby na zarządzanie relacją:
  – inspiracje dla klientów (często nie wiedzą od czego zacząć)
  – pomoc w razie potrzeby
  – dobre relacje towarzyskie z wieloma klientami

 83. Aneta Kukla

  Mój prospekting:
  Posty produktowe na instagramie w języku korzyści bez nacisku „kup u mnie”, przeplatane z postami o tematyce rozwojowo/ biznesowej. Testowanie używania hasztagów, by trafniej kierować posty do mojej grupy docelowej.

  3 korzyści:
  1) Miąższ aloesowy poprawi Twoje samopoczucie
  2) Stosowanie pasty aloesowej da Ci bielszy uśmiech
  3) Gdy dołączysz do mojego zespołu nauczę Cię jak zarabiać pieniądze w MLM bez nachalności i wciskania produktu.

  3 sposoby na zarządzanie relacją:
  regularny kontakt telefoniczny , wiadomości sms z promocjami, angażujące instastory

 84. Aneta Kukla

  Mój prospekting:
  Regularne posty produktowe na instagramie w języku korzyści bez nacisku „kup u mnie”, przeplatane z postami o tematyce rozwojowo/ biznesowej. Testowanie używania hasztagów, by trafniej kierować posty do mojej grupy docelowej.

  3 korzyści:
  1) Miąższ aloesowy poprawi Twoje samopoczucie
  2) Stosowanie pasty aloesowej da Ci bielszy uśmiech
  3) Gdy dołączysz do mojego zespołu nauczę Cię jak zarabiać pieniądze w MLM bez nachalności i wciskania produktu.

  3 sposoby na zarządzanie relacją:
  regularny kontakt telefoniczny , wiadomości sms z promocjami, angażujące instastory

 85. Zuzia

  Moje sposoby na prospecting; systematyczne posty/ relacje/ inne działania w mediach społecznościowych. Udział w wydarzeniach związanych z kulinariami/ zdrowym odżywianiem./ Bezpłatny e-book do pobrania i jego promocja w mediach społ./ Tworzenie i zachęcanie do udziału w ankietach i szybkich pytaniach.
  Korzyści: zaoszczędzenie czasu/ niesamowite przeżycia kulinarne/ różnorodność podczas gotowania/ możliwość zdrowszego jedzenia, zrobienia diety lub przygotowania sobie planu dobrego odżywiania/ nabycie zdrowych nawyków/ zaoszczędzenie pieniędzy.
  Relacje posprzedażowe: mail z inspiracjami np. moje sprawdzone przepisy na TM przed Bożym Narodzeniem/ tel/sms z życzeniami urodzinowymi/ tel z przypomnieniem o zbliżającym się końcu abonamentu na Cookidoo i przedstawienie możliwości otrzymania takiego vouchera

 86. Aga

  Prospekting który już zrobiłam nie wiedząc nawet że tak to się nazywa :)
  -dzwoniłam i pisałam ze znajomymi z prośbą o polecenie ale też z prośbą o możliwość zaprezentowania produktu
  -założyłam stronę na fb i insta
  – jeżeli ktoś polubi moje zdjęcie, post, skomentuje zapraszam na swoją stronę
  -udzielam się w tematycznych grupach,służę radą, wrzucam swoje posty
  -robię gotowanie na żywo
  Korzyści z posiadania Thermomix
  -szybko
  -łatwo
  -zdrowo
  Sposoby na zarządzanie relacją
  -kontakt telefoniczny
  -utworzenie grupy na messenger w celu informowania na bieżąco o promocjach, nowych przepisach, zapraszanie do oglądania gotowania na żywo
  -życzenia email na święta

 87. Joanna

  W jaki sposób przeprowadzę prospekting? Interesujący fan page, profil na Facebooku i IG.
  Korzyści dla mojego klienta
  Oszczędność czasu, dzięki szybkim w przygotowaniu pełnowartościowym posiłkiom zastępczym, lepsze samopoczucie i odżywiony organizm. Poprawienie sytuacji finansowej, przystąpienie do mojego teamu i propagowaniw zdrowego stylu życia.
  Sposób w jaki utrzymuje relację z klientami to komentowanie ich postów na Facebooku, składanie im życzeń urodzinowych czy świątecznych. Darmowe ebooki na różne okazje.

 88. Katarzyna

  Prospekting: systematyczne prowadzenie swojego Instagrama oraz fanpage na Facebooku , pokazując jak wykorzystuje thermomix w życiu codziennym, jak gotuje i co można w nim wyczarować .
  Korzyści : oszczędność czasu, oszczędność pieniędzy , możliwość prowadzenia zdrowego trybu życia.
  Zarządzenie relacją : stały cykliczny kontakt z klientami, dzielenie się z nimi ciekawymi pomysłami i przepisami, dyspozycyjność i pomoc z mojej strony , w momencie kiedy tego oczekują ode mnie .

 89. Kasia

  Prospekting: systematyczne prowadzenie swojego Instagrama oraz fanpage na Facebooku , pokazując jak wykorzystuje thermomix w życiu codziennym, jak gotuje i co można w nim wyczarować .
  Korzyści : oszczędność czasu, oszczędność pieniędzy , możliwość prowadzenia zdrowego trybu życia.
  Zarządzenie relacją : stały cykliczny kontakt z klientami, dzielenie się z nimi ciekawymi pomysłami i przepisami, dyspozycyjność i pomoc z mojej strony , w momencie kiedy tego oczekują ode mnie .

 90. Małgorzata

  Prospekting: Prowadzenie strony na facebooku oraz instagramie. Dodawanie instastory oraz reklacji na stronie facebookowej. Bycie aktywnym i konsekwentnymw mediach społecznościowych.
  Pozyskanie klienta poprzez polecenia osób zadowolonych z produktu.
  3 korzyści produktu: wiecej czasu wolnego, łatwość w obsłudze oraz doskonale pyszne dania,
  stała opieka po zakupie produktu
  3 sposoby- przesyłanie inspiracji na dania, pobudzanie do reakcji klientów na social mediach oraz regularnie dodawane posty.

  • Grażyna Kołt

   Cześć Kamila :)
   Mój Prospekting online :
   -posty facebook i funpage, instagram i tiktok(tak aby pokazać, że humor też jest potrzebny w biznesie) czyli ogólnie wszystkie media społecznościowe grupy docelowe o zdrowym stylu życia.
   -nawiazanie relacji przez reakcję na like, komentarze lub udostępnienia
   -uczestnictwo w konferencjach, spotkaniach networkingowych jak i społecznościowych np. w mieście
   którym mieszkam, jednym słowem bycie tam gdzie moi klienci.
   -płatne reklamy na funpage grupa docelowa naturalne kosmetyki
   – wysyłanie maili
   -dzwonienie do klientów kontakty z rekomendacji

   Korzyści z zastosowania produktów/usługi :
   Usługa
   -szkolenia dostosowane do potrzeb moich partnerów
   -wsparcie moje i naszego zespołu na każdym etapie rozwoju zawodowego
   -zestaw narzędzi do pracy
   -atrakcyjny sposób wynagrodzenia, zależny od zaangażowania i wyników pracy
   -praca w zgranym zespole, wspólnie osiągającym finansowe sukcesy
   Produkt:
   -pozbycie się chemii syntetycznej z łazienki na zdrowe i naturalne produkty
   -pomagają w problemach skórnych
   -przystępne ceny, a dla lojalnych klientów promocje i produkty gratis
   -wysokie stężenie ziół i roślin leczniczych
   -najlepszy produkt dla alergików i osób o wyjątkowo wrażliwej skórze

   Sposoby na zarządzanie relacją :
   -zapraszam klienta do grupy w której piszę o produktach, ich działaniu i efektach.
   -zapraszam na webinar, który prowadzi twórca produktów tylko on opowiada o nich z taką pasją
   -wysyłam maile informacyjne o promocjach
   – urodzinowy wirtualny bukiet kwiatów
   – kontakt telefoniczny(dzwonie co jakiś czas zapytać czy wszystko ok )

   Pozdrawiam
   https://www.sukceschodziwglanach.com/

 91. Piotr

  Prospekting: robienie transmisji live na żywo, prowadzenie konta na facebooku ,na instagramie i
  tworzenie relacji
  3 korzyści z zastosowania produktu: wysłuchanie klienta i jego potrzeb o danym produkcie, najwyższa jakość produktu, gratisowy produkt za zakup
  3 sposoby na zarządzanie relacją: wystawienie opinii o danym produkcie, wysłanie życzeń urodzinowych, informowanie klienta o nowych nowościach

 92. Aleksandra

  Prospecting: FB I instagram, live na groupie, zwiekszona liczba losowań, konkursów oraz aktywne story
  3 korzyści produktu: -spersonalizowany, przynoszący spektakularne efekty przy stosowaniu regularnym, stała opieka po zakupie produktu
  3 sposoby- aktywne story, aktywne live, kontakt poprzez refularne posty i pobudzanie do reakcji odbiorcow

 93. Aleksandra

  Prospecting: FB I instagram, live na groupie, zwiekszona liczba losowań, konkursów oraz aktywne story
  3 korzyści produktu: -spersonalizowany, przynoszący spektakularne efekty przy stosowaniu regularnym, stała opieka po zakupie produktu
  3 sposoby- aktywne story, aktywne live, kontakt poprzez refularne posty i pobudzanie do reakcji

 94. Ewelina

  Witam,
  moje sposoby na prospekting to:
  -współpraca z butikami gdzie zostawiam dla klientów danego sklepu mój voucher na warsztaty pilegnacyno-wizażowe
  – prowadzenie live na fb
  – udział w wydarzeniach okolicznościowych typu dzień kobiet itp.
  – organizowanie konkursów
  Sposoby na zarządzenie relacją
  – telefon 2 dni po spotkaniu z podziękowaniem za spotkanie i zapytanie o wrażenia itp.
  – życzenie urodzinowe
  – prośba o rekomendacje
  – jeśli dana osoba kupuje ode mnie a ona również prowadzi biznes to ja od niej kupuje produkt czy usługę
  Korzyści z używania produktów:
  – poprawa kondycji skóry
  – wzrost pewności siebie
  – zmiana stylu życia
  – możliwości rozwoju osobistego i zarabiania pieniędzy

 95. Hanna

  Prospekting:
  – profil na FB, IG
  – powitanie na profilu
  – wysyłanie darmowej wartości
  – tworzenie ankiet
  – tworzenie relacji
  – reakcja na like, komentarze, udostępnienia
  – płatne reklamy
  3 korzyści z zastosowania mojego produktu:
  – lepsze zdrowie/sylwetka
  – odpowiedź na szybki, aktywny styl życia
  – programy dla dzieci gratis
  3 sposoby na zarządzanie relacją:
  – kontakt przy pojawieniu się nowości/promocji
  – życzenia urodzinowe
  – zaproszenia na eventy w okolicy klienta

 96. Weronika

  Mój pomysł na prospekting to być pewnym siebie i odważnym w tym co robię. Prowadzić ciekawą stronę w której są zawarte artykuły z cenną wiedzą. Zawsze również staram się wspominać na spotkaniach o tym co robię, czym się zajmuję. Staram się zachęcić rozmówcę do tego aby był chętny i gotowy dowiedzieć się czegoś więcej.
  3 korzyści z zastosowania mojego produktu:
  – używanie moich produktów gwarantuje zdrowie, lepszą odporność
  – rejestracja pozwala na korzystanie z rabatów, dostęp do jeszcze większego źródła wiedzy na temat produktów
  – można je testować na sobie z gwarancją zwrotu pieniędzy jeśli dany produkt nie będzie odpowiadał lub się nie sprawdzi
  3 sposoby na zarządzanie relacją
  – pytanie o opinie po zastosowaniu produktu
  – przesyłanie klientom nowych ofert promocyjnych oraz artykułów na temat nowych produktów
  – zadbanie o bliższą relację, np.: spotkania na żywo, online,

 97. Zaneta

  Moje pomysly na prospekting to:
  – konta na FB i Instagramie
  – udzial w live jako gosc
  – prowadzenie wlasnej grupy na FB
  – tworzenie ankiet i pytanie o opinie moich odbiorcow na FB
  – kontakt po aktywnosci ze strony odbiorcy – rozmowa jezykiem korzysci i aktywne sluchanie jego preferencji
  Korzysci z zastosowania produktow:
  – wzmocnienie organizmu i nauka zdrowych nawykow
  – naturalne produkty na bazie prawdziwych warzyw i owocow
  – mozliwosc uzyskania 10-20% zwrotu kosztow za zamowienie po nawiazaniu dalszej wspolpracy
  – szereg materialow dodatkowych
  Po sprzedazy:
  – indywidualne wsparcie w nauce nawykow zywieniowych
  – konsultacje i dobor przepisow dostosowany pod preferencje klienta
  – monitorowanie rezultatow i wsparcie motywacyjne w przypadku kryzysu
  – poproszenie o rekomendacje

 98. Justyna Was

  Hej Kamila.
  Moj pomysl na prospekting to stworzenie i wykupienie reklamy ktora zacheci potencjalnuch klientow to klikniecia w reklame ktora przekieruje ich na moj fanpage. Jesli ktos zostawi jakis znak po sobie to napisze wiadomosc prywatna i zaprosze do dyskusji.
  Korzysci z zastosowania produktow:
  -klient ktory sie zarejestruje otrzyma 15% rabat na wszystkie zakupy
  -produkty sa z czystego aloesu w wysokim stezeniu ponad 90%, bez parabenow, konserwantow i sztucznych barwnikow
  -kazdego klienta obejmuje 60 dniowa gwarancja z zakupionego towaru
  Po sprzedazy:
  -zaprosze klienta do grupy w ktorej opisuje dokladnie wszystkie produkty ktore sprzedaje oraz ich dzialanie i efekty zeby mogl lepiej przyjrzec sie produktom
  -raz na tydzien napisze wiadomoac prywatna do klienta z zapytaniem: co slychac? Jak samopoczucie? Czy sa jakies widoczne zmiany po zazyciu produktow?
  -zaprosze klienta na zoom produktowy

 99. Sabina

  W jaki sposób przeprowadzę prospekting ? Zaproszę wszystkich znajomych do polubienia mojej strony , oraz będę odwiedzać profile osób które mnie obserwują bądź reagują na moje zdjęcia na instagramie.
  Korzyściami z zastosowania mojego produktu jest oszczędność czasu , wiele urządzeń zastępujemy jednym , nowe możliwości kulinarne dzięki dostępowi do ogromem bazy przepisów.
  W jaki sposób zarządzam relacja z moimi klientami ? Po zakupie zawsze kontaktuje się z klientem aby zapytać czy wszystko jest w porządku , czy nie ma żadnych problemów , dodatkowo zapraszam ich do śledzenia mnie w social mediach i zachęcam do wysyłania zdjęć swoich potraw w celu udostępnienia na moich kanałach , zawsze na świata wysyłam życzenia oraz inspiracje potraw świątecznych, dodatkowo wysylam informacje o nowych promocjach.

 100. Anna

  Calling i Social Media
  3 Korzyści produktu to: unikatowy, wielozadaniowy, dla każdego
  Dbanie o odpowiednie doświadczenia klienta również po sprzedaży, polegające m.in. na: zapewnieniu wysokiej jakości produktów
  Wysoka jakość komunikacji z klientem
  Dobra relacja z klientem
  Dostarczanie cennych informacji o produkcie, jego zastosowaniu, metodach rozwiązania problemów z jego wykorzystaniem.

  • Iwona

   Prospekting online:
   – posty na fb, instagramie, story, posty sponsorowane, udział w różnych grupach, aby ludzie mogli mnie zauważyć, by nawiązać relacje by mogli rozkochać się w produktach i możliwościach.
   Korzyści: kosmetyki dla siebie i rodziny -20% bez wychodzenia z domu, możliwości zarabiania pieniędzy, rozwój osobisty.
   Zarządzanie relacją: Kontakt telefoniczny (przekazanie istotnych informacji oraz wsparcia), opieka podczas programów, obecność, pomoc w razie potrzeby i dobra energia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2021 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?